Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Helloween a Gamma Ray tour

Helloween a Gamma Ray tour

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: a

Poslaťod TheClansman1 v Štvrtok December 20, 2007 12:01 pm

jason46 píše:tak akože včerajší koncert v bratislave...neskutočne dobre bolo...atmosféra skvelá,playlist jebový..prostevšetko takako má byť..nezabudnem.......


jamovalo sa spolocne?? :) myslim ci na konci gamma a hells hrali nejake pesnicky spolocne na podiu?? a inak aky setlist mali gammaray, docela by ma to zaujimalo
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Re: a

Poslaťod jujo v Štvrtok December 20, 2007 1:38 pm

TheClansman1 píše:
jason46 píše:tak akože včerajší koncert v bratislave...neskutočne dobre bolo...atmosféra skvelá,playlist jebový..prostevšetko takako má byť..nezabudnem.......


jamovalo sa spolocne?? :) myslim ci na konci gamma a hells hrali nejake pesnicky spolocne na podiu?? a inak aky setlist mali gammaray, docela by ma to zaujimalo


Uplne suhlasim ( ja som bol v KE ), akurat to velmi natiahli ( predkapela a asi dva 20 minutove pauzy pri vymene aparatury + divadielko s Mikulasmi pocas drum sola :-) ), takze som asi 20 min pred finale musel odist na posledny bus domov, no ak by bolo leto ta spim aj trebars v trave ... lebo som prisiel o spolocne pridavky a este tiez asi 2-3 songy Helloweenu ( bol som do Dr.Stein - napiste co este hrali ). Tak ci tak , 5 hviezdiciek, spevaci boli skveli, Deris ma prijemne prekvapil aj hlasom aj vystupovanim, Hansen je klasik a ostatni boli tiez fajn, snad Weiki bol taky flegma a malo sa hybal, tiez viac gitarovej roboty odtiahol mlady Sasha a nie on ... Dalsi skvely zazitok, tesim sa na dalsie, ten Maiden v Prahe asi tiez nevynecham.
jujo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Piatok Jún 08, 2007 8:27 am
Bydlisko: Gregorovce

Poslaťod kamzo v Štvrtok December 20, 2007 1:51 pm

Takzeš dami a pani vcerajsi koncert bol super!!!!

Castaway-Chalani z BA a bubenik je moj kolega :D hrali fajne velmi sa mi to pacilo a potesilo ma aj skandovanie na ich ucet myslim ze aj oni boli celkom spokojny!!! Normalne sa niektori cudovali ci to nieje kapela zo zahranicia :lol:

Gamma Ray- Kai a spol to bolo velmi dobre!!!!Aj ked obcas nechal spievat ludi ale predsa a skandovanie este bolo celkom dlho ked skoncili svoj set :D tam som si nadherne s nimi zabekal :D

Helloween- Andi prekvapil lubil sa mi ako spieval - urcite lepsie ako v Ziline a pod.!!Cela kapela slapala jak hodinky...Trochu som nechapal parodiu na Deep Purple ale dobre.Na konci super spojenie 2 metalovych legiend ale to uz s nimi spievalo cele PKO :twisted: Som spokojny ale kedze moc nepijem a vcera som to prehnal s pivkami tak este citim zabolenie zaludka :lol: Najblizsi koncert(zatial) bude asi az IRON MAIDEN
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Zdenius v Štvrtok December 20, 2007 2:23 pm

ale nakoniec to bol taky obycajny koncert, nie? nic co by sa zapisalo do analov ako nejake mega spolocne turne.. ani kapely sa tak urcite nespravali a urcite sa ani nespomenuli navzajom..
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Brighter v Štvrtok December 20, 2007 2:33 pm

pripájam sa. bol som v PKO a bol to riadny zážitok. to divadielko bolo parádne som sa ináč smial a lobleho sólo teda stálo za to!!! jebový bubeník vedel som že nesklame. predkapela fajnová, gamma - bomba, helloween - jeba fakt som si fajnovo zaspieval :wink: v-v-v !-! :mrgreen: -!- -!-
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod kamzo v Štvrtok December 20, 2007 2:35 pm

to ano taky lepsi standart :D ked som odchadzal z Prahy kde boli Mejdni v 2003 tak to bolo o inom :D
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod eddie.sk v Štvrtok December 20, 2007 2:48 pm

Bol to vyborny koncert. Bol som v Kosiciach a atmosfera bola perfektna. Osobne som tam siel kvoli Helloweenu (Gamma ray ma velmi neberie). Hrali ako z cedecka. Uplne uchvatne vystupenie, skvela sou, zvuk a vsetko okolo toho.
UP THE IRONS !
Obrázok užívateľa
eddie.sk
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Utorok Júl 18, 2006 10:09 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Brighter v Štvrtok December 20, 2007 3:12 pm

kamzo píše:to ano taky lepsi standart :D ked som odchadzal z Prahy kde boli Mejdni v 2003 tak to bolo o inom :D


tak isto aj ja ked som odchadzal z ostravy som odchádzal s iným pocitom, pretože iron je srdce, iron je iron, ale toto bola pecka fakt helloween je také menšie srdiečko :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Irons heart v Štvrtok December 20, 2007 3:32 pm

bohužel/bohudík jako fanoušci Iron Maiden budem mít tenhle pocit už asi vždycky 8) prostě bylo to perfektni , ale Maiden .... :D
Jinak ja sem nadšenej s Gammy , ta mě dostala :) Helloween taky bomba , celkově se tahle tour velmi vydařila :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: a

Poslaťod jason46 v Štvrtok December 20, 2007 3:35 pm

jamovalo sa spolocne?? :) myslim ci na konci gamma a hells hrali nejake pesnicky spolocne na podiu?? a inak aky setlist mali gammaray, docela by ma to zaujimalo[/quote]


čo ja viem tak hrali napr:Heaven Can Wait,,,Intro The Storm,,,Rebelion in Dreamland,,,Fight,,,Heavy Metal Universe,,,Somewhere out in Space..a daľšie bohužiaľ až tak nepoznám...a ptm ešte s "tekvicami" Future World a I want Out,ale to asi vieš :) proste paráda :twisted:
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod tailgunner v Štvrtok December 20, 2007 5:36 pm

v košiciach bola super show 8) tu sú nejaké videá, ktoré som natočil:
Eagle Fly Free - http://www.youtube.com/watch?v=VEF2jrdfgH4
If I Could Fly - http://www.youtube.com/watch?v=eiTteHkCrGs
I Want Out (aj s Gamma Ray) - http://www.youtube.com/watch?v=WBjpy7ey0FQ
Obrázok užívateľa
tailgunner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Piatok Marec 02, 2007 2:21 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod PesZ v Štvrtok December 20, 2007 8:14 pm

tailgunner> z toho i want out mi šel úplně mráz po zádech :-)
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: a

Poslaťod Brousitch v Štvrtok December 20, 2007 8:57 pm

jason46 píše:jamovalo sa spolocne?? :) myslim ci na konci gamma a hells hrali nejake pesnicky spolocne na podiu?? a inak aky setlist mali gammaray, docela by ma to zaujimalo



čo ja viem tak hrali napr:Heaven Can Wait,,,Intro The Storm,,,Rebelion in Dreamland,,,Fight,,,Heavy Metal Universe,,,Somewhere out in Space..a daľšie bohužiaľ až tak nepoznám...a ptm ešte s "tekvicami" Future World a I want Out,ale to asi vieš :) proste paráda :twisted:[/quote]

Gardens of the sinner ještě
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod Famine v Piatok December 21, 2007 11:28 pm

KURVA! už nikdy viac na koncert isť s takými sucharmi :evil: išiel som z bratom a ešte s jedným jeho kamošom, Castaway som nevidel kvoli odložení veci v šatni. Gammaray som videl cely ale Helloween som videl až po Eagle fly free dpč. Lebo oni si zmysleli že pojdeme skorej lebo nestihneme isť na bus a potom aby nas tatko zviezol.Nabuduce pojdem radšej sam ako s mojim bratom aj ked pravda že mi to zaplatil ako na vianoce ale za takúto cenu? nikdy viac :roll:
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod TheClansman1 v Sobota December 22, 2007 12:12 am

Famine píše:KURVA! už nikdy viac na koncert isť s takými sucharmi :evil: išiel som z bratom a ešte s jedným jeho kamošom, Castaway som nevidel kvoli odložení veci v šatni. Gammaray som videl cely ale Helloween som videl až po Eagle fly free dpč. Lebo oni si zmysleli že pojdeme skorej lebo nestihneme isť na bus a potom aby nas tatko zviezol.Nabuduce pojdem radšej sam ako s mojim bratom aj ked pravda že mi to zaplatil ako na vianoce ale za takúto cenu? nikdy viac :roll:


ale nebud na svojho brata taky zly, on to nemyslel zle :wink: :)
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 79 hostia