Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Fotky z koncertu v roku 1986

Fotky z koncertu v roku 1986

Ukáž ostatným fanúšikom fotky z koncertov

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Fotky z koncertu v roku 1986

Poslaťod romanz v Streda Jún 28, 2006 10:28 am

Nemá niekto náhodou fotografie z koncertu Iron Maiden, ktorý bol v Budapešti v roku 1986 v rámci turné Somewhwre on Tour ? Konkrétne ma zaujíma fotografia na ktorej drží Bruce československú zástavu na ktorej je kresba Eddieho a nápis Iron Maiden.
romanz
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pondelok Jún 26, 2006 12:26 pm

Poslaťod Zdenius v Streda Jún 28, 2006 12:28 pm

to mi je novinka, nieco som pocul ale o ceskoslovenskej vlajke asi nie.. :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod agdabavipain v Piatok Jún 30, 2006 10:49 am

pokial ja viem, "nasu" byvalu vlajku derzal v 84 na koncerte na parkovisku

a vobec, cele SOT turne je fotograficky dost laxne zdokumentovane.
ja by som mal naopak zaujem o foto (audio/video) z koncertu na Spartan Stadium, 1. maja 1987 v US. od ludi, ktori tam boli som pocul, ze tam bolo cca 50000 ludi (minimalne nejakych 30), co je na USA a na tu dobu extremne velke. nemate niekto nieco?
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Júl 02, 2006 11:39 am

ak myslis 1987/05/01 Spartan Stadium, San Jose CA USA tak ten ako bootleg existuje, ale ci tam bolo tolko ludi to fakt neviem. mozno v knihe WAWDTS je nejake foto. Ono s vydanim tejto knihy sa da protirecit tvrdeniam ze toto turne bolo laxne zdokumentovane, lebo je v nej toho fakt vela a je to jedine turne IM ktoremu sa dostalo takejto knihy. inac sa to nezda, ale v amerike boli casopisy preplnene clankami a fotkami z toho turne, a to nehovorim o europe kde napr. vo francuzsku vyslo jedno min. 1 specialko o tomto turne a napr. Metal Hammer mal nejeden velky clanok a dokonca v Metal Attack specialku bola foto reportaz asi na 10 stran..
ono asi fakt ze po stranke video zaznamov bolo toto turne slabo zdokumentovane navodzuje tento dojem aj o fotkach...
ja som praveze rozcarovany z turne 1983 z ktoreho mam fakt slabe mnozstvo materialov a hlavne toho z europy :?
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Júl 02, 2006 11:43 am

inac ja mam toto info vo svojich datach:

86/09/17 - Počas koncertu v Budapešti Bruce zamával československou vlajkou hodenou na pódium.

teraz ma vsak nenapada odkial to mam, ale pravdepodobne z jednej madarskej stranky o IM, ktora uz nefunguje, alebo z nejakeho clanku v tlaci.. preverim
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod romanz v Štvrtok Júl 06, 2006 10:32 am

Zdenius píše:inac ja mam toto info vo svojich datach:

86/09/17 - Počas koncertu v Budapešti Bruce zamával československou vlajkou hodenou na pódium.

teraz ma vsak nenapada odkial to mam, ale pravdepodobne z jednej madarskej stranky o IM, ktora uz nefunguje, alebo z nejakeho clanku v tlaci.. preverim


No ja som bol v skupine ktorá tu vlajku vyrobila, priniesla a hodila na pódium. Bol som prekvapený, keď som sa dozvedel, že existuje aj fotografia ... ak by sa ti to podarilo vypátra? bolo by to super
romanz
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pondelok Jún 26, 2006 12:26 pm

Poslaťod agdabavipain v Piatok Júl 07, 2006 9:50 am

WAWDTF mam, jasne, ale ja by som rad videl fotky od fans. to som nemyslel tak, ze by bolo turne 86/87 zle zdokumentovane. ved v USA boli na 11. mieste, takze tam v tom case vrcholila maidenmania. plno toho bolo aj v klasickom Brave, o rockovych periodikach nevraviac. napriek tomu je toho po dokumentacnej stranke, myslim, dost malo. nemam na mysli tony fotiek, jak pozuju clenovia na podiu (hlavne pocas nakrucania v sheffielde), ale skor nieco zaujimavejsie. napriklad fans, nabite areny, bruceov prvy outfit na turne - ten s levom atd atd.

a to mas pravdu, 1983 je na tom teda po archivnej fotografickej stranke velmui zle, ale to sa da povedat o vsetkych turne pred 1984.
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Zdenius v Piatok Júl 07, 2006 10:50 am

takze je pravda ze v 86 bola ta vlajka na podiu hej?

nejake fotky z 1986 turne budu onedlho v galerii, aj 1983 :)
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Zdenius v Piatok Apríl 06, 2007 10:24 am

San Jose uz mam doma.. skoda mohla byt lepsia kvalita
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia


Späť na Tvoje fotky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron