Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - metalisti

metalisti

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Jak se oblékáte?

Sem metalista tělem i duší
30
57%
metal miluju ale nevypadám tak
20
38%
hip-hop
2
4%
jiné
1
2%
 
Celkom hlasov : 53

METAL

Poslaťod stahl.1 v Sobota September 08, 2007 10:02 pm

PODLA MNA TO TU S HIP HOPOM NETREBA RIESIT.NIKTO SA TAK NEZAUJMA O HUDBU A VSETKO OSTATNE AKO METALISTI.MA RYTMUS TAKUTO STRANKU?????A PODOBNE?
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Poslaťod tiffani v Nedeľa September 09, 2007 9:52 am

May píše:
tiffani píše:Rytmus je srac, ktoreho mozu pocuvat tak 13rocne deti. Nad nim sa neoplati pozastavovat, treba dufat, ze aj pubertaci raz dospeju :)

susedka ma 10 a pocuva ho :) a jej kamoska tiez lebo isiel som raz okolo jak sa rozpravali a asi maly v skolke nejaku action a ona ze aku hudbu ma doniest a druha ze H16,Rytmus a taketo..no som len pozeral ze tieto co uz pocuvaju.


Cize tvoja susedka to do istej miery potvrdzuje - ze to pocuvaju deti, pripadne detsky zmyslajuci jedinci.

moja sesternica (14) to pocuva.. minuly rok som jej to stahovala z netu - s patricnym komentarom, ze nerozumiem, ako nieco take moze pocuvat (ak uz chce hip hop, nech si vyberie aspon nieco, s kulturnym textom) ...

Ak naozaj plati, ze stahovanie a napalovanie zabija hudbu, tak som snad prispela v tomto pripade aspon malym klincom do jeho rakvy
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

a

Poslaťod jason46 v Nedeľa September 09, 2007 9:54 am

tak to isto nie sa neboj :P :P sak na SR to tak chodi s tymito saskami...nieco zlozia a za rok dva uz urobia iba par duetov a maju peniaze a seru na to....lebo potrebuju byt komercny...z toho ziju..z nicoho ineho..
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod May v Nedeľa September 09, 2007 1:35 pm

a mozno teraz na nejakom hopovom fore nadavaju takto na nas ako my na nich
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod tiffani v Nedeľa September 09, 2007 2:35 pm

to sotva :-)
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Poslaťod May v Nedeľa September 09, 2007 3:34 pm

tiffani píše:to sotva :-)

preco nie?no nieze by sa mi to lubilo ale urcite maju nejake taketo fora a tak trocha kidaju na "metlakov"
May
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Utorok Jún 26, 2007 2:26 pm

Poslaťod tiffani v Nedeľa September 09, 2007 3:41 pm

May píše:
tiffani píše:to sotva :-)

preco nie?no nieze by sa mi to lubilo ale urcite maju nejake taketo fora a tak trocha kidaju na "metlakov"


neprecenuj sa :-) Ak nadavaju, tak na vsetkych, ktori nechapu "poeziu" hlavne Rytmusa, H16 a pod.
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 09, 2007 4:18 pm

Tak když už sme se dostali k hoperskym forum , tak sem si řekl že se na něco takovýho podívám , a musim říct že to akorat potvrdilo muj nazor na ně , takový cipoviny co tam řeši.... ( hlavně v mistnostech o oblečení nebo hip hop je in :lol: ) to si počtete http://www.hip-hop.cz/forum/ :wink: a i když čeština ,jak už odhalila Dragontears :wink: , neni ma silna stranka , tak oproti tomu co tam ti srači pišou bych mohl Čj vyučovat na vysokých školách . . . :D
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod hellpatrol v Nedeľa September 09, 2007 4:39 pm

serte uz na jebnutych (t)raperov ... toto je tema metalisti tak sa bavme o metalistoch a nie o tych spinach :wink:
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Jevo v Nedeľa September 09, 2007 7:03 pm

hellpatrol píše:serte uz na jebnutych (t)raperov ... toto je tema metalisti tak sa bavme o metalistoch a nie o tych spinach :wink:


To je slovo do bitky :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :wink:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod strevo v Nedeľa September 09, 2007 7:41 pm

myslite ze pocet metalistov stupa ci klesa?
mne sa zdalo ze pocty vyznamne klesaju ale vzdy ked som na koncerte tak ma prekvapi kolko metlakov sa tam zide :)
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Irons heart v Nedeľa September 09, 2007 8:40 pm

strevo píše:myslite ze pocet metalistov stupa ci klesa?
mne sa zdalo ze pocty vyznamne klesaju ale vzdy ked som na koncerte tak ma prekvapi kolko metlakov sa tam zide :)


podle mího klesají . . . bohužel . . . koncerty to je něco jiného , taky sem příjemně překvapený kolik nás tam je ,ale to se vždycky sejdeme s celého československa , taky s polska . . . a ono se to nazbírá . . . ale když chodíte běžně po ulici , tak sami vidíte že jich moc není . . . to víte , hip hop vládne :twisted:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod PesZ v Nedeľa September 09, 2007 8:44 pm

Irons> když na ČVUTu psali gymnasiální diktát profesoři,t ak to dopadlo opravdu bídně :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

a

Poslaťod jason46 v Nedeľa September 09, 2007 9:45 pm

Irons heart píše:
strevo píše:myslite ze pocet metalistov stupa ci klesa?
mne sa zdalo ze pocty vyznamne klesaju ale vzdy ked som na koncerte tak ma prekvapi kolko metlakov sa tam zide :)


podle mího klesají . . . bohužel . . . koncerty to je něco jiného , taky sem příjemně překvapený kolik nás tam je ,ale to se vždycky sejdeme s celého československa , taky s polska . . . a ono se to nazbírá . . . ale když chodíte běžně po ulici , tak sami vidíte že jich moc není . . . to víte , hip hop vládne :twisted:


ja u nas vydavam take skupinky niekedy a vzdy sa potesim :D a ked nahodou nemam nejake triko alebo nejaky "znak" tak nadavam lebo akurat vtedy musia ist ked nemam :) ale vzdy si poviem ze to su moji ludia...a u nas je ich sa mi zda aj viac jako kedysi to urcite...a podla mna ta popularita stupa neviem preco ale myslim si to..aj vidim aj viem..
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Gumolit v Nedeľa September 09, 2007 9:54 pm

Irons heart píše:Pravda že není metal jako metal , já třeba Black nebo Death nemusim. když vezmu třeba některé fanatické Black metalisti , ty rituáli a víra v Satana . . . tohle fakt moc nemám rád . . . spíš sem tím vším myslel věci jako Heavy atd... jenže je tu ten problem , že lidé kteří metal neposlouchají nevidí nejmenší rozdíl mezi Black metalem a Heavy , hážou to všechno do jednoho pytle .... a to je škoda. já taky nejsem zapřísáhli anti-hip-hopák ale prostě je nemám rád . . . sou mi nepříjemní , oni nás také nemusí :) a tak i tak , vždycky to u mě vyhraje Black metal než hip hop :wink:


poznam takych, co hadzu do jedneho vreca METAL a EMO-style, vazne, viem o takych
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia