Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Gamma Ray pokec

Gamma Ray pokec

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Prisoner v Streda September 26, 2007 7:18 pm

Nová deska "Land of the Free Part II" bude obsahovat následující tracky o celkové délce cca 65 minut:

01. Rising Again (0:28)
02. To Mother Earth (5:09)
03. Empress 6:22, Rain (5:20)
04. Into The Storm (3:45)
05. When The World (5:43)
06. From The Ashes (5:30)
07. Leaving Hell (4:20)
08. Real World (5:44)
09. Hear Me Calling (6:45)
10. Opportunity (7:15)
11. Insurrection (11:30)

Album vyjde 19. listopadu u Steamhammer/SPV.

http://i5.photobucket.com/albums/y160/BlabberPhotos/GammaRay-LandOfTheFree2.jpg

poměrně zdařilej
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod zdenoeddie v Streda September 26, 2007 7:35 pm

aspon dufam ze bude lepsi ako powerplant alebo no world... uz sa nanho docela tesim :D
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod TheClansman1 v Streda September 26, 2007 7:59 pm

na novy album od gamma ray sa uz tesim... som zvedavy co to bude, ten obal je celkom slusny
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Madness v Streda September 26, 2007 8:06 pm

TheClansman1 píše:na novy album od gamma ray sa uz tesim... som zvedavy co to bude, ten obal je celkom slusny



vyzera to tak ze ho robil Derek 8)
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod I love Maiden v Streda September 26, 2007 8:16 pm

No novy Nightwish se mi strasne libej ( ta PEKNE udelana zla , tvrda hudba z peknym hlasem Anette je paradni ) , pak novy Helloween ( vcele s Final Fortune a Can do it ) taky coz sem opravdu necekal.....a doufam ze mi oblibenci GammaRay nezklamou a dnesni rok ve vydanych CD zavrsi lip jak 2 predesle kapely....!!! Pocitam s klasickymi Hansenovy kolovratky , ale uvidime scim pride.... 16.12.07 IN PARDUBICE!
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Brousitch v Streda September 26, 2007 9:15 pm

Tak mě trochu mrzí že jsem zatim neměl možnost projet si kompletní diskografii Gamma Ray nebo Helloween. Mam spousty CD k poslouchání a vůbec netušim kdy se do nich pustím. Nový Helloween jsem jen tak prolít a znam písničky co mi semtam pošle kámoš třeba teď jedem Power. A od Gamma Ray 100% znam Send me a sign ale jinak jsem neměl čas ani možnosti si je vyposlechnout což je velká škoda protože stále patří k jedničkám ve svym oboru. No snad se dostanu do Plzně. :?
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

a

Poslaťod jason46 v Štvrtok September 27, 2007 8:06 am

a ja sa hadam dostanem do Bratislavy, ale neni to bohvie jako ruzove kedze...sam tam nepojdem veru... :? :P :)
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod BruceD v Štvrtok September 27, 2007 11:19 am

No já nevim no...pro mě je speed metal už dost vyčpělej...vůbec nemusim Derise(podle mě prostě neumí zpívat), takže pokuď se pojedu podívat do PCE, tak asi jen kvůli těm GR.Líbili se mi 2003 jako před kapela maiden a pro mě osobně je to asi to nejlepší, co speed může nabídnout, protože mi přijdou víc heavy metaloví, než zbytek...Valstně ještě Edguy jsou aspoň torchu originální.Jinak je to vše strááášně podobný...všichni ti hammerfall, stratowarius, helloween, sonata arktica atd... :cry:
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Irons heart v Štvrtok September 27, 2007 2:57 pm

BruceD píše:No já nevim no...pro mě je speed metal už dost vyčpělej...vůbec nemusim Derise(podle mě prostě neumí zpívat), takže pokuď se pojedu podívat do PCE, tak asi jen kvůli těm GR.Líbili se mi 2003 jako před kapela maiden a pro mě osobně je to asi to nejlepší, co speed může nabídnout, protože mi přijdou víc heavy metaloví, než zbytek...Valstně ještě Edguy jsou aspoň torchu originální.Jinak je to vše strááášně podobný...všichni ti hammerfall, stratowarius, helloween, sonata arktica atd... :cry:


Když všichni cos jmenoval dělaj speed/heavy metal , tak si vždycky budou tak nějak podobný ....
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod I love Maiden v Štvrtok September 27, 2007 4:51 pm

BruceD píše:No já nevim no...pro mì je speed metal už dost vyèpìlej...vùbec nemusim Derise(podle mì prostì neumí zpívat), takže pokuï se pojedu podívat do PCE, tak asi jen kvùli tìm GR.Líbili se mi 2003 jako pøed kapela maiden a pro mì osobnì je to asi to nejlepší, co speed mùže nabídnout, protože mi pøijdou víc heavy metaloví, než zbytek...Valstnì ještì Edguy jsou aspoò torchu originální.Jinak je to vše strááášnì podobný...všichni ti hammerfall, stratowarius, helloween, sonata arktica atd... :cry:



Ale todle vse neni SPEED! ....Edguy je Power Metal , HammerFall je vlastne novejsi Accept coz je vlastne jakej si Heavy Metal , SPEED pravej je Helloween a GammaRAy...a Deris neumi zpivat( na zivo ) ale deska to je dobra....ono jeslti se ti libi zpev Hansena :shock: to bych se divil...od ty doby co odesel Ralf od GR tak si pribira Kay stale vic hostu na sva CD protoze ma monotoni barvu hlasu ....a na zivo Silence on NEVYZPIVA ! podle me to neni o VYČĚLOSTI jako spis o neustale DVOJSPALCE a zkurvenych kolovratkach ( myslim tim ty furt stejne znejici zdvojene kytary tydu tydu tydu dudu ty atd--) jinak si myslim ze SPEED , POWER a ty dalsi ( nevim co presne je Stratovarius a SOnata kdyz sou tam klavesy ) maji stale co nabidnout !
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Irons heart v Štvrtok September 27, 2007 5:21 pm

I love Maiden píše:Ale todle vse neni SPEED! ....Edguy je Power Metal , HammerFall je vlastne novejsi Accept coz je vlastne jakej si Heavy Metal , SPEED pravej je Helloween a GammaRAy...a Deris neumi zpivat( na zivo ) ale deska to je dobra....ono jeslti se ti libi zpev Hansena :shock: to bych se divil...od ty doby co odesel Ralf od GR tak si pribira Kay stale vic hostu na sva CD protoze ma monotoni barvu hlasu ....a na zivo Silence on NEVYZPIVA ! podle me to neni o VYČĚLOSTI jako spis o neustale DVOJSPALCE a zkurvenych kolovratkach ( myslim tim ty furt stejne znejici zdvojene kytary tydu tydu tydu dudu ty atd--) jinak si myslim ze SPEED , POWER a ty dalsi ( nevim co presne je Stratovarius a SOnata kdyz sou tam klavesy ) maji stale co nabidnout !


Edguy Power metal ?.... Avantasia možná , ale Edguy se mi nezdá ..... no ono to určování odvětví metalu je docela těšké ... v každem je trochu :) jinak Stratovarius je speed jako vyšitej , a ty klavesy tam naštěstí sou jako kulisa a ne jako jeden s hlavních nástrojů takže v tom bych problem neviděl , a mě se tam ty klávesoý efekty líbí :lol: akorát mi s toho článku nějak ušlo , za čím teda stojíš , máš teda rád speed a ty kapelky o kterých si psal nebo ne ?
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

promo

Poslaťod Prisoner v Piatok Október 19, 2007 1:50 pm

tak jsem dneska slyšel prvně promo new alba a zní sakra dobře, Kai a zbytek se fakt snažili :git:
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

a

Poslaťod jason46 v Sobota Október 20, 2007 10:33 pm

ja som si po prvom vypocuti myslel ze je to bieda..kedze to nebol dobry zvuk a neni to ORIGINAL :) ale dneska som znova vypocul a nazor menim o 180 stupnov...fakt sa im to podarilo :evil:
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod TheClansman1 v Štvrtok November 08, 2007 5:30 pm

Prvykrat ked som sa dostal k Land Of The Free II ma tento album velmi nenadchol, viacmenej trosku sklamal, cakal som od tohto albumu vela. Cakal som pokracovanie Land Of The Free no to sa nekona... skor by som povedal, ze sa jedna o pokracovanie Majestic, ktory podla mna patri medzi najslabsie albumy Gammy. I napriek tomu po istom case som si poniektore pesnicky oblubil. Niektore pesnicky pripominuju scasti i Iron Maiden, napr. zaciatok From The Ashes. Najviac sa mi pozdava prave tato pesnicka. Velmi sa mi zapacila i pesnicka Insurrection, ten zaciatok je priam genialny. Dalej Rising Again krasne nadvazuje na To Mother Earth, ktora patri tiez medzi moje oblubene z noveho albumu, no dalsie pesnicky su skor taky priemer az podpriemer... sem tam nejaka pekna pasaz, no tym to hasne. Nebyt tych styroch pesniciek (From The Ashes, Rising Again, To Mother Earth, Insurrection) tak album si uz asi v zivote nepustim :) heh prehanam.. mozno po istom case, po neviem kolkom vypocuti zmenim na ostatne pesnicky nazor, ale momentalne ma nijak velmi nezaujali... podla mna tvorba Gammy stagnuje, i ked to nerad hovorim. Na Gamme som vyrastal, poznam kazdu jednu ich pesnicku, i singlovky, bonusove pesnicky ... Myslim si ale ze od albumu Majestic akoby im dochadzali napady.... dost som sklamany z albumu, no mozno casom si k nemu najdem cestu. Napady tam su, ale nesu nejak zvlast rozvinute, i Kai Hansen cim dalej tym slabsie spieva, tak sa mi zda 5/10 toť moj nazor na album :wink:
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod BruceD v Piatok November 09, 2007 4:56 pm

No tak nový album Gamma ray je tak trochu přes kopírák, což?
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia