Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Náboženstvá

Náboženstvá

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Dr.Drak v Sobota Apríl 05, 2008 7:37 am

Ja takisto verím v boha. Bibliu uznávam tiež len ako obraznú. K satanizmu blízko nemám, ani k ničomu. Nemám rád náboženstvá. Väčšina z náboženstiev majú krvavé "ruky"(zrejme výnimky sú budhizmus a hinduizmus, a podobné nenásilné, staré a východné viery).
V podstate, verím v moc podvedomia. Čo si kto vsugeruje, to sa stane...

A ešte jedna vec. Začiatkom 20. stor. žil Edgar Cayce. Je to jeden z najvýznamnejších senzibilov. Stačilo mu povedať meno a adresu chorého a on v stave hypnotického spánku dokázal bezchybne určit diagnózu a na tú dobu aj úplne nové spôsoby liečenia. Bol silne veriaci kresťan. Mal ukončenú len ZŠ. No keď ste sa ho v stave hypnózy opýtali aký je najkratší sval v tele, bez váhania povedal : Levator labii superioris alaeque nasi.
Rovnako reagoval aj na iné otázky. Počas hypnózy jeho odpovede na všetky otázky boli 100%ne správne. Na niektoré sa prichádza až teraz.....
Tu sú niektoré veci ktoré v stave hypnózy povedal: Po smrti údajne duša opúšta telo a vstupuje do stavu kde nieje ani priestor ani čas. Tam sa hodnotí posledný život na svete a pripravuje sa na dalšie prevtelenie podľa karmických požiadavkou. Naše životy prebiehajú podĽa zákona a príčiny účinku. Náhoda nehraje žiadnu rolu.... a pod. Najdivnejšie na tom je že on FAKT žil. Sú zachované jeho fotky, vydal mnoho kníh...mám o ňom celú knihu a je to sila....Netvrdím že tomu neoblomne verím...ale...príde mi to pravdepodobnejšie ako to čo hovorí církev...si zlý, tak keď zormieš ideš do pekla a konec....
:lol:
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

jj

Poslaťod The_Qwertz v Sobota Apríl 05, 2008 8:01 am

jj, je to zaujimave, moze to byt pravda.

ja by som teraz ale nahodil otazku z ineho sudku, v podstate taky mensi offtopic. viete, je zopar ludi, ktori chodia s mincou (ci co to je) a skumaju, ci oblastou nepretekaju nejake "zle prudy". ano, ja viem, znie to smiesne, prudy negativnej energie... aj ja som bol zo zaciatku velmi skepticky. ale teraz - nehovorim samozrejme, ze je to pravda, alebo ze to nutne musi byt pravda, ale nevyvraciam to, prave naopak, myslim si, ze to moze byt vcelku realne.

skutocne, stava sa mi, ze niekde prijdem a citim sa nekoncentrovany, ospaly, slaby... proste zle. akonahle vsak vyjdem von, hned je mi omnoho lepsie.

mnohi ludia, ktori o tom uz poculi si myslia, ze ti hladaci prudov v tom vidia nejake nabozenstvo, nejaku mocnost. prave naopak, hladaci tvrdia, ze tie prudy negativnej energie sa daju 100%tne fyzikalne zdovodnit.

co ma vsak zaujalo najviac, je az prilis nahodna spojitost s feng-suej, velmi davnom uceni o idealnom zivotnom priestore. nevylucujem, ze tieto "vedy" mohli byt paralelne vyvijane na zaklade toho isteho faktu, a potom dalej rozvijane. nevylucujem, ze obidva z nich su aspon scasti pravdive. ja v tom ale nevidim vyssiu mocnost, proste dosial nepreskumane energeticke vlastnoti Zeme.

kazdopadne, nezatracoval by som to... aj keby to nebolo 100%tne pravdive.. nie ze by som si teraz byt zariadoval podla feng-suej, ale skuste si to - v spalni bez zrkadiel sa spi naozaj omnoho lepsie, a to sa da 100%tne zdovodnit. ak k tomu este pridame, kde by sme tu postel mali umiestnit, aby sa nam spalo lepsie, skutocne mi feng-suej pripomina tie negativne prudy. skutocne to moze byt pravda

su ludia, ktori to uplne vyvracaju, potom ludia ako ja, ktori to nezatracuju, hoci nijako vyrazne presvedceni nie su... potom su ludia, ktori za tym vidia fyziku a ludia, ktori za tym vidia vyssiu moc... co si o tom myslite vy?
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Dr.Drak v Sobota Apríl 05, 2008 8:24 am

Môže to byť pravda. Ja by som za tým tiež nehľadal nijakú ezoreriku, vo feng šuej, to s tou mincou- o tom som ešte nepočul.

Hoci, treba uznať, vrchol ezoteriky zastihol Nautik...ten pretlak odborných veštíc sa podarí málokomu :lol: . Mne stačí keď na to nachvíľu prepnem a vidím ako tam trepú jedno cez druhé:D vešteniu z kariet a takým ***** zásadne neverím....
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod gog&magog v Sobota Apríl 05, 2008 5:58 pm

Dr.Drak píše:A ešte jedna vec. Začiatkom 20. stor. žil Edgar Cayce. Je to jeden z najvýznamnejších senzibilov....
:lol:


Taketo veci, pre mna nie su nejak neuveritelne, jednoducho verim, ze informacia sa moze prenasat aj inym, nez klasickym sposobom.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: jj

Poslaťod Brighter v Sobota Apríl 05, 2008 7:28 pm

The_Qwertz píše:jj, je to zaujimave, moze to byt pravda.

ja by som teraz ale nahodil otazku z ineho sudku, v podstate taky mensi offtopic. viete, je zopar ludi, ktori chodia s mincou (ci co to je) a skumaju, ci oblastou nepretekaju nejake "zle prudy". ano, ja viem, znie to smiesne, prudy negativnej energie... aj ja som bol zo zaciatku velmi skepticky. ale teraz - nehovorim samozrejme, ze je to pravda, alebo ze to nutne musi byt pravda, ale nevyvraciam to, prave naopak, myslim si, ze to moze byt vcelku realne.

skutocne, stava sa mi, ze niekde prijdem a citim sa nekoncentrovany, ospaly, slaby... proste zle. akonahle vsak vyjdem von, hned je mi omnoho lepsie.

mnohi ludia, ktori o tom uz poculi si myslia, ze ti hladaci prudov v tom vidia nejake nabozenstvo, nejaku mocnost. prave naopak, hladaci tvrdia, ze tie prudy negativnej energie sa daju 100%tne fyzikalne zdovodnit.

co ma vsak zaujalo najviac, je az prilis nahodna spojitost s feng-suej, velmi davnom uceni o idealnom zivotnom priestore. nevylucujem, ze tieto "vedy" mohli byt paralelne vyvijane na zaklade toho isteho faktu, a potom dalej rozvijane. nevylucujem, ze obidva z nich su aspon scasti pravdive. ja v tom ale nevidim vyssiu mocnost, proste dosial nepreskumane energeticke vlastnoti Zeme.

kazdopadne, nezatracoval by som to... aj keby to nebolo 100%tne pravdive.. nie ze by som si teraz byt zariadoval podla feng-suej, ale skuste si to - v spalni bez zrkadiel sa spi naozaj omnoho lepsie, a to sa da 100%tne zdovodnit. ak k tomu este pridame, kde by sme tu postel mali umiestnit, aby sa nam spalo lepsie, skutocne mi feng-suej pripomina tie negativne prudy. skutocne to moze byt pravda

su ludia, ktori to uplne vyvracaju, potom ludia ako ja, ktori to nezatracuju, hoci nijako vyrazne presvedceni nie su... potom su ludia, ktori za tym vidia fyziku a ludia, ktori za tym vidia vyssiu moc... co si o tom myslite vy?


no ja tomuto rovnako ako ty verím a nevyvraciam to. čo sa týka tých síl ja si myslím že okolo nás tu nejaké silý neviditelné sú. určite, len každý to nazýva inak, pre iných je to energia zeme, pre iných boh, pre iných budha a pre iných sú to prúdy. čo sa týka tých pí* z telky čo točia karty tak to dobre zobrazili v SOS :lol: :lol: neviem či to tu niekto videl ale tam to proste neskutočne zosmiešnili a to sú úplne blbosti, podobne ako horoskopy. to sú blbosti. ale myslím horoskopy nie znamenia, tie pre mňa znamenajú veľa a tým celkom verím :wink:
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: jj

Poslaťod strevo v Pondelok Apríl 07, 2008 12:36 am

The_Qwertz píše:jj, je to zaujimave, moze to byt pravda.

ja by som teraz ale nahodil otazku z ineho sudku, v podstate taky mensi offtopic. viete, je zopar ludi, ktori chodia s mincou (ci co to je) a skumaju, ci oblastou nepretekaju nejake "zle prudy". ano, ja viem, znie to smiesne, prudy negativnej energie... aj ja som bol zo zaciatku velmi skepticky. ale teraz - nehovorim samozrejme, ze je to pravda, alebo ze to nutne musi byt pravda, ale nevyvraciam to, prave naopak, myslim si, ze to moze byt vcelku realne.

skutocne, stava sa mi, ze niekde prijdem a citim sa nekoncentrovany, ospaly, slaby... proste zle. akonahle vsak vyjdem von, hned je mi omnoho lepsie.

mnohi ludia, ktori o tom uz poculi si myslia, ze ti hladaci prudov v tom vidia nejake nabozenstvo, nejaku mocnost. prave naopak, hladaci tvrdia, ze tie prudy negativnej energie sa daju 100%tne fyzikalne zdovodnit.

co ma vsak zaujalo najviac, je az prilis nahodna spojitost s feng-suej, velmi davnom uceni o idealnom zivotnom priestore. nevylucujem, ze tieto "vedy" mohli byt paralelne vyvijane na zaklade toho isteho faktu, a potom dalej rozvijane. nevylucujem, ze obidva z nich su aspon scasti pravdive. ja v tom ale nevidim vyssiu mocnost, proste dosial nepreskumane energeticke vlastnoti Zeme.

kazdopadne, nezatracoval by som to... aj keby to nebolo 100%tne pravdive.. nie ze by som si teraz byt zariadoval podla feng-suej, ale skuste si to - v spalni bez zrkadiel sa spi naozaj omnoho lepsie, a to sa da 100%tne zdovodnit. ak k tomu este pridame, kde by sme tu postel mali umiestnit, aby sa nam spalo lepsie, skutocne mi feng-suej pripomina tie negativne prudy. skutocne to moze byt pravda

su ludia, ktori to uplne vyvracaju, potom ludia ako ja, ktori to nezatracuju, hoci nijako vyrazne presvedceni nie su... potom su ludia, ktori za tym vidia fyziku a ludia, ktori za tym vidia vyssiu moc... co si o tom myslite vy?


Preco by malo mat zrkadlo zhorsujuci vplyv na spanok? Teda, ja spim v miestosti bez zrkadiel...tak neviem posudit rozdiel
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Hmm

Poslaťod The_Qwertz v Pondelok Apríl 07, 2008 4:56 pm

Neviem ti to takto odborne vysvetlit.
Kazdopadne, je to odporucane aj samotnymi lekarmi (ktori veria len faktom), a pricinou su vlastne zhorsene (v principe zlepsene :)) viditelnostne podmienky. Skus si o tom ked tak nastudovat nieco.
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Re: Hmm

Poslaťod Crusader v Pondelok Apríl 07, 2008 8:42 pm

The_Qwertz píše:Neviem ti to takto odborne vysvetlit.
Kazdopadne, je to odporucane aj samotnymi lekarmi (ktori veria len faktom), a pricinou su vlastne zhorsene (v principe zlepsene :)) viditelnostne podmienky. Skus si o tom ked tak nastudovat nieco.



asi jak ty zazracne reklamy na hubnuti .... a nebo to co pises muzes podlozit nejakym zdrojem, nejlepe odkazem ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Náboženstvá

Poslaťod Deadskull v Streda Január 21, 2009 7:15 pm

toto je jednoduchý princíp, ako funguje náboženstvo: :lol: -!-
Obrázok (je to z iného fóra)

Takto fungujú náboženstvá, oni vám povedia: Boh skrátka existuje. Inak nemám nič proti náboženstvám, ale prídu mi hrozne nelogické, a príde mi aj smiešne veriť, že nejaké vyslovene sci-fi príbehy sa naozaj stali.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Deadskull
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Nedeľa Január 18, 2009 12:03 am

Re:

Poslaťod Gumolit v Štvrtok Január 22, 2009 8:45 pm

kamzo píše:Len s bohom sa da porazit ZLO!!!!!!

s týmto by som súhlasil, aj ja som to tak pochopil z biblie, skoda, ze tu nie su reputacne body, dal by som ti jeden
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Re: Re:

Poslaťod Crusader v Štvrtok Január 22, 2009 9:02 pm

Gumolit píše:
kamzo píše:Len s bohom sa da porazit ZLO!!!!!!

s týmto by som súhlasil, aj ja som to tak pochopil z biblie, skoda, ze tu nie su reputacne body, dal by som ti jeden


A co kdyz BUH je ZLO (tj nekdo, kdo si tu s nama hraje jak s kreckama v kleci a ma z toho perverzni radost) a lucifer (nositel SVETLA) dobro ? Nepremysleli jste nekdy nad tim ? Ale to je fuk ... protoze buh neni :D Ale co me slouzi pamet, vetsina valek byla v jmenu bozim, zadna ve jmenu satana :D neni to zvlastni ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Náboženstvá

Poslaťod karolinka12345 v Štvrtok Január 22, 2009 9:13 pm

podla mna je boh a podobne veci vymysel, neexistuju ziadne presvedcive dôkazy
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: Náboženstvá

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Január 22, 2009 9:14 pm

Boh je či nieje...chyby robia ludia...vsetky vojny....a raz sa to vsetci dozviemem ako to je...je nad tym zbytočné rozmyšlať...je jedno čo tým chcela v minulosti alebo teraz docieliť cirkev...jednoducho plynie z toho aspon pekna myslienka ze ludia by sme mali byt k sebe trochu milši...nie svine...zadrhnuty za peniezmi mocou...a trochu sa poobzerat aj okolo seba a porozmyšlať že o čom je asi život.....hocijake mudrosti su zbytočné lebo pravdu može mať každý :lol:
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Náboženstvá

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Január 22, 2009 9:15 pm

karolinka12345 píše:podla mna je boh a podobne veci vymysel, neexistuju ziadne presvedcive dôkazy


ani ja sem Vasi p....nevidel a verim ze ji mate :D
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Náboženstvá

Poslaťod peko20 v Štvrtok Január 22, 2009 9:44 pm

Oniiicek píše:
karolinka12345 píše:podla mna je boh a podobne veci vymysel, neexistuju ziadne presvedcive dôkazy


ani ja sem Vasi p....nevidel a verim ze ji mate :D

naj odkur aky som kedy pocul :D bohus for eva:D na vsetko vzdy chce kazdy dokaz inak to neexistuje? :) veris v dusu? ja hej... a nepotrebujem o tom dokaz napriklad :]
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron