Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod Mustanq v Piatok September 24, 2010 7:05 pm

Bože prečo to musíte riešiť tak, že komu sa to páči, tak by z toho mal vyrásť? Nie každý metalový text musí pojednávať o nejakej sociálnej problematike a vážnych témach... Osobne mám síce rád takéto texty (jeden z dôvodov prečo počúvam napr. Iron Maiden, Nevermore, mám rád aj TSOP a Symbolic od Death, dá sa povedať že aj W.A.S.P. by tu mohli patriť atď.), ale niekedy mám chuť vypočuť si trošku "odľahčené texty", resp. hudbu s nie nejakým hĺbavým textom, preto mám rád napr. Gamma Ray, aj keď nie všetky ich texty sú len fantasy a podobný prípad sú aj Scorpions. A to je dôvod prečo sa mi tento nový song od Halforda páči. A tiež aj to, že mám rad motoršport, NASCAR napríklad. Preto sa mi páči aj to video, lebo mám rád NASCAR, takáto animácia (aj keď nie je dokonalá, to je pravda) mi nevadí, a dotoho tá muzika (pre mňa dobrá, žiaľbohu, možno z toho vyrastiem :?: ).... Neviem, ja v tom nevidím veľký problém.
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod Crusader v Piatok September 24, 2010 7:11 pm

Nemusime ale chceme ... jen tak pro zabavu, chces nam to zakazat ? :mrgreen: Manowar je ta nejtrapnejsi kapela a presto ma dost fans stejne jako Eva a Vasek ... kazda sracka se nekomu libi, no a co ? Nam kdyz se to nelibi, tak se nad tim aspon pobavime ... a tobe to nikdo nebere. Klidne se vytesuj z auticek, my ostatni se zasmejeme na Halfordovi ktery ztratil i posledni zbytky soudnosti. Ale treba to porad vynasi ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Piatok September 24, 2010 7:45 pm

to že mě to pobavilo,je jedna věc, a to že se ti to líbí, je věc s číslem 2 :wink: dyt kazdymu se libi neco jinyho, a tak je to spraavně:) muzu napsat že je to kedr, a ty že se ti to líbí :)
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod Mustanq v Piatok September 24, 2010 7:50 pm

Crusader píše:Nemusime ale chceme ... jen tak pro zabavu, chces nam to zakazat ? :mrgreen: Manowar je ta nejtrapnejsi kapela a presto ma dost fans stejne jako Eva a Vasek ... kazda sracka se nekomu libi, no a co ? Nam kdyz se to nelibi, tak se nad tim aspon pobavime ... a tobe to nikdo nebere. Klidne se vytesuj z auticek, my ostatni se zasmejeme na Halfordovi ktery ztratil i posledni zbytky soudnosti. Ale treba to porad vynasi ...


No OK, tak píš si čo chceš.... Ale prečo by mal Halford stratiť zvyšok súdnosti, tomu nerozumiem. Myslím že Judas Priest nikdy neboli vedúcimi osobnosťami čo sa týka videoklipov, čo sa týka hudby veľa ich songov je práve podobného typu. Aj slávny Painkiller napr., koľko ich songov bolo iba o metale a "metal gods"?. To už proste k JP a Halfordovi patrí, takže pre mňa to nie je nijaká novinka. Už to podľa môjho názoru môžme brať iba buď ako dobrý klip, alebo zlý, každý má vlastný názor. "Sračkou" to všeobecne nazvať nemôžeme (ako si to ty napísal). Koľko krát už mohli podľa niektorých stratiť zvyšok súdnosti Iron Maiden po klipoch ako Wildest Dreams (mimo iného s obrnenými animovanými vozidlami), či po animovanej verzii Different World, kde grafika je možno ešte horšia ako od EA Sports v 2000 či ako tu bolo písané...
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod Crusader v Utorok November 16, 2010 1:33 pm

Obrázok
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod Crusader v Utorok November 16, 2010 1:36 pm

Mustanq píše: animovanej verzii Different World, kde grafika je možno ešte horšia ako od EA Sports v 2000 či ako tu bolo písané...



to je pekna blbost, se podivej jaka byla 3D grafika u her v roce 2000, kdy prakticky neexistovaly poradne GPU a konzole typu PS1 nic takoveho nemela a to same RIVA TNT co byla v te dobe na PC, nebo pak GForce 1 by nic takoveho nezvladly ! Dif. World je sice nic moc, ale grafika je na urovni roku 2007 (a pokud ches ty konzole, tak na urovni PS3 a Xboxu 360), co z toho ze tam neni tolik polygonu - na co ... je to jen klip, kdo by za nej daval 2 miliony :)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod medulka v Piatok December 10, 2010 4:21 pm

Dcéra má 5 rokov a nedávno sa jej začal už kývať 1 mliečny zub. Nedalo sa jej už poriadne ani jesť, mrzutá bola z toho a my ešte viac lebo sme nevedeli ako bude reagovať, keď jej zub vypadne.

Včera večer ale zrazu povedala: ten zub ma ZNERVÓZŇUJE mama - daj mi servítku.

Išla pred zrkadlo, otvorila ústa a sama si ho vytrhla! Moje nervy :o Pľula krv a smiala sa že teraz je ako Gene!!! :D
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod Zdenius v Nedeľa December 12, 2010 10:15 pm

vcera som zasiel do šenku kusok odkial byvam a je tu uz nejaky rok a este som v nom nebol a celkovo tu nechodim vobec nejak von tak ma miestny moc nepoznaju, iba tak z videnia. tak taka skuska ohnom. a presiel som uz vela podnikov a nikdy sa mi nic take nestalo, ale ja mam hold stastie na podobne trapasy.
tak pridem dnu, snazim sa tvarit seriozne, za barom sami stary chlapi, na okolo same mlade (ze tu su take pekne baby som veru nevidel, takze sa tam zastavim castejsie) baby a vseliaky opilci a ja pridem za bar a objednavam a vsetci tak nenapadne kukaju a pocuvaju..
ja: dve piva..
barman a majitel: dve piva a este nieco?
ja: mate nejaku hrusku, alebo slivku?
barman: (kuka na mna nechapavo) Nie. to ako na jedenie?
ja: nie, tvrde!!
barman: kuka na mna este nechapavejsie a otoci sa a ukazuje mi na policku: mame tu len chipsy, tyčinky..
ja: CHLAST!!
barman: aha, chlast.. jasne mame hrusku..

:))))
nemusim hovorit ako sa vsetci na nas kukali a ako sa rehotali :)) ze ho to tak vobec napadne v krcme, ze by tam vobec niekto prisiel a pytal si za barom hrušku na jedenie.. a este k tomu tvrdu.. uf

a najlepsie bolo ked som dal v jukeboxe zahrat Bileho Jezdce a prave ked to zacalo sa mu v telke pustil cernoch Bob Brown, stisil mi jukebox a pustil tu telku nahlas ze "to je moja olbubena skladba", iny kontrast :lol:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod BraveBruce v Pondelok December 13, 2010 7:17 am

Zdenius píše:ja: dve piva..
barman a majitel: dve piva a este nieco?
ja: mate nejaku hrusku, alebo slivku?
barman: (kuka na mna nechapavo) Nie. to ako na jedenie?
ja: nie, tvrde!!
barman: kuka na mna este nechapavejsie a otoci sa a ukazuje mi na policku: mame tu len chipsy, tyčinky..
ja: CHLAST!!
barman: aha, chlast.. jasne mame hrusku..


:lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
BraveBruce
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sobota Marec 22, 2008 11:51 pm

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod Crusader v Pondelok December 13, 2010 9:53 am

Zdenius píše:nemusim hovorit ako sa vsetci na nas kukali a ako sa rehotali :)) ze ho to tak vobec napadne v krcme, ze by tam vobec niekto prisiel a pytal si za barom hrušku na jedenie.. a este k tomu tvrdu.. uf

a najlepsie bolo ked som dal v jukeboxe zahrat Bileho Jezdce a prave ked to zacalo sa mu v telke pustil cernoch Bob Brown, stisil mi jukebox a pustil tu telku nahlas ze "to je moja olbubena skladba", iny kontrast :lol:



No to si peknej nacek teda :D se divim ze takove fasounske veci v tech jukeboxech vubec jsou a ze se si za to nedostal do rypaku :mrgreen:

S tou tvrdou hruskou se barmanovi nesmis divit ... protoze vypadas na to ze bys spis chtel ovoce nez ten chlast :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod Oniiicek v Streda December 15, 2010 3:26 pm

Crusader píše: S tou tvrdou hruskou se barmanovi nesmis divit... protoze vypadas na to ze bys spis chtel ovoce nez ten chlast :D


TAk práve táto veta ma po dlhom čase rozosmiala a to poriadne :lol: Crusader nezdáš sa :D
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod Crusader v Štvrtok December 16, 2010 2:17 pm

Jon Bon Jovi pomůže Obamovi. Má získat lidi na jeho stranu

15. prosince 2010 20:17

WASHINGTON - Americký prezident Barack Obama jmenoval rockera Jon Bon Joviho členem zvláštní rady, jejímž cílem je mobilizovat občanskou společnost pro vládní politiku. S odvoláním na Bílý dům to uvedla agentura AFP.



http://www.lidovky.cz/jon-bon-jovi-pomu ... 4_lide_kim
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod PesZ v Štvrtok December 16, 2010 7:25 pm

On ten Obama je vůbec takovej šáša :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod Crusader v Štvrtok December 16, 2010 7:28 pm

PesZ píše:On ten Obama je vůbec takovej šáša :-).


no i tak mu to nepomuze a podruhe zvolen nebude ... dostalo me jak nekdo v diskuzi Bon Joviho pocastoval pedofilnim rockem :mrgreen:
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v posledni dobou nejvic pobavilo ?

Poslaťod Dragontears v Štvrtok December 16, 2010 10:59 pm

muzikant ma svuj nazor vyjadrovat tim, co je mu vlastni tzn zpevem, textama atd
tady to zneuzivani znamych tvari k temto kampanim je mi nejak proti srsti, ale tak uvidime co budu rikat az se nekdy casem znemozni timto stylem Bruce :lol:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron