Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Náboženstvá

Náboženstvá

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Dr.Drak v Nedeľa December 16, 2007 8:42 pm

strevo píše:Hmm ked sudis skutky, preco vidis len tie zle?

Lebo tých dobrých akosi vidím málo. Väčšinou sú len reči ale skutky nie.



BTW: Prosím, premenujte tú tému na NÁBOŽENSTVÁ a nie satanizmus :lol:
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod dzuso v Nedeľa December 16, 2007 10:03 pm

no musím si to ešte všetko poriadne prečítať a potom sa vyjadrím
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod zdenoeddie v Pondelok December 17, 2007 12:08 am

Najprv som chcel napisat obsiahly prispevok atd,ale nakoniec len tolko.
Ziadne nabozenstvo za svojej existencie nenarobilo tolko zla ako krestanstvo,sam som krestan,ale niektore veci ktore sa deju sa za to hanbim.
Tak ako sa vyjadril jeden nemenovany clovek ohladom vypalovania kostolov v norsku: "Nasich predkov sa tiez nikto nepytal ci sa im to paci ked im zapalili pribytok" Viacej dufam netreba nic dodavat.
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Dragontears v Pondelok December 17, 2007 1:02 am

Dr.Drak píše:To vyzerá jak keby som bol odborník na satanizmus a že som založil tú tému :lol: :lol:

ne, mne se jen nelibily takto nesmyslne prispevky v teme o novem Brucovo filmu :)
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod strevo v Pondelok December 17, 2007 5:21 pm

Dr.Drak píše:
strevo píše:Hmm ked sudis skutky, preco vidis len tie zle?

Lebo tých dobrých akosi vidím málo. Väčšinou sú len reči ale skutky nie.


Tak to uz musis mat dobre velke klapky na ociach, lebo vidiet len historky o cirkvy ala "novy cas" je strasne povrchne...Nevohorim ze netreba vnimat zlo ktore v cirkvy je, prave naopak treba to riesit ale konstruktivne, nie destruktivne...ako bulvar robieva
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dzuso v Pondelok December 17, 2007 6:10 pm

Dobre ale nevinte cirkev s toho čo robila 500 rokov dozadu,mám dojem že v súčasnej cirkvi nie je ani jeden čo by si to pamätal. Povedz mi či teraz súčasná komunistická strana Ruska môže za to čo sa robilo v Gulagoch?
Zaujímalo by ma s ktorých zdrojov máte také veci ako tehotná mníška,homosexualita kňazov a podobne! určite z nejakých sprostých bulvárov ktoré prekladajú nepodložené informácie len aby bolo o čom.
Zase riešite to že kresťania naháňali pohanov,vtedy zmýšlali trocha inak a keď to povedal jeden blázon pápež tak všetci šli zabíjať v mene Ježiša!
A povedz mi aký význam malo vypaľovanie kostolov v Nórsku? odplata po storočiach? nezmysel!
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Dr.Drak v Pondelok December 17, 2007 7:08 pm

dzuso píše:Zaujímalo by ma s ktorých zdrojov máte také veci ako tehotná mníška,homosexualita kňazov a podobne! určite z nejakých sprostých bulvárov ktoré prekladajú nepodložené informácie len aby bolo o čom.

S tou mníškou- je to mamina známa...osobne jej to rozprávala.
A s tou homosexualitou kňazov...nič v zlom, ale u nás, je pomerne veľa kňazov, pod ktorými takmer až horí zem :roll: mne už stačí počuť ako povedia slovo Ježiš, a len hluchý by si myslel, že išli do toho povolania kvôli viere. :roll: Veď sa nedávno jeden myslím že vatikánsky biskup priznal, a povedal, že má zoznam ďalších...
Ďalej, prečo rozprávam o činoch dávno minulých- preto, lebo cirkev sama seba nazýva NEOMYLNÁ...Nevravím že tí súčasní cirkevníci majú pričienie na tom upaľovaní, a pod., ale Cirkev ako celok sa maximálne zmohla na to( alebo skôr Ján Pavol II-nebyť jeho tak sa cirkev ani neospravedlní, bolo to pekné gesto, ale podľa mňa význam nemalo) že sa ospravedlnila, a teraz sa tvári ako keby sa v stredoveku vôbec nič nestalo.
Podľa môjho názoru by cirkev potrebovala rekonštrukciu.


A mimochodom, viete, prečo bol zavedený celibát(ktorý je údajne na to, aby boli kňazi bližšie k bohu)? Už neviem presne v ktorom storočí sa jeden vysoko postavený cirkevný duchovný vyspal s každou slečinkou ktorá mu padla do oka. Mal pomerne veľa detí (niet sa čomu čudovať) no po jeho smrti, sa majetok cirkvi musel medzi deti deliť. A to sa cirkvi nepáčilo, musela deliť majetok, a tak bol zriadený celibát...
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod tiffani v Pondelok December 17, 2007 7:16 pm

panove, obdivujem vas, ze vas toto zavyjanie na Mesiac este bavi
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Poslaťod kamzo v Pondelok December 17, 2007 7:30 pm

No najprv k tomu satanasovi..Zlo je vo svete je vsade a dabel si madli ruky ako mu to vsetko vychadza!Rozpraval som sa z jednym Exorcistom asi 2 hodiny a poviem vam ze mi vlasy dupkom stali!!!! Nie nebol to filmovy horor ani nic take ale SKUTOCNOST!!!!!!!!Priklad: Povedal ze v BA zije mlady chalan a ma v sebe diabla-Lenze nemyslite si ze je to ako vo filme..Zije normalnym zivotom ale ked pride do kostola pred svetostankom tak sa zacne klepat znetvori sa mu tvar a zacne hovorit jazykmi ktore nikto nechape alebo ked sa ho ten exorcista pytal ze ci je v nom a nech ukaze silu tak dal stolicke frcku a ta letela 10m!!!!!!!A to je len jeden pripad! Chlapi z toho knaza vyzaruje taka energia ze dovi dopo!!!Ale je to prijemny clovek ochotne odpovedat na vselijake otazky..Zije v Zahorskej Bystrici ako farar!!!Satanasi veria v boha pomaly viac ako veriaci :? Lenze si neuvedomuju ze diabol uz prehral vtedy ako sa rozhodol odist od Boha! Jeho meno je Lucifer(svetlonos) a bol to jeden z najkrajsich anjelov na nebi!lAle rozhodol sa neposluchnut boha tak od neho oddisiel s tym ze ho porazi!Ale nestane sa tak lebo Boh dovoli vselico diablovy ale nie vsetko..keby ano davno by nas pozabijal-nenavidi nase plemeno(ako nas on nazíva)On je panom zeme ale nie naveky aj to pod bozou kontrolou!!!
Diabol je velmi velmi inteligentny!!!!!Dokaze s ludmi divy..A nanho ako clovek nema nikto lebo je velmi silny!!!Iba svatcov akosik nevedel porazit..Skuste si pozriet Patra Pia-Je dokazane a su o tom zaznamy ze bojoval skoro kazdu noc s diablom..Rano ho nasli polomrtveho a dobiteho ale to bol pre diabla vysmech pretoze ho nevedel porazit kvoli tomu ze boh to tak nechcel ak by to boh dovolil tak by bol na fleku mrtvy!!! no je to este vela ale kedze som v praci tak musim utekat :D Hadam ma tu neukamenujete :D P.S.Len s bohom sa da porazit ZLO!!!!!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

omg

Poslaťod The_Qwertz v Pondelok December 17, 2007 7:54 pm

preboha, tak teraz mi toho posadnuteho cloveka pripominas ty ;)
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Crusader v Pondelok December 17, 2007 7:58 pm

dobra onanie ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Madness v Pondelok December 17, 2007 8:01 pm

poznam farara co slape na Iron Maiden. :twisted: :lol:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Crusader v Pondelok December 17, 2007 8:02 pm

kamzo píše:stali!!!! Nie nebol to filmovy horor ani nic take ale SKUTOCNOST!!!!!!!!Priklad: Povedal ze v BA zije mlady chalan a ma v sebe diabla-Lenze nemyslite si ze je to ako vo filme..Zije normalnym zivotom ale ked pride do kostola pred svetostankom tak sa zacne klepat znetvori sa mu tvar a zacne hovorit jazykmi ktore nikto nechape alebo ked sa ho ten exorcista pytal ze ci je v nom a nech ukaze silu tak dal stolicke frcku a ta letela 10m!!!!!!!!!



Kdo ti brani VZIT VIDEOKAMERU a natocit to ? takovejch kecu tu bylo ... ale video ani jedno ... neni to ZVLASTNI ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Dr.Drak v Pondelok December 17, 2007 8:09 pm

No keď už ten príbeh o satanistovi je pravda :roll: kamzo nič v zlom, ale ten príbeh...tomu by neuverili ani malé deti....
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Re: omg

Poslaťod Dr.Drak v Pondelok December 17, 2007 8:11 pm

The_Qwertz píše:preboha, tak teraz mi toho posadnuteho cloveka pripominas ty ;)
presne tak...
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron