Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - História

História

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Dr.Drak v Sobota Júl 05, 2008 8:15 am

PesZ píše:Já nevim, četl jsem první díl a moc mě nezaujal. Pro mě bude asi navždy nejlepší Zaklínač. Tedy, od Sapkowského.

Práve zo série Zaklínača som čítal len Krev elfu. Tú knihu som dostal. U nás to nikde nevycháza a čo pozerám tak na nete je všetko vypredané, takže sa k tomu ani nedá dostať čo ma dosť mrzí...rád by som si Zaklínača prečítal.
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod Demonaz v Nedeľa Júl 06, 2008 4:29 pm

Dr.Drak píše:
PesZ píše:Já nevim, četl jsem první díl a moc mě nezaujal. Pro mě bude asi navždy nejlepší Zaklínač. Tedy, od Sapkowského.

Práve zo série Zaklínača som čítal len Krev elfu. Tú knihu som dostal. U nás to nikde nevycháza a čo pozerám tak na nete je všetko vypredané, takže sa k tomu ani nedá dostať čo ma dosť mrzí...rád by som si Zaklínača prečítal.



co sa tyka knih, napriklad aj Fantasy, tak dobra stranka je www.brloh.sk zo serie Zaklinača su tam vsetky diely, bohuzial vecsina z nich je na rezervaciu, ale Zaklinac IV - Cas Opovrzeni sa da kupit .....ja ich mam rezrvovane a stale cakam kym to dostanu do ponuky.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Dr.Drak v Nedeľa Júl 06, 2008 5:42 pm

Lenže tie sa dajú rezervovať už veľmi dlho. V tom smere niesom optimista a pochybujem že v blízkej dobe dôjdu na sklad. Ale ja preferujem Martinus - minule som si tam objednal knihu Dejiny Slovenska so 150 korunovou zľavou...a sú tam zľavy dosť často.
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Predchádzajúci

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

cron