Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - metalisti

metalisti

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Jak se oblékáte?

Sem metalista tělem i duší
30
57%
metal miluju ale nevypadám tak
20
38%
hip-hop
2
4%
jiné
1
2%
 
Celkom hlasov : 53

Poslaťod Jevo v Pondelok September 03, 2007 11:01 pm

hellpatrol píše:Moje oblecenie je prevazne cierne (alebo tmave) kedze mam najradsej death metal ........ kozene gate by som si na seba nikdy nezobral :lol: ........... akurat mam kozenu bundu, stary krivak taky podobny mal bruce na doningtone 1992 a na ten nedam dopustit , velmi vzacna a draha vec.


Ja som mal moznost kupit taku bundu ked som bol v Dubline. Za 50 Eur. Rozhodol som sa ale pre riflovu vestu za 20. Zdalo sa mi to vtedy strasne drahe
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Irons heart v Pondelok September 03, 2007 11:32 pm

Painkiller03 - tak to je něco , NÁDHERA ! TO MUSÍM MÍT !!! fakt se to hodně podobá té co měl v 92 Bruce . . . je doopravdy nádherná :twisted:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Michael v Utorok September 04, 2007 12:05 pm

tak já jsem metalista tělem i duši .. a co znám pár hip hoperů, tak jsou to pěkní kokot* , nevadí mi, když má někdo rád folk, nebo disco a chová se normálně a oblíká se normálně, ale vidět ty raperské oblečky, to je fakt na bombu mezi oči .. :evil:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Irons heart v Utorok September 04, 2007 3:07 pm

Michael píše:tak já jsem metalista tělem i duši .. a co znám pár hip hoperů, tak jsou to pěkní kokot* , nevadí mi, když má někdo rád folk, nebo disco a chová se normálně a oblíká se normálně, ale vidět ty raperské oblečky, to je fakt na bombu mezi oči .. :evil:


jo to máš pravdu , taky od sdrce nenávidím jak se všichni snaží mluvit tím jejich zasraným přízvukem ... hej more.. fuj :x nebo ty pohyby s rukama když mluví . . . já vím , je to image , ale totalně pošahaná . . .
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Irons heart v Utorok September 04, 2007 3:38 pm

Snad už tu tato otázka nepadla ,ale napadlo mě, při jakém turné Maiden se vám nejvíc líbilo jejich oblečení ?a kdy ne? Když tak vzpomínám , tak se mi hodně líbilo k Seventh sonovy, Pice of mind,Number... , Somewhere... ( to blikajíci sako bylo skvělé :lol: ),určitě při Brave new world a to co měli teď bylo taky moc hezké , heh .. jak tak pozuruju , líbí se mi skoro všecko :wink: a konkrétně mě vždycky dostávalo Nickovo oblečení . . . hlavně při Sevent sonovy to jeho kompletně bílé oblečení ( vždycky mi to přišlo takové Elvisovsé :D ale v tom nejlepším smylslu :lol: ), nebo nádherný Brucov stahovák při Number . . . a jak je to s vámi a metaláckýma doplňkama ? Máte doma nějaké ? a hlavně , nosíte je :twisted: ?
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Jevo v Utorok September 04, 2007 5:17 pm

Mam 3 tricka Maiden, ktore dost casto nosievam. Potom este ostne na ruku, ale s tymi do mesta moc nechodim... navyse to ani nie je velmi prijemne. Riflovu vestu tiez az tak casto vonku nenosim, takze suma sumarum si obliekam rifle a k tomu tricko Maiden :) niekedy mi ale prepne a som metlak ako vysity 8)
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod strevo v Utorok September 04, 2007 5:39 pm

ja mam opasok vybyjany, ten nosim vzdy, ale nieje ho pod trickom vidiet, takze to zo mna nerobi moc metalistu, ale tricka metalove nosim casto. moje najoblubenejsie je xicht Gena Simonsa z Kiss. Kiss sice nepocuvam ale to je take pohodove tricko, ziaden napis len jeho namalovana tvar.
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod May v Utorok September 04, 2007 6:13 pm

opasky ani take boty a ani rifle nenosim ale ine ako metalove tricka nenosim.fakt bud mam triko IM,Motorhead,Metallica
z IM mam asi dve abo tri,metallica dve a motorhead jedno
nieje to vela ale cely tyzden iba v metalovom...a este mam mikinu metallica cize ked pridem do skoly s inym trickom ako nejake "metlacke" tak sa cuduju seci :D
Naposledy upravil May dňa Utorok September 04, 2007 6:19 pm, celkovo upravené 1
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod Vaskooo v Utorok September 04, 2007 6:18 pm

Hehe ,ja nosim zlte tricko,zltu siltovku,zlte topanky...skor vyzeram jak Dan Nekonecny ako metalista :)) ,ale srdcom patrim metalu :)) ...ale ne mam aj par triciek IM,riflovu vestu..ale moc to nenosim..ja som kanarik :P
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back.
Obrázok užívateľa
Vaskooo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 9:22 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Irons heart v Utorok September 04, 2007 6:28 pm

vaskooo - zajímavý :D metal od hlavy až k patě :lol:
a k těm metalovým doplňkům , nějaký ty stahováky s piramidkama a hrotama vlastním a přiznám se že je i hodně nosím,ale zas tokový ty brutální od ramena dolů . . . to ne . . . Ale jak sem už psal , nemužu odolat Brucovému náramku který měl při Number of the Beast . . .
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod hellpatrol v Utorok September 04, 2007 8:34 pm

Painkiller03 píše:
hellpatrol píše:Moje oblecenie je prevazne cierne (alebo tmave) kedze mam najradsej death metal ........ kozene gate by som si na seba nikdy nezobral :lol: ........... akurat mam kozenu bundu, stary krivak taky podobny mal bruce na doningtone 1992 a na ten nedam dopustit , velmi vzacna a draha vec.
http://www.metalshop.sk/xVP-bunda_%22krivak%22 to je on vsak ? :) no ja ho tiez zvazujem kupit ale ta cena ehm :) ...ale ked budem mat zachvilku motorku tak ho kupim :D


jj ..... presne taku mam ... akurat ze ja som ju kupil od kamarata ktory ju casto nenosil cize je ako nova a predal mi ju za kamaratsku cenu 8)
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Irons heart v Utorok September 04, 2007 9:57 pm

Vaskooo píše:Hehe ,ja nosim zlte tricko,zltu siltovku,zlte topanky...skor vyzeram jak Dan Nekonecny ako metalista :)) ,ale srdcom patrim metalu :)) ...ale ne mam aj par triciek IM,riflovu vestu..ale moc to nenosim..ja som kanarik :P


nebo se dá říct že ti Powerslave album ovlivnilo natolik život,že se to přeneslo do tvého šatníku :lol: jen tak mě to napadlo
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod steveharris v Streda September 05, 2007 5:24 pm

Nie som samozrejme ziadny antihiphoper ale bohuzial je to tak.....
Naposledy upravil steveharris dňa Streda September 05, 2007 5:28 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod steveharris v Streda September 05, 2007 5:26 pm

Tak ja mam na hip hop tiez svoj nazor.....Je to nehorazna sracka co sa neda pocuvat ,uplne bez napadu , texty plne ciganskych paicovin,spev.....no skor ciganske huhnatie do mikrofonu to ani nehovorim, melodia mi pripada ako by to bolo robene na sony ericsone v tom pekelnom editore melodie...To je proste hnus, strach,zabijanie hudby ,fujjj....Proste to sa nikomu nemoze lubit...lubi sa im to len preto, ze polovica bab co su po tom letia....nechapem z akeho dovodu.....a uz ti chlapci ich nemaju ako uputat tak na seba daju secky veci XXXXXXXXL a tu paradnu siltovku s rovnym siltom a zrazu su najvacsi playboyi.....Alebo proste su uputani z nejakeho ich kamarata jak huli a bali baby tak sa tiez daju na hip hop aby nevybocovali z radu......Sak na to sa neda kukat...proste keby sa aspon snazili byt normalny..ale oni ece aj tak ''krasne'' chodia na siroko jak totalny curaci....Ale ani to by im nepomohlo keby chodili normalne...v pohode su mozno ti hip hopery co nechcu tym niak zaposobit.....ale to je tak promile zo vsetkych......A potom si myslia ze sa mozu do kazdeho navazat...Raz aj do mna naky kkti povedali ......''to je naka nakazliva choroba...ze metal''.....muhuhuahahaha....fakt uz aj to svedci o ich inteligenci...nabuduce ked mi toto nekdo povie schyta supu medzi oci.............:evil: :evil: :evil:

No tak snazim sa obliekat trocha metalovo...nosim len trika mojich oblubenych skupin..aj trigovice...cerne rifle ece nemam...no ale trocha to kazim tymi skejtackymi teniskami...Ale pre mna to nema s hip hopom nic spolocne...akurat sa mi v tom dobre chodi a potrebujem ich na BMX...Steely by som teda nenosil.....sak to ma 50 kg by mi to nohu utrhlo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NO je tiez pravda ,ze ludia metal nerozlysuju...proste len maju v hlave ze je to blbe a tak to musi byt v kazdom pripade...Proste ked to pustite ..tak je to blbe len preto, ze maju mienku ze iron maiden je blbost...alebo aj metal....a ze nie su pekny.....ale sak mam to v riti co sa vobec rozculujem
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Irons heart v Streda September 05, 2007 6:46 pm

steveharris - tak tak , fajně napsané :lol: dokonale si vystihl jejich styl . . . :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron