Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Chemical wedding film

Chemical wedding film

Diskusia na tému Bruce Dickinson

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Dragontears v Streda Apríl 30, 2008 8:57 pm

ja o tom pochybuju, jedine snad pro omezeny pocet divaku v ramci nejakeho festivalu filmu nebo neceho podobneho
napisu Bartoskovi :P
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Majusko666 v Streda Apríl 30, 2008 9:36 pm

Dragontears píše:ja o tom pochybuju, jedine snad pro omezeny pocet divaku v ramci nejakeho festivalu filmu nebo neceho podobneho
napisu Bartoskovi :P


Predpokladam, ze vo filmovych kluboch sa hravat bude aj na SK a v CR...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod zdenoeddie v Streda Apríl 30, 2008 11:42 pm

thomason píše:ja by som len rad vedel, ci sa ten film bude premietat aj CSR :wink:

skor v CSSR :P
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Máj 01, 2008 12:21 pm

Majusko666 píše:
Dragontears píše:ja o tom pochybuju, jedine snad pro omezeny pocet divaku v ramci nejakeho festivalu filmu nebo neceho podobneho
napisu Bartoskovi :P


Predpokladam, ze vo filmovych kluboch sa hravat bude aj na SK a v CR...

vzdyt presne to rikam, pro omezeny pocet divaku ... bezne v kinech podle mne ne
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Majusko666 v Pondelok Máj 05, 2008 9:27 am

Taaakze, premieru mam za sebou a tu je par postrehov:

Premiera sa konala v prijemnom prostredi londynskeho kina siete Apollo pri Piccadilly Circus v Londyne. Festival bol strazeni Stormtroopermi a vojakmi z filmu Stargate:
Obrázok

Obrázok

Ohlasovany zaciatok filmu sa z 19:30 vdaka par nestastlivcom, ktori nemali hodinky (a mierne podgurazenemu Rodovi Smallwoodovi, ktoremu niekto obsadil miesto) posunul asi polhodinu. V hladisku ste mohli vidiet okrem inych ocakavanu zmes klasickych fanusikov Iron Maiden a gothov... a gothickych metalistov... Pred zaciatkom filmu sa na javisku ukazal reziser Julian Doyle, predstavitel hlavnej postavy Simon Callow a Bruce... na zaciatok nam venovali par slov ohladne filmu a do hladiska putovalo par triciek.
Obrázok

Obrázok

Ale teraz k samotnemu filmu: Fanusikom filmov ako Life of Brian, Time Bandits alebo Brzil meno Julian Doyle asi predstavovat netreba. Pre neznalych len podotknem, ze hore uvedene tituly su zname spicifickym humorom, ktory akosi masy divakov nelaka. Pri filme Chemical Wedding sa vsak Doyle asi trochu krotil, no stale sa tam najde par scen, pri ktorych si pomyslite, ze toto tam byt asi ani nemuselo. Dej sa odohrava pocas 4 dni na univerzite v Cambridge, kde sa profesor Haddo so svojim asistentom Victorom podujme tajne vyskusat supervykonny pocitac, vytvoreny americkym doktorom Mathersom na archivovanie ludskych myslienok. Experiment vsak nedopadne dobre a 4 denna transformacia koktajuceho profesora anglickej literaturi na krala okultistov a "bestiu" sa zacina...

Natacanie filmu trvalo 5 tyzdnov a aj napriek obmedzenemu rozpoctu som mal celkovy pocit z filmu prijemny. Mozno aj kvoli putavemu deju clovek spracovanie az tak nevnima a tak si tvorcovia mozu dovolit niektore sceny "odflaknut"

Obrázok

Co ma ale najviac prekvapilo bolo, ze spolocne s vydanim filmu vysla aj kniha! O knihe sa hovorilo, ale ratal som, ze vyjde niekedy spolu s DVD. Hned v tretej kapitole si Bruce prihrieva polievocku, ked pise o "mladom pilotovi, ktory si kvoli kariere komercneho pilota dal ostrihat svoje dlhe vlasy" :-D

Mimochodom, Bruce si vo filme zahral. Mal tam vraj 2 kamea, no ja som ho postrehol len v ulohe domovnika Aleistera Crowleyho. Ale je kreditovany aj ako "slepec", co som ale nepostrehol.
Obrázok

Po skonceni filmu nasledovala asi hodina otazok a odpovedi s Cowellom, Doylom a Dickinsonom.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod phoenix v Pondelok Máj 05, 2008 2:40 pm

paradicka uz aby to bolo aj tu, prva reakcia dobra tak uz sa tesim. neviete niekto kedy to pride do ciech alebo k nam do kin??
Obrázok užívateľa
phoenix
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Štvrtok Marec 15, 2007 12:13 pm

Poslaťod Michael v Pondelok Máj 05, 2008 7:51 pm

díky Majusko666 za velmi pěkné postřehy, tu knihu bych si chtěl někdy v budoucnu určitě koupit.. :)
Scream For Me Czech Republic!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod strevo v Pondelok Máj 05, 2008 8:46 pm

Michael píše:díky Majusko666 za velmi pěkné postřehy, tu knihu bych si chtěl někdy v budoucnu určitě koupit.. :)


mna zas dostalo to tricko :D strasne sa mi lubi
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Majusko666 v Pondelok Máj 05, 2008 9:59 pm

strevo píše:
Michael píše:díky Majusko666 za velmi pěkné postřehy, tu knihu bych si chtěl někdy v budoucnu určitě koupit.. :)


mna zas dostalo to tricko :D strasne sa mi lubi


Tricko je perfektne, mal som stastie, ze po mne "hodili" tu spravnu velkost... teda, mal som vlastne stastie, ze po mne to tricko vobec hodili, kedze na takych cca 150 ludi bolo asi 20-30 triciek.

Zazitkov bolo viac, aj trochu neprijemnejsich... napriklad metanie hlavou pri uvodnych titulkach (ja viem, ze hrali Bruceho Chemical Wedding, ale...) konstatne odbehavanie ludi na zachod po znacnom konzumovani piva atd... Nastastie tych prijemnejsich zazitkov bolo omnoho viac. Pofilmova seria otazok a odpovedi odhalila toho dost o postojoch filmarov a protagonistov k tematike, co len potvrdilo, ze temu filmu nenastudovali 10 dni pred nakrucanim.

A rozcital som uz aj knihu. V nej sa tematike venuju viac do podrobna a su tam velmi zaujimave postrehy zo vseobecnej a okultistickej historie.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Crusader v Utorok Máj 06, 2008 8:37 pm

Majusko666 píše:Taaakze, premieru mam za sebou a tu je par postrehov:

Premiera sa konala v prijemnom prostredi londynskeho kina siete Apollo pri Piccadilly Circus v Londyne. Festival bol strazeni Stormtroopermi a vojakmi z filmu Stargate:
Obrázok

Obrázok


nejsou ti fesaci spis ze starwars ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majusko666 v Utorok Máj 06, 2008 10:33 pm

Crusader píše:
Majusko666 píše:Taaakze, premieru mam za sebou a tu je par postrehov:

Premiera sa konala v prijemnom prostredi londynskeho kina siete Apollo pri Piccadilly Circus v Londyne. Festival bol strazeni Stormtroopermi a vojakmi z filmu Stargate:
Obrázok

Obrázok


nejsou ti fesaci spis ze starwars ?


Stormtrooperi su zo starwars, ale boli tam aj chlapici obleceni v uniformach z filmu Stargate... len ich nemam na fotkach
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Jevo v Piatok Máj 09, 2008 1:46 pm

Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Dragontears v Piatok Máj 09, 2008 2:19 pm

Jevo píše:http://www.csfd.cz/film/239640-chemical-wedding/

zalistujes-li o 2 strany zpet, tento odkaz tam najdes
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod agdabavipain v Pondelok Máj 12, 2008 12:53 am

nepoculi ste nahodou niekto, ci to bude uvedene aj niekde v Europe, resp. u nas?
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Pondelok Máj 12, 2008 10:13 pm

agdabavipain píše:nepoculi ste nahodou niekto, ci to bude uvedene aj niekde v Europe, resp. u nas?


Vidim to len na horespominane filmove kluby. Tu, v anglicku, sa to tiez hrava iba vo vybranych mestach a vo vybranych kinach... asi si bude treba pockat na DVD.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

PredchádzajúciĎalší

Späť na Bruce Dickinson rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron