Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Najlepsie Kapely v Nemecku

Najlepsie Kapely v Nemecku

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Aky styl je naj v nemecku?

Trash Metal
11
25%
Heavy Metal
33
75%
 
Celkom hlasov : 44

Gamma Ray

Poslaťod John Sinclair v Piatok Jún 01, 2007 2:45 pm

Ja myslim, ze Gamma Ray je v poho, ale maju stale taky isty styl hudby - nic nove...
naj album od nich je asi - NO WORLD ORDER

iron mas super pesnicky, ktore sa od seba lisia
Obrázok užívateľa
John Sinclair
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Utorok Február 27, 2007 2:34 pm

Re: Gamma Ray

Poslaťod TheClansman1 v Piatok Jún 01, 2007 3:27 pm

John Sinclair píše:Ja myslim, ze Gamma Ray je v poho, ale maju stale taky isty styl hudby - nic nove...
naj album od nich je asi - NO WORLD ORDER

iron mas super pesnicky, ktore sa od seba lisia


najlepsi album od Gammy - land of the free :lol: .. som zvedavy aka bude part 2
Naposledy upravil TheClansman1 dňa Piatok Jún 08, 2007 11:00 am, celkovo upravené 1
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Brighter v Piatok Jún 01, 2007 3:52 pm

kurnik stale sa tu toci o tej gamme ray aka je to super kapela, ja som pocul vela pesniciek a je to fakt super ale stale som lenivy zajst ku jasonovi a pozicat si ju a riadne vypocut, ale uz sa premozem :D
mimochodom najlepsia nem. kapela to je pre mna dost tazke-povedal by som ze 3 nejlepsie su BG, edguy a helloween :)
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Železná Panna v Nedeľa Jún 03, 2007 10:42 pm

Ja v podstate pocuvam len Nemcov :lol: V poslednom case najviac Blind Guardian a Masterplan, kedze sa pripravujem na Metal Universe...
To Brighter - Jason nech ti potom posunie aj PM - ku ktoru som mu ohladom GR napisala :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod hellpatrol v Štvrtok Jún 07, 2007 10:39 pm

Nemecke heavy metalove kapely su vsetky na jedno kopyto .............. vsetko to iste a zacalo to Helloweenom ............ ja nemecky heavy nejak nemusim ...... valstne heavy nemusim vobec az na Iron Maiden a Judas Priest :wink:
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod dzuso v Pondelok August 27, 2007 11:35 am

V nemecku je pestovaný hlavne štýl speed/power,nevadí mi že to voláte heavy no ale aby bolo.
Blind Guardian sa dá,Gamma Ray,helloween ani nemusím,s toho thrashu Sodom,Destruction a Kreator mi lezie na nervy akosi.
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Brighter v Pondelok August 27, 2007 12:25 pm

dzuso píše:V nemecku je pestovaný hlavne štýl speed/power,nevadí mi že to voláte heavy no ale aby bolo.
Blind Guardian sa dá,Gamma Ray,helloween ani nemusím,s toho thrashu Sodom,Destruction a Kreator mi lezie na nervy akosi.


blind guardian su pre mna tretia najlepsia kapela.helloween su pre mna stvrty.takze tak :) 8)
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod hellpatrol v Pondelok August 27, 2007 5:03 pm

Brighter píše:
dzuso píše:V nemecku je pestovaný hlavne štýl speed/power,nevadí mi že to voláte heavy no ale aby bolo.
Blind Guardian sa dá,Gamma Ray,helloween ani nemusím,s toho thrashu Sodom,Destruction a Kreator mi lezie na nervy akosi.


blind guardian su pre mna tretia najlepsia kapela.helloween su pre mna stvrty.takze tak :) 8)


Stary Blind Guardian bol celkom v poho no dnesny Blind Guardian stoji za hovno ...... uplne upadli
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Brighter v Pondelok August 27, 2007 10:17 pm

hellpatrol píše:
Brighter píše:
dzuso píše:V nemecku je pestovaný hlavne štýl speed/power,nevadí mi že to voláte heavy no ale aby bolo.
Blind Guardian sa dá,Gamma Ray,helloween ani nemusím,s toho thrashu Sodom,Destruction a Kreator mi lezie na nervy akosi.


blind guardian su pre mna tretia najlepsia kapela.helloween su pre mna stvrty.takze tak :) 8)


Stary Blind Guardian bol celkom v poho no dnesny Blind Guardian stoji za hovno ...... uplne upadli


tak ten najnovsi album taky nic moc, ale po night at opera je to vsetko v poriadku.a album nightfall je kralovsky teda :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Železná Panna v Utorok August 28, 2007 7:54 pm

Brighter píše:
dzuso píše:V nemecku je pestovaný hlavne štýl speed/power,nevadí mi že to voláte heavy no ale aby bolo.
Blind Guardian sa dá,Gamma Ray,helloween ani nemusím,s toho thrashu Sodom,Destruction a Kreator mi lezie na nervy akosi.


blind guardian su pre mna tretia najlepsia kapela.helloween su pre mna stvrty.takze tak :) 8)


Ok, prvy je Maiden a druhy? :)

Ja inac ten najnovsi album Blind tiez velmi nemusim, ale ako spievali songy z A Twist.. nazivo, tak to bolo paradne :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

a

Poslaťod jason46 v Utorok August 28, 2007 10:23 pm

Ok, prvy je Maiden a druhy? Smile --- hovorim za Brightera :lol: :lol: ----Children of Bodom :D

a ina k veci....naj kapela v nemecku??urcite tiez BG alebo Gamma....Edguy..je tam toho u mna asi viac :) a teraz nedavno som "objavil" Grave Digger tak uvidime co je to za muziku :P :D
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Najlepsie Kapely v Nemecku

Poslaťod JohnyRainmakeR v Streda August 29, 2007 9:06 am

RipperOwen píše:ake kapely nemecke sa vam najviac pacia?



HELLOWEEN
:roll:
heavy metal 4ever
JohnyRainmakeR
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štvrtok Január 18, 2007 9:12 pm
Bydlisko: Dolny Kubin

Poslaťod Brighter v Streda August 29, 2007 9:41 am

Železná Panna píše:
Brighter píše:
dzuso píše:V nemecku je pestovaný hlavne štýl speed/power,nevadí mi že to voláte heavy no ale aby bolo.
Blind Guardian sa dá,Gamma Ray,helloween ani nemusím,s toho thrashu Sodom,Destruction a Kreator mi lezie na nervy akosi.


blind guardian su pre mna tretia najlepsia kapela.helloween su pre mna stvrty.takze tak :) 8)


Ok, prvy je Maiden a druhy? :)

Ja inac ten najnovsi album Blind tiez velmi nemusim, ale ako spievali songy z A Twist.. nazivo, tak to bolo paradne :)


ano je to tak, druhy su children of bodom, taku kapelu aka su oni som dlho dlho hladal :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod PesZ v Streda August 29, 2007 6:46 pm

Pro mě Helloween, ale to je tím, že Německá scéna mě kdovíjak neoslňuje (i když třeba In Extremo se na MoRu docela vytáhli).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Irons heart v Streda August 29, 2007 8:00 pm

Pro mě taky Helloween , sem zvědavej na ten konecrt , mám lístky do do Zlína takže se těšim :)
Naposledy upravil Irons heart dňa Piatok August 31, 2007 1:40 am, celkovo upravené 1
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia