Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Nightwish - Dark Passion Play (new album)

Nightwish - Dark Passion Play (new album)

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Brousitch v Sobota Október 06, 2007 10:19 pm

strevo píše:
Michael píše:jak píšete, je to přesně to samé, co s Blayzem .. jak on byl, tak i nyní je Anett pod velkým tlakem .. to je jasné , ovšem pokud někdo miloval Nightwish s Tarjou, tak teď bude hodnotit Anett negativně, i kdyby podávala sebelepší výkony .. :roll: já Nightwish poslouchám skoro stejně dlouho, jako Maiden a vždycky jsem je měl rád, ale teď je přece jen od odchodu bývalé frontmanky sleduju víc a myslím, že se s nástupem "nové éry" poprali dobře.. ale to ukáže až čas


no mozno sa nakoniec tarja vrati ako bruce :)


to myslím že ne...s brucem udržovala kapela stálý kontakt a byli pořád přátelé..ale jak se tuomas vyjářil nechce s tarjou mít už nic společného a na nějaké udobření to zatim vůbec nevypadá.
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod Irons heart v Sobota Október 06, 2007 11:17 pm

Ja sem teď poslouchal to jejich album a musim říct že je to fakt skvělé !! Hodně se mi to líbí , má to velice silnou atmosferu a jak se říká , zanechalo to ve mě pocit .... myslím že tohle album se fakt povedlo :) Ještě je zapotřebí si to víc naposlouchat ale první dojmy sou víc než pozitivní :lol:

A jinak , mají sice uplně jinou situaci než Blaze a Bruce atd. , ale taky bych nezahazoval možnost že se Tarja jednou vrátí .... akorát ,,právě " odešla takže si myslim že mluvíme docela hooooodně dopředu :D :lol: :D jenže my sme tuhle situaci už zažili takže máme neustálou potřebu je srovnávat a spojovat :) já ji taky mám :D :wink:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Október 07, 2007 12:52 am

Irons heart píše: ... máme neustálou potřebu je srovnávat a spojovat :) já ji taky mám :D :wink:

mame ? :roll: ja takovyhle potreby u sebe nesleduju, proc taky ? Tarja je mi ukradena ... novy album jsem si poslechla, tak jako to delam u vetsiny novinek hlavne z duvodu "vseobecneho rozhledu" o deni na hudebni scene a tim muj zajem konci :)
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Michael v Sobota Október 27, 2007 12:36 pm

již nedávno Nightwish přesunuli koncert z Lucerny do velké T-Mobile arény (hala hokejové Sparty).. takže zájem o koncert bude asi velký, lístky zatím ještě nejsou v objehu, ani cena není známa.. já určitě plánuju na ten koncert jet, jen doufám, že ty lístky nebudou cenově přemrštěné :)
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Predchádzajúci

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron