Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Hallowed be thy name

Hallowed be thy name

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Brighter v Piatok September 14, 2007 10:26 am

oblubena pesnicka, je v nej vsetko 8)
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod blaznivymetalista v Piatok September 14, 2007 12:30 pm

Ja ked som zacinal s Maiden tak som tuto piesen nepoznal. Ale raz dosiel brat a doniesol mi CD, ze su na nom nejake metalove piesne. Ked som sa dostal k tomuto songu, chytili ma hned prve tony a ked zacal Bruce spievat, hned som spoznal Maiden. Tejto piesni sa asi uz nic nevyrovna
Obrázok užívateľa
blaznivymetalista
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Utorok December 20, 2005 4:42 pm
Bydlisko: Kendereš

Poslaťod Irons heart v Piatok September 14, 2007 1:04 pm

Něco takového vznikne jednou za 100 let .... Maiden mají spoustu takových písní , ale Hallowed má v sobě něco navíc , něco co jí dělá tak neuvěřitelně silnou , a´t už to dělá šílená dokonalost celé téhle písně , odráží se v ní i celá Maidenovská historie, ja nenacházím ta správná slova abych ji popsal .... :) Pes má pravdu , když ji slyšíme na koncertě , člověku je s toho všeho do breku ...... ta síla okamžiku , je nenahraditelná ..... a je to tak pokaždé :) navíc když víme že je to poslední písnička a že pak se seberou a doopravdy odejdou ..... tady zapracujou emoce :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod clansman88 v Piatok September 14, 2007 2:02 pm

Irons heart píše:
thomason píše:
clansman88 píše:Scream For Me SLOVAKIAAA .... toto by som velmi rad pocul nabuduci rok :twisted: :twisted: :twisted: a Halowed By The Name? jedna z mala piesni ktore proste nemozte vypnut v strede a ist prec.. proste vas to nepusti :) :) :twisted: :twisted: :twisted:


no toto by som aj ja rad velmi pocul -!-


I když pro mě zní líp Czech .... :D ono slyšet ve svých uší Scream for me Ostrava byl fakt nádhernrný pocit :lol: .... no ale ta Slovakia zní taky dobře , nakonec sme bratia ne ? :wink: :D
no neni to zle "czech" ale uz teraz boli je cas dat zabrat usnym bubienkom slovenskym metalovym fanusikom :D:D a niekde blizko napr BB :twisted:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Painkiller03 v Piatok September 14, 2007 10:18 pm

clansman88 píše:
Irons heart píše:
thomason píše:
clansman88 píše:Scream For Me SLOVAKIAAA .... toto by som velmi rad pocul nabuduci rok :twisted: :twisted: :twisted: a Halowed By The Name? jedna z mala piesni ktore proste nemozte vypnut v strede a ist prec.. proste vas to nepusti :) :) :twisted: :twisted: :twisted:


no toto by som aj ja rad velmi pocul -!-


I když pro mě zní líp Czech .... :D ono slyšet ve svých uší Scream for me Ostrava byl fakt nádhernrný pocit :lol: .... no ale ta Slovakia zní taky dobře , nakonec sme bratia ne ? :wink: :D
no neni to zle "czech" ale uz teraz boli je cas dat zabrat usnym bubienkom slovenskym metalovym fanusikom :D:D a niekde blizko napr BB :twisted:
ved to je jedno ci CZ alebo SvK vseci z tadialto tam budeme :lol:
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Irons heart v Piatok September 14, 2007 10:38 pm

Painkiller - asi tak no :lol: taky myslim že hranice mezi CZ a SK sou to nejmenší..... :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod strevo v Piatok September 14, 2007 10:45 pm

iron maiden prispieva k druzovaniu slovakov a cechov...kto by to bol povedal :)
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Irons heart v Piatok September 14, 2007 11:57 pm

strevo píše:iron maiden prispieva k druzovaniu slovakov a cechov...kto by to bol povedal :)


jee , to je milé :) peace of mind :) :!:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod clansman88 v Sobota September 15, 2007 9:24 am

Irons heart píše:
strevo píše:iron maiden prispieva k druzovaniu slovakov a cechov...kto by to bol povedal :)


jee , to je milé :) peace of mind :) :!:
hehe :) :) tento si uz rozhodne nenecham ujst ako ostravu :oops: :oops: :cry: :cry: a tam navyse hrali Children Of The Damned :cry: :cry: :x :evil: no neva tesime sa na 2008 :twisted:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod mickey.r v Sobota September 15, 2007 10:00 pm

Ono Hallowed je preto tak dokonalá vec, že má obrovskú hĺbku nadčasovej myšlienky v texte tejto skladby. Aj práve preto sa táto skladba Bruceovy veľmi dobre spieva, lebo jej obsah núti každého k zamysleniu. Je to veľmi emotívna vec a o hudobnej stránke ani nehovoriac, tam niet čo dodať, proste sa to na pár riadkov nevmestí. Moja hlavná srdcová záležitosť.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod dzuso v Streda Október 10, 2007 4:58 pm

Hallowed be the Name je pesnička s veľkým P!!!
od famózneho úvodu cez famózne jadro až po famózny koniec! Vynikajúci text,vynikajúce prechody a melódie(tie sú pre mňa v hudbe najdôležitejšie), hlboká myšlienka tej pesničky,skvelá technika skvelý feeling - čo viac dodať! :) :)
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Predchádzajúci

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron