Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Prodej nosicu

Prodej nosicu

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Piatok Február 27, 2009 1:01 am

tiffani píše:
krab píše:"To je vsechno krasne, ale rammstein je hlavne velka NUDA sice hezke show, ale je to takove porad dokola stejne a rychle to omrzi a za svetla jsou uplne v prdeli, jak nemaji ohne tak jsou doslova impotentni ... tak to vidim ja, u maiden ocenuju ze to s tema hovadinama neprehani, protoze je to predne o hudbe a ne jestli nekomu hori prdel ... Navic rammstain hrajou na nizke "nazi" pudy nemeckeho naroda ... ohne a bubinky, podezrele ZNAMEJ rytmus ... ada hitler by mel radost ... proste nejsem pyroman, z ohne na rozdil od sousedu z reichu erekci nemam ..."

Tohle je názor?! Tohle je normální slušný názor??? Jste už sakra úplně zmagoření z té své legendy, nebo co?

Teď mi, tiffani, řekneš proč vytahuju tohle, a já ti řeknu, že proto, abych ukázal, co tady (nejspíš) považujete za běžný projev názoru.


Crusader moj nazor na tieto jeho vyroky pozna.

Ak sa chces dalej hrabat v teme Rammstein, tak sa v nej hrab v threade na tom urcenom, pripadne si vymienajte s Crusaderom zamilovane pmky. Ale unika mi opodstatnenie vytahovania tejto temy opakovane v roznych threadoch s tym ani omylom nesuvisiacich. Unika mi, PRECO potrebujes vyrabat hadky a skor ci neskor to stacat na jednu a tu istu problematiku. Uz je to skratka unavne. Ty uz nediskutujes, ty hladas zadrapky a potom velmi rychlo preklenies zase k Rammsteinu. Co ma toto s normalnou, slusnou a plodnou diskusiou?


Je to jednoduché; Crusader řekl, že mu upírám možnost diskuze, na což jsem reagoval vysvětlením, proč že to s ním nechci dále diskutovat a spolu s tímto jsem také příkladem uvedl diskuze s ním již proběhlé.

No a potom se to nějak zvrtlo...
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Piatok Február 27, 2009 1:02 am

Beast34 píše:som podla teba konzervativny preto lebo sa mi nepaci ked niekto zo skupiny na niekoho vytasí péro a ští?


Odpovím ti v tématu "rammstein".
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod tiffani v Piatok Február 27, 2009 1:05 am

krab píše:
Je to jednoduché; Crusader řekl, že mu upírám možnost diskuze, na což jsem reagoval vysvětlením, proč že to s ním nechci dále diskutovat a spolu s tímto jsem také příkladem uvedl diskuze s ním již proběhlé.

No a potom se to nějak zvrtlo...


tak si diskutujte, ale nemusite tym zatazovat vsetkych ludi na fore v x temach
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Dragontears v Piatok Február 27, 2009 1:32 am

krab píše: Snad tímhle nechceš říct, že Crusader co se týče Rammsteinů vyjadřoval svůj názor slušnou formou...

chci tim rict presne to, co jsem tim rekla - nedelej OT a svuj nazor vyjadruj slusne - nic vic za tim nehledej
btw zkus si najit ve slovniku vyznam slova "vzajemne" ... pak mozna teprve pochopis, ze moje vytka ohledne napadani byla urcena obema stranam

krab píše: ... Tohle je názor?! Tohle je normální slušný názor??? Jste už sakra úplně zmagoření z té své legendy, nebo co?...

proc ve TVE diskuzi s Crusem o Rammsteinech urazis vsechny ostatni cleny fora ?

krab píše:Teď mi, tiffani, řekneš proč vytahuju tohle, a já ti řeknu, že proto, abych ukázal, co tady (nejspíš) považujete za běžný projev názoru.
A tohle není, že bych si v tom liboval, to už mě vyloženě sere váš jednostranný přístup.

kazdy ma pravo se vyjadrit jak umi, ale nevim kdo dal Tobe pravo hodnotit, zda je nazor "inteligentni" nebo "sdelny" ... i pres upozorneni, abys nevytvarel OT a nepretahoval plane diskuze z threadu do threadu v tom nadale pokracujes, takze te touto cestou upozornuji podruhe, abys s tim prestal.
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod krab v Piatok Február 27, 2009 1:48 am

"chci tim rict presne to, co jsem tim rekla - nedelej OT a svuj nazor vyjadruj slusne - nic vic za tim nehledej
btw zkus si najit ve slovniku vyznam slova "vzajemne" ... pak mozna teprve pochopis, ze moje vytka ohledne napadani byla urcena obema stranam"
- Ale avizuješ to mně, doprdelky už!!, tak jak očekáváš, že to vyzní??? A neříkej mi, ať si něco vyhledám ve slovníku, nikdy jsem na tebe nijak nezaútočil, tak to prosím tě, nedělej ani ty.

"proc ve TVE diskuzi s Crusem o Rammsteinech urazis vsechny ostatni cleny fora ?"
- Kde jsem urazil všechny členy fóra? Myslíš to se zaslepenýma lamama? Ne, to bylo jen na Crusadera a toho člověka, co reagoval na jeho odkaz k parodii Rammstein (zajímavé, že já jsem považován za provokatéra, ale za tímhle se nikdo ani neohlédne). Uznávám, tady jsem se nechal zbytečně unést.

"kazdy ma pravo se vyjadrit jak umi, ale nevim kdo dal Tobe pravo hodnotit, zda je nazor "inteligentni" nebo "sdelny" ... i pres upozorneni, abys nevytvarel OT a nepretahoval plane diskuze z threadu do threadu v tom nadale pokracujes, takze te touto cestou upozornuji podruhe, abys s tim prestal."
- Sakriš!! Co to... Ne, v klidu. "Mu to neber, to je jeho vec, ale srovnavat tohle s Maiden a tvrdit ze IM hrajou naprosto obycejnej neidentifikovatelnej metal je totalni hovadina" Teď mluv... Není to snad souzení mého názoru?

A už mi začíná vadit, že jsem byl po celou tu dobu napomínán pouze já. Pokud byl nějaký Crusaderův názor na Rammstein vyloženě urážlivý (a bylo evidentní, že jsem fanouškem, tudíž jsem si mohl tuto urážku k sobě coby fanoušek vztahovat), což musíš uznat sama, a já mu řekl, že ať raději nic neříká, než takového zbytečné poznámky, nazval mě bolševikem, že prý si může říkat co chce. Ale tohle nepřístojné chování bylo zcela přehlídnuto, což mě mrzí.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Dragontears v Piatok Február 27, 2009 2:15 am

for krab: neminim s Tebou o tomto do nekonecna diskutovat, takze jen naposledy a kratce
- avizovala jsem to vam obema, druha strana to na rozdil od tebe ihned pochopila a to, ze te odkazuji na slovnik, neni zadny utok ale nutnost k pochopeni mnou napsaneho.
- cleny fora si urazil presne v te vete, kterou jsem citovala pred upozornenim ( ... Tohle je názor?! Tohle je normální slušný názor??? Jste už sakra úplně zmagoření z té své legendy, nebo co?... ) pokud mas problem s Crusaderem ohledne Rammstein, pak negeneralizuj. A uprimne receno beres-li to takhle, ze je to NASE legenda ( z toho, jak je to napsane lze pochopit, ze Ty vidis svou legendu jinde nez v IM ) pak nechapu, co tu vlastne delas ... na provokace si skutecne najdi jine forum.
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Prodej nosicu

Poslaťod Oniiicek v Piatok Február 27, 2009 11:37 am

for Krab..........Zbytocna diskusia, ktora nikde nevedie :roll: ...kazdy si bude tvrdit stale to svoje a k nicomu to nedospeje jedine ak na nadavky...Kazdy nieco ine rad pocuva ja to nikomu neberem...ked ta tak bere Rammstein tak bez niekde na ich forum a tu so svojimi nazormi (mozno az presviedcanim) o tom aka su IM skupina neobstojis :wink: ...Ja osobne by som nikdy nepocuval Rammstein lebo ma to vobec nebere, zda sa mi to monotonne a nezaujimave - i ked ty nato mas uplne iny nazor nepresviedcam ta...a nemam teraz dovod koli tomu bezat na nejake Rammstein forum aby som sa im tam vyplakal aky su Rammstein strasni...Iron Maiden urcite patri medzi skupiny, ktorych CD som ochotny si kupit. Paci sa mi ich styl, su mi sympaticky ako ludia, milujem ich hudbu...i ked urcite su veci, ktore mi na nich vadia...koncerty maju super no vacsinou mi lezie na narvy ich play list...rad by som pocul nazivo aj ine piesne, ktore niesu koncertne az tak otrepane. Vedel by som si prestavit na minulorocnom turne aj piesne ako Flight Of Icarus, Stranger In A Strange Land či Caught Somewhere In Time za piesne The Trooper, The Number Of The Beast a Fear Of The Dark. Podla mna tieto tri su velmi precenovane. Poznam ludi ktori by na IM isli mozno len koli piesni Fear Of The Dark :lol: . A piesne ako Hallowed by Thy Name a Run To The Hills by som nehal. Aj ked su stale hravane, na koncerte mi aj tak poriande rozprudia krv :D ...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Prodej nosicu

Poslaťod peko20 v Piatok Február 27, 2009 12:01 pm

neviem ako vy ale ja to tu berem ako uplne ze spamik.. ktory sa dal napisat aj v pmkach....
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Re: Prodej nosicu

Poslaťod zdenoeddie v Piatok Február 27, 2009 12:05 pm

krab píše:"proc ve TVE diskuzi s Crusem o Rammsteinech urazis vsechny ostatni cleny fora ?"
- Kde jsem urazil všechny členy fóra? Myslíš to se zaslepenýma lamama? Ne, to bylo jen na Crusadera a toho člověka, co reagoval na jeho odkaz k parodii Rammstein (zajímavé, že já jsem považován za provokatéra, ale za tímhle se nikdo ani neohlédne). Uznávám, tady jsem se nechal zbytečně unést.

:lol: ako keby ste ma nepoznali 8)
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Predchádzajúci

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron