Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Nightwish - Dark Passion Play (new album)

Nightwish - Dark Passion Play (new album)

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Irons heart v Streda Október 03, 2007 11:20 pm

Teď sem se dodíval na nějaké jejich klipi a můj názor na to je , že s Anette je to uplně jiné , ale v žádné případě ne horší .... ja nemám naposlouchané jejich alba takže pišu jenmon s mého amaterského dojmu a takhle to cítím , s I love Maiden musím jedině souhlasit , s Tarjou to fakt po par songách znělo dost monotoně a Anettin hlas je velice příjemný :) doopravdy se mi to líbí čím dál víc a Amaranth obzvlášť :) :twisted:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Michael v Štvrtok Október 04, 2007 6:41 pm

jinak tady jsou odkazy na oba dva první videa nového alba, kdyby ještě někdo neviděl :wink: :
http://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ
http://www.youtube.com/watch?v=hTdhXxxWREo
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod zdenoeddie v Štvrtok Október 04, 2007 7:13 pm

prave (opat) pocuvam novy nightwish,je to dobra muzika, a suhlasim s vyrokom uz neviem koho ze s Tarjou to bolo monotonne, aj ked mne osobne sa Tarja viacej pacila (fyzicky - bola lepsia jeb**ka :lol: ), a co sa tyka hlasu tak by som povedal ze je mi to jedno 8)
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Irons heart v Štvrtok Október 04, 2007 8:50 pm

zdenoeddie píše:prave (opat) pocuvam novy nightwish,je to dobra muzika, a suhlasim s vyrokom uz neviem koho ze s Tarjou to bolo monotonne, aj ked mne osobne sa Tarja viacej pacila (fyzicky - bola lepsia jeb**ka :lol: ), a co sa tyka hlasu tak by som povedal ze je mi to jedno 8)


Heh , to zas mě se Tarja nelíbila vůbec :lol: :D byla na mě moc ,,temná" zato Anette se mi opravdu líbí a její hlas je pro mé ucho příjemnější .... :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Brousitch v Štvrtok Október 04, 2007 9:10 pm

Jinak se doplním...Anette má sice popový hlas ale operní zvládá také viz. 1.píseň z nového alba Poet and the Pendulum...problém je v tom že se mi zdá že používá různé dokrášlovací prostředky jako Chorus takže to nevyzní tak čistě jako u Tarji.
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod Michael v Piatok Október 05, 2007 1:33 pm

http://www.youtube.com/results?search_q ... rch=Search tajné vystoupení Nighwish 28.9.2007 v Hamburgu, kde předali karitě peníze vydělané prodejem singlu Eva .. :) můžete posoudit živý zpěv Anett, mě osobně se hodně líbí jak zvládá staré skladby, má takový příjemný hlas a i když nevytáhne některé výšky, zpívá to fakt přirozeně a zní to víc než dobře :wink:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Belenor v Piatok Október 05, 2007 2:06 pm

Hehe, co tak čtu v komentářích na youtube, tak tam všichni pomlouvají Anette stejně, jako byl pomlouvám Blaze, když zaskočil za Bruce :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod clansman88 v Piatok Október 05, 2007 2:24 pm

Belenor píše:Hehe, co tak čtu v komentářích na youtube, tak tam všichni pomlouvají Anette stejně, jako byl pomlouvám Blaze, když zaskočil za Bruce :-)
co nie je spravne pretoze blaze je super spevak :twisted:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod zdenoeddie v Piatok Október 05, 2007 2:38 pm

no pozeram tie videa z hamburgu,poviem vam len tolko,ze to co platilo o blazeovi tak toto iste plati o anete.piesne z albumov ktore natocil blaze aj zaspeivol dostojen nazivo ale brucove partie jednoducho nezvladal.to iste plati o anete.piesne z noveho albumu su zaspievane ako sa patri,ale tie z minulej ery,...... no strach, hlavne to jej ehehehjejj vo vyskach,no neviem,ale stale mi tam cosi (alebo ktosi) chyba....... tarja pod spat :cry:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Irons heart v Piatok Október 05, 2007 2:47 pm

Belenor píše:Hehe, co tak čtu v komentářích na youtube, tak tam všichni pomlouvají Anette stejně, jako byl pomlouvám Blaze, když zaskočil za Bruce :-)


Všem co sme tady je tahle situace nějak blízká :) Víme jaké to je stratit tak důležitou věc jako je frontman ..... akorát my to tady vidíme jinak než ti největší fanoušci pro které Nightwish znamenal život. Anette si od nás vysloužila téměř pozitivní hodnoccení ale ti pro které byla Tarja absolutně všechno , dýchali by pro ni , milovali ji se s Anette nikdy nesmíří. Ale nabýzí se nám i druhá otázka která se dá srovnat k případu Paul a Bruce .... :lol: to už by byla velká náhoda a moc tomu nevěřím ..... hlavně nechci srovnávat Anette s Brucem :D :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Belenor v Piatok Október 05, 2007 2:57 pm

Holt věčný a neřešitelný problém se zpěvem :-) Že je jiný bubeník nebo kytarista většinou poznat moc není, nenastávají problémy s jinými rozsahy, barva u kytar jde taky napodobit dobře, ale u hlasu... Dobří zpěváci jsou holt originály a záleží na fanoušcích, zda si v novém najdou něco dobrého :-) Nightwish neposlouchám, slyšel jsem jen jednu nebo dvě věci a vadil mi právě ten operní zpěv, poněkud jiný projev Anetty by se mi asi zalíbil více. Možná je na čase, abych dal Nightwish šanci.
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Irons heart v Piatok Október 05, 2007 3:15 pm

Belenor píše:Holt věčný a neřešitelný problém se zpěvem :-) Že je jiný bubeník nebo kytarista většinou poznat moc není, nenastávají problémy s jinými rozsahy, barva u kytar jde taky napodobit dobře, ale u hlasu... Dobří zpěváci jsou holt originály a záleží na fanoušcích, zda si v novém najdou něco dobrého :-) Nightwish neposlouchám, slyšel jsem jen jednu nebo dvě věci a vadil mi právě ten operní zpěv, poněkud jiný projev Anetty by se mi asi zalíbil více. Možná je na čase, abych dal Nightwish šanci.


Jo, to souhlasím :) přiznávám že to je i můj problém , o Nightwish sem se začal zajímat až když přišla Anette ... teda znal sem je , dost toho slyšel ale nezajímal se ..... taky mě odrazovala ta opera ..... ale právě tohle je důvod mnoha fanaušku proč je milovali....
Ale když sem viděl tohle , celkem sem se divil http://www.youtube.com/watch?v=O_vMEvcP ... ed&search= jakou cestou se to Tarja ubírá .... :(
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Ruun v Sobota Október 06, 2007 4:21 pm

No Nightwish je teraz ešte väčšia komercia :wink:
A srať na nich Nightwish je Taria :lol:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Poslaťod Michael v Sobota Október 06, 2007 8:09 pm

jak píšete, je to přesně to samé, co s Blayzem .. jak on byl, tak i nyní je Anett pod velkým tlakem .. to je jasné , ovšem pokud někdo miloval Nightwish s Tarjou, tak teď bude hodnotit Anett negativně, i kdyby podávala sebelepší výkony .. :roll: já Nightwish poslouchám skoro stejně dlouho, jako Maiden a vždycky jsem je měl rád, ale teď je přece jen od odchodu bývalé frontmanky sleduju víc a myslím, že se s nástupem "nové éry" poprali dobře.. ale to ukáže až čas
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod strevo v Sobota Október 06, 2007 9:19 pm

Michael píše:jak píšete, je to přesně to samé, co s Blayzem .. jak on byl, tak i nyní je Anett pod velkým tlakem .. to je jasné , ovšem pokud někdo miloval Nightwish s Tarjou, tak teď bude hodnotit Anett negativně, i kdyby podávala sebelepší výkony .. :roll: já Nightwish poslouchám skoro stejně dlouho, jako Maiden a vždycky jsem je měl rád, ale teď je přece jen od odchodu bývalé frontmanky sleduju víc a myslím, že se s nástupem "nové éry" poprali dobře.. ale to ukáže až čas


no mozno sa nakoniec tarja vrati ako bruce :)
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia

cron