Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Dickinson na STV1?

Dickinson na STV1?

Diskusia na tému Bruce Dickinson

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Dickinson na STV1?

Poslaťod Majusko666 v Sobota December 17, 2005 1:12 pm

Dance song Tibet from the B-side of the Bruce Dickinson?s Shoot All The Clowns single (1994) appeared in the 14th episode of the new slovak tv serial "Rodinné Tajomstvá" (Family Secrets, 2005, script by Agda B. Pain, directed by Gejza Dezorz and Peter Nunes) aired on the statutory Slovak television STV1 last thursday 8th December. There is also minor character called Kiki that is always wearing T-shirt with Iron Maiden?s Eddie Rips Up Tour 2005 motive.

Co je to za serial?
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod IMS v Sobota December 17, 2005 5:36 pm

Tak to mi je teda novinka. To by som si ho mal pozriet teda. Je to nejaky serial na STV, teraz je u nas moda tocit serialy, tak Markiza a aj STV maju vlastne novo natocene serialy. No musim sa nato pozriet :twisted:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Zdenius v Utorok December 20, 2005 9:46 am

chlap ktorz reziroval tuto show je moj kamos , hovoril mi ze to tam da, ale zabudol som na to a tak som to zmeskal. v den kedy sa tato sprava objavila na nete som nahodou s nim o tom hovoril.. :lol: no ked to bude mat na DVD tak mi to dufam posle. pokusal sa tam presadit viac veci, ako skladby Maiden napriklad, ale nepreslo nakoniec. tiez sa tam myslim nejaky manik objavil v triku Iron Maiden... 8) urobil to presne to iste byt reziserom alebo co tam vlastne robil :)
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Utorok December 20, 2005 12:49 pm

Zdenius píše:chlap ktorz reziroval tuto show je moj kamos , hovoril mi ze to tam da, ale zabudol som na to a tak som to zmeskal. v den kedy sa tato sprava objavila na nete som nahodou s nim o tom hovoril.. :lol: no ked to bude mat na DVD tak mi to dufam posle. pokusal sa tam presadit viac veci, ako skladby Maiden napriklad, ale nepreslo nakoniec. tiez sa tam myslim nejaky manik objavil v triku Iron Maiden... 8) urobil to presne to iste byt reziserom alebo co tam vlastne robil :)


tak to je nejaky slaby reziser, ked si nevie presadit svoje predstavy a napady.... Co je to vlastne za serial?
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Utorok December 20, 2005 12:56 pm

aha, on je scenarista.. sorry :)

toto mi napisal:
sak normalny serial, ktory bezi na stv 1 "rodinne tajomstva"
neviem, ci v dalsich castiach este nieco bude (aj ked do scenarov som pisal samu dobru hudbu - dianna, maiden, dickinsona), lebo pri zvukovyrobe si tam producent daval to, co sa jemu pacilo
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Dickinson na STV1?

Poslaťod agdabavipain v Štvrtok Február 16, 2017 7:09 pm

Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia


Späť na Bruce Dickinson rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia