Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Zajistovani koncertu

Zajistovani koncertu

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Tour 2011

Poslaťod IMS v Štvrtok September 23, 2010 10:54 pm

sheryl1 píše:
ja chapem co hovoris a suhlasim, len ma to na tu chvilku nastvalo, proste typicka slovac - len sa furt stazuje ze nikde nic a ked sa nieco velke podari, tak nejde ani keby kapela hra pod barakom a radsej zavrie okno (aj ked toto nemusi byt zrovna pripad thomasona)... a nikto nic nenaznacuje, co tu bolo napisane su infosky z druhej (ak nie tretej) ruky takze asi tak //a nebite ma, ak ma thomason potrebu si so mnou nieco doriesit, nech mi vypipa v PM, thx//


Neviem preco sa rozculujes, fakt je jasny, ze uz 7 rokov "kde nic tu nic". Nech uz su dovody akekolvek. To ze nejaka agentura s maiden jednala nie je ziadny uspech a ani cinnost, za ktoru by sme mali byt specialne vdacny, kedze sa tu nic neudialo.

Chapem, ze konkurencia je velka a nase agentury to maju tazke, ale v podstate tu ludia maju pravdu
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Tour 2011

Poslaťod gog&magog v Piatok September 24, 2010 12:13 am

sheryl1 píše:ja chapem co hovoris a suhlasim, len ma to na tu chvilku nastvalo, proste typicka slovac - len sa furt stazuje ze nikde nic a ked sa nieco velke podari, tak nejde ani keby kapela hra pod barakom a radsej zavrie okno (aj ked toto nemusi byt zrovna pripad thomasona)... a nikto nic nenaznacuje, co tu bolo napisane su infosky z druhej (ak nie tretej) ruky :D takze asi tak //a nebite ma, ak ma thomason potrebu si so mnou nieco doriesit, nech mi vypipa v PM, thx//

No neviem, v poslednej dobe sa k nám podarilo dostať niekoľko vynikajúcich vecí, kde bola vynikajúca aj účasť. Ibaže, na druhej strane tu máme aj legendárnu agentúru, ktorá ma neustále udivuje svojou tuposťou - a veľká časť z Vás asi vie, o kom hovorím. Takže ja by som to na to, že "len sa furt stazuje ze nikde nic a ked sa nieco velke podari, tak nejde" nezvaľovala. Spomeniem geniálny príklad - Cynic v KE, čo bol jeden z najlepších, ak nie vôbec najlepší koncert, ktorého som sa zúčastnila a mal skvelú účasť. V ten istý víkend boli v KE Shaman - tipla by som, že podstatne väčšiemu publiku je takýto štýl bližší, no a na počudovanie, bolo nás tam 35 aj s kapelami....
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Tour 2011

Poslaťod Crusader v Piatok September 24, 2010 10:19 am

A kolik bylo na SK kapel s ucasti nad 15 000 ? Obe jmenovane kapely proste s IM srovnavat nelze ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Tour 2011

Poslaťod gog&magog v Piatok September 24, 2010 11:16 am

Také porovnanie som ja ale nikde nerobila. Môj príspevok bol reakciou presne na vetu, ktorú som citovala. Porovnávala som dva koncerty, ktoré sa odohrali dva dni po sebe, v rovnakom meste a paradoxne, ten ktorý mal mať biednu účasť, lebo to skutočne nie je masovka, mal mnohonásobne väčší počet účastníkov. Jasne mi z toho teda vyplýva, že tvrdenia "ľudia nechodia" sú len kecy.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Tour 2011

Poslaťod Crusader v Piatok September 24, 2010 11:30 am

gog&magog píše:Také porovnanie som ja ale nikde nerobila. Môj príspevok bol reakciou presne na vetu, ktorú som citovala. Porovnávala som dva koncerty, ktoré sa odohrali dva dni po sebe, v rovnakom meste a paradoxne, ten ktorý mal mať biednu účasť, lebo to skutočne nie je masovka, mal mnohonásobne väčší počet účastníkov. Jasne mi z toho teda vyplýva, že tvrdenia "ľudia nechodia" sú len kecy.



No ne tak uplne, na tohle tema se porad bavim s par promoterama a lidi si dneska sakra rozmysli na co pujdou protoze nemaji prachy. Zvlast kdyz je tech akci vic a neni sranda neco naplanovat, kdyz se ti do toho terminu trefi pak jina akce, tak muzes mit sebelepsi kapelu a smula ... napr. jako kdyz ve stejny den byl v Praze Ozzy a Dio ... hadej na koho lidi sly a na koho ne.

Spis bych to upresnil ze lidi chodi malo a uz davno ne na vsechno co se naskytne. Samozrejme hodne je to taky o promotion, jenze to vsechno stoji prachy a pokud nemas sponzory, tezko to ufinancujes, ne kazdej je ochoten dat za kapelu velikosti IM 60 eur ... a na bezne klubovky jsou dneska poradatele radi i za 200-300 lidi. Mozna by to slo rict, ze na drahe kapely lidi na SK nechodi ... Pokud se podivame na ucast vsech 4 koncertu IM co kdy na SK byla, tak zadna slava. V BB 2000 se tenkrat prodalo jen kolem 5000 listku (a dalsich 5 tis se tam dostalo zadara :D ). Neni tajemstvim ze na obou koncertech (2000 a 2003) v BB promoter radne prodelal, tak se nemuzeme divit, ze se do toho uz nikomu nechce. Jen si spocitejte, kolik by musela stat vstupenka pri dnesnich honorarich IM na kapacitu 5000 lidi ... kdyz bych byl velky optimista a spocital to na 10 tis tak by byla porad hodne draha.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Tour 2011

Poslaťod jason46 v Piatok September 24, 2010 12:05 pm

"a na bezne klubovky jsou dneska poradatele radi i za 200-300 lidi"

Ked je u nás v klube 200 ľudí tak to je taký nátresk a tak skvelý koncert, že to si ešte nevidel :D Inak som zvedavý či nejako v plnom štádiu vyplnia tie termíny od marca do júla a nebude to zase "iba zmes" 30-40 koncertov od februára do oktobra napr.
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron