Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Čo sa prave učíte/ učili ste sa na gitare?

Čo sa prave učíte/ učili ste sa na gitare?

Rozhovor o hudobných nástrojoch hracích technikách a všetkom, čo s tvorbou hudby súvisí.

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod clansman88 v Štvrtok Január 03, 2008 2:01 pm

strevo píše:
clansman88 píše:
strevo píše:
clansman88 píše:
strevo píše:Teraz som sa zacal ucit Children of Bodom Hate me! :) :twisted:
:wink: ja som sa naucil Silent Night, Bodom Night a viem to po druhy refren.... :D


Ja moc nepoznam COB pesnicky po mene takze som si musel pustit ten "silent night, bodom night" na youtube. Fakt tuhe :) ked sa doucim co sa ucim, pojdem tiez na to... :wink: Potom mozme dat niekedy Jam-party :D
:D:D no kukni ten silent night live z chaos ridden years live in stockholm... a vsimaj jak tam drti klavesy ten chlapik (janne) z toho nemozem....btw. Jam-party ? :D:D sak ma zahanbis...


Hej hej ten ich bubenik je asi na baterky alebo co :D :twisted: btw. ale co by som ta zahanbil...ide o zabavu z hrania :wink:
kolko uz hras na gitaru ?
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Michael v Štvrtok Január 03, 2008 3:29 pm

já jsem strašný v tom, že se učím jednu věc a třeba po první naučené minutě přejdu zase k další skladbě a někdy se tak učím třeba i čtyři najednou :) .. díky tomu umím desítky riffů a melodií, ale zase ne moc skladeb jako celek 8) .. v součastnosti se ale učím Accident Of Birth od Bruce, skvělá skladba :wink:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod The Andrew v Štvrtok Január 03, 2008 4:06 pm

Michael píše:já jsem strašný v tom, že se učím jednu věc a třeba po první naučené minutě přejdu zase k další skladbě a někdy se tak učím třeba i čtyři najednou :) .. díky tomu umím desítky riffů a melodií, ale zase ne moc skladeb jako celek 8)


Jo tak to sme na tom stejně 8)
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod strevo v Štvrtok Január 03, 2008 5:27 pm

clansman88 píše:
strevo píše:
clansman88 píše:
strevo píše:
clansman88 píše:
strevo píše:Teraz som sa zacal ucit Children of Bodom Hate me! :) :twisted:
:wink: ja som sa naucil Silent Night, Bodom Night a viem to po druhy refren.... :D


Ja moc nepoznam COB pesnicky po mene takze som si musel pustit ten "silent night, bodom night" na youtube. Fakt tuhe :) ked sa doucim co sa ucim, pojdem tiez na to... :wink: Potom mozme dat niekedy Jam-party :D
:D:D no kukni ten silent night live z chaos ridden years live in stockholm... a vsimaj jak tam drti klavesy ten chlapik (janne) z toho nemozem....btw. Jam-party ? :D:D sak ma zahanbis...


Hej hej ten ich bubenik je asi na baterky alebo co :D :twisted: btw. ale co by som ta zahanbil...ide o zabavu z hrania :wink:
kolko uz hras na gitaru ?


dva roky seriozne :) ale teraz som dlho nehraval lebo som mal problemi s klbami v prstoch co ma desne nicilo, no teraz uz mozem tak sa z toho vytesujem :D :D
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod peko20 v Štvrtok Január 03, 2008 6:07 pm

The Andrew píše:
Michael píše:já jsem strašný v tom, že se učím jednu věc a třeba po první naučené minutě přejdu zase k další skladbě a někdy se tak učím třeba i čtyři najednou :) .. díky tomu umím desítky riffů a melodií, ale zase ne moc skladeb jako celek 8)


Jo tak to sme na tom stejně 8)



presne aj ja :D a ma to ale stve lebo si napriklad pri hrani aj spievam .. a nemam ako lebo si zaspievam asi tak akurat dream of mirrors :D
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Poslaťod phoenix v Štvrtok Január 03, 2008 8:58 pm

peko20 píše:
The Andrew píše:
Michael píše:já jsem strašný v tom, že se učím jednu věc a třeba po první naučené minutě přejdu zase k další skladbě a někdy se tak učím třeba i čtyři najednou :) .. díky tomu umím desítky riffů a melodií, ale zase ne moc skladeb jako celek 8)


Jo tak to sme na tom stejně 8)



presne aj ja :D a ma to ale stve lebo si napriklad pri hrani aj spievam .. a nemam ako lebo si zaspievam asi tak akurat dream of mirrors :D


to je nas tu urcite viac, ale to je normalne keby som sa mal teraz naucit celu skladbu so solom tak sa zblaznim a doprovod to ma este nebavi :-D
Obrázok užívateľa
phoenix
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Štvrtok Marec 15, 2007 12:13 pm

Poslaťod clansman88 v Piatok Január 04, 2008 4:08 pm

no ja hram na gitaru od 10.7.2007 :D a to som nehral asi mesiac lebo som si zlomil ruku :evil: :wink:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod TheClansman1 v Pondelok Január 07, 2008 3:21 pm

momentalne cvicim barove akordy... su naozaj zakerne... vzdy si musim posuvat pravou rukou prsty na lavej ruke... :)
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod peko20 v Pondelok Január 07, 2008 4:09 pm

TheClansman1 píše:momentalne cvicim barove akordy... su naozaj zakerne... vzdy si musim posuvat pravou rukou prsty na lavej ruke... :)


:D hehe :) nj ja sa to tez ucim ..je to tazke mno :) ale uz celkom dokazem napriklad Fear Of The Dark zahrat :) vdaka kamosovy:P
ze steveharris :))
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Poslaťod PesZ v Pondelok Január 07, 2008 7:15 pm

Jo, já jsem se v sobotu chtěl učit do školy, ale místo toho jsem se naučil Hell's Bells, což je zvláštní, protože Alternating Current/Direct Current ani moc nemusim :-).
Vyjýmka potvrzující pravidlo :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod steveharris v Pondelok Január 07, 2008 8:57 pm

peko20 píše:
TheClansman1 píše:momentalne cvicim barove akordy... su naozaj zakerne... vzdy si musim posuvat pravou rukou prsty na lavej ruke... :)


:D hehe :) nj ja sa to tez ucim ..je to tazke mno :) ale uz celkom dokazem napriklad Fear Of The Dark zahrat :) vdaka kamosovy:P
ze steveharris :))


hehe mnooo sak ece ale urcite musime ist drtit......dufam ze zitra to pude co povies?
k teme...s tou transylvaniou som zacal..to je nehorazna basen potom......to bude pkne trvat kym to zapisem do hlavy....tych 80 taktov ojoj
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod strevo v Pondelok Január 07, 2008 10:41 pm

steveharris píše:
peko20 píše:
TheClansman1 píše:momentalne cvicim barove akordy... su naozaj zakerne... vzdy si musim posuvat pravou rukou prsty na lavej ruke... :)


:D hehe :) nj ja sa to tez ucim ..je to tazke mno :) ale uz celkom dokazem napriklad Fear Of The Dark zahrat :) vdaka kamosovy:P
ze steveharris :))


hehe mnooo sak ece ale urcite musime ist drtit......dufam ze zitra to pude co povies?
k teme...s tou transylvaniou som zacal..to je nehorazna basen potom......to bude pkne trvat kym to zapisem do hlavy....tych 80 taktov ojoj


ake barove akordy na base? :?:
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod steveharris v Pondelok Január 07, 2008 11:03 pm

to Strevo: TheClansman1 hra na gitare :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod TheClansman1 v Pondelok Január 07, 2008 11:45 pm

steveharris píše:to Strevo: TheClansman1 hra na gitare :wink: :wink:

jj na akustike :D
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod strevo v Pondelok Január 07, 2008 11:51 pm

TheClansman1 píše:
steveharris píše:to Strevo: TheClansman1 hra na gitare :wink: :wink:

jj na akustike :D


jaj tak, ja sprosty :D sak som ti pomahal s vyberom...zabudlivy som... :oops:
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Miestnosť pre hudobníkov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron