Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - knezi

knezi

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Brighter v Piatok Júl 06, 2007 10:25 pm

PesZ píše:No, já jich znám teda víc. Kolik těch farářů, o kterých tady mluvíte, jako o prohnilosti znáte osobně?
To že v bulváru furt kolují nějaké skandály neznamená, že je taková většina. Ále, co si tady třepím pusu...



suhlasim s tebou.on je vlastne jediny farar s ktorym sa poznam.ale znami poznaju par fararov ktory su v pohode,jeden sa velmi zaujima o 2.svet. vojnu napr. aj oni su len ludia :roll:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod IMS v Sobota Júl 07, 2007 3:00 pm

PesZ píše:No, já jich znám teda víc. Kolik těch farářů, o kterých tady mluvíte, jako o prohnilosti znáte osobně?
To že v bulváru furt kolují nějaké skandály neznamená, že je taková většina. Ále, co si tady třepím pusu...


No ja skor hovorim o celej cirkvi a kazdy farar je je clenom a zdiela jej nazory... A cirkev je teda znacne myslienkovo obmedzena, aby som ju bral aspon trochu vazne... S prepacenim hovno vedia o vacsine veci o ktorych rozpravaju, tak ako rozpravaju...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod PesZ v Sobota Júl 07, 2007 6:18 pm

IMS> mno, to je pravda. Svobodní kněží, kteří kážou o tom, jak má vypadat manželství je opravdu zarážející (například).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Daan v Sobota Júl 07, 2007 6:37 pm

Holy Smoke, Holy Smoke, plenty bad preachers for The Devil to stoke.... 8)

Cirkev a viera su podla mna dve uplne odlisne veci... Kazdy si vysvetluje, alebo "vnima" boha podla toho ako to citi...
Cirkev s tym nema vobec nic spolocne, v priebehu staroci sa zmenila na silnu organizaciu, ktora si chce stoj co stoj presadit svoju moc. Tak to vzdy bolo a tak to je aj teraz.. Od povodnej myslienky sa davno na mile vzdialili...

After all, "in nomine patris" boli vdaka cirkvi spachane najhorsie zlociny a vrazdy...
Take a look in the pool and what do you see..
In the dark depths there faces beckoning me..
Can't you see them it's plain for all to see..
They were there, oh I know you don't believe me.
Obrázok užívateľa
Daan
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Nedeľa Apríl 29, 2007 7:21 pm
Bydlisko: Brezno

Poslaťod Painkiller03 v Sobota Júl 07, 2007 7:17 pm

Daan píše:Holy Smoke, Holy Smoke, plenty bad preachers for The Devil to stoke.... 8)

Cirkev a viera su podla mna dve uplne odlisne veci... Kazdy si vysvetluje, alebo "vnima" boha podla toho ako to citi...
Cirkev s tym nema vobec nic spolocne, v priebehu staroci sa zmenila na silnu organizaciu, ktora si chce stoj co stoj presadit svoju moc. Tak to vzdy bolo a tak to je aj teraz.. Od povodnej myslienky sa davno na mile vzdialili...

After all, "in nomine patris" boli vdaka cirkvi spachane najhorsie zlociny a vrazdy...
presne tak ved aj v minulosti doba stredoveku a tak bola cirkev vzdy opora panovnika (tak ako aj armada) pretoze cirkev dokazala ludi uplne presvedcit ....
a k tym knazom- no samozrejme ze niesu vsetci taky isty ale ta mensina kazi ich meno
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod TheClansman1 v Streda Júl 11, 2007 5:03 pm

Michael píše:mě se fakt ani nechce k takovým prohnilým lidem něco říkat, nejhorší je, že je poslouchá tolik miliónů lidí, přitom jsou to mnohdy ještě hříšnější lidé, než ti "normální" .. :roll:


vacsinou stari ludia, ti mladi chodia do kostola len preto lebo im to prikazuju rodicia a tak... btw cirkev je len organizacia na manipulaciu s ludmi...
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod dzuso v Streda Júl 11, 2007 5:43 pm

akože tvrdte si čo chcete??Ono ani žiadneho kňaza poriadne nepoznáte,poznáte len pár vyjadrení čo povedali a už hovoríte aký sú všetci! dobre ok,možno pár kňazov je fanatickejších (neznamená že sú blbí)!!!
ja som kresťan a väčšinu kňazov čo poznám je v pohode, dokonca aj takého čo počúva tvrdšiu muziku!
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod kamzo v Streda Júl 11, 2007 6:29 pm

dzuso píše:akože tvrdte si čo chcete??Ono ani žiadneho kňaza poriadne nepoznáte,poznáte len pár vyjadrení čo povedali a už hovoríte aký sú všetci! dobre ok,možno pár kňazov je fanatickejších (neznamená že sú blbí)!!!
ja som kresťan a väčšinu kňazov čo poznám je v pohode, dokonca aj takého čo počúva tvrdšiu muziku!


tak ja poznám velmi vela knazov a reholnikov! A vecsinou su v pohode
dokonca s jednym som bol na Deep purple!!! Ano su aj vychcanci a karieristi dokonca som tak trochu aj jedneho poznal! Media to prilis nafukuju a bulvar to krasne rozvlacni ak je mezdi nimi pedofil alebo cojaviem kto:evil: ale jedno viem iste ze hudba spaja :D aj ta nasa metalova :D Rockovu omsu som uz zazil nejedenkrat :D Tak necham to na vas!!! P.S: Vyrastal som u Salezianov ktory pracuju s mladymi a pre mladez :D
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Gumolit v Streda Júl 11, 2007 9:48 pm

kamzo píše: ...Media to prilis nafukuju ...

asi mas pravdu, ja media necitam, a asi preto som nemal pocit, ze by boli farari zli, ten, ktoreho mame v dedine je dobry a o inych sa nezaujimam.
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Re: knezi

Poslaťod Trooper93 v Sobota Október 04, 2008 11:40 am

knazi su jebci ,suhlasím s piesnou HOLY SMOKE!!! :D
Trooper93
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pondelok September 22, 2008 7:44 pm
Bydlisko: Rabča

Re: knezi

Poslaťod Crusader v Sobota Október 04, 2008 12:01 pm

To mas tak, pouze reaguji na poptavku a kdyz je tolik lidi psychicky slabych, byli by knezi blbci, kdyby toho nevyuzili/nezneuzili - takovej trzni mechanismus, kde je poptavka ... vsak to znas (horsi je, kdyz se serou do politiky a ovlivnuji i ty, co proste je maji v pazi)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: knezi

Poslaťod Dr.Drak v Sobota Október 04, 2008 6:50 pm

V čom ale vidím nádej na "poľudštenie" cirkvi je to, že kostolná generácia vymiera. Drvivú väčšinu (aspoň u nás) návštevníkov kostola tvoria 60-80 tnici....Mladšia generácia už vyrastá vo svete plnom informácií, kde predpotopné názory cirkvy jednoducho neobstoja. Je ťažké veriť všetkému čo cirkev tak neoblomne káže, keď je vidieť biedu ktorá v niektorých častiach sveta zabíja a zužuje milióny ľudí,zatiaľ čo cirkev ďalej zhromažďuje svoje milodary. A dúfam že to ich prinúti zamyslieť sa a podujať sa konečne k niečomu užitočnému a nápomocnému pre ľudstvo. Po tých takmer 2000 rokoch by to už bolo načase....
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Re: knezi

Poslaťod Crusader v Sobota Október 04, 2008 7:22 pm

nebud takovej optimista ... kdyz u vas uz na zakladnich skolach mate nabozensti, me samotneho prekvapilo, kolik slovenek veri a kolik jich chodi i do kostela, protoze je zpracovavji uz od detstvi ... sice to tak neprozivaji, ale "veri" ... a cirkevi jde hlavne o pocet ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re:

Poslaťod stahl.1 v Sobota Október 04, 2008 7:23 pm

dzuso píše:akože tvrdte si čo chcete??Ono ani žiadneho kňaza poriadne nepoznáte,poznáte len pár vyjadrení čo povedali a už hovoríte aký sú všetci! dobre ok,možno pár kňazov je fanatickejších (neznamená že sú blbí)!!!
ja som kresťan a väčšinu kňazov čo poznám je v pohode, dokonca aj takého čo počúva tvrdšiu muziku!


No tak nas knaz pocuva heavy...dokonca chcel ist aj na Judas do ostravy
A dokonca som pocul ze nedaleko od nas pocuva jeden black metal :D ale to je uz podla mna len fama
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Re: knezi

Poslaťod Dr.Drak v Sobota Október 04, 2008 8:41 pm

Crusader píše:nebud takovej optimista ... kdyz u vas uz na zakladnich skolach mate nabozensti, me samotneho prekvapilo, kolik slovenek veri a kolik jich chodi i do kostela, protoze je zpracovavji uz od detstvi ... sice to tak neprozivaji, ale "veri" ... a cirkevi jde hlavne o pocet ...

Haha, no je pravda že u nás na Slovensku je to všelijaké ( ja nielenže som chodil na náboženstvo na základnej, ale aj teraz na strednej - ale to len preto aby som bol v triede s tými, s ktorými som bol doteraz) Viem čo sú hodiny náboženstva , absolvoval som aj birmovku ( to sa u nás jednoducho MUSÍ :D) a práve tieto veci mi ukazujú aká Cirkev je. Na hodine náboženstva som sadokocna dozvedel že hviezdy sú kamene :D Mali sme sa učiť poučky čo to je homosexualita, prostitúcia, celibát a podobné ***iny. Dokonca aj na slovenčine nás naša fanatická učiteľka nutila robiť kázne! Východ je v tom smere priam neskutočný a to ma sere. Niesi kresťan - niesi človek... :roll:
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron