Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Úspech sólovej tvorby Brucea

Úspech sólovej tvorby Brucea

Diskusia na tému Bruce Dickinson

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Úspech sólovej tvorby Brucea

Poslaťod IMS v Sobota Júl 22, 2006 4:08 pm

Teraz som zacal dost pocuvat Bruceovu solovu tvorbu a musim povedat, ze ked sa tak zamyslim, tak niektore piesne su skutocne vynikajuce. A len tak rozmyslam, preco sa vlastne vyraznejsie nepresadil v solovej tvorbe. Co si o tom myslite?
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Iron v Sobota Júl 22, 2006 4:48 pm

No, ja mam pocit, ze i kdyby se rozkrajel, tak pro nezasvecene to porad byl "ten manik od Iron Maiden" a pro nektere fanousky zase "ten, co zradne opustil Iron Maiden" :)

Je to hodne zjednodusene receno, ale obavam se, ze vlastne nemel sanci prekrocit svuj stin...
Obrázok užívateľa
Iron
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 128
Registrovaný: Streda Október 06, 2004 4:25 pm
Bydlisko: Plzen

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 22, 2006 6:53 pm

Spis bych to videl taky trosku jinak. I po odchodu od maiden byl nadale zavazan Sanctuary, proc tam zustal (musel?) se asi nedozvime a je celkem logicke ze nemeli moc zajem ho tahnout nahoru ... vzdy to co se stalo kolem tyranny of souls tohle dobre potvrzuje ... je nezadouci aby solove byl popularnejsi nez maiden ... zkuste sehnat tricko BD ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Úspech sólovej tvorby Brucea

Poslaťod Dragontears v Sobota Júl 22, 2006 7:32 pm

IMS píše:Teraz som zacal dost pocuvat Bruceovu solovu tvorbu a musim povedat, ze ked sa tak zamyslim, tak niektore piesne su skutocne vynikajuce. A len tak rozmyslam, preco sa vlastne vyraznejsie nepresadil v solovej tvorbe. Co si o tom myslite?

tak uz jen to, ze si teprve ted - po 16ti letech co Bruce zacal se svoji solovou karierou - objevil, ze "niektore piesne su skutocne vynikajuce" myslim mluvi za vse ....
Kdyz jsem se hodne lidi, kteri tvrdi ze dobrou hudbu delal a dela jen s Maiden ptala, co od nej slyseli, tak odpovi ze slyseli maximalne 2-3 songy z jeho solovek ( dokonce nekteri maidenfans neznaji vubec nic z jeho solove tvorby !!! ) a z toho si udelali svuj naprosto zcestny nazor na jeho tvorbu. Takze jednim duvodem je drzeni pri zemi ze strany Sanctuary, jak pise Crusader, druhym duvodem je naprosta neznalost jeho CD u vetsiny rockeru i metalistu ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

ad

Poslaťod PesZ v Sobota Júl 22, 2006 9:27 pm

Já znám ze sólovej dráhy Bruce jen jednu písničku a nijak mě to nežere.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 22, 2006 9:47 pm

to je dost podivnej nazor ... neco co neznas te nezere ... a duvody ? Nebo te maiden zajimaji jen tak povrchne a mas je na stejne pricce s kabatem ? Me to prijde (s prominutim a neuraz se) dost debilni a povrchni tohle takhle napsat ... ale chapu ze ne kazdej je tak velkem brucista a maidenista jako ja ...

Troufam si tvrdit, ze jeho solove desky jsou lepsi a skutecne nevis o co prichazis ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod rapid fire v Sobota Júl 22, 2006 10:03 pm

ja si velmi rad poslechnu neco od bruce(pokud to teda neni skunkworks :D )
nejvic se me asi libi Balls To Picasso a taky Tyrrany of Souls, problem, že Bruce zas tak neprorazil bych videl v kvalite vetšiny hudebniku co s nim pracovali na jeho solo albech. Dival sem se na youtube a hrali tam s tou jeho skupinou powerslave, a nikdy sem neslysel neco co by se mene podobalo (at kvalitou kytarového, basového nebo drumového provedení :D ) powerslave od Maiden. Spiš mi to provedeni ala bruce dickinson band :D připadalo jako blby, ale hodne blby vtip (nebo spis parodie na maiden) :evil: . Kdo cetl biografii maiden Run To The Hills tak si určitě všiml hlášky od nicka, která zněla asi takto: "když jsem se byl podivat na brucuv koncert a potom jsem se s nim byl pozdravit do zakulisi tak jsem mu řekl, že mi to připadalo jako celkem dobrý koncert maiden tribute(cover) skupiny, a na to se bruce naštval a odešel :P "
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

Re: ad

Poslaťod Dragontears v Sobota Júl 22, 2006 10:20 pm

PesZ píše:Já znám ze sólovej dráhy Bruce jen jednu písničku a nijak mě to nežere.

u tebe by mne spis prekvapilo, kdyby si znal vic ....

Crusader píše: Troufam si tvrdit, ze jeho solove desky jsou lepsi a skutecne nevis o co prichazis ...

myslis lepsi nez desky Maiden ? porovnavas neporovnatelne :wink:
predevsim jsou vetsinou dost odlisne od toho co dela s maiden, proto taky vubec vznikaji, a samozrejme ze na kazdem albu jsou slaba mista, ale neumim si predstavit, ze bych poslouchala jen jeho solovky anebo jen desky maiden, jedno jak druhe by mi dost chybelo :)
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Úspech sólovej tvorby Brucea

Poslaťod IMS v Nedeľa Júl 23, 2006 12:14 am

Dragontears píše:tak uz jen to, ze si teprve ted - po 16ti letech co Bruce zacal se svoji solovou karierou - objevil, ze "niektore piesne su skutocne vynikajuce" myslim mluvi za vse ....


No sice vobec netusim, ako si k tomuto zaveru dospela, ale budis. To ze som vcera zalozil tuto temu, o ktorej chcem diskutovat, neznamena, ze som vcera pocul od neho prvy song :roll: Myslim, ze to bola zbytocne trapna poznamka na moju adresu.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod IMS v Nedeľa Júl 23, 2006 12:18 am

Crusader píše:Spis bych to videl taky trosku jinak. I po odchodu od maiden byl nadale zavazan Sanctuary, proc tam zustal (musel?) se asi nedozvime a je celkem logicke ze nemeli moc zajem ho tahnout nahoru ... vzdy to co se stalo kolem tyranny of souls tohle dobre potvrzuje ... je nezadouci aby solove byl popularnejsi nez maiden ... zkuste sehnat tricko BD ...


Ale dobre vieme, ako Bruceovi zalezi na jeho vlastnej solovej tvorbe a skutocne to je kvalitna muzika, ktora by sa urcite pacila ovela viac ludom a zasluzila si ovela viac pozornosti. A muz jeho vplyvu a mena, aby bol donekonecna zaviazany firme, ktora ma jeho tvorbu uplne na haku sa mi zda byt velmi cudne...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Júl 23, 2006 12:22 am

for IMS: sorry, v zadnem pripade nebylo mym cilem te jakkoliv urazit nebo zhazovat, ale kdyz nekdo napise TERAZ som zacal dost pocuvat Bruceovu solovu tvorbu ... tak se to jinak pochopit nedalo.
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod IMS v Nedeľa Júl 23, 2006 12:26 am

Dragontears píše:for IMS: sorry, v zadnem pripade nebylo mym cilem te jakkoliv urazit nebo zhazovat, ale kdyz nekdo napise TERAZ som zacal dost pocuvat Bruceovu solovu tvorbu ... tak se to jinak pochopit nedalo.


No bolo to myslene tak, ze ho uz pocuvam niekolko rokov, ale po dlhsej prestavke som ho zacal pocuvat opat. Asi po hodine pocuvania som sa tak zamyslel a hned napisal prispevok so slovom TERAZ... takze tak
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Júl 23, 2006 12:30 am

IMS píše:
Dragontears píše:for IMS: sorry, v zadnem pripade nebylo mym cilem te jakkoliv urazit nebo zhazovat, ale kdyz nekdo napise TERAZ som zacal dost pocuvat Bruceovu solovu tvorbu ... tak se to jinak pochopit nedalo.


No bolo to myslene tak, ze ho uz pocuvam niekolko rokov, ale po dlhsej prestavke som ho zacal pocuvat opat. Asi po hodine pocuvania som sa tak zamyslel a hned napisal prispevok so slovom TERAZ... takze tak

jasne, chapu .... mozna v te prvni tve vete chybelo sluvko opet .... pak by nedoslo k memu trapnemu omylu, ze by si snad ty neznal Bruceho solovou tvorbu :D
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod IMS v Nedeľa Júl 23, 2006 12:34 am

Dragontears píše:jasne, chapu .... mozna v te prvni tve vete chybelo sluvko opet .... pak by nedoslo k memu trapnemu omylu, ze by si snad ty neznal Bruceho solovou tvorbu :D


V pohode, nic sa nedeje. Len sa ma to trochu dotklo, ked som si to v prvom momente precital. Iron Maiden su moja srdcovka, aj preto som dal Slovenskemu a Ceskemu narodu taku skvelu stranku www.ironmaiden.sk :lol: tak mi uz prosim nikto nehovorte, ze nepoznam to alebo ono z radov Iron Maiden :twisted:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Júl 23, 2006 2:51 pm

ja neviem ci som proste taky zaslepeny fanatik, alebo je solova tvorba nielen brucea, ale aj vsetkych clenov IM taka dobra. asi som este na ziadnu solovku nepovedal nic zle, mozno Skunkworks. Dianno mal neskutocne albumy, ten sa nepresadil tiez, ASAP sa mi velmi paci, Psycho Motel bola kvalitka, Wolfsbane sa tiez dalo pocuvat, Elixir bol skvely album s Cliveom, .. :twisted:

a ten crusaderov nazov so sanctuary asi je najpravdivejsi
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Ďalší

Späť na Bruce Dickinson rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron