Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Hip Hop

Hip Hop

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: ?

Poslaťod Painkiller03 v Piatok Október 05, 2007 9:56 pm

The_Qwertz píše:"A teraz sa nad tou svojou "srandou" zamysli. Obhajujete metal tym, ze Hip-Hop JE PRIMITIVNY a pritom sami sa vyjadrujete ako PRIMITIVNY SMRADLAVY DEDINCANIA
jasne kaslite uz na ten hip hop - je to moda to prejde a my s tym takcitak nic neurobime ,radsej si podporujme metal
Qwertz- neviem preco spajas vyraz primitivny smradlavy s dedincanmi -by si sa divil ze vacsina dedincanov maju viacej charakteru ako nejaky frajerik z mesta ,vacsina ludi sa stahuju do dedin z velkych miest - a preco ? hmm asi zato ze dedincania su primitivny smradlavy :) ale viem ze si to myslel obrazne ale nedalo mi si neubranit dedincanov : :D
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

:)

Poslaťod The_Qwertz v Piatok Október 05, 2007 9:58 pm

Vacsina mojich priatelov je zo zapadakovov, ktore snad nenajdes ani na mape s mierkou 1:2.

Aj ja viem, ze som to myslel obrazne :)
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Brighter v Piatok Október 05, 2007 10:09 pm

zdenoeddie píše:
TheClansman1 píše:citujem: "hip hop je viac ako rock a metal" tak tento vyrok by sa mal zaradit do siene slavy medzi najtrapnejsie vyroky vsetkych cias... fajn nikomu neberiem ak ma rad hip hop tak nech ho pocuva ale pindy na metal ako hip hop je viac nez metal ma nenechaju chladnym... keby som dostal prilezitost ju asi zabijem...p*ca jedna

zabit,sfotit a foto pouzit na novy obal albumu maiden :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

to urcite

Poslaťod The_Qwertz v Piatok Október 05, 2007 10:13 pm

... to urcite a prenechat Eddieho job nejakej riťmusáčke?
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Irons heart v Piatok Október 05, 2007 11:10 pm

zdenoeddie píše:zabit,sfotit a foto pouzit na novy obal albumu maiden :lol:


tak tohle nemělo chybu :D :lol: :D
A souhlasím , že nás metalistů se taky nikdo nezastava a věřme , že na jejich forach si taky rádi ,,rýpnou" .....
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Dragontears v Piatok Október 05, 2007 11:13 pm

to by mne teda zajimalo, jak takovy metalista vi, co se pise na hoperskych forech ... v zivote mne nenapadlo nejake hledat, natoz cist :shock:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Irons heart v Piatok Október 05, 2007 11:14 pm

Dragontears píše:to by mne teda zajimalo, jak takovy metalista vi, co se pise na hoperskych forech ... v zivote mne nenapadlo nejake hledat, natoz cist :shock:


každý máme ..... svá tajemství .... :lol: :lol: :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Brighter v Piatok Október 05, 2007 11:23 pm

zalezi na kazdom z nas ako hudbu pochopime, ziadny zaner hudobny nie je zle mysleny ci uz hip hop(ved hip-hop ma korene v cernosskych otrokoch ktori sa stazuju na svojich otrokarov v textoch.s dnesnym hiphopom to nema absolutne nic spolocne. pravy raperi sa musia v hrobe obracat) alebo nieco ine, ale ako sa ludia spravaju a skryvaju sa pod hudbou potom su odsudeni vsetci co tu hudbu pocuvaju.v tomto kritizujem aj jednu aj druhu stranu, aj hip hop aj BLACK metal. Zalezi proste od kazdeho z nas,niekomu ta hudba stupne do hlavy, zacne mu to udierat na mozog, divne sa sprava a hned za to moze hudba.nie hudba ale ludia su si na vine.a treba uznat ze som este nestretol vymeteneho metalistu.vsetko normalny ludia,vecsinu by som ani nepoznal ze pocuvaju metal, ale zato vymetenych hoperov som stretol vela, takych rozbijacov a ku.evnikov je tu kopa, praveze najst seriozneho normalneho hopera ktory miluje svoju hudbu a neskryva za nu svoje spravanie je nemozne.tu su len mlade pubertiacke vymetene mozgy.ale za 3 roky sa budu na sebe smiat aky boli,vyrastu z toho,netreba na nich nadavat, zaoberat sa nimi a zbytocne rozculovat,a uz vobec sa ich netreba bat ze vytlacia metal,metal tu bude vzdy...takze tak
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Rick v Sobota Október 06, 2007 6:08 pm

Brighter píše:zalezi na kazdom z nas ako hudbu pochopime, ziadny zaner hudobny nie je zle mysleny ci uz hip hop(ved hip-hop ma korene v cernosskych otrokoch ktori sa stazuju na svojich otrokarov v textoch.s dnesnym hiphopom to nema absolutne nic spolocne. pravy raperi sa musia v hrobe obracat) alebo nieco ine, ale ako sa ludia spravaju a skryvaju sa pod hudbou potom su odsudeni vsetci co tu hudbu pocuvaju.v tomto kritizujem aj jednu aj druhu stranu, aj hip hop aj BLACK metal. Zalezi proste od kazdeho z nas,niekomu ta hudba stupne do hlavy, zacne mu to udierat na mozog, divne sa sprava a hned za to moze hudba.nie hudba ale ludia su si na vine.a treba uznat ze som este nestretol vymeteneho metalistu.vsetko normalny ludia,vecsinu by som ani nepoznal ze pocuvaju metal, ale zato vymetenych hoperov som stretol vela, takych rozbijacov a ku.evnikov je tu kopa, praveze najst seriozneho normalneho hopera ktory miluje svoju hudbu a neskryva za nu svoje spravanie je nemozne.tu su len mlade pubertiacke vymetene mozgy.ale za 3 roky sa budu na sebe smiat aky boli,vyrastu z toho,netreba na nich nadavat, zaoberat sa nimi a zbytocne rozculovat,a uz vobec sa ich netreba bat ze vytlacia metal,metal tu bude vzdy...takze tak



skvelo povedane,uplne suhlasim a zhodujem sa vo vsetkom+hip hop je dnes len o imidzi a hudobny charakter sa v nom akosi sraca takze to viac menej nema ani melodicku hodnotu a vacsinou co poznam ludi co pocuvaju hip hop tak su to tzv.ovplyvneni masou=pocuvaju to,co prave leti a nie to,co by ich za normalnych okolnosti bavilo!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :git: v-v-v :git:
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod mickey.r v Sobota Október 06, 2007 9:27 pm

Tak to mladučké šteniatko z Oravy je ešte veľmi tupučké ale mamina je... Len neviem šak hovorí o HipHope a Rapuje, tak ja mam z toho guláš. Alebo, že by to celé bolo nejaký pripálený guláš?
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod thomason v Sobota Október 06, 2007 11:05 pm

viď dnes som akurat pozeral Slovensko Hlada SUPERHVIEZDU, dalsi trapko na svete Joyo Rokyta heh
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Poslaťod blaznivymetalista v Nedeľa Október 07, 2007 12:43 am

No aj moj brat zacal pocuvat hip-hop, a to predtym dost pocuval metallicu. No ja som si vsimol preco s tym zacal. Jak zacal chodit na strednu a nasiel plno novych kamosov jednoducho sa preorientoval na tento styl, lebo vacsina jeho kamosov to pocuva a je to in. Ja som chodil na gympel do toho isteho mesta a tiez plno mojich kamosov to zacalo pocuvat, lebo to bolo in, ale ja zas niesom ten typ aby som menil svoj nazor na masovy. Nikdy by som nepresiel na iny styl hudby, lebo je in. A co sa este tyka hudby ja si obcas vypocujem nejaky pop alebo nejaky iny styl a hlavne z takych 80 rokov, a este rad by som si pozrel aj mama miu, lebo podla mna ABBA patri medzi legendu, ktora ovplivnila svet
Obrázok užívateľa
blaznivymetalista
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Utorok December 20, 2005 4:42 pm
Bydlisko: Kendereš

Poslaťod Madness v Nedeľa Október 07, 2007 12:52 am

blaznivymetalista píše:No aj moj brat zacal pocuvat hip-hop, a to predtym dost pocuval metallicu. No ja som si vsimol preco s tym zacal. Jak zacal chodit na strednu a nasiel plno novych kamosov jednoducho sa preorientoval na tento styl, lebo vacsina jeho kamosov to pocuva a je to in. Ja som chodil na gympel do toho isteho mesta a tiez plno mojich kamosov to zacalo pocuvat, lebo to bolo in, ale ja zas niesom ten typ aby som menil svoj nazor na masovy. Nikdy by som nepresiel na iny styl hudby, lebo je in. A co sa este tyka hudby ja si obcas vypocujem nejaky pop alebo nejaky iny styl a hlavne z takych 80 rokov, a este rad by som si pozrel aj mama miu, lebo podla mna ABBA patri medzi legendu, ktora ovplivnila svet



stara komercia je dobra,dtou dnesnou sa to porovnat ani nemoze..
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod strevo v Nedeľa Október 07, 2007 1:08 pm

Madness píše:
blaznivymetalista píše:No aj moj brat zacal pocuvat hip-hop, a to predtym dost pocuval metallicu. No ja som si vsimol preco s tym zacal. Jak zacal chodit na strednu a nasiel plno novych kamosov jednoducho sa preorientoval na tento styl, lebo vacsina jeho kamosov to pocuva a je to in. Ja som chodil na gympel do toho isteho mesta a tiez plno mojich kamosov to zacalo pocuvat, lebo to bolo in, ale ja zas niesom ten typ aby som menil svoj nazor na masovy. Nikdy by som nepresiel na iny styl hudby, lebo je in. A co sa este tyka hudby ja si obcas vypocujem nejaky pop alebo nejaky iny styl a hlavne z takych 80 rokov, a este rad by som si pozrel aj mama miu, lebo podla mna ABBA patri medzi legendu, ktora ovplivnila svet



stara komercia je dobra,dtou dnesnou sa to porovnat ani nemoze..


Plne suhlasim v minulosti sa dostavali do komercneho mainstreamu veci ktore mi boli srdcu blizke, terajsi mainstream ako rihanna - under my umbrella nemusim
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Rick v Nedeľa Október 07, 2007 3:56 pm

strevo píše:
Madness píše:
blaznivymetalista píše:No aj moj brat zacal pocuvat hip-hop, a to predtym dost pocuval metallicu. No ja som si vsimol preco s tym zacal. Jak zacal chodit na strednu a nasiel plno novych kamosov jednoducho sa preorientoval na tento styl, lebo vacsina jeho kamosov to pocuva a je to in. Ja som chodil na gympel do toho isteho mesta a tiez plno mojich kamosov to zacalo pocuvat, lebo to bolo in, ale ja zas niesom ten typ aby som menil svoj nazor na masovy. Nikdy by som nepresiel na iny styl hudby, lebo je in. A co sa este tyka hudby ja si obcas vypocujem nejaky pop alebo nejaky iny styl a hlavne z takych 80 rokov, a este rad by som si pozrel aj mama miu, lebo podla mna ABBA patri medzi legendu, ktora ovplivnila svet



stara komercia je dobra,dtou dnesnou sa to porovnat ani nemoze..



asi tak,dneska su tie tzv.in veci same picoviny

Plne suhlasim v minulosti sa dostavali do komercneho mainstreamu veci ktore mi boli srdcu blizke, terajsi mainstream ako rihanna - under my umbrella nemusim
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron