Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - metalisti

metalisti

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Jak se oblékáte?

Sem metalista tělem i duší
30
57%
metal miluju ale nevypadám tak
20
38%
hip-hop
2
4%
jiné
1
2%
 
Celkom hlasov : 53

a

Poslaťod jason46 v Utorok Október 16, 2007 9:31 pm

Dr.Drak píše:Metal zbožňujem, ale vôbec na to nevyzerám. V škole by mi to spôsobovalo všelijaké problémy :lol:


konkretizuj co take by sa ti stalo :D :roll:
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: a

Poslaťod Dr.Drak v Utorok Október 16, 2007 9:48 pm

jason46 píše:konkretizuj co take by sa ti stalo :D :roll:

Napr. moju slovenčinárku by trafila mŕtvica. Ona by totiž- ako nesmierna kresťanka- považovala môj štýl za satanistický...a to by bolo :lol: Pri nej musíme všetci pôsobiť ako vzorní kresťania. Veď na slovenčine sme mali za domácu nájsť si v novom zákone evanielium a urobiť na neho kázeň!!!
A na náboženstve by to bolo podobne :roll:
:lol: nechápem, prečo vlastne na to náboženstvo chodím :lol:
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Re: a

Poslaťod jason46 v Utorok Október 16, 2007 10:10 pm

Dr.Drak píše:
jason46 píše:konkretizuj co take by sa ti stalo :D :roll:

Napr. moju slovenčinárku by trafila mŕtvica. Ona by totiž- ako nesmierna kresťanka- považovala môj štýl za satanistický...a to by bolo :lol: Pri nej musíme všetci pôsobiť ako vzorní kresťania. Veď na slovenčine sme mali za domácu nájsť si v novom zákone evanielium a urobiť na neho kázeň!!!
A na náboženstve by to bolo podobne :roll:
:lol: nechápem, prečo vlastne na to náboženstvo chodím :lol:


aaaale joj naco sa tasas s takymi volovinami :D ked kamarat ide pred kaplanom s trikom COF kde zenska drzi odtrhnutu hlavu jezisa tak preco by si ty nemal mat IM :) :roll:
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: a

Poslaťod Irons heart v Utorok Október 16, 2007 10:21 pm

jason46 píše:
Dr.Drak píše:
jason46 píše:konkretizuj co take by sa ti stalo :D :roll:

Napr. moju slovenčinárku by trafila mŕtvica. Ona by totiž- ako nesmierna kresťanka- považovala môj štýl za satanistický...a to by bolo :lol: Pri nej musíme všetci pôsobiť ako vzorní kresťania. Veď na slovenčine sme mali za domácu nájsť si v novom zákone evanielium a urobiť na neho kázeň!!!
A na náboženstve by to bolo podobne :roll:
:lol: nechápem, prečo vlastne na to náboženstvo chodím :lol:


aaaale joj naco sa tasas s takymi volovinami :D ked kamarat ide pred kaplanom s trikom COF kde zenska drzi odtrhnutu hlavu jezisa tak preco by si ty nemal mat IM :) :roll:


Ty vole Jason ... to už je fakt brutal ! :P :lol: a Dr.Draku , kašli na ni , ona tě za to neukřižuje .... :P a navíc je to čistě tvoje věc co nosíš ... A jinak vítej na foru :wink:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod clansman88 v Streda Október 17, 2007 6:16 am

jj vitaj :) :)
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod steveharris v Streda Október 17, 2007 8:35 am

Nazdar witaj medzi nami :D :)
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod zdenoeddie v Streda Október 17, 2007 10:48 am

Vitaj, vitaj,
nic nepytaj.
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod zdenoeddie v Streda Október 17, 2007 10:53 am

No neviem ci som to uz niekde nepisal,ale ked som chodil na ZS tak sme takisto nosili rozne trika Maiden,Judas,..... a mali sme taku jeb***tu katechetku,ktora z nas vyhanala diablov a pod. veci,snazila sa nas moralizovat a neviem co, a co je najviac zarazajuce pred 3 rokmi asi vyhnala muza z domu (neviem preco) atd, takze urobte si svoj vlastny nazor ako jej kvalitne jebe a vie o tom cela obec aj okolie.Niede mi o to ze co sa deje v sukromnom zivote niekoho,ale o to ze niekto "Vodu kaze a vino pije" .Ako hovori moja mama ( :-* ) "Cim veksi krescan tym veksa kurva! " Mami mas cistu svatu pravdu.
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: a

Poslaťod Belenor v Streda Október 17, 2007 11:06 am

Irons heart píše:...Dr.Draku , kašli na ni , ona tě za to neukřižuje .... :P a navíc je to čistě tvoje věc co nosíš ... A jinak vítej na foru :wink:


Mno, třeba mu nic neřekne slovně, ale jaksi zhoršení prospěchu - tomu bych se nedivil.

Draku, co to máš za školu? Jestli nějakou křesťanskou, tak to se nedivím nepřátelství :-) Ale nutno podotknout že existuje i křesťanský metal, pokud se nepletu. Takže sehnat triko, nastudovat trochu faktů, a pak když bude mít nějaký učitel kecy, tak ho seznámit s těmito fakty, oni si řeknou aha, hm, no dobře, hodnej chlapec. No a pak si zase vezmeš Iron Maiden :-)

http://en.wikipedia.org/wiki/Christian_metal :-)

Křesťani mají mezi sebou spoustu pokrytců a "pravověrných" trvajících na křesťanských dogmatech, ve kterých mají sami bordel. A metalu se samozřejmě bojí, protože ho neznají a nerozumí mu. Kdybys jim ukázal, že texty Iron Maiden nejsou satanské, naopak velmi inteligentní a dobré (teda z větší části), tak by ti rozumnější prozřeli a začali akceptovat tvoje trika :-) Možná.

A studium bible nezavrhuj. Ať si říká kdo chce co chce, je to jedna ze základních knih naší civilizace, všude možně jsou o ní zmínky, třeba i v textech IM, některá rčení a přísloví mohou z bible pocházet, jsou tam některé pěkné příběhy, řada názvů a jmen se používá na zajímavých místech - třeba film Matrix je plný referencí :-) Když se v bibli dobře vyznáš, tak můžeš křesťany ubíjet argumenty z jejich vlastní svaté knihy. Např. mi řekni, kolik z nich opravdu dodržuje desatero a Ježíšovu nauku, hm? :-) Dobré je třeba oplácení zla dobrem, milování svého bližního, nezávidění, skromnost, hehe. Dobré je taky podívat se párkrát na mši, aby si udělal člověk obrázek.

Hm, nějak jsem se rozkecal, sorry :-) Kdyžtak to smažte,když se to nebude líbit, stejně jako vždy plkám blbosti.
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod blaznivymetalista v Streda Október 17, 2007 12:49 pm

Tak to aj moj najmladsi brat (12 rokov) ma podobny problem v skole s ucitelkov. Doniesol domov poznamky, lebo mal na sebe tricko IM. Pravdaze doma sme si vsetci o tom mysleli svoje a ja som mu hovoril, ze sa tym vobec netrapi a keby ucitelka mala nejake problemy, kludne si to tam pojdem s nou vydiskutovat. Inak minuly rok som chodil na FMFI UK a tam bolo strasne vela metalistov, proste kazdy treti mal nejake metalove tricko, ale teraz chodim na EUBA a tu skoro nikto. Je aj tu niekto na fore z EUBA?
Obrázok užívateľa
blaznivymetalista
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Utorok December 20, 2005 4:42 pm
Bydlisko: Kendereš

Poslaťod Michael v Streda Október 17, 2007 1:46 pm

na takovéhle věci jsem strašně háklivý, kdyby mi nějaká učitelka dala poznámku za triko IM, které bych měl na sobě, asi bych bez pardónu vymetl dveřma a odešel domů :evil: :twisted:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod PesZ v Streda Október 17, 2007 1:56 pm

Zase křesťanství vs. metal. Ach jo. Vesměs souhlasím s Belenorem :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Gangland v Streda Október 17, 2007 2:45 pm

no v našej triede večne preberaná téma z časti aj kresťanstvo vs. metal, ale po väčšine kresťanstvo samo o sebe, pretože v triede máme spolužiaka, čo je totálny kresťanský fanatik, odopiera si rockovú hudbu, dodržiava pôst každú stredu a piatok.......inokedy bol v pohode, no minule som mu dal prečítať text Tears of the Dragon a tak na mňa pozrel, že čo za satanistickú hudbu to počúvam :shock: .....podľa mňa je to človeka zbytočne obmedzuje, dokážem pochopiť, keď je niekto veriaci.......ale ak by to malo mať až taký veľký vplyv na život........

_________________
Dead men - tell no tales
In Gangland - murders up for sale
Dead men - tell no tales
In Gangland - where jail birds die
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Brighter v Streda Október 17, 2007 2:48 pm

Gangland píše:no v našej triede večne preberaná téma z časti aj kresťanstvo vs. metal, ale po väčšine kresťanstvo samo o sebe, pretože v triede máme spolužiaka, čo je totálny kresťanský fanatik, odopiera si rockovú hudbu, dodržiava pôst každú stredu a piatok.......inokedy bol v pohode, no minule som mu dal prečítať text Tears of the Dragon a tak na mňa pozrel, že čo za satanistickú hudbu to počúvam :shock: .....podľa mňa je to človeka zbytočne obmedzuje, dokážem pochopiť, keď je niekto veriaci.......ale ak by to malo mať až taký veľký vplyv na život.......



bere to az prilis vazne
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Belenor v Streda Október 17, 2007 2:56 pm

Gangland píše:...minule som mu dal prečítať text Tears of the Dragon a tak na mňa pozrel, že čo za satanistickú hudbu to počúvam...


Hmm, no, já sice tomu textu moc nerozumím, ale nevidím tam nic, co by naznačovalo satanismus. Pokusil se ti tvůj spolužák vysvětlit, co je na tom textu satanistické? Ale pravděpodobně by asi vybalil nějaké klasické fráze křesťanských fanatiků, žádný vlastní názor. Možná jsi ho měl poškádlit a říct mu, že je dokonce ve Still Life skrytá zpráva, když se pustí pozpátku :-) Na to jsou křesťani nejháklivější, se mi zdá :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron