Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Pokec o vasi sikovnosti

Pokec o vasi sikovnosti

Rozhovor o hudobných nástrojoch hracích technikách a všetkom, čo s tvorbou hudby súvisí.

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod TheClansman1 v Štvrtok December 06, 2007 5:49 pm

pokusam sa hravat co najviac no neskutocne bolia prsty... hrajem druhy den a priblizne kazdu tretiu hodinu po 20 minut... za ako dlho si nato zvyknem?
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod kamzo v Štvrtok December 06, 2007 7:08 pm

Hral som na bicie 6 rokov :lol: a ja somar som to nechal a medzitym som zacal sprtat klavesy + gitara a zostalo mi len zbieranie cd a dvd :D a chodenie na koncerty!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod strevo v Štvrtok December 06, 2007 8:54 pm

TheClansman1 píše:pokusam sa hravat co najviac no neskutocne bolia prsty... hrajem druhy den a priblizne kazdu tretiu hodinu po 20 minut... za ako dlho si nato zvyknem?


Za rok urcite :wink:
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TheClansman1 v Štvrtok December 06, 2007 9:19 pm

strevo píše:
TheClansman1 píše:pokusam sa hravat co najviac no neskutocne bolia prsty... hrajem druhy den a priblizne kazdu tretiu hodinu po 20 minut... za ako dlho si nato zvyknem?


Za rok urcite :wink:


az rok?? :( :( :( moja mienka bola dva mesiace...
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod PesZ v Štvrtok December 06, 2007 9:36 pm

Každým měsícem to bude o mnoho lepší, uvidíš ;-). (pokud budeš plně cvičit)
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod TheClansman1 v Štvrtok December 06, 2007 10:19 pm

momentalne mam dost ked cvicim akordy 20 minut... to uz ma bolia prsty neskutocne... pak odlozim gitaru... pockam zhruba dve hodiny a potom opat chytim gitaru a cvicim akordy 20 minut a tak sa to opakuje asi trikrat za den... myslim si ze je dost cvicenia na den kedze prsty viacej neunesu :)
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod TheClansman1 v Štvrtok December 06, 2007 10:37 pm

teda pred chvilou sa mi podarilo na gitare zahrat zaciatok jednej znamej pesnicky od scorpions... nevedel som o aku pesnicku sa jedna az po case som prisiel na to ze je to send me an angel... som prekvapeny sam zo seba :D
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod strevo v Štvrtok December 06, 2007 11:18 pm

TheClansman1 píše:momentalne mam dost ked cvicim akordy 20 minut... to uz ma bolia prsty neskutocne... pak odlozim gitaru... pockam zhruba dve hodiny a potom opat chytim gitaru a cvicim akordy 20 minut a tak sa to opakuje asi trikrat za den... myslim si ze je dost cvicenia na den kedze prsty viacej neunesu :)


a len tak pre zaujimavost , kolko uz hravas? :)
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TheClansman1 v Štvrtok December 06, 2007 11:26 pm

strevo píše:
TheClansman1 píše:momentalne mam dost ked cvicim akordy 20 minut... to uz ma bolia prsty neskutocne... pak odlozim gitaru... pockam zhruba dve hodiny a potom opat chytim gitaru a cvicim akordy 20 minut a tak sa to opakuje asi trikrat za den... myslim si ze je dost cvicenia na den kedze prsty viacej neunesu :)


a len tak pre zaujimavost , kolko uz hravas? :)


druhy den :lol: na minuty : maximalne jednu hodinu spolu... ked neratam ladenie gitary :)
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

a

Poslaťod jason46 v Štvrtok December 06, 2007 11:47 pm

ja som sa teraz v posledných týždňoch rozohral na mojom 4-strunovom násroji :) chytil som konečne do prstov ten jeho KONSKÝ rytmus ako to vy voláte :D :Da taktiež už je aj nejaký prstoklad tam a hrá sa mi dobre... 8) a je to tak že každý mesiac to bude lepšie a lepšie..len treba hrávať a hrávať :P
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod blaznivymetalista v Štvrtok December 06, 2007 11:53 pm

TheClansman1 aj ja som teraz zacal hrat. Zacal som v sobotu a tiez ma neskutocne boleli prsty. teraz je to uz lepsie, len to prehadzovanie prstov medzi akordami nieje sranda
Obrázok užívateľa
blaznivymetalista
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Utorok December 20, 2005 4:42 pm
Bydlisko: Kendereš

Poslaťod TheClansman1 v Piatok December 07, 2007 2:20 pm

blaznivymetalista píše:TheClansman1 aj ja som teraz zacal hrat. Zacal som v sobotu a tiez ma neskutocne boleli prsty. teraz je to uz lepsie, len to prehadzovanie prstov medzi akordami nieje sranda


k tomu som este nedosiel :) zatial cvicim iba akordy... prsty bolia neskutocne no treba mat pevnu volu... a hrat a hrat kolko sa len da :)
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod steveharris v Piatok December 07, 2007 3:01 pm

ja hravam kazdy den,ako kedy.Zalezi od toho kolko mam casu...Podla toho na ako dlho ma chyti net.. :oops: :oops: Mate s tym tiez skusenosti? Ze idem pozriet fora na 5 minut a zrazu ste tam 2 hodiny?
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod PesZ v Piatok December 07, 2007 4:42 pm

Já od tý doby, co začala škola, moc cvičit nestíhám a za chvíli je zkouškový, to bude se cvičením vůbec hrůza :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod TheClansman1 v Piatok December 07, 2007 4:55 pm

PesZ píše:Já od tý doby, co začala škola, moc cvičit nestíhám a za chvíli je zkouškový, to bude se cvičením vůbec hrůza :-).


no ja maturujem takze sa snazim eliminovat skolu najviac ako sa da takze jej vlastne nevenujem ziadnu pozornost :lol: musim sa spamatam, ved zaraz maturujem :( hlavne sa venujem internetu a gitare samozrejme
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Miestnosť pre hudobníkov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron