Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Príbeh Michaela Kiskeho-Parodia

Príbeh Michaela Kiskeho-Parodia

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Príbeh Michaela Kiskeho-Parodia

Poslaťod kamzo v Pondelok November 26, 2007 11:35 am

- Helloween debatují. -

KAI HANSEN: Shledávám, že je velice obtížné hrát na kytaru a zároveň zpívat.

MARKUS GROSSKOPF: Najděme si tedy jiného zpěváka. Zavolejme tomu škvrněti, co známe z Ill Prophecy.

- Zavolá Michaeli Kiskemu a ptá se ho, zda se připojí k Helloween. -

MICHAEL KISKE: Nechci, vaše hudba je příliš heavy a rychlá, bolí mě z ní uši.

- Kai Hansen tedy zavolá Ralphu Scheepersovi. -

RALPH SCHEEPERS: Promiň, věřím, že Tyran Pace bude ohromě úspěšný.

- Helloween se rozhodují zavolat Michaeli Kiskemu. Znovu. -

MICHAEL WEIKATH: Když se k nám připojíš, začneme psát lehčí věci a trochu zpomalíme, ke zděšení Kaie Hansena.

MICHAEL KISKE: Tak tedy oukej, ale já chci také psát písničky. Jakže's říkal, že se ta hudba jmenuje? Heavy rock?

- Michael Kiske se připojí k Helloween a vydají Keepery. Jsou ohromně úspěšní. -

KAI HANSEN: Menedžment stojí za hovno, cestování stojí za hovno, a nelíbí se mi směr, kterým se chce kapela dát. I want out.

- Odchází. -

MICHAEL KISKE: Teď jsem vůdce já, skloňte se přede mnou nebo opustím kapelu! Složíme nové album, bude se jmenovat Pink Bubbles Go Ape a bude měkčí než Keepeři. A taky vyžaduji, abych byl hlavním člověkem v kapele, nebo jí opustím!

HELLOWEEN: Oukej, ale prosíme, neopouštěj nás.

MICHAEL WEIKATH (přemýšlí)
Proklaté škvrně, ale potřebujeme ho, teď když Kai odešel.

- Helloween vydává Pink Bubbles Go Ape. Někteří fanoušci se diví "Co to do prdele…" -

MICHAEL KISKE: Na příštím albu chci mít ještě měkčí hudbu, a také orchestrální party. A také chci akustické kytary, spousty a spousty akustických kytar. A chci, abychom byli nejlepší rock-popová kapela všech dob!

HELLOWEEN: Nejsme si tím tak jistí, víš? Jsme metalová kapela a…

MICHAEL KISKE (přeruší je): Odcházím!

HELLOWEEN: Oukej, možná to přeci jen není tak špatný nápad, můžeme si trošku zaexperimentovat a pak se vrátit k metalu.

- Helloween vydává Chameleon. Většina fanoušků jím naprosto pohrdá. -

MICHAEL KISKE: Co? Co se stalo? To není možné, my jsme HELLOWEEN! Jsme UNIKÁTNÍ a VESELÍ a…

METALOVÍ FANOUŠCI: A ROCK-POP.

MICHAEL KISKE: No a? Je to všechno o UMĚLECKÉM VYJÁDŘENÍ a OPRAVDOVÉM UMĚNÍ. Vy tomu nerozumíte, protože jste zabedněnci. Jen ti, kterým se LÍBÍ Chameleon NEJSOU.

MICHAEL WEIKATH (přemýšlí): Od té doby co Kai Hansen odešel toužím být vůdcem, ale tenhle Michael Kiske mi stojí v cestě, nadešel čas zbavit se ho.

- Vykopne ho z Helloween. -

- Michael Kiske se rozčílí, zahořkne a zuří na vše metalové. Nadává. Nepřetržitě. Přísahá POMSTU. Křesťanskou pomstu a nemilosrdenství. -

- Kai Hansen volá Michaeli Kiskemu. -

KAI HANSEN: Chtěl bys hostovat na připravovaném albu Gamma Ray?

MICHAEL KISKE: Ano. Potřebuji peníze. Jsem švorc od té doby co jsem loni Z VLASTNÍ VŮLE ODEŠEL Z HELLOWEEN. Pojďme do toho.

- Je vydáno Land of the Free. Kiskeho fandi šílí z Time to Break Free. -

KISKEHO FANDI: Ach můj bože! Ach můj bože! Michael Kiske je zpět v METALU!! Milujeme ho navždy!

MICHAEL KISKE: Ne! Ne! Bylo to jen kvůli… tomu abych POMOHL příteli. NENÁVIDÍM METAL! Je to ZLO! Napíšu knihu o tom, jak je svět zkorumpovaný a zlý a jak se neřídí MÝMI ideami o tom, co je OPRAVDOVÉ UMĚNÍ.

- Uplyne pár let. -

MICHAEL KISKE: Už zase nemám peníze. Ještě jsem nedokončil knihu, takže nemohu být bohatý. Ale jen co ji vydám, každý ve mně uvidí opravdového a jediného nového MESIÁŠE. Mezitím nahraji album. Problém je, že jen METALOVÍ trapáci vědí, kdo jsem. Už vím, zhardrockizuji to! Haha, jsem tak GENIÁLNÍ. Takhle nikdo nebude moct říct, že jsem zpět v METALU.

- Michael Kiske požádá o pomoc dvě velmi NEMETALOVÉ osoby. Kaie Hansena a Adriana Smithe. -

- Je vydáno Instant Clarity. Je přijato jako oukej hard rock / metalové album. -

- Michael Kiske je rozhněván z METALOVÉ škatulky. Také vydává KNIHU. Nikdo kromě Kiskeho fandů ji nikdy nečetl. -

MICHAEL KISKE: Oznamuji, že opouštím hard rock / metalovou scénu. NAVŽDY. Mé příští album bude POP!

- Je vydáno Readiness to Sacrifice. Album PROPADNE a VYBOUCHNE. -

MICHAEL KISKE: Nikdo už nechápe, co je OPRAVDOVÉ UMĚNÍ. METAL je zkorumpovaný a hloupý a mrtvý a hlučný. OPRAVDOVÉ UMĚNÍ nelze vyjádřit skrze METAL. Může být vyjádřeno pouze skrze to co říkám JÁ.

- Tobias Sammet zavola Michaeli Kiskemu. -

TOBIAS SAMMET: Jsi můj idol a můj vzor. Mám oltář s tvým obrazem. Chtěl bys zpívat v jedné metalové opeře, na které pracuji?

MICHAEL KISKE: Ano. Ale nechci, aby se mé jméno objevilo v seznamu účinkujícich.

TOBIAS SAMMET: To nechápu.

MICHAEL KISKE: Jsem pryč z metalu.

TOBIAS SAMMET: Chápu, ale, no, tohle je METALOVÁ opera a…

MICHAEL KISKE (přeruší ho): Sklapni. Potřebuji peníze. Vymyslím nějaký důmyslný pseudonym. Dám ti vědět, až budu připraven.

- Po dlouhém přemýšlení přijde Michael Kiske s pseudonimem Ernie. -

MICHAEL KISKE: Jsem tak GENIÁLNÍ. Nikdo nezjistí, že Ernie jsem já.

- Je vydána Avantasia. Každý mluví o účasti Michaela Kiskeho na albu. -

METALOVÍ FANOUŠCI: Myslel jsem, že ten týpek je pryč z metalu.

MICHAEL KISKE: Já JSEM! Vy zabedněnci! Nevidíte, že to nejsem já? Je to ERNIE!

METALOVÍ FANOUŠCI: Och, oukej…

MICHAEL KISKE: Jen aby bylo jasno, oznamuji odchod z hard rock / metalové scény. Navždy. Zase.

TIMO TOLKKI: Vydávám znamenité sólové album. Chci, abys zpíval v jedné písničce. Respektuji tvá přání ohledně nemetalovosti. Takže pro tebe udělám hloupoučkou baladu.

- Michael Kiske kývne. Je vydáno Hymn to Life. Nezajímá to nikoho kromě fanoušků Stratovarius. -

ROLAND GRAPOW a ULI KUSCH: Vyhodili nás z Helloween. Chceme, abys byl zpěvákem v naší kapele.

MICHAEL KISKE: Jsem pryč z metalu.

ROLAND GRAPOW a ULI KUSCH: Rozumíme, ale mohl bys alespoň hostovat? Zaplatíme.

MICHEAL KISKE: Jdu do toho.

- Je vydán debut Masterplan. Většina ho přijímá kladně. -

METALOVÍ FANOUŠCI: Momentíček. Není to… MICHAEL KISKE? Myslel jsem, že je pryč z metalu.

MICHAEL KISKE: Oznamuji odchod z hard rock / metalové scény. Navždy. Zase. A tentokrát to myslím vážně. Proto nahraji nové album s hardrockovými prvky. Přemýšlím nad chytlavým a důvtipným názvem.

- Je vydáno Supared. Líbí se jen Kiskeho fandům. Album VYBOUCHNE. -

MICHAEL KISKE: Vím, co se děje. Jsem cizinec v tomto světě. Má hudba je tak vyspělá a upřímná, že jí chápe jen pár osvícených duší. Pročež vím, že lidstvo nikdy nepochopí OPRAVDOVÉ UMĚNÍ a OPRAVDOVOU HUDBU, kterou dělám jen JÁ.

HARD ROCK / METALOVÍ FANOUŠCI: Není to album Supared tak trochu hardrockoidní? Myslel jsem, že Michael Kiske se o to už nezajímá…

- Supared dostává další a další negativní a průměrné recenze. Michael Kiske se cítí natolik ohrožený, že vydá NOVÉ prohlášení, které NIKDY NIKDO PŘEDTÍM NESLYŠEL. -

MICHAEL KISKE: Oznamuji odchod z hard rock / metalové scény. Navždy. Zase. Nedělám si srandu.

- KONEC. -

- Kecám!! -

- Pár let uplyne. -

SERAFINO PERUGINO: Michaeli, rádi bychom, abys zpíval v našem projektu, ale neboj se! Není to metal, a není to ani trochu heavy, je to jen eeeee…. melodický rock! Jo, jedou v tom kluci z Vanden Plas, Pink Cream 69 a jaksetojmenuje…? No, každopádně dobře zaplatíme.

MICHAEL KISKE: Jasnačka!

- Je vydáno Place Vendome. Ačkoliv, je o něco tvrdší, než Michi očekával. -

MICHAEL KISKE: Néééé! Kytary zní moc zkresleně a tvrdě! Je to strašné! Teď si musím umýt duši a uši!

- O něco později vydává Michael Kiske nové sólové album nazvané Kiske. Nezajímá nikoho, jen Kiskeho fandy. -

MICHAEL KISKE: Zpropadeně, už jsem zase bez svých zelených kamarádů. Musím něco vymyslet. (zběsile brainstorminguje)

SERAFINO PERUGINO: Michaeli, mám jeden supr trupr nápad, vydělá nám to rychlé prašule za minimum práce.

MICHAEL KISKE (hladě si bradu): Hmmm, pokračuj.

SERAFINO PERUGINO: Poslouchej, vše, co musíš udělat, je znovu nahrát své staré písně z dob Helloween a…

- Perugino je přerušen ďábelských vřeskem vydaným Kiskem. Michiho oči se zvětší, začne se třást zatímco zatíná zuby, jeho oči připominají oči šílence, jenž se připravuje na vraždící řádění. -

SERAFINO PERUGINO (zoufale): Klid! Klid! Uděláme to v plně AKUSTICKÉ formě!

- Michael se pomalu uklidní. -

SERAFINO PERUGINO: Takže, co myslíš?

MICHAEL KISKE: Je to skvělý nápad!

METALOVÍ FANOUŠCI: Teď se ten týpek snaží vydělat na bývalé slávě. Opravdu dojemné. Možná by se mohl zkusit dát dohromady s Paulem Di'Annem.

MICHAEL KISKE (nasupeně): Co?! To jsou MOJE písně! Nikdo z vás mě nezastaví před znovunahráním těch písní! Jste banda dogmatických, negativních nepřátel UMĚNÍ!! Mám POKRK vašeho DESTRUKTIVNÍHO CHOVÁNÍ! Metalové ideologie jsou STUPIDNÍ A NEGATIVNÍ A OMEZENÉ, JÁ JSEM JEN NATOLIK ODVÁŽNÝ ŽE KRITIZUJI TO, CO JE V METALOVÉM SVĚTĚ ŠPATNÉ A PROTO MĚ NENÁVIDÍTE!

METALOVÍ FANOUŠCI (zmateně): Co to…? Člověče, byls mimo velmi, velmi dlouho. Je celkem vtipné, jak předstíráš, že víš vše o metalu a…

MICHAEL KISKE (rozlíceně je přeruší): SKLAPNĚTE! VY MĚ PROSTĚ JEN NECHÁPETE! PROTO MĚ NENÁVIDÍTE! JSEM MUČEDNÍK!! METAL SE SNAŽÍ ŘÍKAT MI, CO SI MÁM MYSLET A CO MÁM HRÁT A KDYBYCH SE POKUSIL BÝT SVOBODNÝ A HRÁT RAP NEBO POP NEBO REGGAE, VY BYSTE MĚ JEN KRITIZOVALI!

METALOVÍ FANOUŠCI: Jen pokud bys to vydal pod jménem METALOVÉ kapely.

MICHAEL KISKE (rozlíceně je přeruší): TICHO! METAL HLÁSÁ SVOBODU, ALE VE SKUTEČNOSTI ZRAZUJE SVOBODU, PROČEŽ ABYSTE BYLI OPRAVDU SVOBODNÍ, MUSÍTE "ZRADIT" METAL!

- Metaloví fanoušci se na sebe podívají nevěřícími pohledy, pak ukáží na Michaela a hystericky se smějí. -

METALOVÍ FANOUŠCI: Týjo, tenhle týpek je vážně číslo a naprosto netuší, o čem je METAL. Jdeme pryč.

- Odejdou. -

MICHAEL KISKE (stále nasrán): HEJ! NEOPOVAŽUJTE SE MĚ IGNOROVAT, ZMRDI! VRAŤTE SE! VRAŤTE SE! JEŠTĚ O MĚ USLYŠÍTE!

- My víme. -

- KONEC. -

Zdroj: The Other Side of Helloween
Autor: Dino
Poděkování: Jakub "Tykvůň" Zeman


www.Helloween.cz
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Michael v Pondelok November 26, 2007 2:08 pm

no fakt zajímavé počteníčko.. :twisted:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

kiske

Poslaťod mizikus v Pondelok November 26, 2007 2:19 pm

no jo no, ale hlas má parádní!
Obrázok užívateľa
mizikus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 1:22 pm

Poslaťod Ironka v Pondelok November 26, 2007 6:01 pm

no jo, ale zas je to pravda:) and the story continues - ucinkovanie v Aine, Tribuzy, niecom dalsom na co si nespomeniem a teraz nova Avantasia (ehm) ....
Ironka
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štvrtok Marec 08, 2007 1:59 pm

Poslaťod TheClansman1 v Pondelok November 26, 2007 7:53 pm

zaujimave citanie... btw ako spevak je velmi dobry..
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Prisoner v Utorok November 27, 2007 2:42 pm

no je fakt ze ty jeho sólový desky se od hard a metalu uplně odklonily
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod PesZ v Streda November 28, 2007 10:37 am

Mně se Chameleon líbí :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod lucka v Piatok December 07, 2007 9:13 pm

Kiske sa najnovsie objavi na Avantasii II...
lucka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pondelok November 12, 2007 6:42 pm

Poslaťod zdenoeddie v Sobota December 08, 2007 2:43 pm

lucka píše:Kiske sa najnovsie objavi na Avantasii II...

Avantasia II ??? Ja viem ze projekt Avantasia bude mat uz treti album...
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa December 09, 2007 6:31 pm

Az ma to stve, ze ten "pribeh" je skoro pravdivy. Po Keeperoch som povazoval Kiskeho za jedneho z najlepsich metalovych spevakov. Pri Pink Bubbles... ma ale zamrazilo a od vtedy povazujem Helloween za druhotriednu kapelu.

Kiskeho tvorba nie je podla mna to prave, orechove, ale album Instant Clarity povazujem za jeden z velmi vydarenych rockovych pocinov. A jeho literarnu tvorbu by som si velmi rad prestudoval, no bohuzial preklad jeho clankov ci knih som v anglictine zatial nenasiel. Ak ma niekto nahodou link, tak by som bol vdacny.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod dzuso v Pondelok December 10, 2007 6:46 pm

Toto som o ňom nevedel! Ak je to isto pravda,tak takýchto ľudí mám "najradšej"!
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Crusader v Pondelok December 10, 2007 8:37 pm

tak ted jsem se skutecne pobavil ... no jako takovej lada krizek, taky plna huba white metalu a kdyz dosly love ... skoda mluvit, je to skoda ze si nekdo muze delat z huby takovej srac ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Irons heart v Pondelok December 10, 2007 8:56 pm

Smutné ale pravdivé ...taky parádně spracované :D Ale to co je napsané o Sammetovy mě teda pobavilo :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod I love Maiden v Pondelok December 10, 2007 11:26 pm

Jak sem to tak cet , tak par nejastnosti tam je..... treba navaznosti na sebe v rokach obcas nesedej , a stema prachama to taky tak neni ! nedelejte z Kiskeho svini obdarenou talentem...... je to pouze v tom , ze SAMI se rozhodli na oplatku za keepry udelat jiny album PBGA a pak Kiske v tom chtel pokracovat a vysel Chameleon ja osobne tydle alba mam rad , sou dobry prave v tom , ze sou jiny , ze to nejsou neustale dokolecka kolovratky Hansenovi ( pokud teda nechcete poslouchat Keeper 1 - 13 ) ....pod natlakem lidi " museli " zmenit styl ...jenze Kiske nechtel a jeho nastvalo ze kvuli lidem ho vyhodili .....ted otazka hrat hudbu , ktera vas nebavi , ale lidi jo a mit prachy ? nebo odejit hrat to co me bavi sic lidem mozna ne ale s klidem ze za tim nejsou prachy a korupce atd...... me se Kiske libi vybornou barvou hlasu a myslim , ze nejlip udela kdyz bude vydavat stale sva Beckova cd , ale na druhou stranu hostovat u tech , kteri dokazi pro NEJ napsat dobry pisne cim budou spokojeni obe strany
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod BruceD v Utorok December 11, 2007 9:41 am

Miso, Miso, to je ale názor:D...jak říkám, ty musíš být vždycky v opozici:D...ale máš pravdu. Nikdo z nás ho nezná osobně a i když hraje sračky, tak je to jen jeho věc. Pravda je, že by si ty svoje výstupy o tom, jakej je metal mohl odpustit, protože ze sebe dělá trotla, ale jinak jeho věc, ne?:)
Abych řekl pravdu, já stejně moc německýmu metalu nevěřim:D...protože jsou to prostě němci. Když porovnáte třeba IM s Gamma ray nebo Helloween, tak to je jako kdyby jste porovnávali třeba Profesionály a pak si pustili Kobru 11.Sice je tam spousta efektů a všeho, ale kvalitní to není.
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 87 hostia

cron