Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - MAIDEN ako nazov kapely

MAIDEN ako nazov kapely

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

MAIDEN ako nazov kapely

Poslaťod KOXXi v Pondelok Jún 08, 2009 9:15 pm

Zdar.
Hmm ako zacat, tak ako maly som pocuval Iron Maiden vlastne hned od narodenia mi to otec byl do usi cez KAZETOMET :D ... a od vtedy ich vlastne pocuvam s neakom prestavkou.... No a mam kapelu a rozmyslame o nazve Maiden s ktorym som prisiel lenze si teraz nemyslite ze to mam od Iron Maiden bolo to obdobe ked som mal snimi pauzu teda mal som 5 rokov a mam este krezbu ako tam mam napisane Maiden chcel som aby sa tak volala moja kapela....tak moja otazka znie co si myslite mohol by byt taky nazov ci to neporusuje ziadne prava a ine pretoze o tomto prehlad nemam prosim o neake rady. Diki vopred.
Obrázok užívateľa
KOXXi
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Sobota August 16, 2008 10:34 pm

Re: MAIDEN ako nazov kapely

Poslaťod Brighter v Pondelok Jún 08, 2009 10:02 pm

Ja len tolko že vživote by som si taký názov nedával, nech už to je ako je pre každého by ste boli kópia alebo podobne a ludia by len frflali, teda pokial nejdete hrať revival. Osobne by som volil určite iný, svojský originálny názov :P :)
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: MAIDEN ako nazov kapely

Poslaťod zdenoeddie v Utorok Jún 09, 2009 9:25 am

Uz tu bol jeden thread na navrh nazvu kapely, pohladaj urcite si vyberies, boli tam velmi plodne napady :wink:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: MAIDEN ako nazov kapely

Poslaťod Dragontears v Utorok Jún 09, 2009 10:12 am

no prave proto, ze maiden poslouchas tak dlouho a rad, nemel bys - byt neumyslne - parazitovat na jejich zaslouzenem uspechu !!
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: MAIDEN ako nazov kapely

Poslaťod Gabi v Utorok Jún 09, 2009 3:18 pm

ale ako na 5 ročného ti angličtina dobre išla :lol:
Gabi
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Štvrtok Apríl 12, 2007 11:24 am
Bydlisko: Slovakia

Re: MAIDEN ako nazov kapely

Poslaťod KOXXi v Utorok Jún 09, 2009 8:18 pm

zo vsetkym suhlasim....ci ideme hrat revival fuuuha na basse viem skoro vsetky piesne s kapelov ich hrame tak zo 10-12 ako kedy :D ... a mame potom svoje ..... o nazve este budem silno rozmyslat
Obrázok užívateľa
KOXXi
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Sobota August 16, 2008 10:34 pm

Re: MAIDEN ako nazov kapely

Poslaťod Halloweed10 v Streda Jún 10, 2009 3:27 pm

Podla mna dať i nazov Maiden-panna :lol: a mnohy by hovorili že kopírujete pre mna určite nie
Obrázok užívateľa
Halloweed10
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Nedeľa Január 11, 2009 7:19 pm
Bydlisko: Strange Land

Re: MAIDEN ako nazov kapely

Poslaťod clansman88 v Streda Jún 10, 2009 3:30 pm

Brighter píše:Ja len tolko že vživote by som si taký názov nedával, nech už to je ako je pre každého by ste boli kópia alebo podobne a ludia by len frflali, teda pokial nejdete hrať revival. Osobne by som volil určite iný, svojský originálny názov :P :)
presne tak... chce to niečo kreatívnejšie :)
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: MAIDEN ako nazov kapely

Poslaťod medulka v Piatok August 07, 2009 1:02 am

IRON MAIDEN je už teraz živá legenda. Názov inej kapely MAIDEN by znel takisto ako názov kapely napr. PRESLEY, JAGGER alebo ZEPPELIN alebo STONES.

Ešte by to bolo vhodné pre revivalovú kapelu, pre originálnu by to bolo späté skôr s ťažkosťami.

To je tak, aj keď sa mi páči Bruce Dickinson, nedám svojmu dieťaťu meno Bruce odhliadnuc od toho že nežijem v anglosaskom priestore.

Podobné síce urobil Marilyn Manson so svojou kapelou (konfrontačné až - pre Ameriku škandálne - spojenie priezvisk najväčších sexidolov a najhorších sériových vrahov v dejinách USA teda protiklad "kráska-netvor" čiže aj ďaľší členovia jeho kapely si dali mená ako: Madonna Wayne Gacy, Olivia Newton Bundy, Twiggy Ramirez atď, ale v tomto prípade to zapadá do jeho "koncepcie schizofrénie, problém rozlišovania dobra a zla" a z toho vzniknutá asociácia prebíja význam mien samotných, a to koho predstavujú.

Ak si nejaká kapela dá názov MAIDEN nevyhnutne bude mať problém s vlastnou identitou, nakoľko ak by aj zámer nebol prvoplánový, určite by tak vyznieval.
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe


Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron