Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Barlow

Barlow

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Barlow

Poslaťod Prisoner v Piatok November 30, 2007 12:52 am

hledal jsem něco od skupiny Pyramaze a zjistil jsem, že od letošního roku působí v této americko-dánské skupině jeden z mojich oblíbenců Matt Barlow .... ale co víc mě zarazilo jak vypadá, koukněte sami jak vypadal v roce 2005 http://www.firststateforce.org/georgetownplayer.html, dokonce se vůbec nevěnoval muzice, ale makal jako policejní úředník, sice si založil mini skupinu složenou z kolegů s okresku, ale to musela bejt úroveň jak hrom :lol:
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

ha

Poslaťod Atttila v Piatok November 30, 2007 5:39 pm

tak to ze hraje v pyramaze se docela divim ze nevis ale tohle sem zase nevedel ja..dobry ucho :D
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Poslaťod Prisoner v Piatok November 30, 2007 8:45 pm

no fakt jsem to nevěděl, protože sem od nich s Barlowem nic neslyšel :( ....... ale ta image policajta......................................................
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod Daan v Streda December 12, 2007 4:31 am

Ja by som bol najradsej keby sa vratil k Iced Earth. Ripper Owens sa tam podla mna nehodi, jeho hlas mi k tej kapele vobec nesedi.. :/
Mohlo by to byt ako kedysi davno s Maiden. Bruce so Stevom sa dali znovu dokopy - Matt a Jon by si mali brat priklad... =P
Take a look in the pool and what do you see..
In the dark depths there faces beckoning me..
Can't you see them it's plain for all to see..
They were there, oh I know you don't believe me.
Obrázok užívateľa
Daan
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Nedeľa Apríl 29, 2007 7:21 pm
Bydlisko: Brezno

Poslaťod zdenoeddie v Streda December 12, 2007 11:21 am

Daan píše:Ja by som bol najradsej keby sa vratil k Iced Earth. Ripper Owens sa tam podla mna nehodi, jeho hlas mi k tej kapele vobec nesedi.. :/
Mohlo by to byt ako kedysi davno s Maiden. Bruce so Stevom sa dali znovu dokopy - Matt a Jon by si mali brat priklad... =P

velmi s tebou nesuhlasim,stare albumy od IE (nie to neni internet explorer :lol: ) sa mi vobec nepacia, naopak ma k IE dostal az ich novy album a koncert na ktorom som bol so zdeniusom
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Ironka v Streda December 12, 2007 12:54 pm

Daan, ty si to predpovedal... resp. uz sa tak stalo pred tyzdnom pdola datumu na ofic. stranke ale asi ho maju o tyzden posunuty kedze ta sprava sa objavila na vsetkych news serveroch az dnes rano

takze, Barlow je spat.... ja ho mam ako spevaka rada, ale Rippera mi je luto. A tie albumy s nim sa mi tiez pacili. Kazdy ho len odkopne po navrate povodneho spevaka. session spevak, heh. No ale tesim sa na pokracovanie Something Wicked s Barlowom. Uz to vidim ze casom nahraju znovu aj jednotku....
a maju nahravat na dalsej casti tour dvdcko.
Ironka
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štvrtok Marec 08, 2007 1:59 pm

Poslaťod Zdenius v Streda December 12, 2007 2:08 pm

par centimetrov som bol od shaffera , takeho namysleneho curaka som davno nevidel, mal som mu dat po papuli. skoda ze ani forum nemaju na stranke :evil:

viete ako taku kvalitu co maju spat mali by sme drzat huby ale tima mi je hrozne luto. ich spevak urobil co urobil, navzdy si z neho budeme robit srandu, buzika americkeho. tu bude platit to co u judase, nic im to neprinesie. tak ako doteraz budu hrat po kluboch a nic prevratne co sa tyka predajnosti ich necaka, fuck them

TIM FOREVER!!
Obrázok
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod zdenoeddie v Streda December 12, 2007 2:13 pm

Suhlasim so Zdenom!
Tim Rules on!!!
Obrázok
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Prisoner v Streda December 12, 2007 6:52 pm

já se docela těšim na comeback s Mattem, ale docela by mě zajímalo jak to bude s Pyramaze, když prej má v plánu u nich zůstat.... a u IE de o to co na nás hodlaj vymyslej a jak to zahrajou... poslední kousek byl, dle mě o ničem, možná 3 hodně dobrý skladby, jinak zbytečný :( , ale jinak Owense je mi až líto, nikde dlouho nevydrží a přitom je fakt výtečnej... třeba se mu povede něco jako Blazovi
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod Daan v Štvrtok December 13, 2007 1:03 am

Ironka píše:Daan, ty si to predpovedal... resp. uz sa tak stalo pred tyzdnom pdola datumu na ofic. stranke ale asi ho maju o tyzden posunuty kedze ta sprava sa objavila na vsetkych news serveroch az dnes rano

takze, Barlow je spat.... ja ho mam ako spevaka rada, ale Rippera mi je luto. A tie albumy s nim sa mi tiez pacili. Kazdy ho len odkopne po navrate povodneho spevaka. session spevak, heh. No ale tesim sa na pokracovanie Something Wicked s Barlowom. Uz to vidim ze casom nahraju znovu aj jednotku....
a maju nahravat na dalsej casti tour dvdcko.


o_O .... Nemam slov. Pamatas o com sme kecali na ICQ? Akoze...o tomto som fakt nevedel, poslednu dobu som metalove newsy vobec nesledoval... Ale tak, neostava mi povedat nic ine, nez to co uviedol Jon na oficialnej stranke... I am very happy to announce that Iced Earth is truly BACK! :)
Iced Earth s Mattom Barlowom ma pre mna osobitu atmosferu, songy s jeho hlasom pre mna dost znamenaju. Asi nikto z vas netusi o com teraz kecam, ale skratka je to tak. 8)
DVD bude awesome, je to druha najlepsia sprava za posledne dni (hned po oznameni IM koncertu v Prahe...)
Take a look in the pool and what do you see..
In the dark depths there faces beckoning me..
Can't you see them it's plain for all to see..
They were there, oh I know you don't believe me.
Obrázok užívateľa
Daan
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Nedeľa Apríl 29, 2007 7:21 pm
Bydlisko: Brezno


Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron