Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Náboženstvá

Náboženstvá

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod TheClansman1 v Piatok December 21, 2007 12:17 am

phoenix píše:
TheClansman1 píše:prave som docital satansku bibliu a je to UPLNA PRAVDA co sa tam pise :!: malo by to byt povinne citanie :!: verte nejde o ziadne uctievanie satana s rohmi napoli clovek napoli zviera ide tam o uplne nieco ine... mozem to poslat komukolvek.... je to vo formate .pdf


heh no, je to nieco v tom zmysle ze ked su veriaci boha o nieco oberany v zmysle prikazani tak pre satanistu je to uplne bezne napr. sex, zloba, rozkos. a nie su to ani ziadne krvave ritualy. aspon tak som tu knihu pochopil ja. ked tak ma opravte :roll:


noo nieco v tom zmysle... je to zaujimave citanie..
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod strevo v Piatok December 21, 2007 12:54 am

Dr.Drak píše:U Ježiša nemám istotu...možno že aj bol. No ja si skôr myslím že je to symbol...veď, celá biblia je písaná symbolicky...no je to pre mňa trocha otáznik.


Toto uz je sila spochybnovat Jezisa ako historicku osobu...to sa da prirovnat k zamlciavaniu holocaustu alebo inym veciam ktore zmenili ludstvo...
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dr.Drak v Piatok December 21, 2007 7:07 am

strevo píše:
Dr.Drak píše:U Ježiša nemám istotu...možno že aj bol. No ja si skôr myslím že je to symbol...veď, celá biblia je písaná symbolicky...no je to pre mňa trocha otáznik.


Toto uz je sila spochybnovat Jezisa ako historicku osobu...to sa da prirovnat k zamlciavaniu holocaustu alebo inym veciam ktore zmenili ludstvo...

Pozri - ja mám svoje predsvedčenie...o holocauste sa zachovalo dosť veľa dôverychodných svedectiev...o Ježišovi...biblia... ktorá sa mi nezdá príliš priamočiara, aby presne a bez symbolov niekoho opísala. Biblia je plná symbolov, príbehy v nej majú podľa mňa skôr poučný význam....
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod zdenoeddie v Piatok December 21, 2007 9:45 am

TheClansman1 píše:mozem to poslat komukolvek.... je to vo formate .pdf

sem s nou
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod phoenix v Piatok December 21, 2007 10:53 am

Dr.Drak píše:Pozri - ja mám svoje predsvedčenie...o holocauste sa zachovalo dosť veľa dôverychodných svedectiev...o Ježišovi...biblia... ktorá sa mi nezdá príliš priamočiara, aby presne a bez symbolov niekoho opísala. Biblia je plná symbolov, príbehy v nej majú podľa mňa skôr poučný význam....


no pozeral som vcera ten zeitgeist co o nom pisal zdeno a je to na zamyslenie. vsetko je tam spojene s astrologiou ktoru krestania akoby "nahodou" okopirovali od egyptanov. vymenovali tam asi 7 roznych dalsich uctievanych bohov a urcite "je" nahoda ze sa narodili v ten isty den v roku pannam, mali nadprirodzene schopnosti boli pochovany a za tri dni vstali z mrtvych alebo boli vzkrieseny a to bolo napisane uz davno pred bibliou. a este tam bolo hovorene o jedinom dokumente dokazujucom existenciu jezisa ktory existoval aj ked v tej dobe bolo mnoho kronikarov okolo miest kde sa nachadzal jezis a zistili ze je to len niekolko storoci stary falsifikát. no necham to tak ale rozhodne sa ten film oplati pozriet o biblii je tam asi 45min.
Obrázok užívateľa
phoenix
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Štvrtok Marec 15, 2007 12:13 pm

Poslaťod tiffani v Piatok December 21, 2007 12:00 pm

Dr.Drak píše:
strevo píše:
Dr.Drak píše:U Ježiša nemám istotu...možno že aj bol. No ja si skôr myslím že je to symbol...veď, celá biblia je písaná symbolicky...no je to pre mňa trocha otáznik.


Toto uz je sila spochybnovat Jezisa ako historicku osobu...to sa da prirovnat k zamlciavaniu holocaustu alebo inym veciam ktore zmenili ludstvo...

Pozri - ja mám svoje predsvedčenie...o holocauste sa zachovalo dosť veľa dôverychodných svedectiev...o Ježišovi...biblia... ktorá sa mi nezdá príliš priamočiara, aby presne a bez symbolov niekoho opísala. Biblia je plná symbolov, príbehy v nej majú podľa mňa skôr poučný význam....


matne si z dejepisu spominam, ze tych dokazov je viac, nez len Biblia. Pokial viem, tak existencia Jezisa je dokazana. Tie podobenstva v Biblii su iba podobenstva. Kazdopadne, Jezis ako taky sa urcite nenarodil a ani nezomrel v roku 0, tusim, ze sa narodil skor. No a podla vsetkeho sa nenarodil ani v decembri.
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Poslaťod Crusader v Piatok December 21, 2007 12:26 pm

to prece vsichni vi, me mnohem vic zajima ten satan co tak pred kostelama mutuje :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Dr.Drak v Piatok December 21, 2007 6:15 pm

No vravím že ohľadom Ježiša istotu nemám...niesom u neho o ničom pevne presvedčený. Nevyvraciam ani nepotrvdzujem nič...
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod Dr.Drak v Piatok December 21, 2007 6:20 pm

Crusader píše:to prece vsichni vi, me mnohem vic zajima ten satan co tak pred kostelama mutuje :D

Veď tých je veľa, na každom kroku :lol: dôkazy síce nie sú, ale všetci kňazi ti potvrdia ich existenciu a to je nespochybniteľné svedectvo :lol: :twisted:

Stále nemôžem pochopiť ako to môže niekto veriť :lol:

tiffani - idem si o tých svedectvách pozrieť. V novom čísle historickej revue sa teraz zaoberajú myslím týmito vecami, tak si to idem prečítať. Uvidíme či ma to uspokojí :wink: .
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod tiffani v Piatok December 21, 2007 7:01 pm

Drak - skus a podaj hlasenie :)
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Poslaťod Famine v Piatok December 21, 2007 11:17 pm

na koncerte bolo vidiet samych ludi ktori mali krížiky, jedny obratene a dalši neobratene, zaujímave ako sa kresťania a satanisti zišli na jednom mieste :lol: ale čo ja viem ja som sam krestan a do kostola som od birmovky nepáchol :wink: nemal som potrebu. ale aj mna by zaujimalo o tom farárovi ktory dokáže tie zázraky :lol: v Amerike je ich tona a strkaju sa do televízií a pomocou "zázrakou" žobru o peniaze, nie jedna heavy metalova kapela napisala o tomto pieseň :wink:
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod I love Maiden v Sobota December 22, 2007 11:43 am

Nabozenstvi = nesmysl
3 NEJ PISNE OD IRON MAIDEN!
-Lord of the flies(z Death on the road)
-Die with your boots on(Live in Sweden)
-22 Acacia Avenue(Early days)
I love Maiden
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Štvrtok Október 20, 2005 6:45 pm
Bydlisko: Chrudim

nieco

Poslaťod The_Qwertz v Sobota December 22, 2007 12:05 pm

"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Re: nieco

Poslaťod TheClansman1 v Sobota December 22, 2007 2:04 pm

The_Qwertz píše:nieco k teme na pobavenie :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=-HvQ8gmF_b4


tak to video je fakt pecka... dobre som sa na tom zasmial :lol: :lol: :lol: mame dokaz ze boh neexistuje :lol: :lol: :lol: 8) 8) :) :)
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod kamzo v Sobota December 22, 2007 6:01 pm

A co tak toto rockovy gospel:

http://www.youtube.com/watch?v=k54i00BS ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=X2zZipIr ... re=related

Moja oblubena kapela v tomto zanri!!!Vyborne pecky!!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron