Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Nightwish - Dark Passion Play (new album)

Nightwish - Dark Passion Play (new album)

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Nightwish - Dark Passion Play (new album)

Poslaťod Michael v Utorok Október 02, 2007 8:25 pm

Finská metalo-synfonická skupina <B>Nightwish</B> vydala po odchodu zpěvačky Tarji Turunen nové dlouhohrající album <I>"Dark Passion Play"</I> se zpěvačkou
Anette Olzon.. jak myslíte, že to bude skupině šlapat s novou vokaliskou? dosáhne Anette kvalit Tarji? co říkate na nové album? je to propadák nebo skupina nabídla skvělý materiál? co si myslíte o dost komerčně laděných singlech (videoklipy Amaranth a Bye Bye Beautiful jsou nyní často hrané na Vivě i MTV) ? ... :?: to je spousta otázek k dlouhé diskuzi .. takže hurá do toho.. :wink: :)
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod zdenoeddie v Utorok Október 02, 2007 8:47 pm

Velmi neni o com diskutovat,Nightwish to najlepsie uz ma urcite za sebou,....,som len zvedavy kolko vydrzia bez Tarji......a hlavne tie kecy kolo toho ked sa vrati 8)
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod iamrockerfun v Utorok Október 02, 2007 8:51 pm

proste ich chcem stihnut vidiet nazivo s touto spevackou. a cim skor.
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod Irons heart v Utorok Október 02, 2007 9:16 pm

Sem docela zvědavej na jejich další vývoj , zatim co sem slyšel ty písničky d Anette ... jo , byly dost dobré ale není to bohužel Nightwish tak jak ho známe ( třeba Bye Bye Beautiful sem na chuť zatím moc nepřišel ... ) , charakteristický zpěv Tarji je najednou pryč a prostě to tam chybí ..... ale dopadlo to hodně nad me očekávání takže v pohodě a Anette ma hodně zajímavý hezký hlas který se mi pomalu začíná líbit takže si nestěžuju , myslím že našli dobrou náhradu :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Brousitch v Utorok Október 02, 2007 10:07 pm

Nejsem nějakej velkej fanda Nightwish...album je celkem dobrý. Samozřejmě že to nejsou starý Nightwish..ale teď jsme úplně jinde teď jsme u nových Nightwish s Annete. Písničky nejsou jako od Tarji protože Anette má popovej hlas a ne operní jako Tarja. Což mi nevadí protože zpěvačka je to dobrá. A je docela hezká. Hudba je stále kvalitní. Myslim že Tuomas si dal záležet a myslim že timhle albem přilákají hodně nových fanoušků už tim že je tak trochu (pop )- doom metal nebo co je to za žánr.
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

a

Poslaťod jason46 v Utorok Október 02, 2007 10:27 pm

celkovo si myslim ze ten album je podareny...jasne tarja je tarja ale ani tato "ona" nepsieva zle... :P rad si to vypocujem znovu a znovu :)
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Michael v Streda Október 03, 2007 1:48 pm

jinak kdo by nevěděl, na oficiálních stránkách skupiny se objevila informace, že Nightwish odehrají v Česku jeden koncert v rámci nadcházejícího turné a to 20.února 2008 v pražské Lucerna Music Hall :wink:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Brousitch v Streda Október 03, 2007 4:16 pm

Já myslim že už je to 100%..rád bych se podíval ale tenhle rok a příští rok to je a bude asi nabité takže bohužel.

Jinak říjnový Spark je věnovaný novému albu i skupině samotné.
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Preboha

Poslaťod The_Qwertz v Streda Október 03, 2007 4:26 pm

Preboha, ked si predstavim (a aj vidim), kolko ludi tu ma az natolko zvrateny vkus, otvorene sa cudujem, ako je mozne, ze su fanusikmi Iron Maiden :?
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod dzuso v Streda Október 03, 2007 4:27 pm

je na ňom pár zaujímavých momentov,pár vydarených skladieb ale inak nič moc! :)
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Re: Preboha

Poslaťod Irons heart v Streda Október 03, 2007 4:58 pm

The_Qwertz píše:Preboha, ked si predstavim (a aj vidim), kolko ludi tu ma az natolko zvrateny vkus, otvorene sa cudujem, ako je mozne, ze su fanusikmi Iron Maiden :?


Nightwish sice není moje parketa , ale rád si je poslechnu , a v tom svém stylu který dělají sou podle mě určitě nejlepší .... Maiden je pro mě samozřejmě číslo 1 ale nevidím nic špatného na tom poslechnout si někdy i jinej žánr ..... to že si někdy poslechneme Nightwish ještě není důvod k rozčilování , pořád mi nedochází co je na tom špatného ....
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: Preboha

Poslaťod Prisoner v Streda Október 03, 2007 5:20 pm

Nightwish sice není moje parketa , ale rád si je poslechnu , a v tom svém stylu který dělají sou podle mě určitě nejlepší .... Maiden je pro mě samozřejmě číslo 1 ale nevidím nic špatného na tom poslechnout si někdy i jinej žánr ..... to že si někdy poslechneme Nightwish ještě není důvod k rozčilování , pořád mi nedochází co je na tom špatného ....[/quote]

přesně, Maidni jsou u mě srdcovka každým coulem, ale vždycky si rád poslechnu jiný odvětví než heavík, v každým odvětví kde je klasickej zpěv mám kapely, který se mi dobře poslouchaj....... jinak k novým Nightwish, poslouchá se mi to skoro líp než éra Tarji, protože je Tarja je operní zpěvačka no a já a opera zní stejně blbě jako já a jednička z matiky na výzo, i po hudební stránce se album vcelku povedlo, spíš jsem zvědavej jak se bude dařit při turné, než samotný album
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Re: Preboha

Poslaťod Prisoner v Streda Október 03, 2007 5:22 pm

Nightwish sice není moje parketa , ale rád si je poslechnu , a v tom svém stylu který dělají sou podle mě určitě nejlepší .... Maiden je pro mě samozřejmě číslo 1 ale nevidím nic špatného na tom poslechnout si někdy i jinej žánr ..... to že si někdy poslechneme Nightwish ještě není důvod k rozčilování , pořád mi nedochází co je na tom špatného ....


přesně, Maidni jsou u mě srdcovka každým coulem, ale vždycky si rád poslechnu jiný odvětví než heavík, v každým odvětví kde je klasickej zpěv mám kapely, který se mi dobře poslouchaj....... jinak k novým Nightwish, poslouchá se mi to skoro líp než éra Tarji, protože je Tarja je operní zpěvačka no a já a opera zní stejně blbě jako já a jednička z matiky na výzo, i po hudební stránce se album vcelku povedlo, spíš jsem zvědavej jak se bude dařit při turné, než samotný album
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod I love Maiden v Streda Október 03, 2007 6:19 pm

Nightwish proslavila jednoznacne Tarja svym opernim zpevem....originalni , meldoicky takze bylo jasne ze to bude mit uspech.....ale proc na poslednim albu s Tarjou , uz prestavala zpivat operne a zapojily basaka do zpevu? protoze ty pisnicky zacinaly byt DESNE monotoni !! Sem rad ze zvolily NEoperni zpevacku ( ale nabizi se otazka jak budou znit Tarji pisnicky v podani Anette ) me se to velice libi , podlazene kytary s peknym zpevem a dokonce prvky stare severske hudby ( to se mi moc libi ) !! Neco mi rika ze Nightwish jeste zazari daleko vic.....nova zpavacka a STALE vyborne zpivaji basak davaji skupine vyborne ambice pro kombinaci obou zpevu a tom je velke perspektiva !!! akorad sem nevedel o ty komercnosti......ale vnucuje se otazka kdo je a kdo neni v teto dobe opravdu komercni :?
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod steveharris v Streda Október 03, 2007 7:46 pm

to I love Maiden: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Malo krat si to tam napisal
:lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron