Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - metalisti

metalisti

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Jak se oblékáte?

Sem metalista tělem i duší
30
57%
metal miluju ale nevypadám tak
20
38%
hip-hop
2
4%
jiné
1
2%
 
Celkom hlasov : 53

Poslaťod clansman88 v Streda September 05, 2007 7:51 pm

ja mam par kamaratov ktory pocuvaju hip-hop a oni vedia "o com " to je atd. teda sa neda povedat ze vsetci su ****** a podobne proste vacsina z nich su taky ze moj kamarat tak aj ja ... do riti (pardon) tak ked mam svoj nazor tak serem na o co sa paci druhemu... napr. v nasej triede sa jednemu smiali ze ma dlhe vlasy a teraz ked nasa trieda je v podstate metalova :twisted: (co mi neprekaza samozrejme :D ) tak zrazu je to v poho a kazdy aj ty hopperi su zrazu metlaci co o ich ovplyvnitelnosti sveci :?
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Irons heart v Streda September 05, 2007 8:15 pm

clansman88 píše:ja mam par kamaratov ktory pocuvaju hip-hop a oni vedia "o com " to je atd. teda sa neda povedat ze vsetci su ****** a podobne proste vacsina z nich su taky ze moj kamarat tak aj ja ... do riti (pardon) tak ked mam svoj nazor tak serem na o co sa paci druhemu... napr. v nasej triede sa jednemu smiali ze ma dlhe vlasy a teraz ked nasa trieda je v podstate metalova :twisted: (co mi neprekaza samozrejme :D ) tak zrazu je to v poho a kazdy aj ty hopperi su zrazu metlaci co o ich ovplyvnitelnosti sveci :?


tak to je dobrý , ,, když můj kamarád tak já taky . . . " tady jde vidět jejich uvažování , najednou je kamarád Metalista a z hoperů taky a to je přesně to , co na nich nemám rád. Když má metalista rád metal , stojí si za tím at se děje co se děje , i kdyby to měl být poslední metalista na světě , bude mít metal vždycky v srdci . . . ale hoper ne , ti dou s davem a modou . . . oni ani neposlouchalí hip hop bo se jim to líbí ale že kamoš , velkej ,,kundák a king " to má rád . . . s prominutim kdejakemu cikánovi lezou do zadku . . . ale pravda , je to jejich věc . . . at se s těma sračkama klidně zadáví :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod steveharris v Streda September 05, 2007 8:35 pm

Irons heart píše:
clansman88 píše:ja mam par kamaratov ktory pocuvaju hip-hop a oni vedia "o com " to je atd. teda sa neda povedat ze vsetci su ****** a podobne proste vacsina z nich su taky ze moj kamarat tak aj ja ... do riti (pardon) tak ked mam svoj nazor tak serem na o co sa paci druhemu... napr. v nasej triede sa jednemu smiali ze ma dlhe vlasy a teraz ked nasa trieda je v podstate metalova :twisted: (co mi neprekaza samozrejme :D ) tak zrazu je to v poho a kazdy aj ty hopperi su zrazu metlaci co o ich ovplyvnitelnosti sveci :?


tak to je dobrý , ,, když můj kamarád tak já taky . . . " tady jde vidět jejich uvažování , najednou je kamarád Metalista a z hoperů taky a to je přesně to , co na nich nemám rád. Když má metalista rád metal , stojí si za tím at se děje co se děje , i kdyby to měl být poslední metalista na světě , bude mít metal vždycky v srdci . . . ale hoper ne , ti dou s davem a modou . . . oni ani neposlouchalí hip hop bo se jim to líbí ale že kamoš , velkej ,,kundák a king " to má rád . . . s prominutim kdejakemu cikánovi lezou do zadku . . . ale pravda , je to jejich věc . . . at se s těma sračkama klidně zadáví :)



Presne tak kasleme na nich!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod clansman88 v Štvrtok September 06, 2007 6:31 am

steveharris píše:
Irons heart píše:
clansman88 píše:ja mam par kamaratov ktory pocuvaju hip-hop a oni vedia "o com " to je atd. teda sa neda povedat ze vsetci su ****** a podobne proste vacsina z nich su taky ze moj kamarat tak aj ja ... do riti (pardon) tak ked mam svoj nazor tak serem na o co sa paci druhemu... napr. v nasej triede sa jednemu smiali ze ma dlhe vlasy a teraz ked nasa trieda je v podstate metalova :twisted: (co mi neprekaza samozrejme :D ) tak zrazu je to v poho a kazdy aj ty hopperi su zrazu metlaci co o ich ovplyvnitelnosti sveci :?


tak to je dobrý , ,, když můj kamarád tak já taky . . . " tady jde vidět jejich uvažování , najednou je kamarád Metalista a z hoperů taky a to je přesně to , co na nich nemám rád. Když má metalista rád metal , stojí si za tím at se děje co se děje , i kdyby to měl být poslední metalista na světě , bude mít metal vždycky v srdci . . . ale hoper ne , ti dou s davem a modou . . . oni ani neposlouchalí hip hop bo se jim to líbí ale že kamoš , velkej ,,kundák a king " to má rád . . . s prominutim kdejakemu cikánovi lezou do zadku . . . ale pravda , je to jejich věc . . . at se s těma sračkama klidně zadáví :)



Presne tak kasleme na nich!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
tak-tak kaslime na nih a dajme zasa nejaku temu aku dal Irons Heart co sa tyka nas a zabudnime na tych..... :D
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Irons heart v Štvrtok September 06, 2007 12:48 pm

jo to jo ,takže co ty vaše metalové ,,šperky" , oblečení a tak :D ? máte pocit , že když výjdete ven a měli ste zrovna v sobě metalového ďáblíká a tak na sebe vezmeto naprosto všechno co má metalista mít , že se na vás lidi koukají divně?myslíte že to nemají rádi ? A co to oblečení maiden jaké nosívaly (a nosívají) při koncertech , máte nějaké oblíbené a naopak? sem zvědavý na vaše odpovědi :D
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Painkiller03 v Štvrtok September 06, 2007 4:08 pm

no k tumo obleceniu... ja si nepotrpim na tie opasky a naramky ....hodim na seba nejak triko IM JP BS a ine cierne nohavice alebo klasicke jeansy ...ale najviac by som chcel Stevov dres z RIR !!!!!!!!!! :D
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Jevo v Štvrtok September 06, 2007 4:19 pm

Ja by som zase chcel Bruceove nohavice z RIR :twisted: :twisted: :twisted:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod clansman88 v Štvrtok September 06, 2007 4:23 pm

ja by som pre zmenu chcel janickov guitar skill z RiR hlavne z Hallowed Be Thy Name :twisted: :twisted: :D:D
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Irons heart v Štvrtok September 06, 2007 6:33 pm

No já bych byl vděčnej i za trsátko :lol: ale ne , líbila sa mi bunda bruce s NPFTD . . . ale jelikož ste mi už poradili kde sehnat podobnou , začnu šetřit (a děkuju) . . . :lol: A z dob kdy si oblékaly ty elastiské oblečky se mi líbil nejvíc kostým k Seventh sonovy :) a snad všechny stahováky co kdy Bruce měl ..... Number of the Beast to je fakt krása a Sevent son to samý . . . na koncert bych si to určitě bral :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Michael v Štvrtok September 06, 2007 8:12 pm

já bych chtěl Bruceovo zlato v hrdle a schopnosti a rychlost všech Tree Amigos :D
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod The Andrew v Štvrtok September 06, 2007 8:31 pm

Michael píše:já bych chtěl Bruceovo zlato v hrdle a schopnosti a rychlost všech Tree Amigos :D


Proč být tak skromný :D
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod steveharris v Štvrtok September 06, 2007 8:58 pm

No ja by som tiez chcel Brucove gace z Rock In Rio. :D :D :D Daju sa take nekde zohnat?
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Irons heart v Štvrtok September 06, 2007 11:08 pm

Já bych je chtěl poznat.... vědět jací doopravdy sou , jak se chovají doma , s přáteli bez kamer . . . zjistit jestli půspbí stejně v soukromí jako na fanoušky .... prostě je znát z jiného uhlu . . . To je něco co nikdo z nás neví , bůhví jací sou v osobním životě . . . :lol: A právě proto nemám moc rád , otázky ,, váš nej člen ? " - vždyt to nikdo z nás nemůže správně určit . . .
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Jevo v Piatok September 07, 2007 12:23 am

steveharris píše:No ja by som tiez chcel Brucove gace z Rock In Rio. :D :D :D Daju sa take nekde zohnat?


Hmmm, tazka otazka. Zaoberam sa nou uz vyse roka. Jedina moznost je, ze si ich nechas usit na mieru niekde tam, kde siju :D (nemam tusenia ako sa to miesto vola)
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Irons heart v Piatok September 07, 2007 12:41 pm

Jevo píše:
steveharris píše:No ja by som tiez chcel Brucove gace z Rock In Rio. :D :D :D Daju sa take nekde zohnat?


Hmmm, tazka otazka. Zaoberam sa nou uz vyse roka. Jedina moznost je, ze si ich nechas usit na mieru niekde tam, kde siju :D (nemam tusenia ako sa to miesto vola)


to si mi dal brouka do hlavy :lol: , teda vážně jak se tomu říká ?! když nějaká ženská šije je to švadlena , chlap....švadlen? ale kdyby měli třeba podnik , tak je to švadlenství ? není to nějaké divné . . ? Sory že tu píšu takové nesmysli trochu od věci , ale nedá mi to ... :D
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 17 hostia

cron