Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - combatovy dary

combatovy dary

Všetky zaujímavé veci na stiahnutie

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Jún 24, 2007 11:35 pm

combat píše:NO mne to takto pride, takze presne neviem co to je... Vsetky linky su funkcne...prezeral som to

mela jsem za to, ze jsou to Tvoje vlastni uploady a tudiz ze vis, co sem davas ! kradene linky tady tolerovany nebudou, bylo s tim uz dost problemu ...


combat píše:este pre tych co na to nadavaju, nech sa trochu zamyslia nad tym, ze nie vsetci mlady ludia maju dost financii, aby si zakupili celu tvorbu IM, a ma to dost ohlas co robim, len nie oficialny

to je jen Tvuj nazor, ale rozhodne to neni omluva pro okradani kohokoliv, a uz vubec ne chlapcu z Maiden ....

combat píše: tiez su tu ludia ktory obchoduju s tvorbou a nic sa nedeje a potom idu za zarobene prachy na koncert...IM

tohle by si zadalo od Tebe nejake objasneni - nevim o nikom z tohoto fora, kdo by tu s timto ucelem kseftoval s oficialni tvorbou Maiden !!

combat píše:Taktiez chcem pripomenut, ze mnohe skupiny, uz pristupuju benevolentnejsie k zakonu o dusevnom vlastnictve, lebo si dobre uvedomuju ze aj piratstvo prispieva ku sireniu ich tvorby s reklame a to nemalym dielom...

ano ale tyhle skupiny to resi zverejnenim svych nahravek na vlastnich webovych strankach ! v opacnem pripade je admin kazdeho fora povinny respektovat zakon, aby se vyhnul problemum

combat píše:Jedinu pripomienku ktoru akceptujem a je relevantna je od DRAGONTEARS.

dik, ale v tomto pripade budu klidne celit smrsti nadavek, ze se mi zase a stale neco nelibi :)
ber to tak, kazdy nekdy nejak zacinal a mel si Ty nebo mas hned vse na co pomyslis ? vis kolik let trvalo mne, nez jsem svoji sbirku alespon castecne zkompletovala ? tak tu neargumentuj tim, ze na to mladi nemaji, nemaji na to kolikrat ani stari ale NENI to duvod nekoho jineho okradat.
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod combat v Nedeľa Jún 24, 2007 11:39 pm

to su moje veci nie prekopirovane linky, to sa mylis :idea:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Jún 24, 2007 11:41 pm

combat píše:to su moje veci nie prekopirovane linky, to sa mylis :idea:

pak je to OK
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod TheClansman1 v Streda Júl 25, 2007 4:54 pm

TheClansman1 píše:
The Andrew píše:
combat píše:Neviem ci je to oficialne, ak ano tak to vymazte :!:

http://www.sendspace.com/file/15p6tf


:!: Video_102 MB :!: Philadelphia ?


Trošku víc infa by neuškodilo...např. rok?


kedze tam hrali rime of the ancient mariner tak to bude world slavery tour najskor... bruce mal dlhe vlasy takze ed huntour neprichadza do uvahy :)


ach jaj ale som zapotil :) .... az teraz ked som si to cele pozrel tak som zistil ze tam hrali aj wasted years takze asi len tazko to bude world slavery tour... :)
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Atttila v Streda Júl 25, 2007 8:18 pm

Dragontears píše:
combat píše:NO mne to takto pride, takze presne neviem co to je... Vsetky linky su funkcne...prezeral som to

mela jsem za to, ze jsou to Tvoje vlastni uploady a tudiz ze vis, co sem davas ! kradene linky tady tolerovany nebudou, bylo s tim uz dost problemu ...


combat píše:este pre tych co na to nadavaju, nech sa trochu zamyslia nad tym, ze nie vsetci mlady ludia maju dost financii, aby si zakupili celu tvorbu IM, a ma to dost ohlas co robim, len nie oficialny

to je jen Tvuj nazor, ale rozhodne to neni omluva pro okradani kohokoliv, a uz vubec ne chlapcu z Maiden ....

combat píše: tiez su tu ludia ktory obchoduju s tvorbou a nic sa nedeje a potom idu za zarobene prachy na koncert...IM

tohle by si zadalo od Tebe nejake objasneni - nevim o nikom z tohoto fora, kdo by tu s timto ucelem kseftoval s oficialni tvorbou Maiden !!

combat píše:Taktiez chcem pripomenut, ze mnohe skupiny, uz pristupuju benevolentnejsie k zakonu o dusevnom vlastnictve, lebo si dobre uvedomuju ze aj piratstvo prispieva ku sireniu ich tvorby s reklame a to nemalym dielom...

ano ale tyhle skupiny to resi zverejnenim svych nahravek na vlastnich webovych strankach ! v opacnem pripade je admin kazdeho fora povinny respektovat zakon, aby se vyhnul problemum

combat píše:Jedinu pripomienku ktoru akceptujem a je relevantna je od DRAGONTEARS.

dik, ale v tomto pripade budu klidne celit smrsti nadavek, ze se mi zase a stale neco nelibi :)
ber to tak, kazdy nekdy nejak zacinal a mel si Ty nebo mas hned vse na co pomyslis ? vis kolik let trvalo mne, nez jsem svoji sbirku alespon castecne zkompletovala ? tak tu neargumentuj tim, ze na to mladi nemaji, nemaji na to kolikrat ani stari ale NENI to duvod nekoho jineho okradat.




Pravda bylo tady s tim dost problemu..zvlast kdyz sem dal link jeden a tentyz clovek co na jine forum jen s jinym nickem :wink:
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Predchádzajúci

Späť na Download

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron