Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Metal vs cirkev

Metal vs cirkev

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Dragontears v Streda September 23, 2009 1:53 am

Crusader píše:... neverim ani v boha, ani v lenina ani v nic jinyho ...

pak je asi presne pro tebe urcen tento blabol :lol:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod tiffani v Streda September 23, 2009 9:15 am

Dragontears píše:
Crusader píše:... neverim ani v boha, ani v lenina ani v nic jinyho ...

pak je asi presne pro tebe urcen tento blabol :lol:


omg!
bod 4. Pokud jste singl a hledáte partnera či partnerku, máte na brněnském letišti příležitost k seznámení. -> ano, ano, super, neveriaci budu iste celi zhavi :-D
ale este lepsie je toto:
5. Zaslechl jsem nedávno debatu dvou lidí, z nichž jeden se evidentně živí okrádáním bližních. Onen kriminální živel nevyloučil účast na této příležitosti. Bohužel i zlodějna může být pro někoho důvodem účasti. Dávejte proto na sebe i na lidi kolem pozor.

mam tomu rozumiet tak, ze neveriaci sa maju ist pozriet na papeza preto, aby sa mohli nechat okradnut????? lebo vzhladom na nadpis clanku mi z toho vychadza nejako tento dovod. Alebo potom este alternativa, ze tam maju ist kradnut, co je navadzanie na trestny cin.
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Crusader v Streda September 23, 2009 9:50 am

Dragontears píše:
Crusader píše:... neverim ani v boha, ani v lenina ani v nic jinyho ...

pak je asi presne pro tebe urcen tento blabol :lol:



Nikde se tam nepise, ze headliner budou Iron Maiden .... a kdyby jim dedek z Hitler Jugend predskakoval, tak bych ho mozna i pretrpel :D

Ten bod s tou sexualni mensinou je mimo misu, vzdyt kazdej vi, ze drtiva vetsina cirkevnich hodnostaru jsou TEZKY buzeranti a pedofilove ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod medulka v Nedeľa September 27, 2009 9:11 pm

Som veľmi veľmi sklamaná z tejto témy tu, my čo počúvame menšinový žáner, sme často terčom stereotypných predsudkov zo strany spoločnosti. Je mi smutno, že táto "komunita" tu, ktorá by mala byť tolerantnejšia voči svetu a diverzite náhľadov na kultúru, estetiku a spôsob životného štýlu, je tak až agresívne naladená voči cirkvi. Nemyslím si, že pôvod popisovaného problému na začiatku je v Cirkvi samotnej, je to skôr generačným rozdielom predstaviteľov v nej. Aj v iných oblastiach života ľudia nad 60 rokov mnohokrát i mladší majú neuveriteľné predsudky voči metalovej hudbe. Vždy som túžila nájsť porozumenie aspoň u "rovnakej krvnej skupiny" ľudí čo sa týka hudby a le toto vravím ma veľmi zarmucuje, a hovorím, že ja sa za to nehanbím že som katolíčka, vyznávam kresťanské hodnoty a počúvam heavy metal. A nikto nemá s tým problém. Ani naša milá pani katechétka (70-ročná, ktorej sme pred 7 rokmi keď sme sa s ňou zoznámili všetko vysvetlili, nikdy sme nemali ísť problém do kostola v tričkách Iron Maiden alebo KISS (počúva manžel), kožené nohavice, opasky, náramky plus. Snáď niekedy postarší zazrú, ale kňaz nikdy. Nikdy sme nemali s týmto problém. A môže si hovoriť hocikto, že som naivná alebo neviem čo, ja sa za svoju vieru nehanbím, nehanbím sa ani kľaknúť v kostole a povedať moja vina... Dokonca - sme sa v kostole zoznámili s ďalšími teraz už kamarátmi, ktorí počúvajú rock alebo metal. Pozdravujem všetkých so želaním tolerancie medulka
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Dragontears v Nedeľa September 27, 2009 10:46 pm

medulka píše:... Som veľmi veľmi sklamaná z tejto témy tu, my čo počúvame menšinový žáner, sme často terčom stereotypných predsudkov zo strany spoločnosti. Je mi smutno, že táto "komunita" tu, ktorá by mala byť tolerantnejšia voči svetu a diverzite náhľadov na kultúru, estetiku a spôsob životného štýlu, je tak až agresívne naladená voči cirkvi...

nezlob se ale mam jakysi nejasny pocit, ze uplne presne nechapu, nac vlastne narazis ... prvni veta zni, jako by te nekdo tady odsuzoval za metal, ktery poslouchas ( coz logicky zde se tezko nekdo takovy najde, kdyz jej poslouchame vsichni :wink: ) vzapeti jsme komunita metalistu, ktera je naladena agresivne proti cirkvi ... muzes to nejak upresnit, co ti tedy vadi ?
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod tiffani v Nedeľa September 27, 2009 11:28 pm

imo to, ze si niekto dovoli mat vyhrady k RKC s.r.o, k jej clenom a vyznavacom
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Crusader v Nedeľa September 27, 2009 11:41 pm

Kazdy ma sve zkusenosti a cirkvi, knezi, katoliky apod. - me jsou veskrze negativni - jednou v zivote jsem byl v kostele v tricku Bruce Dickinsona AOB a knez se z toho mohl posrat :D ... a jelikoz ja krestan nejsem, tak do sebe jen tak "rejpat" nenecham. Jeho zle pohledy jsem mu vracel po svem - pobavenym shovivavym usmevem, jemu i tem jeho kecum ... Cirkev si tu nevrazivost dela sama i napr. tim, ze starej dedek nas ateisty rovnou oznacuje za komouse ... to tezko muze cekat nejakou toleranci, navic co mi vrcholne sere, jak vetsina krestanu s nami nevericimi povysene jedna, pritom vetsinou se jedna o zoufalce neschopne vlastniho nazoru, usudku apod ... ale cest vyjimkam !
S krestany, kteri si veri a nikomu nic nevnucuji problem nemam, ale ty, kteri se k nam chovaji pohrdave, povysene a kritizuji nas svobodny zpusob zivota bych nejradsi povesil za koule nekam do pruvanu. Pokud jde o tema cirkve vs metal, staci se podivat jake problemy meli s cirkvi samotni Iron Maiden v Jizni Americe ... v Chile a Guatemale ... to je ta bozi laska k bliznimu ? Zazil jsem i hon RKC na koncert Black Sabbath v Blave ... po techhle zazitcich tezko muzu tolerovat neco jako komunismus nebo krestanstvi ... vsechno je to jen prostredek k upevneni moci a manipulaci s lidmi. Kde RKC bere tu drzost o sobe prohlasovat, ze oni jsou ta jedina spravna cirkev ? Je dojemne, ze Vatikan porad resi nejakou smlouvu s CR ? NA CO ? Maji spolky vcelaru smlouvu s CR ? nemaji ... :D Jeste dojemnejsi je snaha cirkve ziskat zpet majetek, ten majetek, ktery po staleti doslova nakradla ... samozrejme nejvic je zajimaji lukrativni pamatky, jako chram sv. Vita, aby zase mohli zavest vstupne za 100,- ... uvedl jsem malo prikladu proc milovat RKC ?

Cirkvim nevadi cirkve jine, ale ateisti ... a ja se ptam PROC ? Zajimave o tom pojednava jeden blog ... http://polach.blog.idnes.cz/c/103466/Pa ... -reci.html
jeste neco na tema katolicke demagogie http://garcia.blog.idnes.cz/c/103479/Pa ... visti.html

To ze Medulka je verici katolicka je ciste jeji vec a ja ji to neberu, ale jeji nabozenska svoboda konci u te me :) ... tj. kdyby mi nahodou chtela davat kazani, jak spatne ziju, ze se nemodlim a nedelam deti, bylo by zle ... pokud si verici resi sve veci, je to ok, ale oni maji tendence doslova kecat do vseho - viz "neuplatne" krestanske politicke strany ... a to je to, co vyvolava vuci nim tu nevrazivost. Staci pripomenout problem slovenske RKC s vyukou nepovinne jogy ... vzdyt oni nejsou VUBEC tolerantni, jak muzou chtit toleranci od ostatnich ? Staci se podivat, jaky nabozensky fanatizmus hranicici az s FASISMEM vladne v USA (http://www.ceskatelevize.cz/program/118 ... :00-2.html nebo http://www.ceskatelevize.cz/program/205 ... nanim.html) ... tohle tady proste nechci a budu s tim bojovat.

Pokud vas zajimaji dokumenty Amerika jak ji neznate, muzete si je stahnout zde:

http://www.uloz.to/1235561/amerika.jak. ... sateru.avi
http://www.uloz.to/1235273/amerika.jak. ... hnanim.avi
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Dragontears v Utorok September 29, 2009 11:11 am

for medulka: mela by jsi sve argumenty uvest tady, je tu verejne forum, otevrena diskuze a po vyjadreni sve nespokojenosti by urcite mnoho jinych tva dalsi reakce zajimala, ja diskutovat o tomto tematu po mailech nebudu, nezlob se ... takze do toho, neboj se - nekteri panove sice tady poradne blafaji, ale nekousou :lol:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod medulka v Utorok September 29, 2009 1:08 pm

včera som bola už poriadne unavená,(pozri si čas odoslania) a nebolo mojim zámerom písať si súkromné správy´, jednoducho som si nevšimla ten rozdiel, a namiesto odpovede som klikla na obálku, takže kľudne, ak chceš a dá sa to, umiestni to sem, ale pochybujem, že to má ďalej zmysel, nemyslím si že to niekoho bude zaujímať. pá
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Dragontears v Utorok September 29, 2009 2:11 pm

aaa prehazovat odpovednost na druhe ? nene, Ty sama se musis rozhodnout, zda v debate chces pokracovat, ja to za Tebe nevyresim

btw ja byla vzhuru celou noc, v tom kontextu pul treti rano neni az tak pozde :mrgreen: sorry, snad jsi na me vtipky dost silna :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Metal vs cirkev

Poslaťod Crusader v Utorok September 29, 2009 3:05 pm

... a nemusi to ani znovu psat, ma to v odeslane poste. Pokud jde o me, zajima me kazdy nazor, pokud teda nezavani demagogii ... a deti ani krestany k obedu nejim :lol:
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Predchádzajúci

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron