Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Lost Album

Lost Album

Diskusia na tému Bruce Dickinson

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Lost Album

Poslaťod Altostratus v Štvrtok August 31, 2006 3:51 pm

Nemá niekto nejaké informácie o stratených skladbách B. Dickinsona? Na CD Best Of vo svojej biografií Dickinson informuje, že po albume Tattooed Millionaire začal písa? pesničky s Myke Grayom z kapely Skin. Mylsím, že ich malo by? osem, no tie potom nepoužil. Naopak, sám napísal niekoľko (10?) ďalších skladieb, ktoré aj nahral. Producentom bol Keith Olsen, preto sa tomu albumu často hovorí aj "Keith Olsen Album". Album nikdy nevyšiel, Tears Of The Dragon mala údajne by? pôvodne na ňom. Zdá sa mi, že skladby "No Way Out (Continued)" a "Over And Out" pochádzajú z tejto nahrávky.
Neviete niekto niečo viac??
?i?Nothing Lasts Forever, But The Certainty Of Change?/i?
Altostratus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štvrtok August 31, 2006 3:41 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zdenius v Streda September 06, 2006 12:36 pm

no Balls bol nahraty na 3ti krat, z prvej session sa asi nic oficialne nezachovalo a z druhej je napr. No Way out, ale na albume sa objavil len Tears.. myslim ze vobec nic co by bruce vydal oficialne sa nikdy neobjavilo ani na bootlegoch.. :?
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Altostratus v Streda September 06, 2006 2:14 pm

Skladba Tibet mi ešte znie dos? podobne, asi by mohla by? z "Keith Olsen Albumu". Niekto na tomto fóre kedysi písal, že aj orchestrálna verzia Tears Of The Dragon by mohla by? odtiaľ.
Paradoxne, skladba "No Way Out...To Be Continued" znie úplne inak, ako "No Way Out..continued". Možno ich Bruce nahral v opačnom poradí a nazval ich tak len zo žartu...čisto moja špekulácia.

Netušíte niekto, akí muzikanti nahrali Stratený Album? Teda skladby No Way Out, Over And Out a (asi) Tibet?

Rovnako mi potom zostáva neznámy pôvod skladieb ako Breeding House, Cadillac Gas Mask (opä? mi zvukovo pripomína Stratený Album) a iných z množstva B-strán z Picassových gulí
?i?Nothing Lasts Forever, But The Certainty Of Change?/i?
Altostratus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štvrtok August 31, 2006 3:41 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod agdabavipain v Štvrtok Február 22, 2007 1:17 pm

pred Balls To Picasso nahraval 2 albumy, myslim, ze neboli vobec dokoncene, proste sa na nich pracovalo.
piesne z nich najdes na B stranach singlov k BTP albumu.
podla zvuku a stylu to mozes pocut, ze islo o 2 ine projekty:

1 rockovy:
- Breeding House
- No Way Out... To Be Continued
- Fire Child
- Spirit Of Joy
- Winds Of Change (ina verzia ako ta z 1990)
- Cadillac Gas Mask
- Elvis Has Left The Building
- Post Alternative Seattle Fall Out

1 elektronicky:
- Over And Out
- Tibet
- Tears Of The Dragon (ina verzia - tzv. 3 bits)
- No Way Out... Continued

mne osobne sa velmi velmi pacil prave ten elektronicky. Brucea som v takejto polohe v zivote nepocul. skoda, ze ho nedokoncil a nevydal
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Rick v Sobota Marec 31, 2007 7:29 pm

hmm,to je skoda.tie piesne mohli byt hitmi a velmi dobrymi piesnami co sa tyka zvuku i vokalov...
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod Altostratus v Piatok Jún 08, 2007 4:04 pm

Elvis Has Left The Building a Post-alternative Seattle Fallout mi skôr znejú ako keby ich nahrali spolu s albumom Alive in studio A
?i?Nothing Lasts Forever, But The Certainty Of Change?/i?
Altostratus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štvrtok August 31, 2006 3:41 pm
Bydlisko: Bratislava


Späť na Bruce Dickinson rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron