Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Citron, Vitacit, Kreyson a jiné heavy metalové legendy

Citron, Vitacit, Kreyson a jiné heavy metalové legendy

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Citron, Vitacit, Kreyson a jiné heavy metalové legendy

Poslaťod Brousitch v Utorok September 18, 2007 4:48 pm

Tak co znáte?? posloucháte?

nedavno jsem viděl někde na vesnici v jižních čechách plakát Citronu..docela mě zamrzelo že tam bylo strhané datum a místo konání..chtěl jsem se na ně jet podívat. Taková heavy metalová legenda, která vyprodávala haly, hraje myslim v USA a tady se na ni nemůžu dojít podívat ani do zapadlý hospody. :roll:
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod The Andrew v Utorok September 18, 2007 5:39 pm

Kreyson znám z týhle nabídky nejlíp, tahle kapela snáma "jezdila" v autě před pár lety, a fakt se mě líbili 8) . Citron znám už mín
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

legendy

Poslaťod eddie.c v Utorok September 18, 2007 6:13 pm

Všechny jsou to vynikající kapely! Každá jinak. Největší možnost prorazit dál měli KREYSON. Točili desky v Německu a Rolf z RUNNING WILD jim nahrál i sólo na debutové album Anděl na útěku. Křížek zase na výměnu zpíval sbory na desky RUNNING WILD (Death or glory, Blazone stone) Bohužel všichni asi víme jak to nakonec Křížek pohnojil a už se z toho nevyhrabal. DAMIENS ho pohřbili totálně. O to věčí radost mám teď z reunionu KREYSON!
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

mot

Poslaťod matii v Utorok September 18, 2007 7:52 pm

Nechci tu lobovat, jelikož dělám WM jedný nejmenovaný kapele, ale pokud jde o šance dostat se do zahraničí, tak Motorband na tom nebyl o nic hůř. Made in germany natočil ve Stuttgartu česky i anglicky, bohužel výměna manažera a nezkušenost při jednání zapříčinila, že po vydání české verze byli šéfové z Popronu natolik znechuceni intrikami jednoho velmi známého leč nejmenovaného manažera (M.Z.), že od smlouvy odstoupili, i když zpočátku byli hudbou nadšeni a plánovali expanzi českého speedmetalu z Teplic do západní Evropy. To už nevydrželi Kamil Střihavka a Tomáš Krulich a odešli do B.S.P resp. Kabátu a byl konec starého Motorbandu. :D
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Poslaťod agdabavipain v Streda September 19, 2007 10:59 am

velka skoda, ze Citron dopadol ako dopadol.
ked vydali Radegast, boli u nas absolutnou megaskupinou, ktoru aj v Metal Hammeri prirovnavali k Iron Maiden.
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

jj

Poslaťod matii v Streda September 19, 2007 12:05 pm

Souhlas, taky pamatuju tu dobu, ale je třeba uznat, že sláva Citronu byla úzce spjata s Láďou Křížkem a dobou ve které Radegast vyšel. "Slavná" 90tá léta POPíku pohřbila na dlouhou dobu metal v ČR hodně hluboko pod zem. (pozn. Kabát nepovažuju za metal).
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Poslaťod PesZ v Streda September 19, 2007 12:22 pm

matii> a někdo snad považuje Kabát za metal? :-)
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod kamzo v Streda September 19, 2007 12:45 pm

Kreyson som zacul este ako mladsi chlapec a uz vtedy sami pacili tie gitary a tak :D Pamatam si na skladbu Nejde vratit cas-peckovy sladak!!
Na zivo som ich videl na Scorpionse ako predkapela a boli perfektny urcite by som siel aj keby hrali samostatne :twisted: volali ich aj CeskoSlovensky Helloween :D
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod matii v Streda September 19, 2007 3:40 pm

ad Kabát : to byla jen poznámka, protože jako jedna z mála rockovejch kapel přežili ve zdraví 90tá léta.

ad Kreyson : Byl sem na nich v srpnu v Netřebicích, ale musím tě zklamat, samostatně zatím nehrajou, vždy si někoho přizvou, jelikož mají jen 45 minutový set.
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

MOTORBAND

Poslaťod eddie.c v Streda September 19, 2007 7:13 pm

To matti: Zdravím tě matti! Jasně! MOTORBAND byl v podobné situaci, na ten jsem zapomněl :) (mimochodem jestli máš zájem, tak se jukni jak jsme pokřtili desku :P ) http://www.volny.jablunkov.cz/witchkrestmosty.htm
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Michael v Streda September 19, 2007 9:12 pm

eddie.c : já jsem chtěl na ten koncík jít, ale skřížili se mé dvě velké záliby .. sport a hudba .. Oceláři zrovna doma zahajovali sezónu extraligy a jelikož je pro mě hokej v Třinci prakticky to samé jako pro Steva fotbal ve West Hamu .. bylo rozhodnuto 8)
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

WH

Poslaťod eddie.c v Štvrtok September 20, 2007 4:45 pm

To Michael: Jasně, to se dá pochopit. Tak na nějakém dalším tě rádi uvidíme :) Kde hrajeme sleduj na witchhammer.webpark.cz (omlouvám se za offtopic, už se vracím k témě :lol: )
Zajímalo by mě jestli někdy vyšla na CD písnička Uragán od CITRONu. Kdysi dávno jsme viděl jen kousek klipu a zpíval tam ještě Křížek. Na albu Vypusťte psy sice je, ale už je nazpívaná jiným zpěvákem...mě by zajímala ta Křížkova verze. Nevíte někdo?
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: WH

Poslaťod Brousitch v Štvrtok September 20, 2007 5:37 pm

eddie.c píše:To Michael: Jasně, to se dá pochopit. Tak na nějakém dalším tě rádi uvidíme :) Kde hrajeme sleduj na witchhammer.webpark.cz (omlouvám se za offtopic, už se vracím k témě :lol: )
Zajímalo by mě jestli někdy vyšla na CD písnička Uragán od CITRONu. Kdysi dávno jsme viděl jen kousek klipu a zpíval tam ještě Křížek. Na albu Vypusťte psy sice je, ale už je nazpívaná jiným zpěvákem...mě by zajímala ta Křížkova verze. Nevíte někdo?


je na "Sila navratu"
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Uragán

Poslaťod eddie.c v Štvrtok September 20, 2007 7:38 pm

To Brousitch: Kamaráde ať se dívám, jak se dívám, tak Uragán tam není... :(
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Brousitch v Štvrtok September 20, 2007 8:06 pm

To je divný...na normálnim albumu neni ale na tom co mam v PC je.. :roll:
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron