SOLOWORKS vinyl box set

Diskusia na tému Bruce Dickinson

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

SOLOWORKS vinyl box set

Poslaťod Mustanq v Streda Október 25, 2017 9:58 pm

Čo hovoríte na tento box set?
Už len fakt, že Chemical Wedding či Tyranny of Souls budú vydané na LPčkach je podľa mňa riadna bomba !-!

Snáď to len bude zvukovo kvalitné, lebo napr. reedície 80s albumov boli na zahraničných fórach dosť zvozené kvôli zvuku.
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: SOLOWORKS vinyl box set

Poslaťod zdenoeddie v Štvrtok Október 26, 2017 9:34 am

No cakam na dodanie, tak som zvedavy.

BTW. otazka trosku OT, Book of Souls z reedicie albumov v boxsete je to iste ako klasicke vydanie? Ide o to, ze ci to ma zmysel kupovat, ak mam povodne vydanie.... Dik
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: SOLOWORKS vinyl box set

Poslaťod Mustanq v Štvrtok Október 26, 2017 4:01 pm

Pokial viem Book of Souls nebol opat vydany... V tom boxe pre kompletnu reediciu je aj miesto pre BOS, avsak pre to vydanie z 2015 :wink:

Inac Soloworks som objednaval z emp-shop a dnes mi prisiel email ze zasielku odoslali :D Co je fakt super kedze to vychadza az zajtra :D
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: SOLOWORKS vinyl box set

Poslaťod Mustanq v Nedeľa Október 29, 2017 11:49 am

Tak vcera dorazil box set. Je super mat pohromade vsetky Brucove studiove albumy pohromade na LPckach, ten box vyzera fakt dobre.

K posluchu sa dostanem sice az tak o mesiac-dva, takze zvuk teraz neviem zhodnotit, no bohuzial sa nasli nejake veci, ktore ma sklamali po vizualnej stranke.
V prvom rade niekolko prednych obalov je akoby nekvalitne vytlacenych, neostrych, najma Accident of Birth. Vyzera to ako zvacseny artwork z CD, ze je dokonca az vidno pixely :? (btw kritiku neostrosti obalov bolo pocut uz pri nedavnej reedicii vsetkych IM albumov).
Taktiez vnutorne obaly na platne ma trocha sklamali - vsetky 1LP albumy maju totozny inner sleeve - z jednej strany text opisujuci vsetkych sest albumov a z druhej strany obrazky vsetkych albumov a tracklisty. (Texty skladieb su vnutri otvaracieho obalu). 2LP albumy maju takyto inner sleeve pri prvej platni, druha je v obale na ktorom je nejaka fotka skupiny apod. (takze taka klasika).
Teda pri vsetkych siestich albumoch je na inner sleeve totozny text, uplne zbytocne :( to by som radsej uvital texty piesni tam a nie vo vnutri otvaracieho obalu. Pride mi to proste odflaknute - "ved to bude box so vsetkymi albumami Bruca, zakaznici si to aj tak kupia" :?
Mohli dat kazdemu jednotlivemu albumu napr. podrobny popis alebo ja neviem...
Aby to nevyznelo ze som nespokojny alebo co, to zase nie, fakt sa na to v policke dobre pozera, ale urcite sa to proste dalo aj lepsie :(
Snad bude zvuk vyborny :D
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm


Späť na Bruce Dickinson rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron