Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - First gig - setlist, foto

First gig - setlist, foto

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod Beast34 v Štvrtok Jún 10, 2010 6:51 pm

Oniiicek píše:Neviem ako vy, ale ten Eddie sa mi zda niekedy tak pohyblivy, ze som vahal ci tam nieje clovek :D

no ja si myslim ze tam clovek je... akurat na Somewhere Back in time bol riadeny z dialky... napr teraz som dopozeral RIR a urcite je tam clovek (teda podla mna) :D
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod Beast34 v Štvrtok Jún 10, 2010 6:58 pm

Oniiicek píše:tak a tu je novinka v live verzii, ale zvuk nieje az tak dobry...normalne som ju nepoznal :D

http://www.youtube.com/watch?v=XOG8_r_LcUc

Bruce dava riadne :) Vidiet ze ho bavi spievat nieco nove a nie len otrepane veci
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Jún 10, 2010 7:29 pm

perfektný setlist !-! ....už sa teším do Maďarska.....inak tu je Paschendale http://www.youtube.com/watch?v=DUeujQYhyp4
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod jason46 v Štvrtok Jún 10, 2010 7:31 pm

Škoda, že 14.8 je Brutal assault...keby je budapešť 15.8. tak som tam varený pečený..Mimochodom to El Dorado paráda live :P Setlist takisto aj ked mi to bolo v podstate jedno :)
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod Beast34 v Štvrtok Jún 10, 2010 8:03 pm

Demonaz píše:perfektný setlist !-! ....už sa teším do Maďarska.....inak tu je Paschendale http://www.youtube.com/watch?v=DUeujQYhyp4

heh trosku im to tam uslo v case cca 4:00 :wink:
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok Jún 10, 2010 8:41 pm

Obrázok

Dave na Les Paul... to sa tak casto nevidi.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod karolinka12345 v Štvrtok Jún 10, 2010 8:51 pm

s LP vyzera este viac contry ako inokedy, aspon na mna pôsobi takym dojmom :git:
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod Brousitch v Štvrtok Jún 10, 2010 8:53 pm

Kdy naposledy na něj hrál? Hrál na něj vůbec někdy?
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Jún 10, 2010 8:58 pm

ja som sa hold nebal vyjadrit svoj nazor aj ked je negativny. niekdy je horsie slepo kyvat hlavou na vsetko co v tomto pripade maideni robia. :wink:

je to super setlist, to hej. ja sa to divam prisnejsie a tak mam hned plno otazok

- pod akoukolvek zamienkou sa jedna o piate best of turne od roku 2003 mimochodom
- ake bude teda sieste best of turne? 1990-1998? pretoze potom tieto skladby uz asi hrat nebudu.
- zahrievacie, alebo best of turne s kulisami k novemu albumu, zvlastne
- od roku 1993 prvy krat pouzity len jeden "eddie". a povedat, ze si predstavim koncert bez eddieho, to je nehoraznost. vobec zabijat cas co od pociatkov pre IM a hlavne ich fans znamenal eddie tu predsa riesit nemusime? aj ked si to viete predstavit bez neho, predsa tie ruky zdvihnete samovolne ked sa objavi na podiu.
a ako staremu maidenokavi mi neurobilo dobre vidiet taku radikalnu zmenu eddieho ktory sa premava po podiu. obzvlast ked na svetkych (okrem jedneho) trickach v stanku su nove obrazky eddieho v klasickej podobe. proste zahada
- zostava len verit, ze tie vychytavky sa objavia ked budu hrat novy material. toto su davno neni skladby pri ktorych by mohli mat na podiu len marshaly. viete si predstavit paschandela bez bojiska, dance of death bez kresla, atd.

ono fakt pozor, tu nielenze sa uz jedna o koncerty na ktore je tazke sa dostat z dovodu rychlej vypredanosti, my mozeme hovorit o tazkosti dostat sa na miesto jeho konania. pra kazdeho z nas ide o sviatok, ale tu tisicku za listok ste nevytiahli z penazenky ako ze sa nic nedeje. a to vas cakaju este naklady na dopravu a pod. fakt, tie ostatne mega kapely vychataju aj tu show, vekovo su na tom rovnako a o kvalite hudby rec ani nemoze byt.

tie kocnerty v EU boli fakt kruto ohlasovane. ved vobec prvy kocnert v EU bol ohlasy ako jeden z poslednych, ziskat listky do takeho rumunska to je drahy spas, a bacha na to, oni fakt mozu pocitat s tym ze v takej budapest vela zariadi usporiadatel a pri tom pocte kapiel tam nejake vychytavky robit nemusia. a mozno ani nebudu moct. a pri tej tlacenici s min. 50 tisic dalsimi ludmi by kazdy bonus v show padne vhod to mi verte, pod podium sa vsetci nezmestime

:mrgreen:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Jún 10, 2010 9:00 pm

Majusko666 píše:Obrázok

Dave na Les Paul... to sa tak casto nevidi.


strasne sa mi paci oblecenie davea...
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod Brousitch v Štvrtok Jún 10, 2010 9:21 pm

Zdenius píše:- pod akoukolvek zamienkou sa jedna o piate best of turne od roku 2003 mimochodom


Best of turné, tohle turné má být něco jako Somewhere back in time???

tak ked si pozries set list nic ako best of sa to neda nazvat :P nove turne k novemu albumu s najlepsimi svetlami, najlepsim eddiem, najlepsim zvukom a najlepsim podiom v historii kapely to nazyva len crusader a spol :P :mrgreen:
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod anderson v Piatok Jún 11, 2010 12:57 am

ach jaj, stale sa tu riesi podium eddie svetla, ja poviem priklad, chodievam na koncerty napr. Uriah Heep a oni nemaju ziadneho maskota efekty kulisy a ja odchadzam s ustami otvorenymi od užasu, od užasu z
hudby z perfektneho vykonu, s tou vervou v tolkych rokoch, ja som bol aj na KISSe a bolo to tiez super ale takto by som Maiden nechcel videt, iba v habite nejakej šou, ja ich chcem videt ako Uriah heep, iba vychutnavat ich hudbu, ako doteraz
anderson
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Utorok November 11, 2008 9:42 pm

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod Brousitch v Piatok Jún 11, 2010 1:57 am

anderson píše:ach jaj, stale sa tu riesi podium eddie svetla, ja poviem priklad, chodievam na koncerty napr. Uriah Heep a oni nemaju ziadneho maskota efekty kulisy a ja odchadzam s ustami otvorenymi od užasu, od užasu z
hudby z perfektneho vykonu, s tou vervou v tolkych rokoch, ja som bol aj na KISSe a bolo to tiez super ale takto by som Maiden nechcel videt, iba v habite nejakej šou, ja ich chcem videt ako Uriah heep, iba vychutnavat ich hudbu, ako doteraz


Nemůžeš ale srovnávat Uriah Heep a Maideny. Oni tu show vždycky dělali a to už od úplných začátku někde v hospodách a tak se to od nich vždycky bude očekávat. Kdyby Gene neplival na 10 koncertech krev, tak se to lidem asi líbit nebude. Na koncert nechodí jen ortodoxní fans, i když nový setlist je vytvořen spíše pro skalní fanoušky, jelikož je tam minimum osvědčených klasických hitů. A možná proto by mělo být vystoupení připravené do posledního detailu, protože kdejaký "víkendový" návštěvník koncertu možná ani nebude vědět, že nějaký Eddie měl přijít nebo se měl někde objevit, ale skalního fanouška to přinejmenším alespoň zamrzí. Ale kdoví, co přinese nový album. Třeba bude u nějaké písně Bruce oblečený do skafandru a na lanech bude poskakovat ve zdání stavu beztíže. :D
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod Gagne v Piatok Jún 11, 2010 2:16 am

http://www.youtube.com/watch?v=wyu2_P9B ... r_embedded

El Dorado žive...zní mnohem líp než studiovka
8. 8. 2008 - Praha (CZE)
10. 2. 2009 - Beograd (SRB)
17. 8. 2010 - Codroipo (ITA)
11. 6. 2011 - Praha (CZE)
18. 6. 2013 - Berlin (GER)
29. 7. 2013 - Praha (CZE)
8. 6. 2014 - Brno (CZE)
31. 5. 2016 - Berlin (GER)
5. 7. 2016 - Praha (CZE)
Obrázok užívateľa
Gagne
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 248
Registrovaný: Nedeľa Máj 06, 2007 4:23 pm
Bydlisko: Isle Of Avalon

Re: First gig - setlist, foto

Poslaťod anderson v Piatok Jún 11, 2010 8:27 am

Brousitch píše:
anderson píše:ach jaj, stale sa tu riesi podium eddie svetla, ja poviem priklad, chodievam na koncerty napr. Uriah Heep a oni nemaju ziadneho maskota efekty kulisy a ja odchadzam s ustami otvorenymi od užasu, od užasu z
hudby z perfektneho vykonu, s tou vervou v tolkych rokoch, ja som bol aj na KISSe a bolo to tiez super ale takto by som Maiden nechcel videt, iba v habite nejakej šou, ja ich chcem videt ako Uriah heep, iba vychutnavat ich hudbu, ako doteraz


Nemůžeš ale srovnávat Uriah Heep a Maideny. Oni tu show vždycky dělali a to už od úplných začátku někde v hospodách a tak se to od nich vždycky bude očekávat. Kdyby Gene neplival na 10 koncertech krev, tak se to lidem asi líbit nebude. Na koncert nechodí jen ortodoxní fans, i když nový setlist je vytvořen spíše pro skalní fanoušky, jelikož je tam minimum osvědčených klasických hitů. A možná proto by mělo být vystoupení připravené do posledního detailu, protože kdejaký "víkendový" návštěvník koncertu možná ani nebude vědět, že nějaký Eddie měl přijít nebo se měl někde objevit, ale skalního fanouška to přinejmenším alespoň zamrzí. Ale kdoví, co přinese nový album. Třeba bude u nějaké písně Bruce oblečený do skafandru a na lanech bude poskakovat ve zdání stavu beztíže. :D


hej hej, no bol som trosku pod parou ked som to pisal ale moj sen je videt ich v klube, viem ze sa mi to pravdepodobne nepodari ale snivat mozem no, v kazdom pripade nechcel by som aby na nich ludia chodili len koli šou ako bola vacsina na KISS, aj ked samozrejme vzdy ma potesi nejaka ta petarda a nejake to teátro
anderson
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Utorok November 11, 2008 9:42 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na 9 June 2010 - Dallas, TX - Superpages.com Center (USA)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron