Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Avantasia - The Scarecrow

Avantasia - The Scarecrow

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Avantasia - The Scarecrow

Poslaťod Irons heart v Streda Január 30, 2008 9:30 am

Myslím že přišel čas na vytvoření dalšé témy :P Tak tedy nám konečně oficiálně vyšel třetí díl Avantasie a podle toho co sem se dočetl , to vyvolalo dost rozporuplné reakce ..... Ze začátku po poslechnutí singlu sem byl trochu v rozpacíh ( především když sem slyšel Carry me over .... :shock: ) ale album samo o sobě je podle mě úžasné :) Je to sice něco úplně jiného než předchozí části ale to v žádném případě nevadí. Momentálně mi hraje The Toy Master , skladba , která mě neskutečně chytla už od začátku :twisted: Taky musím poznamenat že sem víc než rád že Sammet nenavázal na předchozí díly , sám dobře věděl že síle Metalových Oper by se v očích fandů nikdy nic nevyrovnalo , a měl pravdu :) Tím samozřejmě nechci říct že by Scarecrow bylo špatné album , ale tahle legenda by už měla navždy zůstat uzavřená .....
Takže co vy na to ? :wink: 8)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Faki v Streda Január 30, 2008 10:04 am

...no pravdupovediac, ja som skôr očakával niečo ako Metal Opera III, keď už vznikol projekt AVANTASIA s týmto zámerom.... aj napriek tomu, že by to neprekonalo I a II...
Určite že Scarecrow je dobrý album, aj LiS I a II, ale nejak mi to nepasuje k AVANTASII. Ešte keby tak možno A FANTASIA :lol: Môj názor....
21/10/1995 Žilina, športová hala Bôrik
06/06/2000 Banská Bystrica, amfiteáter
21/10/2003 Banská Bystrica, zimný štadión
12/08/2008 Budapest, Szigetfesztival
14/08/2010 Budapest, Szigetfesztival
27/06/2013 letisko Piešťany
06/07/2016 letisko Žilina
Obrázok užívateľa
Faki
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 3:20 pm
Bydlisko: Loochenez/Tomashovze

Poslaťod Komin v Streda Január 30, 2008 11:40 am

tiez som mal obavy po tom ked som pocul dva takmer rovnake popovky lost in space a carry me over ale samotny album je vyborny. hlavne ked tam spieva Lande. zaver Scarecrow alebo Another angel down su super skladby
Komin
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Piatok Marec 16, 2007 3:19 pm

Poslaťod zdenoeddie v Streda Január 30, 2008 2:11 pm

Nova Avantasia sa mi paci.Dufam ze to staci 8)
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod combat v Piatok Február 01, 2008 10:59 am

Prave to pocuvam, no je tam aj moj oblubeny Lande, takze v pohode... :twisted: :twisted: :twisted:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod Michael v Piatok Február 01, 2008 2:26 pm

řeknu jen, že Tobias Sammet dokázal opět poskládat nadmíru kvalitní materiál a taky spoustu výborných hostů .. album je víc než výborné, takové, jaké vychází oprvadu jen jednou za pár let.. :wink:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Zdenius v Piatok Február 08, 2008 3:17 pm

nepocujem tam nic ine ako edguy a refreny ake najdete na akejkolvek neuspesnej vyberovke
True Brits a podobne, len o cosi tvrdsie. okrem spevackych hostov tam nepocujem rozdiel
keby tam boli a keby neboli, proste furt edguy. no a edguy ma uz neberie pekne dlho, tituly
from cradle to madhouse u mna proste nemaju sancu, Tobi je mozno zabavny ale aj celkom nadmiera
tych srandiciek co predvadzali ma od nich odradila. myslim ze album bude mat zas uspech napr.
v cechach a dievcata si pri nom budu doma poskakovat. ja si ho ani nekupim ani nenecham vo forme
mp3. hrozne dlho ma nezaujal nejaky projekt kde by sa dali taketo "zvucne" mena dokopy, maximalne
tak ked niekto zakvičal v jednej skladbe na albume niekoho..
sladaky ma nijak nedojali, nebavia ma tie jeho refrenove skladby, to jak vzdy skladba naberie spad pred refrenom
a ten potom leti v ryme.. a keby uz aspon raz na albume nespomenul Babylon...

pozdravujem
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Irons heart v Utorok Marec 11, 2008 3:17 pm

Sem na nás hrdý :D článek ze Sparku

AVANTASIA > Pozice nové desky v hitparádách
Níže uvádíme, na jaké příčky v hitparádách některých z evropských zemí se umístilo nové album projektu AVANTASIA „The Scarecrow“, které oficiálně vyšlo 25. ledna. Nelze přehlédnout skutečnost, že nejvýše se deska umístila právě v české žebříčku nelépe prodávajících se alb v šestém týdnu od začátku nového roku.
Česko # 6
Německo #8
Švédsko #10
Rakousko #16
Švýcarsko #17
Finsko #26
Belgie #50
Holandsko #65

Když se mi Scarecrow pořádně rozleželo v hlavě a našel sem si všechna kouzelná i slabší místa , můj názor neměním :) Zdenius napsal dost krutou recenzi a chápu , je to jeho názor , ale absolutně nemůžu souhlasit ( btw nemyslím si že by naše děvčata doma skákala v rytmu Shelter From The Rain a podobně :roll: myslím že ani po tomtu albu se s Avantasie nestala žádná diskárna ... )
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Dragontears v Utorok Marec 11, 2008 4:24 pm

for Irons heart: neboj, skacu doma stale v rytmu maiden :D
propadak to neni, ale na desku roku asi tento Sammetuv pocin aspirovat nebude
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Zdenius v Streda Marec 12, 2008 9:12 am

Irons heart píše:Sem na nás hrdý :D èlánek ze Sparku

AVANTASIA > Pozice nové desky v hitparádách
Níže uvádíme, na jaké pøíèky v hitparádách nìkterých z evropských zemí se umístilo nové album projektu AVANTASIA „The Scarecrow“, které oficiálnì vyšlo 25. ledna. Nelze pøehlédnout skuteènost, že nejvýše se deska umístila právì v èeské žebøíèku nelépe prodávajících se alb v šestém týdnu od zaèátku nového roku.
Èesko # 6
Nìmecko #8
Švédsko #10
Rakousko #16
Švýcarsko #17
Finsko #26
Belgie #50
Holandsko #65

Když se mi Scarecrow poøádnì rozleželo v hlavì a našel sem si všechna kouzelná i slabší místa , mùj názor nemìním :) Zdenius napsal dost krutou recenzi a chápu , je to jeho názor , ale absolutnì nemùžu souhlasit ( btw nemyslím si že by naše dìvèata doma skákala v rytmu Shelter From The Rain a podobnì :roll:


no vidis, ale co som napisal:
"myslim ze album bude mat zas uspech napr. v cechach a dievcata si pri nom budu doma poskakovat"

a pozrime na ktorom mieste je album v CR :)

nie fakt, pre mna to bol obycajny novy album Edguy a vsetkych tych hosti v podobe gitaristov atd ja proste z CD nepocujem a jednoducho pri takych sladakoch ake ponukli na Vain Glory Opera som vyronil nejaku slzu ale tutu som v nich hladal len spasu celeho albumu, ale nepomohlo. ostatne rockove skladby proste nic extra, aby tento projekt pomaly bol hlavnou hviezdou nejakeho festu tak to sa mi zda prehnane..
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Irons heart v Streda Marec 12, 2008 9:35 am

Zdenius > teď si mě dostal :D Odpusť mi mé ( snad milné ) představy ale pod pojmem " děvčata doma poskakovat ... " sem viděl dvanáctileté holčičky co si doma pustí kazeťák na "plné pecky" ( samozřejmě nějake grupy typu Holki a pdobně ) , do ruky hřeben nebo něco jiného co připomíná mikrofon a hopsaj jako divé ... :D ještě na to mě dorazí Dragon když se zmínila o Maiden ( neboj , vím že víše zmíněné činy nejsou tvůj případ :mrgreen: jinak na Maiden hopsám taky a rád :D )

Já hudbu Edguy miluju což možná přispělo tomu jak sem si novou Avantasiu zamiloval. Ale zase nebudu si nic nalhávat , je tam sice dost opravdových "pokladů " ale na první díly to nedosahuje , skvělá řadovka co se bude vždy pohybovat za leskem Metalových Oper ...
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Zdenius v Streda Marec 12, 2008 11:56 am

proste tieto nemecke kapelky su v cechach strasne popularne, videl som to aj tento vikend na metalmanii, trapni Rage zacali a vsetky dievcata vyliezli na ramena niekomu. proste pre mna boli prvi edguy a v tomto projkte som nenasiel nic co by ich prevysovalo
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia


Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 51 hostia

cron