Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Cestujeme do Anglicka

Cestujeme do Anglicka

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Zdenius v Streda September 28, 2005 2:12 pm

neviem neviem, v takej spinavej vode ktora sa neda ani pit... :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Streda September 28, 2005 2:18 pm

Zdenius píše:neviem neviem, v takej spinavej vode ktora sa neda ani pit... :lol: :wink:


Tak si teda kup Evian a budes si v nej macat nohy... aj tak si myslim, ze ked sa vecer vratime z pubu, bude ti jedno do coho sa namocis :-)

len, prosim, negrcat na koberec :D
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod RipperOwen v Streda September 28, 2005 10:58 pm

a kto vravi ze by som tam siel pozeraj ********** obrazy :lol:
pekne si uzit....ist do baru nieco popit...niejaku ozrat a sup s nou na izbu....na druhy den nabit baterky a pofotit nicka....potom sa zasa ozrat a hor sa domov
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok September 29, 2005 12:07 am

RipperOwen píše:a kto vravi ze by som tam siel pozeraj ********** obrazy :lol:
pekne si uzit....ist do baru nieco popit...niejaku ozrat a sup s nou na izbu....na druhy den nabit baterky a pofotit nicka....potom sa zasa ozrat a hor sa domov


fuuuuu, mlady tyger... a co tak zeleznu pannu do London Dungeons si pozriet?
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod RipperOwen v Piatok September 30, 2005 12:45 am

mna asi moc nepoznas....ked sme boli s iceripperom v osviecime tak nas chceli odtial vy***** za VRAJ neslusne spravanie... :P
takze nie zeleznu pannu by som si nepozrel
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Poslaťod Crusader v Piatok September 30, 2005 9:47 pm

RipperOwen píše:mna asi moc nepoznas....ked sme boli s iceripperom v osviecime tak nas chceli odtial vy***** za VRAJ neslusne spravanie... :P


No to se mas skutecne cim chlubit, az budes starsi tak si budes jen rikat jak si mohl byt takovej DEBIL ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majusko666 v Sobota Október 01, 2005 8:33 am

RipperOwen píše:mna asi moc nepoznas....ked sme boli s iceripperom v osviecime tak nas chceli odtial vy***** za VRAJ neslusne spravanie... :P
takze nie zeleznu pannu by som si nepozrel


Mam taky pocit, ze by ta aj z toho koncertu vyhodili... dobre, ze si tam nebol, aspon by si hanbu nenarobil... :?
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod RipperOwen v Nedeľa Október 02, 2005 1:32 pm

to crusader:je to tak to uz si hovorim teraz.....uz ma presli moje pubertalne sklony setko roz******* a *****....
to majusko666:na buduci rok prid na slovensko a pojdeme niekam na wacken alebo aspon na MOR
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Poslaťod Majusko666 v Pondelok Október 03, 2005 1:17 pm

RipperOwen píše:to crusader:je to tak to uz si hovorim teraz.....uz ma presli moje pubertalne sklony setko roz******* a *****....
to majusko666:na buduci rok prid na slovensko a pojdeme niekam na wacken alebo aspon na MOR


co/kde je Wacken a MOR?
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod RipperOwen v Streda Október 05, 2005 10:01 am

wacken je v nemecku....a tento rok to bude hlavne o EMPEROR a CHILDREN OF BODOM....tam musim ist
a MOR je masters of rock vo vizoviciacg a vobec netusim co tam bude...ale minuly rok tam boli Manowar,Nightwish,Rage,Edguy,Rhapsody a Hammerfall...takze setko gayovia...ale bolo fajn :wink:
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Poslaťod Zdenius v Streda Október 05, 2005 10:59 am

no tak v osviedcine by som si srandu rozhodne nerobil, mozno tak pred 10 rokmi ako decko. to sa mohlo stat hocikomu z nas, ze ta odvlecu nejaky idioti a budu tam lubovolne rozhodovat o tvojom zivote (a este by mi rozobrali celu zbierku tak to uz nie) :evil: :wink:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod RipperOwen v Streda Október 05, 2005 11:29 pm

no to este...ale nam setok alkohol zobrali skoro....a bolo po zbierke :lol:
The Union Flank´s In Trouble
To The Round Top On The Double
A Bad Decision, Insubordination
Exposed Our Line In A Dangerous Way.....
Obrázok užívateľa
RipperOwen
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 400
Registrovaný: Pondelok Jún 20, 2005 10:48 pm
Bydlisko: Depths Of Hell

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok Október 06, 2005 5:00 pm

Zdenius píše:no tak v osviedcine by som si srandu rozhodne nerobil, mozno tak pred 10 rokmi ako decko. to sa mohlo stat hocikomu z nas, ze ta odvlecu nejaky idioti a budu tam lubovolne rozhodovat o tvojom zivote (a este by mi rozobrali celu zbierku tak to uz nie) :evil: :wink:


Vies, Zdenius, presne to iste napadlo aj mna. Bol som teraz, cez vikend, v Londynskom vojnovom muzeu (www.iwm.org.uk), kde je jedna expozicia venovana holokaustu... pri pohlade na fotky a filmy o tom, ako tych ludi vytahovali o polnoci z domu ma tiez napadlo, ze by som vobec nebol stastny, keby si nejaky prasivy hajzlik zobral moju zbierku, ktoru som 13 rokov daval dokopy... asi by som sa radsej dal odstrelit, ako zit s vedomim, ze moj majetok si uziva nietko iny...

Uz par dni si lamem hlavu, ako si zabezbecit moju zbierku a moje veci. Keby mi teraz vykradli moju izbu, tak pridem o peknych par tisic libier a to neratam nevycislitelnu hodnotu mojej hudobnej zbierky... To nehovorim, keby tu zacal poziar. Pri stavbe tych prekliatych anglickych domov si asi velmi hlavu nelamali s poziarnou bezpecnostou (lepenkove a drevene steny, polystirenova izolacia...)

idem si asi pozriet poistenie pre domacnosti... dufam, ze niesom velmi paranoidny...
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Painkiller03 v Utorok Marec 13, 2007 11:55 pm

majusko666 píše:
Zdenius píše:no tak v osviedcine by som si srandu rozhodne nerobil, mozno tak pred 10 rokmi ako decko. to sa mohlo stat hocikomu z nas, ze ta odvlecu nejaky idioti a budu tam lubovolne rozhodovat o tvojom zivote (a este by mi rozobrali celu zbierku tak to uz nie) :evil: :wink:


Vies, Zdenius, presne to iste napadlo aj mna. Bol som teraz, cez vikend, v Londynskom vojnovom muzeu (www.iwm.org.uk), kde je jedna expozicia venovana holokaustu... pri pohlade na fotky a filmy o tom, ako tych ludi vytahovali o polnoci z domu ma tiez napadlo, ze by som vobec nebol stastny, keby si nejaky prasivy hajzlik zobral moju zbierku, ktoru som 13 rokov daval dokopy... asi by som sa radsej dal odstrelit, ako zit s vedomim, ze moj majetok si uziva nietko iny...

Uz par dni si lamem hlavu, ako si zabezbecit moju zbierku a moje veci. Keby mi teraz vykradli moju izbu, tak pridem o peknych par tisic libier a to neratam nevycislitelnu hodnotu mojej hudobnej zbierky... To nehovorim, keby tu zacal poziar. Pri stavbe tych prekliatych anglickych domov si asi velmi hlavu nelamali s poziarnou bezpecnostou (lepenkove a drevene steny, polystirenova izolacia...)

idem si asi pozriet poistenie pre domacnosti... dufam, ze niesom velmi paranoidny...
vobec niesi paranoidny bezpecnost nadovsetko hlavne tej hudobnej zbierky :) kup si sejf hehe alebo ma zober do ANG :D a budem ti robit sbs pred izbou :D ...
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Predchádzajúci

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron