Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Prodej nosicu

Prodej nosicu

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Prodej nosicu

Poslaťod gog&magog v Pondelok Január 26, 2009 11:46 pm

tiffani píše:Podobne ako priklad DVDciek za 50-60 Sk. Pri tak nizkej cene sa skutocne neoplati nahanat tie filmy po nete a tahat ich.

Tzv zberacom, ktori musia mat doma kazdy film, sa to oplati vzdy...
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Pondelok Január 26, 2009 11:48 pm

gog&magog píše:
Crusader píše:no aby ses jednou nedivila az ti odpoji ISP net :D

To je o tom pravnom hladisku....

Nepovedala som, ze to vnimam ako spravnu vec, prave naopak sa snazim hudbu si kupovat ale bohuzial je faktom, ze som v tomto smere v mensine.



Tak na to bud hrda a kasli na vsechny "lidi" co se ti vysmivaji, ze si neco kupujes ... pokud budes brat porad ohledy na to co reknou ostatni, daleko se nedostanes ... btw s muzikou je to jako se software .... KOLIK lidi ma ukradenej ms office, kdyz na to co v nem delaji by stacil open/star office, ale z principu musi mit ten kradeny, protoze si mysli ze je lepsi ... Pokud jde o nakup muziky, nikde neni napsane, ze musis vysolit balik za novinku v obchodu u vas ve meste, kdyz to same cd se da koupit na netu (viz treba i ebay) za mnohem nizsi ceny. Pritom mp3 .... to je ztratova komprese a porad bude horsi kvality, nez bezne cd ... ale bohuzel tahle spolecnost, ktera si zvyka mit vsechno nejlevnejsi nebo zadarmo ZABIJI KVALITU :(
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Pondelok Január 26, 2009 11:49 pm

gog&magog píše:
tiffani píše:Podobne ako priklad DVDciek za 50-60 Sk. Pri tak nizkej cene sa skutocne neoplati nahanat tie filmy po nete a tahat ich.

Tzv zberacom, ktori musia mat doma kazdy film, sa to oplati vzdy...


a stejne na to nekoukaji :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod tiffani v Pondelok Január 26, 2009 11:50 pm

gog&magog píše:
tiffani píše:Podobne ako priklad DVDciek za 50-60 Sk. Pri tak nizkej cene sa skutocne neoplati nahanat tie filmy po nete a tahat ich.

Tzv zberacom, ktori musia mat doma kazdy film, sa to oplati vzdy...


Ked si porovnam cas, energiu a teda v konecnom dosledku aj financie, ktory mi trval na stiahnutie niektorych filmov s tou kupou tak takto kupeny film ma vysiel podstatne lacnejsie a bez nadavania :-)
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Prodej nosicu

Poslaťod gog&magog v Pondelok Január 26, 2009 11:51 pm

Este som chcela dodat, ze asi jedinou vecou, ktora by stuaciu riesila, by boli vysoke pokuty a zaroven aktivita softverovej policie. Mozno, ak by vzniklo zdruzenie vydavatelstiev, ktore by postupovali spolocne, tak ako postupuju velke firmy vyrabajuce pocitacovy softver voci spolocnostiam.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Prodej nosicu

Poslaťod gog&magog v Pondelok Január 26, 2009 11:52 pm

Crusader píše:
gog&magog píše:
tiffani píše:Podobne ako priklad DVDciek za 50-60 Sk. Pri tak nizkej cene sa skutocne neoplati nahanat tie filmy po nete a tahat ich.

Tzv zberacom, ktori musia mat doma kazdy film, sa to oplati vzdy...


a stejne na to nekoukaji :D

Heh, to ma na nich najviac fascinuje... :D
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Pondelok Január 26, 2009 11:54 pm

gog&magog píše:
Crusader píše:
gog&magog píše:
tiffani píše:Podobne ako priklad DVDciek za 50-60 Sk. Pri tak nizkej cene sa skutocne neoplati nahanat tie filmy po nete a tahat ich.

Tzv zberacom, ktori musia mat doma kazdy film, sa to oplati vzdy...


a stejne na to nekoukaji :D

Heh, to ma na nich najviac fascinuje... :D


kreckovani je bezne vlastnost mnohych lidi ... videl jsem u jednoho asi 1000 prepalenych dvd, na otazku jestli na to vsechno kouka neurcite odpovedel ... noooo obcas (takze nekouka, ale hlavne ze to ma). Mnozi podobnym zpusobem kreckuji zase knihy :D pokud je dost mista ... proc ne, ale jinak je asi lepsi chodit do knihovny.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod gog&magog v Pondelok Január 26, 2009 11:57 pm

Crusader píše:kreckovani je bezne vlastnost mnohych lidi ... videl jsem u jednoho asi 1000 prepalenych dvd, na otazku jestli na to vsechno kouka neurcite odpovedel ... noooo obcas (takze nekouka, ale hlavne ze to ma). Mnozi podobnym zpusobem kreckuji zase knihy :D pokud je dost mista ... proc ne, ale jinak je asi lepsi chodit do knihovny.


Knihy "kreckujem" aj ja, ale vzhladom na moj vkus, su to uz vacsimou autori, na kt. sa autorske prava uz nevztahuju. :D Ale ja pri tom kreckovani aj dost vela citam, takze snad to do konca zivota stihnem.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Prodej nosicu

Poslaťod 666Balu666 v Piatok Február 06, 2009 7:50 pm

Tak ja mam osobne v compe alebo na dvd-ckach vyse 4000 pesniciek....nelegalnych, v zivote som ich vsetky nepocul, asi ani nebudem, bo tam mam kadejaky odpad....bohuzial ja si nemozem dovolit kupit si vsetku tu hudbu na original cd-ckach, ani nechcem, lebo vacsinu som len skusal.....nasiel som vsak IM a kupujem ich albumy postupne...cd,lp,mc....cokolvek....ale naozaj si nemozem dovolit to kupit setko naraz....no snazim sa.....aj ja respektujem ochranu prav, ale ked na to nemam peniaze, tak nemozem nic robit.....ako hovorim, snazim sa aspon aby IM som mal originaly
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Piatok Február 06, 2009 8:30 pm

666Balu666 píše:Tak ja mam osobne v compe alebo na dvd-ckach vyse 4000 pesniciek....nelegalnych, v zivote som ich vsetky nepocul, asi ani nebudem, bo tam mam kadejaky odpad....bohuzial ja si nemozem dovolit kupit si vsetku tu hudbu na original cd-ckach, ani nechcem, lebo vacsinu som len skusal.....nasiel som vsak IM a kupujem ich albumy postupne...cd,lp,mc....cokolvek....ale naozaj si nemozem dovolit to kupit setko naraz....no snazim sa.....aj ja respektujem ochranu prav, ale ked na to nemam peniaze, tak nemozem nic robit.....ako hovorim, snazim sa aspon aby IM som mal originaly


Nojo, ale k cemu mas 4000 pisnicek, z kterych, jak pises si hodne ani neslysel ... nejak v tom nevidim logiku, ja se naucil si porizovat pouze to, co potrebuji ... na co shromazdovat nejaky odpad ... to mas jako kdybys vybral zradlo z 20 popelnic, vsechno to natahal domu a vytesoval se, ze si tam par dobrych veci nasel :D a protoze ti chutnaly, budes si je uz kupovat v obchodu ... taky bys to nedelal. Ale co, stahovani trestne neni ... sdileni ovsem ano.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Dragontears v Piatok Február 06, 2009 8:33 pm

666Balu666 píše:Tak ja mam osobne v compe alebo na dvd-ckach vyse 4000 pesniciek....nelegalnych, v zivote som ich vsetky nepocul, asi ani nebudem, bo tam mam kadejaky odpad.... aj ja respektujem ochranu prav, ale ked na to nemam peniaze, tak nemozem nic robit.....

muzes, nic ti nebrani to z hdd smazat
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Oniiicek v Piatok Február 06, 2009 9:56 pm

Dragontears píše:
666Balu666 píše:Tak ja mam osobne v compe alebo na dvd-ckach vyse 4000 pesniciek....nelegalnych, v zivote som ich vsetky nepocul, asi ani nebudem, bo tam mam kadejaky odpad.... aj ja respektujem ochranu prav, ale ked na to nemam peniaze, tak nemozem nic robit.....

muzes, nic ti nebrani to z hdd smazat


No si myslim ze 9 z 10 ludi ma v kompe stiahnutu hudbu... :) otazka je ci ma to ma zmysel...ako napisal Crusader nikto ako tie filmy tak ani tu hudbu nebude vzivote pocuvat ale je to asi nejaka ta ludska vlastnost vsetko vlsastniť ked sa k tomu da lahko dostat :) Ale aj tak je najdolezitejsie ze to o co ma clovek zaujem si zohna prave a to co ma asi len pre zaplnenie disku kaslat nato :P Ja som mal jeden cas tiez blby zvyk nahromadit vseličo čo ani vlastne nepočuvam ...no postupom času ma to prestalo bavit (lebo to nema ani zmysel) a postupne si zohnam to čo chcem na pravom cd...no je toho dost co sa mi paci...no pokym to vsetko postupne nekupim tak aspon na napalenom cd to mam :P
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Piatok Február 06, 2009 9:59 pm

Oniiicek píše:
Dragontears píše:
666Balu666 píše:Tak ja mam osobne v compe alebo na dvd-ckach vyse 4000 pesniciek....nelegalnych, v zivote som ich vsetky nepocul, asi ani nebudem, bo tam mam kadejaky odpad.... aj ja respektujem ochranu prav, ale ked na to nemam peniaze, tak nemozem nic robit.....

muzes, nic ti nebrani to z hdd smazat


No si myslim ze 9 z 10 ludi ma v kompe stiahnutu hudbu... :) otazka je ci ma to ma zmysel...ako napisal Crusader nikto ako tie filmy tak ani tu hudbu nebude vzivote pocuvat ale je to asi nejaka ta ludska vlastnost vsetko vlsastniť ked sa k tomu da lahko dostat :) Ale aj tak je najdolezitejsie ze to o co ma clovek zaujem si zohna prave a to co ma asi len pre zaplnenie disku kaslat nato :P Ja som mal jeden cas tiez blby zvyk nahromadit vseličo čo ani vlastne nepočuvam ...no postupom času ma to prestalo bavit (lebo to nema ani zmysel) a postupne si zohnam to čo chcem na pravom cd...no je toho dost co sa mi paci...no pokym to vsetko postupne nekupim tak aspon na napalenom cd to mam :P



Dobre predsevzeti, budu ti drzet palce ;-)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Oniiicek v Piatok Február 06, 2009 10:04 pm

Crusader píše:
Oniiicek píše:
Dragontears píše:
666Balu666 píše:Tak ja mam osobne v compe alebo na dvd-ckach vyse 4000 pesniciek....nelegalnych, v zivote som ich vsetky nepocul, asi ani nebudem, bo tam mam kadejaky odpad.... aj ja respektujem ochranu prav, ale ked na to nemam peniaze, tak nemozem nic robit.....

muzes, nic ti nebrani to z hdd smazat


No si myslim ze 9 z 10 ludi ma v kompe stiahnutu hudbu... :) otazka je ci ma to ma zmysel...ako napisal Crusader nikto ako tie filmy tak ani tu hudbu nebude vzivote pocuvat ale je to asi nejaka ta ludska vlastnost vsetko vlsastniť ked sa k tomu da lahko dostat :) Ale aj tak je najdolezitejsie ze to o co ma clovek zaujem si zohna prave a to co ma asi len pre zaplnenie disku kaslat nato :P Ja som mal jeden cas tiez blby zvyk nahromadit vseličo čo ani vlastne nepočuvam ...no postupom času ma to prestalo bavit (lebo to nema ani zmysel) a postupne si zohnam to čo chcem na pravom cd...no je toho dost co sa mi paci...no pokym to vsetko postupne nekupim tak aspon na napalenom cd to mam :P



Dobre predsevzeti, budu ti drzet palce ;-)


Tak zatial sa mi to dari... :wink: A to nieje predsavzatie - to tak uz robim aj bez toho :D
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Crusader v Piatok Február 06, 2009 10:08 pm

Ono totiz CD/DVD nemusis kupovat za plne ceny v obchodech, ale klidne na aukru nebo ebayi casto za zlomek bezne ceny ... nebo v ruznych cd bazarech.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron