Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Hip Hop

Hip Hop

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod TheClansman1 v Piatok Október 05, 2007 3:10 pm

citujem: "hip hop je viac ako rock a metal" tak tento vyrok by sa mal zaradit do siene slavy medzi najtrapnejsie vyroky vsetkych cias... fajn nikomu neberiem ak ma rad hip hop tak nech ho pocuva ale pindy na metal ako hip hop je viac nez metal ma nenechaju chladnym... keby som dostal prilezitost ju asi zabijem...p*ca jedna
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod journeyman v Piatok Október 05, 2007 6:00 pm

No akoze neviem co mate proti tej holke, podla mna je super :lol: :lol: :lol: Neviem kedy som sa naposledy tak pobavil pri nejakom videjku :D Trochu smutnejsie je ze takych davaju do telky, no ale aspon sa mame na com bavit :D Serte na to ze povedala ten hviezdy vyrok, podla mna nejaky rock alebo metal v zivote nepocula, alebo metalom myslela nejaky limp bizkit alebo linkin park :)
Daja ides! len pozor aby ti neodpadli ruky :D :twisted:
!!! UP THE IRONS!!!!
journeyman
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 0
Registrovaný: Streda Apríl 11, 2007 9:48 pm
Bydlisko: Kosice

Poslaťod journeyman v Piatok Október 05, 2007 6:01 pm

No akoze neviem co mate proti tej holke, podla mna je super :lol: :lol: :lol: Neviem kedy som sa naposledy tak pobavil pri nejakom videjku :D Trochu smutnejsie je ze takych davaju do telky, no ale aspon sa mame na com bavit :D Serte na to ze povedala ten hviezdy vyrok, podla mna nejaky rock alebo metal v zivote nepocula, alebo metalom myslela nejaky limp bizkit alebo linkin park :)
Daja ides! len pozor aby ti neodpadli ruky :D :twisted:
!!! UP THE IRONS!!!!
journeyman
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 0
Registrovaný: Streda Apríl 11, 2007 9:48 pm
Bydlisko: Kosice

Poslaťod zdenoeddie v Piatok Október 05, 2007 7:34 pm

TheClansman1 píše:citujem: "hip hop je viac ako rock a metal" tak tento vyrok by sa mal zaradit do siene slavy medzi najtrapnejsie vyroky vsetkych cias... fajn nikomu neberiem ak ma rad hip hop tak nech ho pocuva ale pindy na metal ako hip hop je viac nez metal ma nenechaju chladnym... keby som dostal prilezitost ju asi zabijem...p*ca jedna

zabit,sfotit a foto pouzit na novy obal albumu maiden :lol:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod The_Qwertz v Piatok Október 05, 2007 7:48 pm

zdenoeddie píše:
TheClansman1 píše:citujem: "hip hop je viac ako rock a metal" tak tento vyrok by sa mal zaradit do siene slavy medzi najtrapnejsie vyroky vsetkych cias... fajn nikomu neberiem ak ma rad hip hop tak nech ho pocuva ale pindy na metal ako hip hop je viac nez metal ma nenechaju chladnym... keby som dostal prilezitost ju asi zabijem...p*ca jedna

zabit,sfotit a foto pouzit na novy obal albumu maiden :lol:

pche, normalne sa rehocem... ako zozaciatku som sa cudoval, ako tu dakto moze mat taky perverzny vkus (ze pocuva Nightwish a podobne) a teraz som konecne pochopil, ze vy vsetci ste perverzni.

Paci sa jej hip-hop a co jako teraz? Nesom 2krat nadseny, ze takato mladez dneska volne pobehuje po ulici a spolcuje sa a robi problemy - ale to robia aj blackmetalisti! Hip-hoperi aspon neupaluju kostoly.

ze je detinska? dobre, ma 14 rokov (a urcite takych 14, ze mala narodeniny predvcerom).

ze je trapna? O.K., clovek sa niekedy az rehoce, ale zasa ja sa takto schuti smejem aj na Manowar a Nightwishe, ak nie este viac.

a ze ma zly hudobny vkus? ani vy teda nie ste bohvieco, dnes sa uz za umenie povazuje vsetko a pre mna je nejaka kombinacia black/death/speed-grunge metalu na rovnakej urovni.

Ani zastancov dumbmetalu nechcem pokrajat, odfotit a dat na pulty do Tesca. Myslim, ze odsudzovat jej styl by sme mali, je v poho sa z nej smiat, ale vy ste uz uplne primitivny s takymito recami, ze ju treba rozrezat a neviem co vsetko. Kazite uroven tohto fora.
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Famine v Piatok Október 05, 2007 8:57 pm

The_Qwertz: absolutna pravda! za to ze sa neaka baba strapnila v telke by nemala byt rozrezaná a odfotena na obal alba Iron Maiden :wink: kto ma pravo niekomu vziat život? pre mna za mna nech si každy počúva čo sa mu páči :wink: Inak neviem či ste si všimli ale hip hop neak upada, vytlačaju ho rôzne emo kapely, metal zostava stale v undergrounde lebo nema co ponuknuť, ešte že to dotahuju kapely z 80-tych rokov
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod zdenoeddie v Piatok Október 05, 2007 9:06 pm

The_Qwertz píše:
zdenoeddie píše:
TheClansman1 píše:citujem: "hip hop je viac ako rock a metal" tak tento vyrok by sa mal zaradit do siene slavy medzi najtrapnejsie vyroky vsetkych cias... fajn nikomu neberiem ak ma rad hip hop tak nech ho pocuva ale pindy na metal ako hip hop je viac nez metal ma nenechaju chladnym... keby som dostal prilezitost ju asi zabijem...p*ca jedna

zabit,sfotit a foto pouzit na novy obal albumu maiden :lol:

pche, normalne sa rehocem... ako zozaciatku som sa cudoval, ako tu dakto moze mat taky perverzny vkus (ze pocuva Nightwish a podobne) a teraz som konecne pochopil, ze vy vsetci ste perverzni.

Paci sa jej hip-hop a co jako teraz? Nesom 2krat nadseny, ze takato mladez dneska volne pobehuje po ulici a spolcuje sa a robi problemy - ale to robia aj blackmetalisti! Hip-hoperi aspon neupaluju kostoly.

ze je detinska? dobre, ma 14 rokov (a urcite takych 14, ze mala narodeniny predvcerom).

ze je trapna? O.K., clovek sa niekedy az rehoce, ale zasa ja sa takto schuti smejem aj na Manowar a Nightwishe, ak nie este viac.

a ze ma zly hudobny vkus? ani vy teda nie ste bohvieco, dnes sa uz za umenie povazuje vsetko a pre mna je nejaka kombinacia black/death/speed-grunge metalu na rovnakej urovni.

Ani zastancov dumbmetalu nechcem pokrajat, odfotit a dat na pulty do Tesca. Myslim, ze odsudzovat jej styl by sme mali, je v poho sa z nej smiat, ale vy ste uz uplne primitivny s takymito recami, ze ju treba rozrezat a neviem co vsetko. Kazite uroven tohto fora.


neviem preco si takto reagoval,ale poviem ti len jedno.V zivote som nevidel nikoho (komu je metal blizky) takto obhajovat nejaku malu pi*ku rapovu ci co je vlastne tak ako ty,nikdy som nevidel zeby niekto takto obhajoval metalistu ak povedal (a suhlasil by som s nim) ze metal je viac nez vsetka ostatna hudba.boha ak pocuvas metal tak si za nim stoj,a neobhajuj tu hocijake pi*oviny!tato debata ak si si nevsimol zacala na tom super vyroku tohto roku ze hip k*k*tina hop je viacej ako metal,rock atd. vsetci tuto reagovali vetu,a to ze ja som napisal ze ju treba zabit atd.... tak to som myslel samozrejme zo srandy,nemam v umysle ist milu Dasu (svinu nasu) ci ako sa vola hned ist zarezat a zozrat jej nie mozog ale p*cu ,odfotit a mrdnut ako obal albumu.tot vsio

p.s. nezazil som to,ale z rozpravania starsich som pocul ako to bolo za komancov,ked policajti (VB) rozhanali metalistov obuskami atd,by som bol zvedavy ci aj vtedy by si ostal stat a zacal obhajovat policajtov,ze nech robia co chcu "ved nas iba biju",ze? ak niekto sere na metal,serme aj my na toho niekoho!na nas metalistov sa bicov uz uplietlo dost!
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

?

Poslaťod The_Qwertz v Piatok Október 05, 2007 9:13 pm

"vykastrovat! zasit dieru! zakopat! obesit! dat zozrat vlkom!"
"zabijat take pripady jako je ona proste su to same picky a jebkovia.....!!!!!!!"
"keby som dostal prilezitost ju asi zabijem...p*ca jedna"
"zabit,sfotit a foto pouzit na novy obal albumu maiden"

A teraz sa nad tou svojou "srandou" zamysli. Obhajujete metal tym, ze Hip-Hop JE PRIMITIVNY a pritom sami sa vyjadrujete ako PRIMITIVNY SMRADLAVY DEDINCANIA.

Ked si porovnam ju a vase vyjadrovacie "schopnosti" - co bezpochyby urcite dali zabrat najma na case... jak dlho ste tie slovne spojenia museli trenovat, uz od utleho veku - tak v takomto pripade je pre mna JEDNOZNACNE menej primitivny Hip - Hop, aj ked sa z neho smejem a rehocem na kazdom koku.
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Re: ?

Poslaťod zdenoeddie v Piatok Október 05, 2007 9:18 pm

The_Qwertz píše:.

nemam slov,zi si svoj svet,ja si tiez zijem svoj,maj sa rad som ta spoznal 8)
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Hmm..

Poslaťod The_Qwertz v Piatok Október 05, 2007 9:22 pm

maj sa rad som ta spoznal... to ma ako vyhadzujes z tohto vlakna? 8) neboj sa za metalom si stojim, az taky makky nebudem a budem tu vzdy, (citacia Brana Mojseja) "aby som do tohto programu vniesol trochu kultury" :lol: :lol: :lol: ... alebo prinajmejsom aby som vas skritizoval ;)
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Re: Hmm..

Poslaťod zdenoeddie v Piatok Október 05, 2007 9:24 pm

The_Qwertz píše:maj sa rad som ta spoznal... to ma ako vyhadzujes z tohto vlakna? 8) neboj sa za metalom si stojim, az taky makky nebudem a budem tu vzdy, (citacia Brana Mojseja) "aby som do tohto programu vniesol trochu kultury" :lol: :lol: :lol: ... alebo prinajmejsom aby som vas skritizoval ;)

ja to beriem :wink: Mier s Tebou do najblizsej vojny :P
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

btw

Poslaťod The_Qwertz v Piatok Október 05, 2007 9:27 pm

btw preco ma toto forum take hrozne smajliky? normalne mi dalo zabrat kym som prisiel na to, ze ten pajko co ma v hube jahodovy sirup je vlastne vyplazeny jazyk... zisiel by sa renew, napr take PunBB ma velmi jednoznacne, trefne a graficky perfektne zmaknute veci ;)
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Dragontears v Piatok Október 05, 2007 9:33 pm

psala jsem to uz v mistnosti o metalistech, kde jste stejnou debatu na tema hip-hop rozjeli : vadi vam, ze se hoperi navazi do metalu a metalistu, ale co ted tady delate zase vy ? obcas vazne premyslim, jestli jeste porad skutecne jsem na foru Iron Maiden, podle vasich prispevku se to ani nekdy nezda .... serte konecne na hip-hop, nechte je zit - treba z toho vyrostou, treba ne, ale ve skutecnosti co vam je vlastne po tom ne ? :wink:
jedine skutecne zarazejici a nejakou debatu evokujici na teto veci je to, kolik casu media venuji hoperum oproti metalistum :evil:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod The_Qwertz v Piatok Október 05, 2007 9:39 pm

:arrow: :arrow: :arrow:
Dragontears píše:psala jsem to uz v mistnosti o metalistech, kde jste stejnou debatu na tema hip-hop rozjeli : vadi vam, ze se hoperi navazi do metalu a metalistu, ale co ted tady delate zase vy ? obcas vazne premyslim, jestli jeste porad skutecne jsem na foru Iron Maiden, podle vasich prispevku se to ani nekdy nezda .... serte konecne na hip-hop, nechte je zit - treba z toho vyrostou, treba ne, ale ve skutecnosti co vam je vlastne po tom ne ? :wink:
jedine skutecne zarazejici a nejakou debatu evokujici na teto veci je to, kolik casu media venuji hoperum oproti metalistum :evil:
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

BTW

Poslaťod The_Qwertz v Piatok Október 05, 2007 9:48 pm

BTW ked sme pri teme, co hovorite na takych ludi akoze Kid Rock alebo Uncle Cracker... ??? Ono v podstate su to rockovo/metalovo orientovani chlapici a v podstate ide o rapperov...? Maly by sme ich rozrezat a zmrazit? podla mna je ich hudba uplne v pohode a v minulosti, ked som bol mladsi, som ich zral. Napr. cely album Cocky od Kida Rocka je super a cely album Double Wide - Top 10 Love Songs od Uncla Crackera je tiez vyborny!!!

Nehodnotme preto automaticky RAP ako primitivnu kktinu len kvoli nejakemu Riťmusovi! Na svete su aj ludia, ktory maju dobry hudobny vkus (hard rock, heavy metal) a robit rap VEDIA!!!
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron