Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vtipovisko

Vtipovisko

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Dragontears v Pondelok Jún 25, 2007 12:03 am

- nikomu nezakazuju "diskutovat" v teto teme, jen jsem vyjadrila svuj nazor, ze se mi zda stupidni
- dookola hovorit o tom istom ? a kde prosim te ? problem je, ze ani Ty si nepochopil, v cem je problem .... na foru maiden lidi diskutuji o vsem moznem jinem, jen ne prave o maiden !
to je to, co mne na tom zarazi :roll:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod tailgunner v Pondelok Jún 25, 2007 12:14 am

Dragontears píše:- nikomu nezakazuju "diskutovat" v teto teme, jen jsem vyjadrila svuj nazor, ze se mi zda stupidni
- dookola hovorit o tom istom ? a kde prosim te ? problem je, ze ani Ty si nepochopil, v cem je problem .... na foru maiden lidi diskutuji o vsem moznem jinem, jen ne prave o maiden !
to je to, co mne na tom zarazi :roll:


zo 7 tem, ktore su na hlavnej stranke ako najdiskutovanejsie/najnovsie su 4 tykajuce sa maiden (=57%). co sa tyka ako som myslel to "dookola", tak napriklad riesit ci je lepsi album NOTB alebo BNW a podobne. ide totiz o velmi individualny pohlad na vec. alebo kto ma ake songy najoblubenejsie... ano je to zaujimave, ale staci o tom diskutovat v jednej teme a raz... a dalsia vec je ze nevychadzaju kazdy den nove albumy, dvd IM aby sa dali hodnotit a rozoberat... no ale to sa uz odklanam od povodnej myslienky, ze na tejto teme neni nic zle :) je to moj subjektivny nazor a nemusi so mnou nikto suhlasit.
Obrázok užívateľa
tailgunner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Piatok Marec 02, 2007 2:21 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Dragontears v Pondelok Jún 25, 2007 12:19 am

Fajn, podivej se treba do sekci tykajici se Gamma Ray nebo Judas Priest, kolik jsou schopni nekteri lidi napsat nazoru na jejich desky nebo vubec na tu danou skupinu ... proc se takto mnozi nerozepisi prave o Maiden ?
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod tailgunner v Pondelok Jún 25, 2007 11:55 am

Dragontears píše:Fajn, podivej se treba do sekci tykajici se Gamma Ray nebo Judas Priest, kolik jsou schopni nekteri lidi napsat nazoru na jejich desky nebo vubec na tu danou skupinu ... proc se takto mnozi nerozepisi prave o Maiden ?


no asi sa opat nezhodneme, ja si myslim ze ak ma napriklad judas jednu tema so 6 stranami, tak toho nie az tak vela. a tiez si myslim z tie kapely jednoducho patria k nejakemu vseobecnemu metalovemu rozhladu :)
Obrázok užívateľa
tailgunner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Piatok Marec 02, 2007 2:21 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Dragontears v Pondelok Jún 25, 2007 6:49 pm

for tailgunner: kdo nechce nepochopi, takze z me strany posledni pripominka k tomuto tematu - mezi kvantitou a kvalitou je podstatny rozdil :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

a

Poslaťod jason46 v Pondelok Jún 25, 2007 7:15 pm

do riti este sa tu aj prispevky mazu...je mi to akoze jedno ale vypada to jako dost cudne!!!!..v jednom ma pravdu painkiller a v niecom inom dragon....neviem ale preco sa to maze ked je to tema VTIPOVISKO!!!!neni to tema o hadani ale o vtipoch!!!a tiez neviem preco kazdy nadava....tem je tu milion..to chcete na kazdu temu nadavat ze sa to netyka Ironu alebo co?!jako keby na tom nieco bolo..aj srandy treba do zivota..a nie sa tu stale hadat jako vadny!!!a tiez este nechapem to ze niekto nadavate na to ze tem o IM stale ubuda ale ked sa nejaka vytvori tak bud ju hned skritizujete ze uz taka PODOBNA je alebo ze je to dalsia tema totalne o nicom..tak sa ptm necudujte ze sem nikto nechodi!a tiez neviem preco sa sem stale registruju novy uzivatelia ked z poslednych hadam aj 500 uzivatelov sem COSI napisalo sotva 10 a kazdemu je to asi jedno a niektorim ide asi len o to niekedy si nieco odtialto stiahnut alebo tak...ze to len vyuzivaju...
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok Jún 25, 2007 8:23 pm

tak tato tema sa nam kustik zvrtla ale svoj nazor si treba vyjadrit ...
kazdy mate v mnohom pravdu ... neplanoval som tuto temu zalozit pre tkz prilezitostnych uzivatelov kt nemaju dostatok eddieho pod svojim menom a aby tu len spamovali,myslim ze tych prilezitostnych uzivatelov nie je vela a kustik humoru nam nezaskodi
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Re: a

Poslaťod Famine v Pondelok Jún 25, 2007 8:30 pm

jason46 píše:a tiez neviem preco sa sem stale registruju novy uzivatelia ked z poslednych hadam aj 500 uzivatelov sem COSI napisalo sotva 10 a kazdemu je to asi jedno a niektorim ide asi len o to niekedy si nieco odtialto stiahnut alebo tak...ze to len vyuzivaju...
vyzera to na dalsi naval spam botov :roll: ale neako nezasrali forum
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Zdenius v Streda Júl 11, 2007 10:43 pm

Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Painkiller03 v Štvrtok Júl 12, 2007 10:01 am

Zdenius píše:http://www.robs.dk/metalfun-side.htm
:lol: :lol: :lol:
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Re: a

Poslaťod Brighter v Štvrtok Júl 12, 2007 10:05 am

jason46 píše:do riti este sa tu aj prispevky mazu...je mi to akoze jedno ale vypada to jako dost cudne!!!!..v jednom ma pravdu painkiller a v niecom inom dragon....neviem ale preco sa to maze ked je to tema VTIPOVISKO!!!!neni to tema o hadani ale o vtipoch!!!a tiez neviem preco kazdy nadava....tem je tu milion..to chcete na kazdu temu nadavat ze sa to netyka Ironu alebo co?!jako keby na tom nieco bolo..aj srandy treba do zivota..a nie sa tu stale hadat jako vadny!!!a tiez este nechapem to ze niekto nadavate na to ze tem o IM stale ubuda ale ked sa nejaka vytvori tak bud ju hned skritizujete ze uz taka PODOBNA je alebo ze je to dalsia tema totalne o nicom..tak sa ptm necudujte ze sem nikto nechodi!a tiez neviem preco sa sem stale registruju novy uzivatelia ked z poslednych hadam aj 500 uzivatelov sem COSI napisalo sotva 10 a kazdemu je to asi jedno a niektorim ide asi len o to niekedy si nieco odtialto stiahnut alebo tak...ze to len vyuzivaju...


suhlasim,ved uz sme sa o tomto bavili jasone :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: a

Poslaťod jason46 v Štvrtok Júl 12, 2007 10:32 am

Brighter píše:
jason46 píše:do riti este sa tu aj prispevky mazu...je mi to akoze jedno ale vypada to jako dost cudne!!!!..v jednom ma pravdu painkiller a v niecom inom dragon....neviem ale preco sa to maze ked je to tema VTIPOVISKO!!!!neni to tema o hadani ale o vtipoch!!!a tiez neviem preco kazdy nadava....tem je tu milion..to chcete na kazdu temu nadavat ze sa to netyka Ironu alebo co?!jako keby na tom nieco bolo..aj srandy treba do zivota..a nie sa tu stale hadat jako vadny!!!a tiez este nechapem to ze niekto nadavate na to ze tem o IM stale ubuda ale ked sa nejaka vytvori tak bud ju hned skritizujete ze uz taka PODOBNA je alebo ze je to dalsia tema totalne o nicom..tak sa ptm necudujte ze sem nikto nechodi!a tiez neviem preco sa sem stale registruju novy uzivatelia ked z poslednych hadam aj 500 uzivatelov sem COSI napisalo sotva 10 a kazdemu je to asi jedno a niektorim ide asi len o to niekedy si nieco odtialto stiahnut alebo tak...ze to len vyuzivaju...


suhlasim,ved uz sme sa o tomto bavili jasone :wink:


o com ste sa bavili ci co nechapem...ale je to tak jednoducho
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: a

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok Júl 12, 2007 11:34 pm

Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: a

Poslaťod Brighter v Piatok Júl 13, 2007 10:34 am

Majusko666 píše:http://uk.youtube.com/watch?v=S1WKYmx4i1Q


to som videl uz davnejsie,to je super..ako to robi? zeby mal nieco v rukach? :roll: :D
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: a

Poslaťod Painkiller03 v Piatok Júl 13, 2007 11:32 am

Majusko666 píše:http://uk.youtube.com/watch?v=S1WKYmx4i1Q
tak to je haluz :lol: :lol:
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia

cron