Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Dickinsonov najlepsi album

Dickinsonov najlepsi album

Diskusia na tému Bruce Dickinson

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Takze ako?

Tattooed Millionaire
8
17%
Balls To Picasso
1
2%
Skunkworks
2
4%
Accident Of Birth
11
24%
The Chemical Wedding
13
28%
Tyranny Of Souls
11
24%
 
Celkom hlasov : 46

Poslaťod agdabavipain v Pondelok September 24, 2007 4:14 am

balls to picasso
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod zdenoeddie v Pondelok September 24, 2007 10:27 am

bojujem medzi Accident a Tyrrany. No nemozem si vybrat,obe som pocuval asi rok v kuse,takze OBE. :)
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Prisoner v Pondelok September 24, 2007 12:04 pm

já mám nejradši Accident Of Birth
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod BruceD v Streda Október 03, 2007 9:24 am

Těžké rozhodování, ale nakonec to bylo Chemical wedding...už jen kvůli ý propracovanosti...hlavně mě dostaly Trumpets of Jericho...škoda, že nejsou na DVD scream for me Brazil:(
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod clansman88 v Streda Október 03, 2007 1:16 pm

hmmm zatial je to pekne vyrovnane.... :twisted:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Brousitch v Streda Október 03, 2007 4:13 pm

Když sem viděl tohle téma tak jsem se rozhod že si taky už konečně vypočuji tu Brucovu diskofrafii. Měl jsem teď asi dva týdny jen jeho v Mp3 a dospěl jsem k tomu to. :

TM - tohle album je velice dobré, hlavně kvůli hře Janicka. Trochu mi to připadá že se tam vyskytují písničky které by v sobě měli motivy 60-70. let.
oblíbené písně jsou Son of a Gun a All the young dudes...a No lies i když mi tahle písnička připadá jako horší kopie Bring me a daughter.

Balls to Picasso - moje druhé nejoblíbenější album..ze začátku se mi nelíbilo. Ale pak jsem mu přišel na chuť. Skoro všechny písničky jsou skvělé . hlavně solo v Tears of the Dragon i když ta pasáž která začíná po solu mi do té písně vůbec nepasuje nevim jestli tam Roy Z chtěl zase dá trochu tý svý latiny ale vůbec mi to tam nesedí.. a 1000 points of light.

Skunkworks - bohužel musím přidat další negativní názor na tohle album..možná časem se naposlouchá.

Accident of Birth - dávám mu 3. místo, který vybojovala Road to Hell. kterou považuju za nejlepší píseň od Bruce.

Chemical Wedding - Best of Best. podle mě je toto nejlepší album. okamžitě mě chytlo na první poslech a řeknu popravdě že celý týden jsem ho jel dokola. Tower, Book of Thel, Chemical W.

Tyranny - čekal jsem že bude můj nejoblíbenější, ale nevim z jaké důvodu se mi prostě nelíbí. ale Abduction je klasika.


tak to je moje hodnocení - určitě se to časem změní ale musim říct že některé ty písně mi dali hodně inspirace a jak se většinou říká. Bruce (a Iron Maiden) mají v jedné písničce tolik inspirace že by to stačilo pro některou skupinu na celé album.
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Streda Október 03, 2007 4:41 pm

nejradeji od neho mam album SKUNKWORKS :roll: :lol:
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Poslaťod Irons heart v Streda Október 03, 2007 5:03 pm

Brousitch - opravdu zajímavý článek , moc hezky napsané , asi bych si měl všechny jeho alba taky pořádně naposlouchat , zatim sem se jim nevěnoval tolik kolik bych chtěl takže to musim rychle napravit :)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod strevo v Streda Október 03, 2007 6:06 pm

BruceD píše:Těžké rozhodování, ale nakonec to bylo Chemical wedding...už jen kvůli ý propracovanosti...hlavně mě dostaly Trumpets of Jericho...škoda, že nejsou na DVD scream for me Brazil:(


to dvd je cele divne, hrozne kameri z toho sao paula a vynechali aj chemical wedding...
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod kamzo v Streda Október 03, 2007 6:15 pm

Ked som prisiel asi 3-4 roky dozadu do cd shopu a len tak sa prehrnal v cdckach tak mi udrelo do oci B.Dickinson -The best of.. tak som si povedal vypocujem pri pulte a uvidime..No dlho to videnie netrvalo :D hned som povedal zabalit a dakujem.Prisiel som domov a pocuval som to asi 1 tyzden dookola!!!Neskutocny vyber!!Popoziciaval som kde komu a sa to kazdemu velmi pacilo!!!Nemam napocuvany ani 1 solovy album ale z toho bestoffka viem ze to musi bet super!!!A tyrany je tiez pecka to uz som si zadovazil :twisted:
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Október 04, 2007 7:57 am

kamzo píše:... Nemam napocuvany ani 1 solovy album ale z toho bestoffka viem ze to musi bet super!!! ...

maly zadrhel pro tebe je ovsem v tom, ze Bruceovo " The Best Of " neni vyberem songu z jeho predchozich alb !!
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Majusko666 v Sobota Október 06, 2007 12:00 am

Dragontears píše:
kamzo píše:... Nemam napocuvany ani 1 solovy album ale z toho bestoffka viem ze to musi bet super!!! ...

maly zadrhel pro tebe je ovsem v tom, ze Bruceovo " The Best Of " neni vyberem songu z jeho predchozich alb !!


Noooo... myslim, ze len predsa je.... Tattooed Millionairre, Laughing in the Hiding Bush, Tears of the Dragon, The Tower, Born in 58, Accident of Birth, Darkside of Aquarius, Chemical Wedding...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Dragontears v Sobota Október 06, 2007 12:10 am

Majusko666 píše:
Dragontears píše:
kamzo píše:... Nemam napocuvany ani 1 solovy album ale z toho bestoffka viem ze to musi bet super!!! ...

maly zadrhel pro tebe je ovsem v tom, ze Bruceovo " The Best Of " neni vyberem songu z jeho predchozich alb !!


Noooo... myslim, ze len predsa je.... Tattooed Millionairre, Laughing in the Hiding Bush, Tears of the Dragon, The Tower, Born in 58, Accident of Birth, Darkside of Aquarius, Chemical Wedding...

aaa sypu si popel na hlavu, ja posloucham jen disk 2 a tak jsem v ten moment pozapomnela, ze ma tohle bestofko i prvni cast :oops:
no znate to, jak je to s tim tesarem ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Gangland v Nedeľa Október 14, 2007 5:56 pm

uvažoval som medzi Tattooed Millionaire a Tyranny Of Souls......ale rozhodol som sa pre prvý menovaný.........sú tam také pohodové skladby ako Son of gun alebo Born in 58.........aj keď na druhej strane Tyranny má Kill Devil Hill git git git či River Of No Return........ale dal by som to až na druhé miesto.......aj keď s odstupom času možno aj na prvé, lebo Tattooed Millionaire už mám dosť opočúvaný.......ale musím spomenúť aj album The Chemical Wedding.........skladba Machine man tento album u mňa radí na tretie miesto.........ostatné sú viac-menej vyrovnané až na Skunkworks .....beznádejne posledný

_________________
Dead men - tell no tales
In Gangland - murders up for sale
Dead men - tell no tales
In Gangland - where jail birds die
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Madness v Nedeľa Október 14, 2007 6:17 pm

Gangland píše:uvažoval som medzi Tattooed Millionaire a Tyranny Of Souls......ale rozhodol som sa pre prvý menovaný.........sú tam také pohodové skladby ako Son of gun alebo Born in 58.........aj keď na druhej strane Tyranny má Kill Devil Hill git git git či River Of No Return........ale dal by som to až na druhé miesto.......aj keď s odstupom času možno aj na prvé, lebo Tattooed Millionaire už mám dosť opočúvaný.......ale musím spomenúť aj album The Chemical Wedding.........skladba Machine man tento album u mňa radí na tretie miesto.........ostatné sú viac-menej vyrovnané až na Skunkworks .....beznádejne posledný



:roll: :evil: SKUNKWORKS JE JEDEN NASLAPANY ALBUM PRE BOHA :!: :!:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Bruce Dickinson rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron