Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Brutal Assault vol. 13

Brutal Assault vol. 13

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Brutal Assault vol. 13

Poslaťod Demonaz v Utorok Január 15, 2008 10:57 pm

Info z Ceskych Budejovic, teda zevraj :D . Konat by sa mal 14-16 august a zatial potvrdene kapely: Behemoth, Kataklysm, Six Feet Under, Exodus a Primordial no zacina to brutalne :D
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Zdenius v Utorok Január 15, 2008 11:39 pm

srat na cely ten ich perverzacky festival, este ze sa to nekrije s maiden :twisted:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod HARRIS v Utorok Január 15, 2008 11:58 pm

Zdenius píše:srat na cely ten ich perverzacky festival, este ze sa to nekrije s maiden :twisted:

:lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
HARRIS
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Utorok Január 09, 2007 12:24 am
Bydlisko: ORLOVA

Poslaťod Demonaz v Streda Január 16, 2008 6:03 pm

Zdenius píše:srat na cely ten ich perverzacky festival, este ze sa to nekrije s maiden :twisted:


No tvrdo si zareagoval :D ......z prvej casti tvojho prispevku som si vydedukoval ze asi nepojdes a z druhej casti ze asi pojdes :D
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Demonaz v Streda Január 16, 2008 6:10 pm

Textures, Swallow the Sun a asi aj Beheaded.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Zdenius v Streda Január 16, 2008 9:14 pm

Demonaz píše:
Zdenius píše:srat na cely ten ich perverzacky festival, este ze sa to nekrije s maiden :twisted:


No tvrdo si zareagoval :D ......z prvej casti tvojho prispevku som si vydedukoval ze asi nepojdes a z druhej casti ze asi pojdes :D


ale nie, sorry. kedysi som tam chcel ist.. ale, neviem vzdy tie fotky z neho ma fakt dostali.. lesne vily, sto kilove pentagramy na krkoch, ozranci, a prispeli k tomu zazitky z minuleho rocnika a hlavne vypis zdravotnikov mi stacil. dokonca mne blizka skupinka tam isla a zlomili tam nejakemu opilcovi sanku... je to pekne daleko, kapely mi uz davno nesedia a este toto. a pohar pretiekol ked kamos tento rok vahal ci ist tam alebo na maiden a uz vopred bol rozhodnuty pre brutal a to s nami chodil doposial vsade. som zvedavi ci vobec pojde aj ked sa to nekrizuje, to bol cely ten problem, ze ma aj obrali o pohodlie ist autom, atd.. nj :wink: ale bavte sa
ja si zajdem na napalmik, alebo cradle ci exodus niekde do klubu ale hentam je moc demencie na mna :P
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Demonaz v Streda Január 16, 2008 9:46 pm

Zdenius píše:
Demonaz píše:
Zdenius píše:srat na cely ten ich perverzacky festival, este ze sa to nekrije s maiden :twisted:


No tvrdo si zareagoval :D ......z prvej casti tvojho prispevku som si vydedukoval ze asi nepojdes a z druhej casti ze asi pojdes :D


ale nie, sorry. kedysi som tam chcel ist.. ale, neviem vzdy tie fotky z neho ma fakt dostali.. lesne vily, sto kilove pentagramy na krkoch, ozranci, a prispeli k tomu zazitky z minuleho rocnika a hlavne vypis zdravotnikov mi stacil. dokonca mne blizka skupinka tam isla a zlomili tam nejakemu opilcovi sanku... je to pekne daleko, kapely mi uz davno nesedia a este toto. a pohar pretiekol ked kamos tento rok vahal ci ist tam alebo na maiden a uz vopred bol rozhodnuty pre brutal a to s nami chodil doposial vsade. som zvedavi ci vobec pojde aj ked sa to nekrizuje, to bol cely ten problem, ze ma aj obrali o pohodlie ist autom, atd.. nj :wink: ale bavte sa
ja si zajdem na napalmik, alebo cradle ci exodus niekde do klubu ale hentam je moc demencie na mna :P


Aha tak, tak teraz uz tomu chapem :D ........no co sa tyka tych ludi tam, tak stym suhlasim. Kazdy druhy sa hra na tvrdeho, maju stale nasrate ksichty ako keby ta sli zabit, ja sa osobne na takychto ludoch len bavim, ale samozrejme najdu sa tam aj prijemny ludia....Najviac som sa ale na poslednom Brutale nasmial hned prvy den, ked prsalo a zacali tam pobehovat manici s warpaintom na ksichte, absolutne som nechapal na co si to na tie ksichty dali ked prsalo, tak som sa smial ked im to po tych ksichtoch stekalo :lol: ...Daleko to sice je, ale prostredie je super, ale zase sa nasli aj ludia co to dodrbavali ked sa splhali po pevnosti a aby toho nebolo malo, tak ked sa tam nemohli dostat tak preco nie povitahuju par tehiel, aby sa lahsie splhalo. Predsalen to ma nejaku tu historiu a nicit to nie je zrovna najlepsi napad, ale hold co uz narobime, blbci sa najdu vsade.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

bohuzial

Poslaťod The_Qwertz v Streda Január 16, 2008 10:15 pm

bohuzial sa mi metal cim dalej tym viac podoba takemu EMO v jednom slova zmysle - fanusikovia. Coraz viac a viac ludi sa hraje len na tvrdych, proste na "tvrdasa", a pritom nechape samotnu podstatu tej hudby (ak ju vobec pocuva?). Coraz viac fanusikov su len obycajny "fakeri" (citaj "fejkeri" od slova "fejk" - falosny). Myslia si, ze k metalu neodmyslitelne patri trava a hruska v ruke (dost infantilny pohlad na vec), myslia si, ze dobrovolnou devastaciou pluc a pecene ziskavaju Respekt.

Najviac mi vsak "metlaci" pripadaju emacky v jednom. Ja som si vzdy myslel, ze clovek by mal vyzerat a fungovat podla seba. Podla svojho idealu. Cim dalej, tym viac sa vsak mlady metlaci (a najmä mlade metlacky) chcu podobat na svojich hudobnych idolov. Pozrite sa na Laiha. Dzubne si na oci za hrst Rimmel London Look-u, nalepi si akrylove nechtiky a starostlivo namaluje na cierno. K tomu vyzehlene vlasky a zrazu si kazdy druhy metlak, ktoreho bezne stretavam, lakuje nechty a maluje oci (kreteni).

Niekedy sa az zhrozim.
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Zdenius v Streda Január 16, 2008 11:08 pm

a mna tie kapely uz vobec nebavia, taky fear factory som vzdy chcel vidiet ale radsej si na nich pockam niekde inde a v kludnejsom prostredi.

ked si spomeniem ze som popri maiden pocuval na zakladke este death a black trochu, jaj to bolo priblizne v 95tom, dnes ma to cele nudi.

ja vam poviem, jedine Mercyful Fate a nik iny im nesiaha po paty :twisted: :twisted: :twisted:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod PesZ v Štvrtok Január 17, 2008 12:08 pm

Já tam loni chtěl vidět Dark Tranquillity, ale kvůli jedný kapele se mi tam nechtělo, i když Josefov poměrně dobře znám (jednou jsme tam v podzemí hráli se skautíkama docela dobrou hru :-)).
Ale letos mě neláká ani Brutal ani MoR. Aspoň, že tu budou Maiden ;-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod TheClansman1 v Nedeľa Január 20, 2008 3:38 pm

no neviem... mozno pojdem i ten rok na brutal... behemoth, exodus celkom zaujimave kapely
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Re: bohuzial

Poslaťod clansman88 v Nedeľa Január 20, 2008 3:52 pm

The_Qwertz píše:Pozrite sa na Laiha.
viem ze kazdy ma narok na svoj nazor ale nezda sa ti ze utocis dost casto len nanho :wink: samozrejme to nechap ako offense proti tebe ale existuje o mnoho viac pozerov a ja myslim ze alexi nim nieje. Howgh
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

l

Poslaťod The_Qwertz v Nedeľa Január 20, 2008 9:06 pm

laiho bol len priklad, dnes si nechtiky lakuje 50% metlakov.
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Irons heart v Nedeľa Január 20, 2008 10:35 pm

The_Qwertz > Je zvláštní slyšet to zrovna od fandy Paula ....

Myslím že malování nebo lakování nechtů vždycky patřilo k určitému druhu metalu a nemám vůbec nic proti tomu.
Jinak já se žádným podobným způsobem nezkrášluju :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Marec 20, 2008 11:47 pm

No tak zatial potvrdene
Agnostic Front, All Shall Perish, Beheaded, Behemoth, Carcass, Cephalic Carnage, Cradle Of Filth :lol: :lol: , Despised Icon, Entombed, Exodus, Hollenthon, Inveracity, Kataklysm, Mayhem, Paradise Lost, Primordial, Septicflesh, Six Feet Under, Swallow The Sun, Textures, Warbringer
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia