Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - metalisti

metalisti

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Jak se oblékáte?

Sem metalista tělem i duší
30
57%
metal miluju ale nevypadám tak
20
38%
hip-hop
2
4%
jiné
1
2%
 
Celkom hlasov : 53

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 02, 2007 9:26 pm

Brousitch - jo Umbrella je hoodně vlezlá písnička :) , ale když ti něco vleze do hlavy , nemusí to znamenta že se ti líbí ne ? :wink: prostě je tam a nedá se toho ani za boha zbavit .... :lol:

Mickey.r - možná má bratr ,,slovák" pravdu :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Gumolit v Nedeľa September 02, 2007 9:34 pm

Irons heart píše:...lidé kteří metal neposlouchají nevidí nejmenší rozdíl mezi Black metalem a Heavy , hážou to všechno do jednoho pytle .... a to je škoda.....


spravne, s tymto suhlasim, ale asi to bude tym, ze heavymetal sa v normalnom vysielacom case vobec nevysiela.

ja som raz (ked som este poriadne nepoznal metal) videl na na MTV Bullet for my Valentine:all these things i hate a tesil som sa, ze konecne nejaky metal, ale pripadalo mi to satanisticke a sklamal som sa v metale, a vtedy som pocuval nirvanu a myslel som si, ze je to metal, tak som si myslel ze je to vsetko zle. No potom ........................................................................... az som sa na koniec dostal k Iron Maiden, pochopil som, ze kvalita hudby nezavisi od zanru, ale od toho, co do tej hudby vlozi a Iron Maiden mali co.
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod Famine v Nedeľa September 02, 2007 9:34 pm

Myslim si že je vo svete upadok metalu. nevznikaju nove kapely tak dobre aby sa vyrovnali kapelam ako Iron Maiden, Ac/Dc, Judas Priest, Black Sabbath a pod. edina možnosť ako bojovať proti proti jeho upadku je vzať gitaru do ruk pripadne iny nastroj na heavy metal stvoreny;-)
Inak čo hovorite na popovy metal osemdesiatych rokoch? mne sa niektore kapely z nich pacia co vtedy hrali
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

a

Poslaťod jason46 v Nedeľa September 02, 2007 9:37 pm

ja sa tiez priznavam ze ked som kdesi v nejakom "klube" tak to tam musim pocuvat a musim sa zabavat na tu muziku sak musim aj nieco ine dat do ucha ...ale v PC to teda isto nemam :lol: tiez som uz pochopil a uveodmil si ze co sa staram druhym do stylu..ja som tu sam za seba tak sa nejdem do nikoho navazat a podobne nech si kazdy robi co chce do toho ma nic :D
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod The Andrew v Nedeľa September 02, 2007 9:43 pm

Famine píše:Myslim si že je vo svete upadok metalu. nevznikaju nove kapely tak dobre aby sa vyrovnali kapelam ako Iron Maiden, Ac/Dc, Judas Priest, Black Sabbath a pod. edina možnosť ako bojovať proti proti jeho upadku je vzať gitaru do ruk pripadne iny nastroj na heavy metal stvoreny;-)
Inak čo hovorite na popovy metal osemdesiatych rokoch? mne sa niektore kapely z nich pacia co vtedy hrali


Kapely dobrý sou, ale nemaj se jak dostat do medii protože to tahle doba nepotřebuje zřejmě
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 02, 2007 9:52 pm

Jason-46 - Já taky nejsem anti-hoper,netvrdim že každej hoper je špatnej atd , nic proti nim nemám ale jakmile začnou nadávat na mě ( celkově jak vypadám ) a na metal , tak se neudržím. Zažíval sem to na škole téměř deně , než mě tak nějak přijali takového jaký sem. Celé party zasraných hoperů na mě v jednom kuse utočili . . . a dovolte si sami na partu 10 cigánů ... je tomu sice už pár let , a teď je to v pohodě ale jak je člověk na škole , bere to všechno jinak .... tak se prosím nedivte mojo nenávisti k nim :cry:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod jason46 v Nedeľa September 02, 2007 10:09 pm

Irons heart píše:Jason-46 - Já taky nejsem anti-hoper,netvrdim že každej hoper je špatnej atd , nic proti nim nemám ale jakmile začnou nadávat na mě ( celkově jak vypadám ) a na metal , tak se neudržím. Zažíval sem to na škole téměř deně , než mě tak nějak přijali takového jaký sem. Celé party zasraných hoperů na mě v jednom kuse utočili . . . a dovolte si sami na partu 10 cigánů ... je tomu sice už pár let , a teď je to v pohodě ale jak je člověk na škole , bere to všechno jinak .... tak se prosím nedivte mojo nenávisti k nim :cry:


mne je to uz aj tak jedno akoze co si oni myslia o mne...sak preco by malo :) to by sa asi nikto neudrzal keby stale nadavali....fakt naco sa hadat ked aj tak asi nic nedosiahneme a ani oni..jako tu uuz bolo spomenute oni nadavaju na nas my na nich :) ...a napr nemam rad ludi ktory sa len tak oblecu proste suchaju tie veci po zemi take im je to velke(aspon 10 XXL) a IBA to pocuvaju ale nic o tom nevedia..takich fakt len zabijat :? ked niekto tomu rozumie vie o com to je a podobne tak v pohode ale hento akoze nechapem ...a pritom maju 13-14 rokov vacsinou ked vidim...daju si "serbel" na hlavu a idu jak najvacsi...nad tym mi niekedy rozum stoji :? :)
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Painkiller03 v Nedeľa September 02, 2007 10:37 pm

no nejak sa to tu rozbehlo ... aj ti hoperi su ludia ale nechali sa ovplivnit vacsinou a mediami .... dnesne media stoja za hovno - vsade propaguju tych ciernych, ciganov,buzerantov,lezby omg a tak dalej... minule som pozeral noviny na jojke a siel tam prispevok ze nejaka modelka (krasna inteligentna a tak ) ze je v kome a potrebujem nejaku pomoc s krvou aj financne ... ale ked ste len obycajny clovek tak mozte aj zdochnut nikto o vas ani len nezakopne ... tym som chcel len povedat ze dnesne media stoja za hovno(aspon podla mna )
mna uz nejak hip h nevytacaju nech si ziju ako chcu ale ked sa domna nejaky z nich obuje tak to potom aj olutuje a pociti
hip hop je len dnesna moda nic viac kazdeho z nich to po par rokoch prejde ... pozrite na starsiu generaciu .. napr moj otec dodnes pocuva Black Sabbath ,Pink Floyd Deep Purple ,Judas Priest, Iron Maiden a ine klasiky ... s metalom zijeme a budeme zit hodne dlho ....
ale aj ine zanre ako metal stoja za spomenutie ....mne sa osobne paci taky choralny spev ,zborovy spev (myslim muzsky), niektore flamengove pesnicky stoja za vypocutie ... a sem tam aj pocuvam staru rusku hudbu :lol: (myslim tie komunisticke vypalovacky :lol: )
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 02, 2007 11:19 pm

to máš svatou pravdu , dá se podle mě číct že media dělají hip hop . . . a hopeři, sou podle mě jen nuli které dou z davem , mají to radí jen proto že ten cikán kterého pavožujou za svého idola , který v životě nikdy nic pořádného neudělal je pro ně bůh. Když se tak dívám na TV ptám se někdy sám sebe jak se věci které tam sou vůbec můžou dostat do televize !! kdejakej cip černy 3x flusne , 1 dupne a pak kecne něco jako ,,zabili mi matku , kameše mi postřelili . . . " a stane se to hitovkou číslo jedna , absolutně ubohý text , mám pocit že čím blbější tím lepší . . .A mě to prostě vadí když vidím že člověk jako je Steve ve svém životě dokázal za neskutečné věci . . a takový cip jako třeba oblíbený Justinek Timberlaků je pro ty parchanty hvězda . . . sory už sem to nevydržel , hip hop prostě nemám rád , a nemám rád nic co s tím má co společného . . . ( při psaní tohoto příspěvko mi hraje Metallica-One a to možná také napomohlo k některým tvrdším větám , nějak mě to vyprovokovalo )
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod hellpatrol v Nedeľa September 02, 2007 11:25 pm

Ja som metalista telom i dušou ........ -!-

Btw. ste sa tu rozhovorili o hip-hope, moj nazor ja jebem na primitivny hip-hop a vôbec ho neriesim
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod dzuso v Pondelok September 03, 2007 1:09 pm

Hip hop je hip hop,je to jeden štýl ešte aj s rapom a je to všetko na jedno kopyto kdežto metal je heavy,speed,power,thrash,black,death . . . a v každom štýle sú kapely ktoré sú vynikajúce a neopičia sa po druhých kapelách,nevykrádajú sa! No a Pustite si napr. H16 a Rytmusa a . . . domyslite si!
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod strevo v Pondelok September 03, 2007 2:41 pm

hellpatrol píše:Ja som metalista telom i dušou ........ -!-

Btw. ste sa tu rozhovorili o hip-hope, moj nazor ja jebem na primitivny hip-hop a vôbec ho neriesim


toto je asi najsikovnejsi prispevok...ved nemame radi rap..tak naco ho riesit? srat na nho :wink:

inak otazka pre metalistov telom i dusou :?: nosite kozene gate? taky 80s style?
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod hellpatrol v Pondelok September 03, 2007 4:55 pm

Moje oblecenie je prevazne cierne (alebo tmave) kedze mam najradsej death metal ........ kozene gate by som si na seba nikdy nezobral :lol: ........... akurat mam kozenu bundu, stary krivak taky podobny mal bruce na doningtone 1992 a na ten nedam dopustit , velmi vzacna a draha vec.
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Irons heart v Pondelok September 03, 2007 8:53 pm

já se přiznám že jedny takový kožený kalhoty mám ( dostal sem je od bratrance ) ale ven bych v nich asi nešel . . . taky je jiná věc , když takovýhle věci nosí třeba zpěváci při koncertech a druhá je tak jít na nákup do Tesca :wink:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok September 03, 2007 9:12 pm

hellpatrol píše:Moje oblecenie je prevazne cierne (alebo tmave) kedze mam najradsej death metal ........ kozene gate by som si na seba nikdy nezobral :lol: ........... akurat mam kozenu bundu, stary krivak taky podobny mal bruce na doningtone 1992 a na ten nedam dopustit , velmi vzacna a draha vec.
http://www.metalshop.sk/xVP-bunda_%22krivak%22 to je on vsak ? :) no ja ho tiez zvazujem kupit ale ta cena ehm :) ...ale ked budem mat zachvilku motorku tak ho kupim :D
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron