Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - metalisti

metalisti

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Jak se oblékáte?

Sem metalista tělem i duší
30
57%
metal miluju ale nevypadám tak
20
38%
hip-hop
2
4%
jiné
1
2%
 
Celkom hlasov : 53

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 09, 2007 9:55 pm

Jo to potěší když potkáš takovou metalovou skupinku , člověk si hnd připadá že je mezi svíma . . . :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 09, 2007 9:57 pm

Gumolit píše:
Irons heart píše:Pravda že není metal jako metal , já třeba Black nebo Death nemusim. když vezmu třeba některé fanatické Black metalisti , ty rituáli a víra v Satana . . . tohle fakt moc nemám rád . . . spíš sem tím vším myslel věci jako Heavy atd... jenže je tu ten problem , že lidé kteří metal neposlouchají nevidí nejmenší rozdíl mezi Black metalem a Heavy , hážou to všechno do jednoho pytle .... a to je škoda. já taky nejsem zapřísáhli anti-hip-hopák ale prostě je nemám rád . . . sou mi nepříjemní , oni nás také nemusí :) a tak i tak , vždycky to u mě vyhraje Black metal než hip hop :wink:


poznam takych, co hadzu do jedneho vreca METAL a EMO-style, vazne, viem o takych


tak to už je fakt debil , na to neni co říct . . .
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

a

Poslaťod jason46 v Nedeľa September 09, 2007 10:14 pm

to nie su ludia..aj ja som nadaval na black a death..ale ked som si vazne vypocul par songov tak akoze parada doslova...akoze vobec na to neficim to isto nie..ale niektore veci su vazne dobre...a na to EMO ja neviem co mam napisat..celkovo na ten styl/hudbu....asi radsej nic :P :?
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Dragontears v Nedeľa September 09, 2007 10:17 pm

Irons heart píše: . . . ale když chodíte běžně po ulici , tak sami vidíte že jich moc není . . . :twisted:

a zase si musim rejpnout - neni moc tech, co to viditelne oblecenim davaji najevo :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 09, 2007 10:20 pm

Dragontears píše:
Irons heart píše: . . . ale když chodíte běžně po ulici , tak sami vidíte že jich moc není . . . :twisted:

a zase si musim rejpnout - neni moc tech, co to viditelne oblecenim davaji najevo :wink:


dobře , tak ja to pozměnim - ale když chodíte běžně po ulici , je tam stále více hoperů než ostatních . . . takhle nějak to bylo myšleno :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod PesZ v Pondelok September 10, 2007 9:30 am

Jak kde, jak jsem již myslím říkal, tak co se stylem oblečení týče, tak jednoznačné hudební zařazení při zápisu (kterej jsem absolvoval před týdnem) -> vedl metal (sice jen sem tam nějaký tričko, ale i ten troch byl nejvíc).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Michael v Pondelok September 10, 2007 5:18 pm

já znám několik lidí, kteří jsou do metalu zařraní jako já, ale nemají ani jedno metalové triko, takže on je fakt problém říct, jestli metaláků příbývá nebo naopak .. :roll:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod clansman88 v Pondelok September 10, 2007 5:19 pm

PesZ píše:Jak kde, jak jsem již myslím říkal, tak co se stylem oblečení týče, tak jednoznačné hudební zařazení při zápisu (kterej jsem absolvoval před týdnem) -> vedl metal (sice jen sem tam nějaký tričko, ale i ten troch byl nejvíc).
tak to mas stastie :)
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod May v Pondelok September 10, 2007 5:23 pm

no mne zase vadi ze vsetky typu metalu hadzu do jedneho vreca...proste ked niekomu povies ze si metalista hned si predstavi grcanie do mikrofonu ala Cannibal Corps(sorry ak som niekoho urazil kto to pocuva)a len "rezanie" do gitary co vie kazdy..toto ma vie dost vytocit.
a k tomu obleceniu a klesaniu..myslim ze je viac hoperov po ulici ked chodievam zo skoly tak 50% co vidim su len sedliacke rovne silty ako cierne triko Live After Death.proste rap a secko okolo toho je "moderne" a nikto nebude pocuva stare vykopavky,myslim ze oni to tak vnimaju.
a este to sa mi stalo ze mal som mikinu metallica v skole a spoluziacka trepla ze 80 rocna skupina,tak ked sa nevyzna nech nehovori ja nehubujem do britny ci co to pocvaju tito niektory...ale musim sa pochvalit ze z 32 ziakov sme v triede dvaja "metlaci" takze dost velky pocet :D
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod PesZ v Pondelok September 10, 2007 5:42 pm

May> no, ono i to řvaní do mikrofonu a řezání do kytar se musí umět, ale je fakt, že dost kapel si myslí, že co nemají dáno, to doženou hlasitostí a stačí jim to. Bohužel.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Gumolit v Pondelok September 10, 2007 5:54 pm

Michael píše:já znám několik lidí, kteří jsou do metalu zařraní jako já, ale nemají ani jedno metalové triko, takže on je fakt problém říct, jestli metaláků příbývá nebo naopak .. :roll:


my, co sa tak neobliekame sa vlastne skryvame a pripravujeme sa na velku vzburu
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod May v Pondelok September 10, 2007 6:09 pm

PesZ píše:May> no, ono i to řvaní do mikrofonu a řezání do kytar se musí umět, ale je fakt, že dost kapel si myslí, že co nemají dáno, to doženou hlasitostí a stačí jim to. Bohužel.

sice taky Motörhead na to ma a hlasitostou si este k tomu pridavaju
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod Dragontears v Pondelok September 10, 2007 7:14 pm

Michael píše:já znám několik lidí, kteří jsou do metalu zařraní jako já, ale nemají ani jedno metalové triko, takže on je fakt problém říct, jestli metaláků příbývá nebo naopak .. :roll:

konecne to nekdo pochopil :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod PesZ v Pondelok September 10, 2007 8:21 pm

May> Mno, ale to není metal, že? A na Manowar ještě furt nemaj :-). (i když co se manowaru musí necha,t že hrát opravdu umí, alespoň, co se techniky týče)
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod May v Pondelok September 10, 2007 8:33 pm

PesZ píše:May> Mno, ale to není metal, že? A na Manowar ještě furt nemaj :-). (i když co se manowaru musí necha,t že hrát opravdu umí, alespoň, co se techniky týče)

tak to mas pravdu
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 67 hostia