Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - metalisti

metalisti

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Jak se oblékáte?

Sem metalista tělem i duší
30
57%
metal miluju ale nevypadám tak
20
38%
hip-hop
2
4%
jiné
1
2%
 
Celkom hlasov : 53

Poslaťod Jevo v Piatok September 07, 2007 1:55 pm

Irons heart píše:
Jevo píše:
steveharris píše:No ja by som tiez chcel Brucove gace z Rock In Rio. :D :D :D Daju sa take nekde zohnat?


Hmmm, tazka otazka. Zaoberam sa nou uz vyse roka. Jedina moznost je, ze si ich nechas usit na mieru niekde tam, kde siju :D (nemam tusenia ako sa to miesto vola)


to si mi dal brouka do hlavy :lol: , teda vážnì jak se tomu øíká ?! když nìjaká ženská šije je to švadlena , chlap....švadlen? ale kdyby mìli tøeba podnik , tak je to švadlenství ? není to nìjaké divné . . ? Sory že tu píšu takové nesmysli trochu od vìci , ale nedá mi to ... :D


Ja neviem ako sa to povie po slovensky. A ty po mne este chces vediet cesky preklad :D
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Dragontears v Piatok September 07, 2007 3:23 pm

Irons heart : v jednom svem prispevku pises, ze mnoho lidi poklada metalisty za "negramotne". Nic ve zlym, ale po cteni nekterych tvych zapisku se jim ani nedivim :wink:
ale k veci - je mi jedno, co kdo posloucha a co se mu libi. Uz vubec si nemyslim, ze spravnym metalistou je pouze ten, kdo je obitej cvokama a ma na sobe triko s obrazkem, protoze i clovek v obleku muze mit metal v srdci a dusi a to jedine je podstatne !

btw jen mala poznamka - vadi ti, ze se hip-hoperi navazi do metalistu, jo vsechny nas to stve ... ale precti si pozpatku, jak se ty tady vyjadrujes o nich, neni to uplne to stejne ? nech je zit, nech jim jejich zivotni styl a filozofii, uzivej si sve hudby, bud zkratka tolerantni !! zalozil si tema "metalisti" tak se bavme o metalu a na hip-hop se vykaslete
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Irons heart v Piatok September 07, 2007 3:35 pm

nevim teda v čem sem negramotný , v tom že nemám rád hip hip? Já to přiznávám , nemám je rád ale doopravdy sem původně nechtěl udělat debatu okolu hip hopu . . . Já taky nechodim ,,okovanej" od hlavy až k patě,a pokud sis všimla tak sme se bavili o tom jestli to tu někdo nosí a komu se to líbí , a ne o tom že bez toho prostě metalista neni metalistou... a už vubes nevim kde si nabrala to , že lidi kteří nemaj dlouhé vlsy a nosí třeba oblek sou podle mě špatní , tohle sem nikde nenapsal a ani sme o tom blíž nemluvili ..... a bavit se o metalové modě není nic špatného ne ? :wink: a moc děkuju za upravení toho nádpisu pokud je to tvoje práce :) díky
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Dragontears v Piatok September 07, 2007 3:58 pm

Irons heart píše:nevim teda v čem sem negramotný , v tom že nemám rád hip hip? Já to přiznávám , nemám je rád ale doopravdy sem původně nechtěl udělat debatu okolu hip hopu . . . Já taky nechodim ,,okovanej" od hlavy až k patě,a pokud sis všimla tak sme se bavili o tom jestli to tu někdo nosí a komu se to líbí , a ne o tom že bez toho prostě metalista neni metalistou... a už vubes nevim kde si nabrala to , že lidi kteří nemaj dlouhé vlsy a nosí třeba oblek sou podle mě špatní , tohle sem nikde nenapsal a ani sme o tom blíž nemluvili ..... a bavit se o metalové modě není nic špatného ne ? :wink: a moc děkuju za upravení toho nádpisu pokud je to tvoje práce :) díky

proc hned zase ta vztahovacnost ? psala jsem SVUJ pohled na vec, jak ja vidim nutnost nosit metalova trika a davat svetu najevo, ze jsem metalista atd, nikde jsem ale nerekla ze je spatne se o tom bavit nebo ze se zrovna tobe nelibi lidi v kvadrech ...
za jisty druh negramotnosti pokladam tu spoustu pravopisnych chyb, a nadpis jsem spravila, kdyz si to nezvladl sam :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Irons heart v Piatok September 07, 2007 4:02 pm

Dragontears píše:
Irons heart píše:nevim teda v čem sem negramotný , v tom že nemám rád hip hip? Já to přiznávám , nemám je rád ale doopravdy sem původně nechtěl udělat debatu okolu hip hopu . . . Já taky nechodim ,,okovanej" od hlavy až k patě,a pokud sis všimla tak sme se bavili o tom jestli to tu někdo nosí a komu se to líbí , a ne o tom že bez toho prostě metalista neni metalistou... a už vubes nevim kde si nabrala to , že lidi kteří nemaj dlouhé vlsy a nosí třeba oblek sou podle mě špatní , tohle sem nikde nenapsal a ani sme o tom blíž nemluvili ..... a bavit se o metalové modě není nic špatného ne ? :wink: a moc děkuju za upravení toho nádpisu pokud je to tvoje práce :) díky

proc hned zase ta vztahovacnost ? psala jsem SVUJ pohled na vec, jak ja vidim nutnost nosit metalova trika a davat svetu najevo, ze jsem metalista atd, nikde jsem ale nerekla ze je spatne se o tom bavit nebo ze se zrovna tobe nelibi lidi v kvadrech ...
za jisty druh negramotnosti pokladam tu spoustu pravopisnych chyb, a nadpis jsem spravila, kdyz si to nezvladl sam :wink:


Aha , tak to jo , nebudeme si tady hádat kvůli tomu :) ,teda pardon , vyměnovat názory .Heh :lol: kápla si na mou špatnou stránku , Češtinu sem nikdy neměl rád . . . :lol: A spravení toho nádpisu sem se pokoušel a nějak mi to nešlo , věděl sem že se toho ujme nějakej odborník :wink:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Dragontears v Piatok September 07, 2007 4:11 pm

Irons heart píše:
A spravení toho nádpisu sem se pokoušel a nějak mi to nešlo , věděl sem že se toho ujme nějakej odborník :wink:

neni nic jednodussiho, nez mi v tomto pripade poslat SZ s dotazem ne ?
zakladas-li mistnost, pises jeji nazev v uplne prvnim svem prispevku, musis tedy u nej dat "upravit" a nadpis prepsat
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Irons heart v Piatok September 07, 2007 5:00 pm

Dragontears píše:
Irons heart píše:
A spravení toho nádpisu sem se pokoušel a nějak mi to nešlo , věděl sem že se toho ujme nějakej odborník :wink:

neni nic jednodussiho, nez mi v tomto pripade poslat SZ s dotazem ne ?
zakladas-li mistnost, pises jeji nazev v uplne prvnim svem prispevku, musis tedy u nej dat "upravit" a nadpis prepsat


jo díky moc, tohle mě nenapadalo :wink:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Irons heart v Piatok September 07, 2007 5:30 pm

Jevo : UŽ TO MÁM !! Není to náhodou krejčovství ? :D :D :D taková debilinka ale dlouho sem se nad tím trápil :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod May v Sobota September 08, 2007 2:09 am

ked uz k tym hopperom,spoluziak je do toho totalne,ale hlavne ze na pokeci chodi do metlackych miestnosti a kazdemu tam pi*uje ze po*je*any metlaci a takto...
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod steveharris v Sobota September 08, 2007 2:28 am

no to zas robim aj ja na hip hope :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale to skor preto , ze kolko hentakych magorov mi zareaguje na moje duchaplne vety o hip hope :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

a

Poslaťod jason46 v Sobota September 08, 2007 9:01 am

steveharris píše:no to zas robim aj ja na hip hope :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale to skor preto , ze kolko hentakych magorov mi zareaguje na moje duchaplne vety o hip hope :lol: :lol: :lol: :lol:


tak to ano..to ja si tam vzdy srandu robim napisem ze.najlepsie je Rytmusove "SOLO" v Temeraf ci jak to je a kazdy hned chce odkial som to stiahol,na akom albume to je ze je to vymakane a podobne..vidno ze su TUPY.tie silty im asi brania v rozmyslani :lol: :wink: :lol: :!:
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod steveharris v Sobota September 08, 2007 1:11 pm

LOL :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod tiffani v Sobota September 08, 2007 2:22 pm

Rytmus je srac, ktoreho mozu pocuvat tak 13rocne deti. Nad nim sa neoplati pozastavovat, treba dufat, ze aj pubertaci raz dospeju :)
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: a

Poslaťod Irons heart v Sobota September 08, 2007 3:00 pm

jason46 píše:
steveharris píše:no to zas robim aj ja na hip hope :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale to skor preto , ze kolko hentakych magorov mi zareaguje na moje duchaplne vety o hip hope :lol: :lol: :lol: :lol:


tak to ano..to ja si tam vzdy srandu robim napisem ze.najlepsie je Rytmusove "SOLO" v Temeraf ci jak to je a kazdy hned chce odkial som to stiahol,na akom albume to je ze je to vymakane a podobne..vidno ze su TUPY.tie silty im asi brania v rozmyslani :lol: :wink: :lol: :!:


Jaj , tak to mě rozesmálo :lol: paka . . . na tohle už nejde jinak reagovat než výsměchem :lol: a kte jejich modě , ty hovada by si na krk dali i výko od kanálu kdyby sehnali dost tlustý řetěz . . . :lol: :twisted:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod May v Sobota September 08, 2007 9:33 pm

tiffani píše:Rytmus je srac, ktoreho mozu pocuvat tak 13rocne deti. Nad nim sa neoplati pozastavovat, treba dufat, ze aj pubertaci raz dospeju :)

susedka ma 10 a pocuva ho :) a jej kamoska tiez lebo isiel som raz okolo jak sa rozpravali a asi maly v skolke nejaku action a ona ze aku hudbu ma doniest a druha ze H16,Rytmus a taketo..no som len pozeral ze tieto co uz pocuvaju.
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 72 hostia