Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Prodej nosicu

Prodej nosicu

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Dragontears v Piatok Január 23, 2009 12:17 am

IMS píše: No netvrdim ze len nosice, doplnil som to v dalsom prispevku. Proste ludia, ktori si nieco od Iron Maiden oficialne kupia ...

A stale nerozumiem tomu, preco to povazujes za subjektivne? Aj tych ludi na koncertoch mozes objektivne zratat...

protoze me neustale fascinuje ten rozpor mezi tim, ze lidi penize za koncert daji ( a tim ukazuji jak moc maji kapelu v oblibe a chteji ji podporovat ) ale koupit ofic.cd ? ani omylem ( takze podle me logiky se naopak chovaji, jako by jim na kapele a jeji prosperite vubec nezalezelo, pritom to neni pravda, proto ta subjektivnost )
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Crusader v Piatok Január 23, 2009 12:43 am

Dragontears píše:
IMS píše: No netvrdim ze len nosice, doplnil som to v dalsom prispevku. Proste ludia, ktori si nieco od Iron Maiden oficialne kupia ...

A stale nerozumiem tomu, preco to povazujes za subjektivne? Aj tych ludi na koncertoch mozes objektivne zratat...

protoze me neustale fascinuje ten rozpor mezi tim, ze lidi penize za koncert daji ( a tim ukazuji jak moc maji kapelu v oblibe a chteji ji podporovat ) ale koupit ofic.cd ? ani omylem ( takze podle me logiky se naopak chovaji, jako by jim na kapele a jeji prosperite vubec nezalezelo, pritom to neni pravda, proto ta subjektivnost )



No daji ... protoze nemaji na vyber, listek na koncert se krade proste blbe (a vubec to neznamena, ze plati protoze chteji kapelu podporovat, ale prave proto ze neni jina moznost jak je zdarma videt) :D Jak se rika, prilezitost z nich dela zlodeje. CD si nekoupi jen proto, ze muzou snadno ukrast mp3 ... btw pises ze neni pravda, ze tem co kradou jejich muziku na kapele nezalezi, ale co kdyz to je pravda a je jim uplne u prdele jak se ma kapela (zduvodni si to pro sebe argumenty, ze uz oni maji dost penez, vic nepotrebuji a stejne ze by vetsinu dostala firma) ... i tak je porad dost fans, co ani za ten listek nic nedaji a radsi nekde poslouchaji za plotem ... pritom je jim jen lito dat penize. Bohuzel i takove znam ... :(
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Oniiicek v Piatok Január 23, 2009 11:16 am

Crusader píše:
Dragontears píše:
IMS píše: No netvrdim ze len nosice, doplnil som to v dalsom prispevku. Proste ludia, ktori si nieco od Iron Maiden oficialne kupia ...

A stale nerozumiem tomu, preco to povazujes za subjektivne? Aj tych ludi na koncertoch mozes objektivne zratat...

protoze me neustale fascinuje ten rozpor mezi tim, ze lidi penize za koncert daji ( a tim ukazuji jak moc maji kapelu v oblibe a chteji ji podporovat ) ale koupit ofic.cd ? ani omylem ( takze podle me logiky se naopak chovaji, jako by jim na kapele a jeji prosperite vubec nezalezelo, pritom to neni pravda, proto ta subjektivnost )



i tak je porad dost fans, co ani za ten listek nic nedaji a radsi nekde poslouchaji za plotem ... pritom je jim jen lito dat penize. Bohuzel i takove znam ... :(


Neviem niekedy mi propada akoby niektory mali zalepene oci :lol: ...ved je jasne ze nie kazdy ma prachy na koncert len tak vysolit pri najlepsiom 40 eur za listok...potom nieco stoji aj cesta a jedno zdruhym ked sa chcess najest alebo nahodou niekde vyspat!!! Nie kazdy zaraba denne tolko penazi...nedaj boze ma rodinu deti...jasne ze radsej neda tie peniaze...!!! A vacsinou skupiny pocuvaju mladi ludia, ktori si este nezarabaju svoje vlastne peniaze...Ja ked som si prvy krat zarobil v zahranici peniaze tak som ani nerozmyslal ci cd stoji 600Sk ci 1000SK bolo mi jedno...no ked som robil doma tak som si sakra rozmyslel kde ich dam...a rozmyslal ktore jedno cd si kupim a nakoniec som isiel na koncert za ktory som vyvalil polku vyplaty za jeden den...a to nemam rodinu!!!No nevravim tym ze ked clovek nechce nenasetri...lenze ludia si zvazia kde daju castokrat tazko zarobene peniaze a je jasne ze to nebudu cd...ale zivotne dolezitejsie veci :evil: Akoby ste niektory nikdy take problemy neriesili...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod gog&magog v Piatok Január 23, 2009 12:01 pm

Dragontears píše:protoze me neustale fascinuje ten rozpor mezi tim, ze lidi penize za koncert daji ( a tim ukazuji jak moc maji kapelu v oblibe a chteji ji podporovat ) ale koupit ofic.cd ? ani omylem ( takze podle me logiky se naopak chovaji, jako by jim na kapele a jeji prosperite vubec nezalezelo, pritom to neni pravda, proto ta subjektivnost )


Oniiicek ma pravdu v tom, ze nie kazdy si moze dovolit kupovat CD. Ja rovnako musim premyslat, ci si ho kupim, alebo, ci pojdem radsej na koncert.
Dalsia vec je, ze takto sa spravaju aj ludia, ktori by si to nepochybne mohli dovolit. Nie je v tom ziadny rozpor - dnes su ludia uz tak rozmaznani, kedze si vsetko mozu stiahnut z netu, ze sa im zda smiesne kupovat oficialnu hudbu... vacsinou sa tvaria, ze hudba je predsa zadarmo. Ale koncert to uz je nieco ine... ako ked chodia do kina kde platia, ale DVD si nekupia, lebo je to "zadarmo". Co myslis, ak by bolo na koncerty dobrovolne vstupne, kolko ludi ho zaplati?
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Dragontears v Piatok Január 23, 2009 4:27 pm

gog&magog píše:
Dragontears píše:protoze me neustale fascinuje ten rozpor mezi tim, ze lidi penize za koncert daji ( a tim ukazuji jak moc maji kapelu v oblibe a chteji ji podporovat ) ale koupit ofic.cd ? ani omylem ( takze podle me logiky se naopak chovaji, jako by jim na kapele a jeji prosperite vubec nezalezelo, pritom to neni pravda, proto ta subjektivnost )


Oniiicek ma pravdu v tom, ze nie kazdy si moze dovolit kupovat CD. Ja rovnako musim premyslat, ci si ho kupim, alebo, ci pojdem radsej na koncert.
Dalsia vec je, ze takto sa spravaju aj ludia, ktori by si to nepochybne mohli dovolit. Nie je v tom ziadny rozpor - dnes su ludia uz tak rozmaznani, kedze si vsetko mozu stiahnut z netu, ze sa im zda smiesne kupovat oficialnu hudbu... vacsinou sa tvaria, ze hudba je predsa zadarmo. Ale koncert to uz je nieco ine... ako ked chodia do kina kde platia, ale DVD si nekupia, lebo je to "zadarmo". Co myslis, ak by bolo na koncerty dobrovolne vstupne, kolko ludi ho zaplati?

tak tohle uz je cista demagogie, co jsi napsala :D
bez do obchodu, seber tam jakekoliv zbozi a ochrance u vchodu rekni, ze si nemuzes dovolit to nakupovat. Co myslis, jak poridis ? Pominu-li zakladni vec, kterou je podpora nasich oblibencu nakoupenim oficialniho zbozi, tak dalsi problem je, ze mnoho lidi stale odmita pochopit, ze i dusevni vlastnictvi je jakysi tovar na prodej. Tak jak nemuze nikdo odnest zbozi z obchodu s vymluvou, ze na nej nema, nemel by ani poslouchat hudbu, na kterou nema - to je prece jednoducha rovnice. A az bude "dobrovolne" vstupne a "dobrovolna" cena za muziku na CD nebo DVD, tak se nikdo nebude divit, ze vetsina lidi nic navic neda. Nekdo jiny totiz rozhodne za nas, ze muzeme jit a uzit si to jen tak, zadarmo. Do te doby ale je tohle chovani oznacovano v normalni lidske spolecnosti jako "kradez" bez ohledu na to, z jakych to kdo dela pohnutek.

btw jen pro upresneni, ani ja neprehazuju doma baliky penez vidlema :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod gog&magog v Piatok Január 23, 2009 6:16 pm

Ja som nepovedala, ze to nie je kradez. Naopak mam dobry pocit, ak viem, ze som si za dobru hudbu zaplatila. Ale beriem to tak, ze ak si kupim 90% diskografie, a na tych 10 nemam, ale skutocne si to chcem vypocut, stiahnem si to, a dokupim neskor.

Dragontears píše:Do te doby ale je tohle chovani oznacovano v normalni lidske spolecnosti jako "kradez" bez ohledu na to, z jakych to kdo dela pohnutek.

Myslis? Ked dojdem za niekym znamym a vyhlasim "aha aky super album som si kupila", tak mi povie, ze co to za satanistov pocuvam, a hned za tym doda kupila??? Stahovanie hudby uz davno nie je v spolocnosdti vnimane ako kradez.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Dragontears v Piatok Január 23, 2009 6:51 pm

gog&magog píše: ... Stahovanie hudby uz davno nie je v spolocnosdti vnimane ako kradez.

a o tom se celou dobu bavime :? ale nehaz vsechny do jednoho pytle ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Oniiicek v Piatok Január 23, 2009 7:15 pm

To kradnutie hudby to nikdy sa nezastavy :lol: ...to hovorite akoby ste nikto nikdy nemali doma napalene cd...proste mne je to akurat jedno...mne staci ze to co chem mam doma original i ked vela mi toho eset chyba...a mam vela hudby aj stiahnutej z netu...a čo? na svete sa robia aj horsie veci a verejne tiez a nikto nic neroby ale chudakov ludi by ste zatvarali :lol: :lol: :lol: A skupinam ako Iron Maiden to moze byt tak jedno prezila aj v takychto zlodejskych rokoch :wink: horsie je to u zacinajucich kapelach...A dobru hudbu ani napalovanie nezabije...je to kradnutie....len zaco by si to kupovali taky 15 roc. co nemaju vlastne prachy? Ja som este pred 3 rokmi mal doma iba cisto napalovane lebo by mi na to rodicia nedali...som bol proste chudobny student :lol: a iron som chcel pocuvat tak iny sposob ako stahovat som nevidel...a porpi tom si setrit 3 mesiace na 1 cd... :roll:

PS: A chcem sa spytat Dragontears alebo Crusadera ci zbieranie bootlegov je zakonne...alebo ich vlastnit ci je zakonne aj ked su zadarmo???Č ked ja som to netocil niesom vinny??? A ci sem mozem dat link na stahovanie nejakeho bootlegu?? Ak nie preco??? Lebo slecnu/pani Dragonteras vidavam casto v takych forach na stahovanie bootlegov a este za ne dakuje...lken ma taka malickost zaujima
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Dragontears v Piatok Január 23, 2009 9:23 pm

Oniiicek píše: PS: A chcem sa spytat Dragontears alebo Crusadera ci zbieranie bootlegov je zakonne...alebo ich vlastnit ci je zakonne aj ked su zadarmo??? A ci sem mozem dat link na stahovanie nejakeho bootlegu? Ak nie preco??? Lebo slecnu/pani Dragonteras vidavam casto v takych forach na stahovanie bootlegov a este za ne dakuje...lken ma taka malickost zaujima

slecna/pani Dragonteras nekolik takovych for primo zakladala, resp.byla jednim ze zakladajicich clenu :lol: takze vesmes vsechny ty bootlegy ma, neb puvodne jich spoustu pro jiny nauploadovala. A ted za ne dekuji proto, aby se mi ukazal link a ja mohla zkontrolovat jeho funkcnost - to pro vysvetleni, coze delam ( krome ostatnich moderatorskych povinnosti)
Pokud jde o bootlegy jako takove, jejich sbirani neni nezakonne pokud s nimi neobchodujes za penize ( slouzi pouze pro trading ). I kdyz je to slozite, teoreticky by ty bootlegy nemely vlastne existovat, protoze uz jeho porizeni je na hrane zakona ( zase jsme zpet u dusevniho vlastnictvi )
Link muzes teoreticky umistit kamkoliv, pokud je to Tvuj vlastni upload ( kradeni linku z jinych for se tresta okamzitym banem )
ale reknu primo na rovinu, ze nejsem priznivcem prenaseni bootlegu na jina fora, protoze si tim podrezavam vetev pod vlastnim forem :lol:
jinak receno - fora se vesmes deli na bootlegova anebo jen povidaci, jako je tohle nase. Funguje to tak a vesmes to vsichni respektuji prave z duvodu neustale obmeny a obnovy linku v ramci jednoho mista, kde se schazi komunita bootlegum naklonena.
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Oniiicek v Piatok Január 23, 2009 9:37 pm

Takze ja ked natocim bootleg, prepasujem kameru v ruksaku,tak ma nebudete povazovat za pirata a mi aj podakujete i ked je na listku napisane ze je zakazane fotit aj kamerovat??? Vlastne vyrobim nezakonny zaznam s koncertu ktory by si mali pozriet iba ti co si zan zaplatili nie? Zato nebudem platit pokutu??? (Ak ano tak potom poslem aj adresu slecny/pani Dragontears ze nech si nanu posvietia...ale ona by ,mala byt cista, ved ona nepodporuje piratstvo...) Nebudem chciet zan peniaze ale budem vymienat dobree ok...A ked bratrancovi napalim cd z mojho praveho cd je to uz piratstvo a moj bratranec by si mal cd kupit lebo policajti by mu naparili velku pokutu ano??? Proste uprimne povedane zda sa mi to nahlavu....vam nie...rad by som o tom rozvil diskusiu aj ked to sem nepatri a dufam ze to pani/slecna ako moderatorka nevymaze alebo co lepsie mi zalozi aj vlastny topic...aby sme sa mi vsetci poucili neznali zakona co je piratstvo odkial ma po kial hranice!!!
A nezaskodilo by ani keby sa k tomu vyjadril pan Crusader - on by mohol upozornit slecnu/pani Dragontears ak sa pohybuje na hrane alebo nedaj boze za hranou zakona!!!
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Oniiicek v Nedeľa Január 25, 2009 1:54 pm

Tak teraz si uz fakt mylsim, ze aj Dragontears tak trochu podporuje piratstvo i ked si mysli ze to ma mozno daleko od piratstva... :D tak ako ti nedovoli nikto odniest cd z obchodu ked ho nezaplatis...tak isto ti nedovoli nikto ani natocit koncert bez povolenia...take security by mi asi hned zakazali tocit kebyze mi uvidia kameru :) a asi byze im povies ze si velky fanusik a zbieras bootlegy tak ta vysmeju :lol: zakon je zakon i ked niekedy mozno sa prislis tvrdo riesia veci co sa nemusia a naopak ...je to o tom ze kazdy z nas robi nieco nezakonne a ludom darmo budes hovorit nieco ked nato budu mat iny nazor a nedostanu pokutu...a ako povedala gog&magog tak uz davno u ludi sa bere normalka ze si nieco stiahnu bez zaplatenia...je to dilema ale je to tak...no stale su ludia pre koho je naozaj hudba nieco viac a kupia si ten album aj ked si musia nan dlhsie setrit alebo nemaju prave tolko penazi...a takto aspon vidno ktora skupina ako dlho zostane medzi "zivimi"...lebo si myslim ze kvalitna hudba sa bude stale kupovat a stale bude dost ludi co si uvedomia ze mozno niekedy menej je viac a dobru hudbu sa oplati mat originalnu...ti co to stahuju su vacsinou opakujem este raz su nezarobkovo cinni ludia, alebo ludia co nevedia si dobru hudbu ocenit kupou originalneho cd a velaktori ani nepocuva tu hudbu naozaj a chcu sa iba na nieco tvarit...taky do toho nikdy nezainvestuju!!!Ten pravy si po case aj ked za 5 rokov ale zohna celu diskografiu a ma z toho radost...Takze ludi zas az tak odudzovat netreba...mozno si skor treba pomysliet ze asi nesiu tí praví fanušikovia a pre takych sa hudba nerobi i ked ju maju doma napalenu...a zakon to nikdy nikdy nevyriesi...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Január 25, 2009 2:51 pm

Oniiicek píše:Tak teraz si uz fakt mylsim, ze aj Dragontears tak trochu podporuje piratstvo i ked si mysli ze to ma mozno daleko od piratstva... :D

:shock:
chlapce ja nejak prestavam chapat vyron tvych myslenek ... jedine, co jsem chtela svymi predchozimi zapisky rict je to, co uz se tu probiralo nespocetnekrat: s nelegalnim stahovanim oficialniho materialu se neztotoznuju a neminim ho podporovat. Mam k tomu sve vlastni, vnitrni duvody, ktere souvisi ani ne tak se zakonem, jako spise s vyjadrenim podpory a ucty k vlastnictvi a umeni jinych. A co si Ty o tom myslis nebo jake mas k tomu duvody je jen Tvuj postoj, Tvuj nazor ... kdo se k teto tematice chtel vyjadrit, ten to udelal v mnoha predchozich diskuzich na tohle stale stejne tema, pokracovat v dalsi nema smysl.
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Oniiicek v Nedeľa Január 25, 2009 3:19 pm

Dragontears píše:
Oniiicek píše:Tak teraz si uz fakt mylsim, ze aj Dragontears tak trochu podporuje piratstvo i ked si mysli ze to ma mozno daleko od piratstva... :D

:shock:
chlapce ja nejak prestavam chapat vyron tvych myslenek ...


Tak to poviem rovno...chcel som vediet ako ty alebo Crusader vnimate natacanie bootlegov ked ste taky ochrancovia prav!!!Lebo zakon jasne hovori zakaz toceniu a foteniu!!! nie? Vlastne vlastnis vela koncertov-aj dobrej kvality za ktore si nezaplatila vstupne nie? A boli vyrobene bez suhlasu autora...Chcem len vediet Vas nazor na bootlegy! Ja osobne to berem ako pekny zaujem fanusika a mozno v niektorych pripadoch az fanatizmus :) ...lenze co ked narazis na niekoho co je este tvrdsi v zakonoch a bude ta povazovat za nejakeho pirata? I ked to moze byt z pohladu nas vacsiny blbost...

takze ak napises, ze je to nezakonne...tak si aj ty na ciernej listine z ostatnymi (aj mnou) :)
Ci nezakonne je iba stahovanie oficialneho materialu a na ostatne nech sa pritvaraju oci ked to vlastnis aj ty???

Na rovinu!!!: chcem vediet iba, ci aj ty neporusujes nejaky zakon ked to mas doma (v PC)!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: To je vsetko...

...niektory ludia kaslu uplne na origos cd...mozno ani nevnimaju interpretov ze ziju jednoducho vypocuju tu hudbu a kaslu nato ci ju zaplatia alebo nie...a su taky co podporuju vsetko prave a tak a ktorym trochu aj na inom zalezi mozno ako iba si vypocut tu hudbu...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Január 25, 2009 5:55 pm

lol ja nejsem zadny "taky ochranca prav" :D
tohle je proste muj vnitrni postoj ke stahovani ofic.materialu z netu, nic vic ... tak to nedramatizuj :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Oniiicek v Nedeľa Január 25, 2009 6:24 pm

Dragontears píše:lol ja nejsem zadny "taky ochranca prav" :D


No to som chcel vediet... :)
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron