Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - metalisti

metalisti

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Jak se oblékáte?

Sem metalista tělem i duší
30
57%
metal miluju ale nevypadám tak
20
38%
hip-hop
2
4%
jiné
1
2%
 
Celkom hlasov : 53

Poslaťod clansman88 v Nedeľa September 23, 2007 4:02 pm

Michael píše:Irons heart : to je svatá pravda, než se vlasy dostanou na tu delší úroveň je fakt kumš je nějak slušně upravovat, já je mám zrovna v té délce a někdy mi to trvá dost dlouho než je upravím k světu 8) :lol:
:D napodobne teraz sa stym troska bijem aby som troska "k Svetu " vyzeral :D
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 23, 2007 4:22 pm

A naprosto nejhorší je to pro ty , kteří mají hodně kudrnaté vlasy... :twisted: za prvý to roste o mnoho déle a hlavně , než se dostane k fázi pod ramena , je to fakt hrůza děs !!! Hlavně to vypadá jak afro učes , jelikoš vám to odstává od hlavy a je to hrozně ,,veliké" , to je případ mojeho kamaráda , ten si chtěl koupit žehličku na vlasy jak ho to sralo ..... :lol: ale vydržel to a teď to vypadá parádně :lol:
zato já mám teď s vlasama jiný problém,a sem s toho hodně špatnej :cry: konečně je mám příjemně dlouhé a vůbec nevim proč , ale začali mi brutálně vypadávat :cry: JÁ SE NECHCI OSTŘÍHAT !!! a vubec nemám ponětí proč, věkem to určitě není,na to sem mladej a nic víc s nima nedělám.... :cry:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod strevo v Nedeľa September 23, 2007 7:01 pm

Irons heart píše:A naprosto nejhorší je to pro ty , kteří mají hodně kudrnaté vlasy... :twisted: za prvý to roste o mnoho déle a hlavně , než se dostane k fázi pod ramena , je to fakt hrůza děs !!! Hlavně to vypadá jak afro učes , jelikoš vám to odstává od hlavy a je to hrozně ,,veliké" , to je případ mojeho kamaráda , ten si chtěl koupit žehličku na vlasy jak ho to sralo ..... :lol: ale vydržel to a teď to vypadá parádně :lol:
zato já mám teď s vlasama jiný problém,a sem s toho hodně špatnej :cry: konečně je mám příjemně dlouhé a vůbec nevim proč , ale začali mi brutálně vypadávat :cry: JÁ SE NECHCI OSTŘÍHAT !!! a vubec nemám ponětí proč, věkem to určitě není,na to sem mladej a nic víc s nima nedělám.... :cry:


Ak fajcis, tak sa oplati prestat..ja som prestal a vlasy prestali vo velkom padat :) Na dlhe vlasy je dobry zinok. A este sa ti to moze len zdat ze ti mrte padaju lebo su velke, pri malych by si to nezbadal...takze ziadne strachy, strihanie podla mna nieje potrebne :)
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 23, 2007 7:24 pm

strevo píše:Ak fajcis, tak sa oplati prestat..ja som prestal a vlasy prestali vo velkom padat :) Na dlhe vlasy je dobry zinok. A este sa ti to moze len zdat ze ti mrte padaju lebo su velke, pri malych by si to nezbadal...takze ziadne strachy, strihanie podla mna nieje potrebne :)


Fakt strašně moc děkuju za radu, no ja nekouřím a nikdy sem nekouřil... a taky, ja vim že mi padaj , to člověk pozná jak si prohrábne vlasy a má v ruce hrstku , nejhorší je to při mití , to mám pocit že mi to sleze všechno .... :cry: ten zinek určitě vyskouším , kdyby mi to mělo pomoct dam si na hlavu i .... no prostě cokoliv ..... posledních pár dní mě to hrozně moc užírá , představa ostříhání.... mám s toho strach , tak dlouho sem to pěstoval , od zakladky sem měl vždycky dlouhé vlasy , neumim si to představit ... jak bych házel řepou ?!!
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod PesZ v Nedeľa September 23, 2007 7:36 pm

Iron> tak by sis přivázal provázky s korálkama a taky by to bylo hustý :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: a

Poslaťod Painkiller03 v Nedeľa September 23, 2007 7:49 pm

jason46 píše:http://muj3.edisk.sk:8080/1/172f19874c9259370313bb4f7f4ac477/metaaal__1_.JPG

Len tak sme sli dneska do mesta si sadnut :evil: :P :P ((inak ja som dole :D ))
metal band :) no nice hoši ,este nejaka gitarka vam tam chyba :D
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 23, 2007 9:09 pm

PesZ píše:Iron> tak by sis přivázal provázky s korálkama a taky by to bylo hustý :-).


Mno díky , určitě vyzkouším :lol: takže na dalším koncertě Maiden mě určitě poznáte..... ten podezřelí týpek s barevnýma korálkama na hlavě budu určitě já ..... heh , a bude to i cinkat !!!!! to musí mít !!
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

a

Poslaťod jason46 v Nedeľa September 23, 2007 9:12 pm

metal band Smile no nice hoši ,este nejaka gitarka vam tam chyba :)

no z nich hram na niecom iba Ja a Brighter (druhy zlava) :lol: a ostatnim sa jaksi nedari :lol: :(
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Famine v Nedeľa September 23, 2007 9:15 pm

No ja v poslednej dobe užívam neake vitamínové tabletky ktoré podporujú rast vlasov, nechty a nepadavosť vlasou, a je to aj vidiet, cim dalej tym menej chumacov vlasou po dome :D a občas si nechám podstrihnúť
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 23, 2007 9:24 pm

Famine píše:No ja v poslednej dobe užívam neake vitamínové tabletky ktoré podporujú rast vlasov, nechty a nepadavosť vlasou, a je to aj vidiet, cim dalej tym menej chumacov vlasou po dome :D a občas si nechám podstrihnúť


Mě kamarádka dala včera nějaké svoje tabletky na vlasy když sme se o tom bavili , takže snad to pomůže :lol: dokoce sem si dneska ráno koupil jakýsi krém na to :lol: a tento tyden zajdu k doktorovy ať se na to podívá ... takže doma zahajuju BOJ PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ ! :lol: a zítra si nechám ostříhat aspoň konečky ..... :lol: ( kdo by to byl řekl že sme na foru Iron Maiden :D :lol: ) prostě nemůžu přít o moji pýchu .... byl bych jako nahý ... TO NÉ !
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod strevo v Nedeľa September 23, 2007 9:26 pm

Famine píše:No ja v poslednej dobe užívam neake vitamínové tabletky ktoré podporujú rast vlasov, nechty a nepadavosť vlasou, a je to aj vidiet, cim dalej tym menej chumacov vlasou po dome :D a občas si nechám podstrihnúť


Famine - Ja som chvilku uzival Viaderm, toto je to cim sa ty teraz dopujes?
Mne to prislo velmi drahe, tak som s tym prestal, ale pomahalo to
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Famine v Nedeľa September 23, 2007 9:30 pm

strevo píše:
Famine píše:No ja v poslednej dobe užívam neake vitamínové tabletky ktoré podporujú rast vlasov, nechty a nepadavosť vlasou, a je to aj vidiet, cim dalej tym menej chumacov vlasou po dome :D a občas si nechám podstrihnúť


Famine - Ja som chvilku uzival Viaderm, toto je to cim sa ty teraz dopujes?
Mne to prislo velmi drahe, tak som s tym prestal, ale pomahalo to
vola sa to biosil plus, 60 tabliet za stofku 8)
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 23, 2007 10:13 pm

Famine píše:
strevo píše:
Famine píše:No ja v poslednej dobe užívam neake vitamínové tabletky ktoré podporujú rast vlasov, nechty a nepadavosť vlasou, a je to aj vidiet, cim dalej tym menej chumacov vlasou po dome :D a občas si nechám podstrihnúť


Famine - Ja som chvilku uzival Viaderm, toto je to cim sa ty teraz dopujes?
Mne to prislo velmi drahe, tak som s tym prestal, ale pomahalo to
vola sa to biosil plus, 60 tabliet za stofku 8)


Jestli s tím máte někdo skušenosti , tak to co sem dostal se jmenuje hair fit a stojí to okolo 100kč a je tam 50 tablet , ale beru to teprve den takže těško soudit :lol: a ten krém se jmenuje profisilk a je to zatraceně drahé na svou velikost.... 120 Kč a 30ml ale píšou tam , že po prvním nanesení ti narostou vlasy po kotníky, budou jasnější než tisíce sluncí a nikdy v životě ti už nevypadne ani vlásek ...... tak to za to asi stojí ne ? :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod thomason v Nedeľa September 23, 2007 10:22 pm

ja si ich nechavam narast prirodzene... bez chemikalii :wink:
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Poslaťod Gumolit v Nedeľa September 23, 2007 10:57 pm

Famine píše:občas si nechám podstrihnúť

naco?
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron