Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Dive! Dive! Dive!

Dive! Dive! Dive!

Všetky zaujímavé veci na stiahnutie

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Dive! Dive! Dive!

Poslaťod Majusko666 v Utorok Február 07, 2006 2:26 am

Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Crusader v Streda Február 08, 2006 9:37 pm

Tak timhle bych se nechlubil, to neni bootleg !!!!!!! to je piratstvi, tuhle vec si muzes bezne koupit na vhs ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok Február 09, 2006 12:19 pm

Crusader píše:Tak timhle bych se nechlubil, to neni bootleg !!!!!!! to je piratstvi, tuhle vec si muzes bezne koupit na vhs ...


Hm... a bootleg nie je piratska kopia? Ak sa niekomu zapaci toto video v dost nekvalitnom formate, tak si moze predsa kupit original (ak ho, samozrejme, zozenie - bohuzial, VHS Dickinsona nie su az take bezne, ako IM.)
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Crusader v Pondelok Február 13, 2006 6:16 pm

Me chces vazne nasrat, bootleg NENI zadna kopie, ty sem davas neco, co se prodava ... je nepsane pravidlo vsech dc hubu a for, ze se NEZVEREJNUJI resp NESIRI komercne prodavanane (chranene COPYRIGHTEM) VECI ... je to tak tezke POCHOPIT ? Pokud se chces hadat o bootlegach, tak sam Steve Harris rekl ze mu NEVADI a ze sam je SBIRA !

Nechces sem rovnou nacpat mp3 vsech jejich alb ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Inferno v Utorok Február 14, 2006 12:37 am

Crusader píše:. je nepsane pravidlo vsech dc hubu a for, ze se NEZVEREJNUJI resp NESIRI komercne prodavanane (chranene COPYRIGHTEM) VECI

to mas odkial taku blbost???
You should never underestimate the predictability of stupidity.
Obrázok užívateľa
Inferno
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Štvrtok Október 07, 2004 1:07 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod Crusader v Utorok Február 14, 2006 12:13 pm

Jestli ti piratstvi pripada jako BLBOST a neni ti trapny okradat maiden, tak si u me obycejnej primitiv a zlodej ... a radsi me nedrazdi, na tohle jsem citlivej, zvast ted, kdyz se vsechno od maiden da koupit za par "drobnych". Chapu ze si nekdo prepali novinku a poslechne si ji, nez by predem vyhodil tezke prachy, ale u maiden mi zrovna tohle prijde dost mimo misu ... navic je rozdil mezi tim, kdyz si to nekdo prepali doma a tim kdyz to nekdo siri dal ...

Lidi co maji maiden a bruce opravdu radi je neokradaji ...

pokud jde o ty DC huby mel jsem napsat seriozni, napr maiden-world ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majusko666 v Utorok Február 14, 2006 1:29 pm

Crusader píše:Me chces vazne nasrat, bootleg NENI zadna kopie, ty sem davas neco, co se prodava ... je nepsane pravidlo vsech dc hubu a for, ze se NEZVEREJNUJI resp NESIRI komercne prodavanane (chranene COPYRIGHTEM) VECI ... je to tak tezke POCHOPIT ? Pokud se chces hadat o bootlegach, tak sam Steve Harris rekl ze mu NEVADI a ze sam je SBIRA !

Nechces sem rovnou nacpat mp3 vsech jejich alb ?


Pozri si na druhu stranu ktorejkolvek vstupenky na koncert. Je tam napisane, ze zhotovovanie audio, alebo video zaznamu z koncertu je zakazane. Vsimni si, ze tu nedavam veci, ktore sa daju bezne kupit v obchodoch. Neviem, kedy si ty naposledy videl video Dickinsona na predaj. Ja jedenkrat, asi pred 10 rokmi v Prahe, ked som sa po to o dva tyzdne vratil, uz to nemali. Ani v UK ho v obchode nekupis. O "I want to be..." ani nehovorim, to sa totizto v dnesnej dobe uz kupit neda.

Ad. pravidla DC hubbov... pravidla su rozne. Niekde su take, ze sa mozu zdielat oficialne veci, ktore je tazko zohnat, pretoze nevysli v reedicii (pokial viem, tak Dickinsonove videoklipy v reedicii nevysli).

Pozri, ak sa ti nepaci, ze tu nieco poskytujem ludom, ktori nemaju cas, chut, alebo moznost si tieto veci zhanat, tak tuto sekciu fora jednoducho ignoruj. Snazim sa tu davat veci, ktore je fakt velmi tazko zohnat, ja nemozem za to, ze ty vsetko mas a svet je pre teba gombicka. Ale uvedom si, ze su tu aj ludia, ktori vsetko nemaju, ktori mozno ani fanusikmi IM nie su a mozno ich tieto kusky trochu prinutia sa o to zaujimat a nieco si kupit.

Howgh.

P.S.:

http://www.maiden-world.com/forum/topic2591.html
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Crusader v Utorok Február 14, 2006 2:09 pm

To co je na vstupence je vseobecne kryti, tak me nechytej za slova. To proste plati pro vsechny verejne produkce obecne (to ze to maiden toleruji je vec jina), ale jde o to, ze tim ze si nahrajes koncert je NEOKRADES (otazka je, kdyz bootleg PRODAS), kdezdto tim, ze si vypalis bezne prodejne VHS ano (a to maiden NETOLERUJI) ...

Steve se snad k tomu vyjadril DOST JASNE. Pokud te trapi dive dive live, na ebay je BEZNE k mani a u nas se da celkem snadno koupit take ... co se neda koupit v obchodech je 12 wasted years, ale na ebay jsou tyhle veci za par supu ...

Pokud slo o pravidla, bral jsem v potaz ty moralni, to kurva nechapes, ze SIRIT to co se PRODAVA je HNUS ? Dickinsonovo klipy nevysly, to je fakt, ale rec je tu o NECEM JINEM NE? Sekci muzu ignorovat, ale piraty tezko ... navic KDO CHCE, ten si to SEZENE, nehraj si zase na nepostradatelneho, o tom jak je velmi tezke sehnat to co sem davas muzeme diskutovat, ja tvrdim ze kdo ma NET a da si tu praci sezene vse. O tom svedci i to, ze to co sem davas uz ja davno mam. A ZDURAZUJI, KAZDY kdo ma net si to muze sehnat .. !!! Takze NEBAGATELIZUJ sireni veci co se stale jeste prodavaji, to ze se hur shaneji neznamena ze je muzes sirit ... ! Porusujes zakon a to je bez diskuze ! Davej sem bootlegy a nereknu ti ani slovo ...

Osobne si myslim, ze nema smysl to lidem HRNOUT az POD HUBU, tim ze lidem vse servirujes z nich maximalne vychovas lina hovada a techhle veci si vubec nevazi, v horsim pripade je prodavaji ...


P.S. Myslis si, ze ELECTED na ebayi neni ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majusko666 v Utorok Február 14, 2006 2:31 pm

Crusader píše:To co je na vstupence je vseobecne kryti, tak me nechytej za slova. To proste plati pro vsechny verejne produkce obecne (to ze to maiden toleruji je vec jina), ale jde o to, ze tim ze si nahrajes koncert je NEOKRADES (otazka je, kdyz bootleg PRODAS), kdezdto tim, ze si vypalis bezne prodejne VHS ano (a to maiden NETOLERUJI) ...

Steve se snad k tomu vyjadril DOST JASNE. Pokud te trapi dive dive live, na ebay je BEZNE k mani a u nas se da celkem snadno koupit take ... co se neda koupit v obchodech je 12 wasted years, ale na ebay jsou tyhle veci za par supu ...

Pokud slo o pravidla, bral jsem v potaz ty moralni, to kurva nechapes, ze SIRIT to co se PRODAVA je HNUS ? Dickinsonovo klipy nevysly, to je fakt, ale rec je tu o NECEM JINEM NE? Sekci muzu ignorovat, ale piraty tezko ... navic KDO CHCE, ten si to SEZENE, nehraj si zase na nepostradatelneho, o tom jak je velmi tezke sehnat to co sem davas muzeme diskutovat, ja tvrdim ze kdo ma NET a da si tu praci sezene vse. O tom svedci i to, ze to co sem davas uz ja davno mam. A ZDURAZUJI, KAZDY kdo ma net si to muze sehnat .. !!! Takze NEBAGATELIZUJ sireni veci co se stale jeste prodavaji, to ze se hur shaneji neznamena ze je muzes sirit ... ! Porusujes zakon a to je bez diskuze ! Davej sem bootlegy a nereknu ti ani slovo ...

Osobne si myslim, ze nema smysl to lidem HRNOUT az POD HUBU, tim ze lidem vse servirujes z nich maximalne vychovas lina hovada a techhle veci si vubec nevazi, v horsim pripade je prodavaji ...


P.S. Myslis si, ze ELECTED na ebayi neni ?


Tak toto je jedno z miest, kde si tieto veci mozes stiahnut. Alebo existuje v sieti internetu nejaka specialna sekcia, kde sa tieto veci skladuju?

To, ze bootlegy kvituje Harris, este neznamena, ze to robi legalnu vec. Pokial to nie je na papieri, resp. to neoddobry EMI/Sanctuari, tak je diskutovat o tom, ci je robit/sirit/predavat bootlegy legalne/nelegalne bezpredmetne. Este neexistuje sudny precedens, podla ktoreho by sa to dalo posudzovat. Dovtedy je to, myslim, na hranici (ne)legalnosti. Teoreticky by kazdy, kto chce kdekolvek publikovat text, fotku, alebo kadejaku malickost mal poziadat o povolenie vydavatela. To znamena, ze polovica hudobnych internetovych stranok by nemohla fungovat tak, ako funguje.

Nechcem obhajovat piratstvo, v ziadnom pripade sa nechystam poskytovat veci, ktore su oficialne vydane a daju sa bez problemov kupit. Chcem tu davat len veci, o ktorych si myslim, ze je problem zohnat.
P.S.: Na eBay kupis aj bootlegy...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Crusader v Utorok Február 14, 2006 2:38 pm

Vidim ze ty si budes porad mlyt svou, jedna vec jsou maiden, druha FIRMA (vim velice dobre ze VIS jak to myslim, ale porad na me budes zkouset nejake demagogie :( ), ale proste vidim ze mi NECHCES ROZUMET ... takze sorry, ale Dickinsona ti sezenu pokud mas problem ... a to ze na ebayi je vse, za tim si stojim !

OBECNE PRODAVAT NECO CO TI NEPATRI JE NEPRIPUSTNE ! Muzes si maximalne uctovat naklady, ale i to je diskutabilni ...

Napsal jsem snad, ze je v poradku bootlegy prodavat ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Crusader v Utorok Február 14, 2006 2:47 pm

majusko666 píše:Nechcem obhajovat piratstvo, v ziadnom pripade sa nechystam poskytovat veci, ktore su oficialne vydane a daju sa bez problemov kupit. Chcem tu davat len veci, o ktorych si myslim, ze je problem zohnat.
P.S.: Na eBay kupis aj bootlegy...


Tady vidim ten problem, proste to co si myslis ty je uplne jedno, jednou to bylo vydane a vyrizeno, pokud mas trosku soudnosti v sobe, tak to sirit nebudes ... soukrome si to posilej komu chces, ale tim ze to verejne vystavujes tady ohrozujes i majitele fora (jasne ted budes mit pripominky ze nic takoveho nehrozi, ale me jde o princip)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majusko666 v Utorok Február 14, 2006 2:58 pm

Crusader píše:Vidim ze ty si budes porad mlyt svou, jedna vec jsou maiden, druha FIRMA (vim velice dobre ze VIS jak to mysli, ale porad na me budes zkouset nejake demagogie :( ), ale proste vidim ze mi NECHCES ROZUMET ... takze sorry, ale Dickinsona ti sezenu pokud mas problem ... a to ze na ebayi je vse, za tim si stojim !


Nie kazdy je taky fanatik, ze by si mal kupovat vsetko od Dickinsona. V dnesnej dobe je cim dalej, tym menej ludi, ktori by si kupovali VHS. Neodvazil by som sa tu dat vsetky klipy na stiahnutie, pretoze by to bolo fakt nemoralne, ale nemyslim, ze ked som poskytol jeden klip (v mizernej kvalite), tak som tym niekoho okradol. Mozno som ludi prinutil nieco zacat hladat.

Ty sa na jednej strane zastavas piratov v podobe siritelov bootlegov a na druhej strane si proti tomu, ked niekto poskytne 1/10 niecoho, co vyslo pred 15 rokmi.

Pozri, jednoducho sa v tomto nezhodneme. Jednoducho budes musiet akceptovat fakt, ze to, co tu obcas dam nie je v sulade s tvojimi moralnymi predstavami. Alebo jednoducho, ako som naznacil par prispevkov vyssie, ignoruj tuto sekciu fora. Moj postoj poznas, ja poznam tvoj a tym tuto temu mozme uzavriet, pretoze k nicomu inemu nedospejeme a jedine, k comu sa to moze zvrhnut su nadavky a osocovania.

Myslim, ze je to ferove riesenie a asi sme obaja prilis tvrdohlavi, aby sme dospeli k nejakemu kompromisu.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Majusko666 v Utorok Február 14, 2006 3:06 pm

Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Crusader v Utorok Február 14, 2006 3:24 pm

majusko666 píše:
Nie kazdy je taky fanatik, ze by si mal kupovat vsetko od Dickinsona. V dnesnej dobe je cim dalej, tym menej ludi, ktori by si kupovali VHS.




TOHLE je DEMAGOGIE, podle tebe jen FANATICI si poctive kupuji veci ? Nebo JAK to mam chapat ? To co pises dal VUBEC neresi problematiku, je KAZDEHO vec jestli to chce nebo nechce, a dat za to 4-5 liber nikoho nezrujnuje !!!!! Ja si muzu rict jen fanatici u pokladen plati, tak budu krast ?

majusko666 píše:
Ty sa na jednej strane zastavas piratov v podobe siritelov bootlegov a na druhej strane si proti tomu, ked niekto poskytne 1/10 niecoho, co vyslo pred 15 rokmi.


Ja mam na to stejnej nazor jako Harris, nahrani bootlegu je jako bonus pro nekoho kdo ZAPLATIL vstupenku na koncert, z PRAVNICKYCH duvodu to nelze POVOLIT oficialne, s jejich PRODEJEM nesouhlasim !

majusko666 píše:Pozri, jednoducho sa v tomto nezhodneme. Moj postoj poznas, ja poznam tvoj a tym tuto temu mozme uzavriet, pretoze k nicomu inemu nedospejeme a jedine, k comu sa to moze zvrhnut su nadavky a osocovania.

Myslim, ze je to ferove riesenie a asi sme obaja prilis tvrdohlavi, aby sme dospeli k nejakemu kompromisu.


Pokud budes pouzivat demagogicke argumenty nebudu reagovat, je to proste zbytecne se obhajovat stylem ... on krade, ja muzu taky
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majusko666 v Utorok Február 14, 2006 4:00 pm

Odkedy je Steve Harris zakonodarca? Ak je raz nahravat koncert zakazane, tak to jednoducho on zmenit nemoze, ci sa mu to paci, alebo nie. To, ze s tym suhlasi je jeho sukromne rozhodnutie. Ak by k tomu doslo, tak sudit ta nepojde Harris, ale vydavatel. O nejakych uslich ziskoch nema zmysel tu rozpravat, staci si precitat hociktoru diskusiu na temu hudobneho piratstva, alebo Microsoft.

Bootleg ako bonus k listku, ktory si si kupil? Takze na kazdom koncerte, z ktoreho mas bootleg, si sa zucastnil... uctihodne...

Moje nazory nie su demagogicke, len sa od tvojich odlisuju. Ani jeden z nas nema patent na rozum, a bohuzial, som clovek, ktory s tebou nesuhlasi, co ti je, zda sa, proti srsti.

S touto diskusiou koncim. Howgh.

P.S.: Na oficialnom webe Dickinsona su skoro vsetky jeho starsie videoklipy k stiahnutiu. http://www.screamforme.com/media/video.asp
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Ďalší

Späť na Download

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron