Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Kid Rock & Uncle Cracker

Kid Rock & Uncle Cracker

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: hej

Poslaťod zdenoeddie v Nedeľa Október 07, 2007 7:26 pm

The_Qwertz píše:som rad, ze narozdiel od teba som v tej druhej skupine.........

neviem ako si to myslel,ale asi tak ze na Tebe postih je vidno 8)
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Irons heart v Nedeľa Október 07, 2007 7:47 pm

The_Qwertz píše:ano, nuti k zamysleniu, ci ste to vobec nekedy poculi.
a je 100x prijemnejsie v aute za jazdy pocuvat Kida Rocka ako Nightwish, to mam odskusane uz milionkrat ;) ono operne zavyjanie na mesiac sa do auta nehodi... samozrejme, Iron Maiden aj tak v aute vyhrava, no to neznamena, ze si nemozme niekedy pustit aj nieco bez technicky genialne zvladnuteho spevu. Ono mi uz v aute Run To The Hills lezie na nervy, nech sa na to pozeram z hocijakeho uhla pohladu. Niektori preto volia Death Metal, niektory takeho Uncla Crackera ;) Nehadajme sa teraz, kto voli lepsie, to zavisi na kazdeho vlastnom postihnuti ;)


Run to the hills ti leze na nervy? omg to je hřích napsat ..... :!:
Tak si logicky nepouštím pořád dokola jedno a to samé a na nervy mi to lést nebude ..... :D :wink: Klidně si v autě Kida poslouchej , každý máme ,,výjmky " ( jak už sem se jednou zmiňoval , otazník nad mým stylem tvoří třeba Meat Loaf .... :lol: )ale tady šlo hlavně o to , že si nás kritizoval za Nightwish a teď obhajuješ nějakýho rapera ... a právě proto že je každýho věc co si poslouchá , a každej si vybere co si v tom svém doupěti pustí , nemá smysl se navzájem kritizovat ..... a říkám to pouze kvůli Nightwish ....
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

ok

Poslaťod The_Qwertz v Nedeľa Október 07, 2007 7:54 pm

ok asi mate pravdu, nemal som svoj nazor na nightwish publikovat, aspon ne v takom zneni, ako som ho napisal.

Stale si myslim, ze nightwish je somarina, hlupost a napadaju ma najma nemoralne slova, ale NEODSUDZUJEM ludi, ktori ho pocuvaju, iba si myslim, ze maju divny (uznavam ze zvrateny bolo nevhodne slovo) vkus.
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Re: ok

Poslaťod Irons heart v Nedeľa Október 07, 2007 8:01 pm

The_Qwertz píše:ok asi mate pravdu, nemal som svoj nazor na nightwish publikovat, aspon ne v takom zneni, ako som ho napisal.

Stale si myslim, ze nightwish je somarina, hlupost a napadaju ma najma nemoralne slova, ale NEODSUDZUJEM ludi, ktori ho pocuvaju, iba si myslim, ze maju divny (uznavam ze zvrateny bolo nevhodne slovo) vkus.


No , a hned to zní jinak :wink: :D
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Ruun v Nedeľa Október 07, 2007 8:14 pm

:twisted: Táto sekcia tu nepatrí odstránte ju niekam na hoperforum :lol:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Predchádzajúci

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron