Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Náboženstvá

Náboženstvá

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod tiffani v Utorok December 18, 2007 7:42 pm

Brown je uz asi prilis otrepany...
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Poslaťod Dr.Drak v Utorok December 18, 2007 8:07 pm

Crusader píše:To je prece jedno, jedno je ale jasne, POTREBUJI NEPRITELE (rikejte si mu klidne satan) a kdyz ho nemaji, tak si ho v klidu prece vymysli ... protoze jinak by tu uz davno nemuseli byt ...

Presne tak...niekedy sú to ale už riadne sračky. Sú proti sexuálnej výchove na školách, keď u nás boli black sabbath, tak sa vraj veriaci v kostoloch mali modliť a jedne kňaz sa vyhrážal že keď jedna celebrita( niesom si istý ale zdá sa mi že Madonna) bude u nich koncertovať ,tak spácha atentát :lol: zatkli ho za to.
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod Dr.Drak v Utorok December 18, 2007 8:09 pm

kamzo píše:
Dr.Drak píše::roll: by ma potom zaujímalo čo hovorí na Pána Prsteňov...


Pan Prstenov? - najpozeranejsi(u mna) a najlepsi film aky som videl ked neratam Krstneho Otca I,II,III :D

Pán Prsteňov je moja biblia. Či už kniha alebo film, nedám na neho dopustiť. A už len predstava že by som ho údajne nemal čítať kvôli kúzlam :roll: ...
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod strevo v Utorok December 18, 2007 8:49 pm

Dr.Drak píše:
kamzo píše:
Dr.Drak píše::roll: by ma potom zaujímalo čo hovorí na Pána Prsteňov...


Pan Prstenov? - najpozeranejsi(u mna) a najlepsi film aky som videl ked neratam Krstneho Otca I,II,III :D

Pán Prsteňov je moja biblia. Či už kniha alebo film, nedám na neho dopustiť. A už len predstava že by som ho údajne nemal čítať kvôli kúzlam :roll: ...


Ale co ma nabozenstvo s tvojou predstavou ze by si to nemal citat :D?
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dr.Drak v Utorok December 18, 2007 8:57 pm

strevo píše:Ale co ma nabozenstvo s tvojou predstavou ze by si to nemal citat :D?

To, že "dobrý" kresťan by to ani čítať nemal..sú tam kúzla mágia...a tie sú opovrhované.
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod strevo v Utorok December 18, 2007 9:20 pm

Dr.Drak píše:
strevo píše:Ale co ma nabozenstvo s tvojou predstavou ze by si to nemal citat :D?

To, že "dobrý" kresťan by to ani čítať nemal..sú tam kúzla mágia...a tie sú opovrhované.


Hladas problem tam kde nie, dobre vies ze to nikomu nevadi. Pan prstenov je rozpravka ako kazda ina,myslis ze ine stare rozpravky cirkev zakazuje pretoze je tam jezibaba?
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dr.Drak v Utorok December 18, 2007 9:24 pm

strevo píše:
Dr.Drak píše:
strevo píše:Ale co ma nabozenstvo s tvojou predstavou ze by si to nemal citat :D?

To, že "dobrý" kresťan by to ani čítať nemal..sú tam kúzla mágia...a tie sú opovrhované.


Hladas problem tam kde nie, dobre vies ze to nikomu nevadi. Pan prstenov je rozpravka ako kazda ina,myslis ze ine stare rozpravky cirkev zakazuje pretoze je tam jezibaba?

Keď im vadí Potter, myslím že Pán prsteňov tiež...
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod Dragontears v Utorok December 18, 2007 10:39 pm

heh kdyz to tady ctu, tak Tolkien rozhodne nebyl nejvetsi pohadkar ... tady by nasel tezkou konkurenci :D
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Crusader v Utorok December 18, 2007 10:42 pm

satan blabolici pred kostelem neznamou reci ... to je dost dobre :) otazka je, cim je to zpusobeno, jestli skupinovou halucinaci nebo hypnozou kneze, pripadne zda se nejedna o podplaceneho provokatera prip. narkomana nebo obecniho blazna :D

ale je sranda, jak tem pohadkam veri tolik lidi
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Dr.Drak v Streda December 19, 2007 7:08 am

To naozaj...ja ich osobne tiež poznám niekoľko( tých čo takým veciam veria)... ale nedokážem pochopiť, ako tomu môže niekto veriť...že sa niekomu pred kostolom znetvorí tvár, a buchne niekoho tak že odletí 15 m :lol: ...zasmiať sa ale na tom dá dobre .
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod TheClansman1 v Streda December 19, 2007 12:02 pm

zasmiat sa na tom da velmi dobre :lol: ... moj nazor na danu vec je ze ludia si vytvorili Boha, len zo strachu zo smrti. A co sa tyka Jezisa tak ten bol o tom nepochybujem, ale zrejme to nemohol byt syn Bozi. Podla mna ho maria za takeho prehlasovala, pretoze co mohla povedat tehotna zena, v ktorej v danej dobe otehotnela predtym akoby sa za niekoho vydala. Co mohla robit v spolocnosti, ktora to odsudzovala? Takze mi pripada logicke ze ho za takeho prehlasovala. K cirkvi sa radsej nevyjadrujem :) To je moj nazor, nemusite sa s nim stotoznit. No nie som satanista, to v ziadnom pripade nie!!
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Dr.Drak v Streda December 19, 2007 4:03 pm

U Ježiša nemám istotu...možno že aj bol. No ja si skôr myslím že je to symbol...veď, celá biblia je písaná symbolicky...no je to pre mňa trocha otáznik.
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod zdenoeddie v Streda December 19, 2007 9:44 pm

Dr.Drak píše:U Ježiša nemám istotu...možno že aj bol. No ja si skôr myslím že je to symbol...veď, celá biblia je písaná symbolicky...no je to pre mňa trocha otáznik.

co sa tyka jezisa,pozrite si film Zeitgeist http://911blog.yweb.sk/139/Zeitgeist-ce ... tulky.html tu si to mozete stiahnut aj vsetko :wink:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod TheClansman1 v Štvrtok December 20, 2007 11:57 pm

prave som docital satansku bibliu a je to UPLNA PRAVDA co sa tam pise :!: malo by to byt povinne citanie :!: verte nejde o ziadne uctievanie satana s rohmi napoli clovek napoli zviera ide tam o uplne nieco ine... mozem to poslat komukolvek.... je to vo formate .pdf
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod phoenix v Piatok December 21, 2007 12:13 am

TheClansman1 píše:prave som docital satansku bibliu a je to UPLNA PRAVDA co sa tam pise :!: malo by to byt povinne citanie :!: verte nejde o ziadne uctievanie satana s rohmi napoli clovek napoli zviera ide tam o uplne nieco ine... mozem to poslat komukolvek.... je to vo formate .pdf


heh no, je to nieco v tom zmysle ze ked su veriaci boha o nieco oberany v zmysle prikazani tak pre satanistu je to uplne bezne napr. sex, zloba, rozkos. a nie su to ani ziadne krvave ritualy. aspon tak som tu knihu pochopil ja. ked tak ma opravte :roll:
Obrázok užívateľa
phoenix
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Štvrtok Marec 15, 2007 12:13 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron